Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266902

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

· 17911 · 266902

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#950 ne: 11-05-2008, 20:38:10
mos pi shume se dehesh   :D

#951 ne: 11-05-2008, 21:02:16
kam 3 dite vij tap ne shtepi.........sot qe erdha esull mu turr qeni i komshiut LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#952 ne: 11-05-2008, 22:05:55

  Do shkruaja"Esell nuk me shkon" ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 11-05-2008, 23:11:04
do shkruaja.."Bote e cmendur"

#954 ne: 11-05-2008, 23:37:13
do shkruaja -o sa kom qesh hahaha

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 12-05-2008, 10:17:55

  Do shkruaja: U cmenda nga vetmia!

#956 ne: 12-05-2008, 10:21:47
sa keq!

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 12-05-2008, 10:52:32
do i shkruaja dicka atij poshte Mishelit. Therrit urgjentisht Dorianen se do ike për l e sh bubi. LOL LOL LOL

#958 ne: 12-05-2008, 10:58:33
kush lypi gjo! LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 12-05-2008, 11:02:06
ti jo njehere. LOL LOL

#960 ne: 12-05-2008, 11:06:09
e pse sja jep? LOL LOL bej sevap er dreq

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 12-05-2008, 11:11:27
e udhezova o dreq (per sevap me shume) LOL LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 12-05-2008, 11:13:38

  Njeriu per njeriun eshte ujk!

#963 ne: 12-05-2008, 11:20:26
o cmu ngref tani....mendja per i kafe e cingare!

#964 ne: 12-05-2008, 11:22:18
tani do bejme pushim :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 12-05-2008, 11:22:55
  Ketu ka korrupsion BURRA   LOL LOL

#966 ne: 12-05-2008, 11:24:15
hahaha. capi behemi lemsh me mire?

#967 ne: 12-05-2008, 11:25:16
elbasani eshte kampion se cunat me te mire atje jetojne LOL

behemi behemi mishel...:)

#968 ne: 12-05-2008, 11:27:11
po pa elbasonin

#969 ne: 12-05-2008, 11:28:13
jo se pastaj vijne mikrobet dhe une kam ku ti laj dhembet LOL

#970 ne: 12-05-2008, 11:36:31
do shkruaja -futja kot!

#971 ne: 12-05-2008, 11:39:35
eeheheh kot plot duhet te dalim me nje cep


oi sa me iken ne shqiperi te iki ne kishe te falem tek ajo e elbasanit LOL

#972 ne: 12-05-2008, 19:50:35
Te te kisha ty dhe bota le te prishej!

Te te kisha ty! Pse zemra te me qaje?

Por ty nuk do te kem dhe bota e merzitshme

Dhimbjen permbi shpatulla do vazhdoje ta mbaje.

 

Ata qe duhen pak e kane njeri tjetrin,

Vec ne zemercopetuar endemi si hije

Dhe pime ne syte e etur kete pasion te cmendur

Dhe s’mund te peshperisim dot fjale dashurie!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 12-05-2008, 20:04:38
Të te kisha ty dhe bota le të prishej!

Të te kisha ty! Pse zemra te me qaje?

Por ty nuk do të kem dhe bota e merzitshme

Dhimbjen permbi shpatulla do vazhdoje ta mbaje.

 

Ata qe duhen pak e kanë njëri-tjetrin,

Veç ne zemercopetuar endemi si hije

Dhe pimë ne sytë e etur këtë pasion te cmendur

Dhe s’mund te peshperisim dot fjale dashurie!
................... .....
le te zgjase kjo enderr pergjithmone..
vetem Une dhe Ti..dhe Bota eshte e jone..

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 12-05-2008, 20:56:03


................... .....
le të zgjase kjo ëndërr pergjithmone..
vetëm Unë dhe Ti..dhe Bota është e jonë..te doli hapsira e xhamit?
po deshe dritare me te madhe kalo ketej, do i mbyll syte kur ta shkruash  :D :D

Temat e fundit