Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266606

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266606

#900 ne: 07-05-2008, 21:14:31
kush je ? nga je? çfarë bën? LOL LOL
ti sikur ike re LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#901 ne: 07-05-2008, 21:16:58
ti sikur ike re LOL LOL
  LOL me terhoqi avatari LOL

#902 ne: 07-05-2008, 21:18:38
  LOL me terhoqi avatari LOL


eee te ben per vete


une do shkruaja :(

me merr malli per ty :(

#903 ne: 07-05-2008, 21:45:44
mua hic per ty. me je bo si baba nones

#904 ne: 07-05-2008, 23:14:13
mua hiç për ty. me je bo si baba nones
une se kisha me ty ke fjaliakurse ti e ke pas me mu ketu ahhhaaaa

#905 ne: 08-05-2008, 09:52:08
ja ke fut kot !

#906 ne: 08-05-2008, 10:34:45
ja ke fut kot !
e di :)Une do shkruaja......sot ndihem tmerresisht keq....me dhemb per ty shpirt....:(

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#907 ne: 08-05-2008, 10:44:27
JU PERSHENDES SHUM DREZA NGA GER;;NEKET FORUM AQ TE BUKUR -----SAPER KET TEM KISHA SHKRUAR ----DASHURIJA IME ----HAHAHA PO HALA PASHKRU MIR AVULLI E FSHIN NUK ME LEN TE SHKRUN AGAGAGAG

#908 ne: 08-05-2008, 10:49:56
ci boke avullit ti dmth.                do shkruaja -give mi more. and more and more hahahaha

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#909 ne: 08-05-2008, 10:56:56
ja keni futur kot. :)

#910 ne: 08-05-2008, 11:10:28
kot kot po del plot

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 08-05-2008, 11:14:19
Une do shkruaja "TE DUA DHE ME FAL" per nje person i cili e di vet kush eshte ne kete forum. Hajde ke puna ime te dalim per dreke.
C U L8R
XX

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 08-05-2008, 12:07:49
do shkruaja ..."Wright is wrong" ^o)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 08-05-2008, 12:10:44
do e thyja fare xhamin nga inati :P

#914 ne: 08-05-2008, 12:55:13
ama jo. do shkruaja.

#915 ne: 08-05-2008, 13:32:59
harrakate :)

#916 ne: 08-05-2008, 13:36:49
karafil je o rob zoti.

#917 ne: 08-05-2008, 13:38:21

Te hengsha guret e bilardos LOL

#918 ne: 08-05-2008, 13:47:24
te ngelshin ne gryke ishalla. po si do ti hash tek e tek apo ne bresheri? hahahaha

#919 ne: 08-05-2008, 17:48:41
do iki tani boll ndenja per sot,kam takim me njerin LOL
ta heq trurin dreqi LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#920 ne: 08-05-2008, 18:15:36
do iki tani boll ndenja për sot,kam takim me njerin LOL
ta heq trurin dreqi LOL
--------------------------------------------------------------------
  Pas atij do takohesh edhe me mua?

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#921 ne: 08-05-2008, 19:07:28
do shkruaja - . hapsise ,

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 08-05-2008, 19:49:18
ooooooooooh aty kisha shkru eha qokolladen agagaggaga

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 08-05-2008, 19:51:14
 ciktor ulodhe ah apite kafe xik fiuuuuuuuu kalo majer

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#924 ne: 08-05-2008, 21:16:48
do skruaja - ok dreza...  :D

Temat e fundit