Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264515

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264515

#700 ne: 12-04-2008, 22:29:58
te dua shpirt,je engjell per mua

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 12-04-2008, 22:31:23
 hmmmmm:
ehhh...
sikur te ishin per mua keto fjale.....


do shkruaja sony

#702 ne: 12-04-2008, 22:43:10
jam per dike tjeter ahhaa

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 12-04-2008, 22:44:54
 hmmmmm:
do skruaja fatkeqesi

#704 ne: 12-04-2008, 22:46:24
do shkruaja

shifeni ca pislliqe ben djali juaj ne makine LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 12-04-2008, 22:48:45
 hmmmmm:
do shkruaja 'mos ja vini re'

#706 ne: 12-04-2008, 22:52:09
do shkruaja

mos ia jepni me makinen djalit tuaj..se merret me goca LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 12-04-2008, 22:58:25
 hmmmmm:
do shkruaja mos se me le ne kembe....
 :D  :D  :D

#708 ne: 12-04-2008, 22:59:25
tipike thenie e yllit tim

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 12-04-2008, 23:02:43
 hmmmmm:
kjo qe thash une??

#710 ne: 12-04-2008, 23:06:10
po .....

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 12-04-2008, 23:07:48
 hmmmmm:
do shkruaja 'cfare koicidence'?

#712 ne: 12-04-2008, 23:15:41
ndoshta neser do jemi prape bashke.....do shkruaja

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 12-04-2008, 23:17:49
 hmmmmm:
dite e re, kismet i ri, do shkruaja une.

#714 ne: 12-04-2008, 23:23:37
do shkruaja

ke ky hoteli....krijuam folene tone shpirt

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 12-04-2008, 23:25:20
 hmmmmm:
do shkruaja, po te prishet hoteli ca do besh ti?

#716 ne: 12-04-2008, 23:27:35
do gjej hotel tjeter LOL

boll ka El ahahha

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 12-04-2008, 23:35:26
 hmmmmm:
po sigurishte 'ne mos njeri - tjetri melken do ma mare'...

#718 ne: 12-04-2008, 23:37:04
do flinim ne makine.....duke u perqafuar

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 12-04-2008, 23:38:33
 hmmmmm:
dhe ndoshta me mire se ne hotel... :D

#720 ne: 12-04-2008, 23:39:54
me siklet..po do jepte fryte

do shkruaja ne xhamat e trenit

po vij tek ty jeta ime

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#721 ne: 12-04-2008, 23:46:37
 hmmmmm:
dhe une do prisja sa te hynte treni ne tynel per te shkruar e fshiva kete te fundit!   :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 16-04-2008, 22:26:45
do shkruaja.."Sad Eyes"

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 16-04-2008, 22:46:01

 Jetoje jeten!

#724 ne: 17-04-2008, 00:35:41
Ji vetvetja

Temat e fundit