Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 292763

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 292763

#675 ne: 05-04-2008, 21:03:34
Këtu bëme dashuri si dy te terbuar unë dhe ti LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 05-04-2008, 23:43:24

   "Mali ka vesh e fusha ka sy"

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 06-04-2008, 11:39:36
"Bardhesi" :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 06-04-2008, 14:30:35

   "Fitorja e vjedhur nuk te bene nder"

#679 ne: 07-04-2008, 12:47:24
Qetesi irreale apo vertetesim?!

#680 ne: 08-04-2008, 18:57:25
Do i shkruaja ne nje dite dimri nga ato kur takohemi te dy..tek makina e tij nese ate do e kishte zene gjumi ...........

Perse erdhe.........?
te me nxjerresh mua nga monotonia ?
te gjurmoje ne ndenjat e mia ?
te me beje te ndihesha e dashuruar
perse erdhe..........?


Nuk te ftova te merrje pjese ne jeten time...
kisha rene ne qetesine absolute
ne monotonine e zbrazet....
e mbyllur ne guacken time....

Pastaj u shfaqe ti...
se mbaj mend ku u takuam...
ndoshta u takuam ne nje bote irreale
por ndjenja shume per ty

Ndenja joshje...mmmmm
terheqeje emocionesh
ndenja sesi afer me afroheshe
edhe pse nuk te njihja.....

dhe nje dite i dhame fund lojes qe po luanim
lojes virtuale
dhe vendosem te takoheshim....

Kur me preke per here te pare
mu duk sikur kisha vite qe te njihja
te njihja menyren sesi prekje
sesi me joshje

duart u futen ne  rrobat e mia
ti largova
duart u shtrenguan poshte tavolines
prane teje atehere u afrova....

Dhe pas takimit tone te pare
nuk ishim me te panjohur
sa gjera morem nga ajo dite
te pakten une...per ty se di ?

Me fute ne nje bote tjeter
jashte monotonise
tani rradhen e kishin neten e pagjumura
ankthi,frika,perpelitjet
takimet e pakta...sa shume i enderroja....

Mbetem per njeri tjeterin vec nje enderr shpirt
si thua me mire te takohemi ne boten tjeter
ndoshta ska vend tamam per ne te dy....
ndoshta gabohem :(


Une po kthehem prape ne monotonine ku isha..
po mbyllem ne guacken ku ti me gjete
sikur ste kam njohur kurre do filloj te mendoj
e nese nje dite shkembehemi rruges bashke
mos i shiko syte e mi te mbushur me lot te mbushur me mall...


Te lutem me thuaj perse edhe ?????


#681 ne: 09-04-2008, 09:28:46
per  ke bien keto kembana

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 09-04-2008, 11:57:48

   Per ata qe kanë vesh dhe ndjenja

#683 ne: 09-04-2008, 12:05:40
mbaroi vertet?

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 09-04-2008, 12:38:07

   Ne kete rast "Capkenja" jame une.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 09-04-2008, 12:53:30
Cka ka ndodhe keshtu me ju?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 09-04-2008, 12:57:38
"Neser dielli do sjelle pakez  ngrohtesi" :) :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 09-04-2008, 14:51:52

   Pas diteve me diell, vijne ditet me diell.

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 09-04-2008, 15:00:51

   Me falni per gabimin. Desha te them:"Pas diteve me shi, vijne ditet me diell" Sory.

#689 ne: 10-04-2008, 19:03:21
gjume dua

 • Postime: 49
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 10-04-2008, 19:06:14
Dua pune

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 10-04-2008, 19:20:24
ftohtesi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 10-04-2008, 20:13:57
"Let's go when the sun goes down"

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#693 ne: 11-04-2008, 00:13:36
I love girls :D

#694 ne: 11-04-2008, 09:47:37
TE DUA PUCI

#695 ne: 12-04-2008, 15:29:49
Un bacio per te.. amore..

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 12-04-2008, 17:23:25
"I was born 2 make U happy" :D :)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#697 ne: 12-04-2008, 19:07:29
Its too hot  :S

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 12-04-2008, 20:52:38
 hmmmmm:
agapiseme

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#699 ne: 12-04-2008, 22:28:54
Hot in here. :D

Temat e fundit