Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 281691

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 281691

#550 ne: 25-02-2008, 14:30:05
Une me dore e me shpat perpara kurse ju me prini pas LOL

#551 ne: 25-02-2008, 14:30:32
do dru LOL

Me ke e pate nga ne te  dyja LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 25-02-2008, 14:56:35
kujt ti djege le ta mbaje. :P

#553 ne: 25-02-2008, 15:07:03
Mua me djeg nje gje po ska lidhje me tipin hahahaha

#554 ne: 25-02-2008, 15:22:36
Mua po me kruhet sot tmerresisht shume koka,do e kem se e kam bere shkume dhe llak bohhh LOL

#555 ne: 25-02-2008, 15:25:19
do shkruaj- sa dite e bukur sot

#556 ne: 25-02-2008, 15:28:30
ku e pe moj LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#557 ne: 25-02-2008, 18:53:32
Do shkruaja:Ama ama... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#558 ne: 25-02-2008, 20:26:39
do shkruaja"..merre vete se nuk ta japin, :D.."

#559 ne: 06-03-2008, 14:41:18
do vish apo jo LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#560 ne: 06-03-2008, 20:53:18
une brenda jam,po te pres. :perqafim

#561 ne: 06-03-2008, 21:05:16
do ta pres doren LOL LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#562 ne: 06-03-2008, 21:07:33
mos me prej gje tjeter  :-[se sa per doren kam tjetren :D

#563 ne: 06-03-2008, 21:09:42
dil jashte LOL

doren do te pres ore doren po u zgjate ne territor te huajLOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#564 ne: 10-03-2008, 18:15:51
Do shkruaja:Ku jeni o forumista se ju vrava. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 10-03-2008, 18:19:15
do shkruaja...

erdhi.....pranvera. .. :)

#566 ne: 10-03-2008, 23:58:06
u merzita vetem. pff

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#567 ne: 11-03-2008, 21:08:15
hajde mishel,futu brenda ;)

#568 ne: 12-03-2008, 07:32:57
Mrena jam, po ti nuk sheh se je verbu!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#569 ne: 12-03-2008, 20:08:34
tani te dallova,dhe pa mbaru pune mire nuk do dalesh :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#570 ne: 12-03-2008, 20:12:26
ta honksha b i th e n  o shtet LOL LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 12-03-2008, 20:15:25
LOL LOL LOL

#572 ne: 12-03-2008, 23:00:13
grenso kujdes zone e  minume!

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 12-03-2008, 23:08:45
Dobet

 • Postime: 336
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 13-03-2008, 12:21:38
A & E

Temat e fundit