Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 319449

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 319449

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#525 ne: 19-02-2008, 12:35:57
po me dhemb :(

Ku te dhemb ty me xhane se nga para nuk me besohet LOL LOL LOL

#526 ne: 19-02-2008, 12:45:53
Citim nga: Capkenja link=topic=37897.msg592403#msg592403 date=1203Do shkruaja...zbrit me poshte LOL
[/quote
Ma onash! LOL LOL Aty mos e luj

#527 ne: 19-02-2008, 12:46:08
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 19-02-2008, 12:35:57
Ku te dhemb ty me xhane se nga para nuk me besohet LOL LOL LOL
Me dhemb anash..LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#528 ne: 19-02-2008, 20:10:41
fut nje ashtu ;) para :D dhe nje supost nga mbrapa dhe do behesh fiks hmmmmm:

#529 ne: 19-02-2008, 21:04:32
 LOL LOL LOL

#530 ne: 19-02-2008, 21:43:55
fut një ashtu ;) para :D dhe një supost nga mbrapa dhe do behesh fiks hmmmmm:
E ke bere vet ti prandaj jep keshilla te tilla LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#531 ne: 19-02-2008, 23:38:49
Pervoja flet. :D :D

Do shkruaja:Lisa duku ketej :D

#532 ne: 20-02-2008, 00:54:35
une do shkruaja andej ktej gjithandej

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 20-02-2008, 03:53:29
1+1=3

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 20-02-2008, 15:36:13
te du mi dreq

#535 ne: 20-02-2008, 20:32:12
Adoro starti vichino :(

#536 ne: 20-02-2008, 20:40:21
une do shkruaja: I miss u

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#537 ne: 20-02-2008, 20:41:47
me mire nuk po shkruaj  hmmmmm:se kam nje mendje te keqe per momentin :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 21-02-2008, 14:31:00
Emrin e loqkes time ..:: Albert ::..

#539 ne: 21-02-2008, 15:57:53
Forza JUVENTUS :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 21-02-2008, 16:50:13
CK DO SHKRUAJA :D

#541 ne: 21-02-2008, 17:05:26
do iki ne Shqiperi se u ngordha te te perqafoj pak :(

#542 ne: 21-02-2008, 19:11:49
Mistrec I love you LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 22-02-2008, 03:58:31
futu brenda

#544 ne: 22-02-2008, 10:26:45
jo se me ha ujku :D

#545 ne: 22-02-2008, 15:02:06
Ho voglia di te

#546 ne: 25-02-2008, 11:55:21
eh sa me ka marre malli

#547 ne: 25-02-2008, 13:10:10
Une ,ti ,ai ajo,ne ,ju ata,ato LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 25-02-2008, 13:34:33
do dru LOL

#549 ne: 25-02-2008, 14:11:34
Unë ,ti ,ai ajo,ne ,ju ata,ato LOL
hajshim buke sallam salcice, ti sibora e majshe me dore. LOL

Temat e fundit