×
Hyrja
Profili

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264464

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 264464

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 03-05-2008, 20:44:18

   Këtu kanë dh!e trimat më të njohur! :-[

#876 ne: 03-05-2008, 21:19:28
na e shpife :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 03-05-2008, 22:31:25

  Nuk thash per ty.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 03-05-2008, 23:12:59
"Buzeqeshje e thyer"

#879 ne: 03-05-2008, 23:55:46
po ik ite fle..........se ngordha

#880 ne: 04-05-2008, 01:31:29
te jesh thjesht fasade?

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 04-05-2008, 18:51:41
o trim mos shko...

#882 ne: 04-05-2008, 19:17:48
sa do doja te me puthje tani.........fort te ishim te dy ne El :(

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 04-05-2008, 22:50:51
po atij ja ke thene apo na e thua vetem ne?  :)

#884 ne: 05-05-2008, 14:48:03
po atij ja ke thënë apo na e thua vetëm ne?  :)
plasi peshku ketu shoku me kg LOL

 • Postime: 2173

#885 ne: 05-05-2008, 14:53:12
fshij xhamat se jane bere PIS :P

#886 ne: 05-05-2008, 17:40:49
bema kemi shkruar mbi keto xhama

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 05-05-2008, 18:27:11
bema kemi shkruar mbi këto xhama

 LOL LOL LOL

#888 ne: 05-05-2008, 18:36:41
shyqyr skane goje thuaj se do na kishin nxire faqen hahaha

#889 ne: 05-05-2008, 19:49:48
plasa.........se ca kam

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#890 ne: 05-05-2008, 20:03:26
ca ka, nuk ke zene aq sa duhet peshk?  LOL LOL

#891 ne: 05-05-2008, 20:27:17
jo jo kam si vape

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#892 ne: 06-05-2008, 18:56:47
ndiz kondicionerin   :D

#893 ne: 06-05-2008, 19:04:06
apshu na plevitoset

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 06-05-2008, 20:36:11
"Be mine" :)

#895 ne: 06-05-2008, 23:07:30
zgjate doren dhe fshi lotet faqeve qe per ty dalin. puthi por mos i lepi...jane te hidhur!

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 06-05-2008, 23:09:04
Kam mall

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 07-05-2008, 18:33:51

#898 ne: 07-05-2008, 20:34:00
Kur te shkembehemi rruges te dy,mos i kerko syte e mi ne to shkruhej te desha ty shume,dhe kurre se mora vesh sa me deshe ti!

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#899 ne: 07-05-2008, 21:13:42
kush je ? nga je? cfare ben? LOL LOL

Temat e fundit