Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 717 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266622

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266622

 • Postime: 12743

#17900 ne: 11-12-2013, 15:34:19
:)

 • Postime: 12743

#17901 ne: 26-12-2013, 09:57:13
tonight is the night

 • Postime: 2173

#17902 ne: 26-12-2013, 13:57:57
qenka pa avull ky xhami.. :S

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#17904 ne: 27-01-2014, 23:02:21
...formidable...

 • Postime: 12234

#17905 ne: 28-01-2014, 12:03:42
I love you too.... :D :D :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#17906 ne: 29-01-2014, 12:53:11
Uffff

 • Postime: 253

#17907 ne: 25-03-2019, 22:31:16
Sa me ke mungu o xham zhuls lol

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#17908 ne: 26-03-2019, 21:44:32
Qetesi ☺️

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#17909 ne: 26-03-2019, 21:46:25
Laje o Gezim!

 • Postime: 253

#17910 ne: 26-03-2019, 21:52:49
Hajde...leri llafet lol

Temat e fundit