Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 701 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 319448

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 319448

#17500 ne: 18-05-2013, 23:51:26
Shej just feel cos' was already wet  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17501 ne: 19-05-2013, 00:39:51
kaq qe?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17502 ne: 23-05-2013, 16:03:36
...and when I'm home, I'm not at home
I'm crossing fingers I won't run into
run into you..

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17503 ne: 26-05-2013, 18:30:44
Enderroj

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17504 ne: 26-05-2013, 22:59:12
Gjerat e çmuara dhe te brishta kane nevoje per duar te veçanta.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17505 ne: 26-05-2013, 23:14:00
Jetoj

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17506 ne: 27-05-2013, 13:44:13
pse? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17507 ne: 27-05-2013, 13:53:56
perse Jo

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17508 ne: 27-05-2013, 14:21:17
Guzoj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17509 ne: 27-05-2013, 14:22:38
Pritme  :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17510 ne: 27-05-2013, 15:41:31
Shpalos :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17511 ne: 27-05-2013, 15:47:11
NIKE

Just Do It!!!!

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17512 ne: 27-05-2013, 15:53:22
Cuditem me mendimet e mia..qe jan te miat..por duken si te nje personi qe e mendoja te zhdukur nder vite..e qe do te donte te kthehej prap. :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17513 ne: 27-05-2013, 16:00:57
te gjithve i ndodh...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17514 ne: 27-05-2013, 21:49:43

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17515 ne: 28-05-2013, 09:00:52

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17516 ne: 28-05-2013, 09:05:08
Ti nuk me meriton !!

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17517 ne: 28-05-2013, 09:12:07

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#17518 ne: 28-05-2013, 13:47:02
I love you flutur.... :D :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17519 ne: 29-05-2013, 16:06:55
mos u merzit se ka edhe me keq.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17520 ne: 29-05-2013, 16:08:27
 :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17521 ne: 29-05-2013, 19:53:54

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17522 ne: 29-05-2013, 20:10:20
Mirmbrema

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17523 ne: 29-05-2013, 22:47:42
cpate ..dmth cke mishel?

me ty e kom me ty lol

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#17524 ne: 29-05-2013, 23:02:13
Gute Nacht  :perqafim

Temat e fundit