×
Hyrja
Profili

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264433

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264433

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#825 ne: 29-04-2008, 13:18:43
Do shkruaja : Ishte shaka  :P
Capkenja
#826 ne: 29-04-2008, 13:24:25
Kur kam nevoje per ty....therras lotet..dhe me ta shkruaj...ehh sa me dhemb kjo zemer :(
Capkenja
#827 ne: 29-04-2008, 16:07:50
do ta thyej xhamit.....qe mos te mbetesh me imagjinate per mua :(
mishel
#828 ne: 29-04-2008, 18:22:17
ku je?

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#829 ne: 29-04-2008, 18:31:50
capi po shpertheka ketu bobo mbaju moj ti.
u do shkruaja boll pe na dritarja o lumadh

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#830 ne: 29-04-2008, 18:44:09
c'kemi -  do shkruaja...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#831 ne: 29-04-2008, 20:47:49
"Shi" ^o)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#832 ne: 29-04-2008, 20:50:22
..ne plazh :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#833 ne: 29-04-2008, 20:54:28
merr cader.. :P :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#834 ne: 29-04-2008, 20:58:43
e dua SHIUN :D

 • Postime: 12234
Lefter
#835 ne: 29-04-2008, 21:05:00
Vrite veten Grens. :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#836 ne: 29-04-2008, 21:09:18
veten e kam xhan :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#837 ne: 29-04-2008, 22:18:24

  "Njemijëenjë net"

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#838 ne: 29-04-2008, 22:19:28
inter
mishel
#839 ne: 30-04-2008, 11:28:53
humbem..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#840 ne: 30-04-2008, 11:32:56
 Pesimizem
mishel
#841 ne: 30-04-2008, 11:34:19
kenaqesi
Capkenja
#842 ne: 30-04-2008, 13:39:30
Paska rene goma e makines...cdo bejme tani LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#843 ne: 30-04-2008, 19:36:35
te therrasim ambulancan   LOL LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#844 ne: 30-04-2008, 19:40:32
shiko se ka gomiste sa te duash :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#845 ne: 30-04-2008, 19:42:16
ndihme!    :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#846 ne: 30-04-2008, 20:53:59
"Naten e mire" :)
Capkenja
#847 ne: 30-04-2008, 22:53:21
Sikur te kisha dike afer.....sdo ndihesha kaq vetem sot....i urrej momentet kur kaplitem ne shtrat..dhe ti nuk je aty

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#848 ne: 30-04-2008, 23:03:07
Nuk eshte faji jot ;)
mishel
#849 ne: 01-05-2008, 00:02:29
karafil me vese je! ^o)

Temat e fundit