Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 2 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 294458

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 294458

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 06-07-2007, 12:58:56
e kisha shkru!!!


OXSA (GAZMEND) te dua mas shumti nbot jeta jeme!!!!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 06-07-2007, 18:19:34
e kisha shkru!!!


OXSA (GAZMEND) te dua mas shumti nbot jeta jeme!!!!

Awwww how sweet! :) :-))

#27 ne: 09-07-2007, 14:10:41
E kujt i'a shkruan këtë mesazh moj yllo?!

Njerit moj njerit....qe cti bej se shef asnje here cfare shkruaj mbi xham :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 09-07-2007, 16:52:10
Po thuaji moj zemer qe aq shume e do saqe edhe xhamin e shkaravit per te. LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 09-07-2007, 16:52:39
Njerit moj njerit....qe cti bëj se shef asnjë herë çfarë shkruaj mbi xham :D

Po thuaji moj zemër qe aq shumë e do saqë edhe xhamin e shkaravit për te. :d LOL

#30 ne: 09-07-2007, 16:53:11
Po i them moj i them..kurse me pergjigjet "u qenke dhe piktore :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#31 ne: 17-07-2007, 17:42:27
Do te shkruaja:I love girls,all of them.:X :-*  :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 18-07-2007, 00:45:56
..se me mungon..!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 18-07-2007, 19:49:33
wish you were (not) here LOL

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 19-07-2007, 17:05:42
Une do te shkruaja: Zemer do te tradhetoj edhe njeher dhe pastaj nuk do te tradhetoj mo. :) :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 19-07-2007, 18:30:31
Unë do të shkruaja: Zemer do të tradhetoj edhe njeher dhe pastaj nuk do të tradhetoj mo. :) :P

Wow sa i dashur i mire, honest dhe romantik qe qenke ti! :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 20-07-2007, 20:10:05
Do te shkruaja:I love girls,all of them.:X :-*  :D
Do shkruaja Warning :D Kujdes Lefter  :D LOL

#37 ne: 22-07-2007, 21:10:22
Do shkruaja....Ik mbushi se me lodhe nga koka LOL LOL LOL LOL


o faturino me keto qindarka qe me ktheve kusurin e rruges LOL LOL LOL

#38 ne: 25-07-2007, 12:01:38
gjithmone kam pas qejf te shkruaja emrin ne te tilla situata.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#39 ne: 25-07-2007, 12:34:55
Do mudohesha gjithmone qe te mos lija gjurme :D

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#40 ne: 02-08-2007, 23:18:15
te urrej...

#41 ne: 02-08-2007, 23:42:19
Te urrej sepse te dua :(

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#42 ne: 03-08-2007, 00:50:41
Hej, po sikur ta hedhim kete temen andej nga kategoria "Te Ndryshme", si thoni?! He, Moderatore, se tema NUK Perket ketu, s'me duket keshtu. ;)

#43 ne: 03-08-2007, 01:02:01
jo sepse i takon tamam bar kafese.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 03-08-2007, 01:25:28
jo sepse i takon tamam bar kafese.

Po e kam vene re qe shume veta ketu (perfshire mua e ty me raste) e kemi tendencen ta bejme cdo teme llogje Kavaje, prandaj nese ishte keshtu cdo teme do i perkiste Bar-Kafese. Ky eshte nje topik i lezetshem dhe pergjigjet s'eshte se duhet te jene qesharake apo te cuditshme. Me kupton?! :) Prandaj them qe eshte me mire per te "Te Ndryshme". Nejse, mendimi im ky. ;)

P.S. Akoma s'ke fjet ti njehere?!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 03-08-2007, 01:28:19
Do te shkruaja pa pike dyshimi
"love you, my beer" lol

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#46 ne: 04-08-2007, 00:46:58
Të urrej sepse te dua :(
te kam dashur e tani te urrej. dashuria kthehet ne urrejtje n'dersa urrejtja nuk mund te kthehet ne dashuri

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 04-08-2007, 17:38:26
Sa e bukur është kjo botë ..
 

#48 ne: 25-08-2007, 08:09:58
do shkruaja. Trap me xhunga! :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 25-08-2007, 09:46:42
 :D

Temat e fundit