Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266475

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266475

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 23-04-2008, 19:47:44
do shkruaja  -  c'kemi ajlaa

#776 ne: 23-04-2008, 19:49:46
me ke e kishte grens valle?

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 23-04-2008, 19:50:45
do shkruaja,  nuk e di!

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 23-04-2008, 19:52:46
do shkruaja  -  c'kemi ajlaa
uuuu sa kohe pa fol

#779 ne: 23-04-2008, 20:02:15
EL 9511 B

se ku e kam pare kete targen une :D

po ti targen e makines tende je :D

ahahaah


Une do shkruaja

Cunat e Gurabardhit jane ylla fare(lagje ne El kjo )

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 23-04-2008, 20:12:30
jojo nuk eshte targa e makines time
popo shume te mire jane (jo per gje,po dhe un aty afer e kam lagjen)

#781 ne: 23-04-2008, 20:14:52
mos me thuaj ke pusi qe lahesh  vete :D

po e kujt eshte kjo targa..me siguri luan bilardo ato tek sheshi tek rrethi ma ha mendja


ehehhe sa gjera me kujton ajo lagja andej..:D

une do shkruaja....edhe pak...

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 23-04-2008, 20:18:04
targa eee
e nje cuni qe me cmeni fare
ca gjerash te kujton moj te mira apo .....

#783 ne: 23-04-2008, 20:19:22
moj si targa e te dashurit tim me ngjan LOL

ahaha bej shaka ..se une sia mbaj mend targen makines...se kam vene re kurre :D


te mira te mira.....lum ti qe je nga ato ane :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 23-04-2008, 20:19:55
targa eee
e një çuni qe me cmeni fare
ca gjërash te kujton moj te mira apo .....
e do dhe targen time??  :D

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 23-04-2008, 20:21:26
jooo mo flm e kam nje

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 23-04-2008, 20:24:02
jooo mo flm e kam një
kjo e imja eshte europiane...  :D :D

#787 ne: 23-04-2008, 20:25:20
Do shkruaja.....te vdes une per ato syte bojqielli te tuat :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 23-04-2008, 20:29:13
jo jo se i kam jishila :D :D

#789 ne: 23-04-2008, 20:31:09
e pse per ty e pata une :D

e pata per ke e pata..u harrova ne Br ne vere do jem ore :D

mgjs isha tani ne mars:D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 23-04-2008, 20:32:58
Lum si ti, un me duket do e plotesoj vitin sivjet :(

#791 ne: 23-04-2008, 20:47:08
ehhe...une rrogen si e marr rruge shqiperi i bej :D

 • Postime: 12234

#792 ne: 23-04-2008, 23:02:52
Give it up to me :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 24-04-2008, 17:43:40
do shkruaja: s'du

#794 ne: 25-04-2008, 11:51:59
parajsa te dyve s 'na pranon.

 • Postime: 49
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 25-04-2008, 12:01:22
emrin tim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 25-04-2008, 12:53:33
Do shkruaja :  ? !

 • Postime: 1460

#797 ne: 25-04-2008, 13:26:51
Do fleme ketu apo do ikim ne tjeter vend :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 25-04-2008, 13:47:57
 Hahahahaha  :D prandaj une shkruaj ? & ! sepse ka pyetje si keto te tuat hahahahahahahaha  :D

 • Postime: 2173

#799 ne: 25-04-2008, 18:21:22
...mos ja fut duart :-[

Temat e fundit