Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 282656

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 282656

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 22-04-2008, 19:22:34
sa te te pres akoma?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#751 ne: 22-04-2008, 19:28:40
Do shkruaja:Zoti ju ruajt per mua :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 22-04-2008, 19:30:13
" Zoti te ruajte"  on ur own :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#753 ne: 22-04-2008, 19:31:52
Do shkruaja:Dreamke nuk vdes Lefteri pa e mbush numrin mire e mire :D LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 22-04-2008, 19:34:01
"No more playing around:P ;)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 22-04-2008, 19:34:55
do shkruaja dicka ne shqip.  :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 22-04-2008, 19:36:30
do shkruaja diçka ne shqip.  :(

p.sh :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#757 ne: 22-04-2008, 19:40:01
Game over. :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 22-04-2008, 19:41:20

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 22-04-2008, 19:42:49
" Me fal pakez diell" :S


 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 22-04-2008, 19:48:29
do skruaja do digjesh!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#761 ne: 22-04-2008, 19:49:08
Do shkruaja:Ooooooo Zot ju befsha kurban kesaj :D :D • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 22-04-2008, 19:50:45
do shkruaja: thuaji ndo1 fjale te mire per mua.

#763 ne: 23-04-2008, 09:41:18
Mos me harro!

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 23-04-2008, 19:09:29
do shkruaja  zhduku....  :@

#765 ne: 23-04-2008, 19:15:33
eja prane meje dhe me shtrengo,vetem mos kafsho. LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#766 ne: 23-04-2008, 19:20:02
nuk do shkruaja gje,por do vizatoja :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 23-04-2008, 19:20:56
do shkruaja PD  :P :P

#768 ne: 23-04-2008, 19:36:17
do shkruaja- je jeta ime!

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 23-04-2008, 19:37:59
do shkruaja- urdhero!

#770 ne: 23-04-2008, 19:40:06
me thuaj...

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 23-04-2008, 19:41:09
do shkruaja "te dua"

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#772 ne: 23-04-2008, 19:42:59
do shkruaja"....te trashgoheni :engjell:

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 23-04-2008, 19:43:28
do shkruaja faleminderit

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 23-04-2008, 19:46:19
EL 9511 B

Temat e fundit