Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

  · 17911 · 513759

  Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli

  · 17911 · 513759

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 02-07-2007, 17:54:43
  përpara kenë një xham te veshur nga avulli. çfarë do ishte gjeja e pare qe do të shkruanit, apo vizatonit?

  un për vete gjithmon vizatoj gjembaca, nemper xhama apo para provimit sipër bankes me laps :P :D :D
  « Editimi i fundit: 11-06-2008, 12:27:45 nga Mishel »

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 02-07-2007, 18:09:38
  Cfare ste pjell ajo koke ty ore qe cte te them  :D

  Vizatoj nje zemer me dy iniciale  :D
  *


  #2 ne: 02-07-2007, 18:59:04
  varet si do isha nga gjendja emocionale...nese do isha e merzitme do shkruaja naj " fuck all "  ;) :D :P
  nese do isha e qete do shkruaja "...kam nevoje per ty..."

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 02-07-2007, 20:48:36
  do shkruaja te duaaaaaaaaaaaa hahahahha

  #4 ne: 02-07-2007, 20:57:11
  do shkruaja "Belinaa,mos u frikeso por guxo te jetosh.." hmmmmm:

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #5 ne: 02-07-2007, 21:03:32
  emrin tim dhe te tijen :engjell:

  #6 ne: 02-07-2007, 22:09:42
  emrin e tij....teme shume shume e bukur kjo :D

  ahaha nje here duke udhetuar neper SHqiperia me benz 2005 te nje tregtari une shkruajta emrin e tij po harrova ta fshija..kur shkoi ne shtepi ky e kishte ´pare dhe kishte qeshur me te madhe...moj dreqke kaq shume e dashke :D

  • Postime: 1581
  • Karma: +8/-1

  #7 ne: 03-07-2007, 13:53:48
  Emrin tim do shkruaja :)

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 03-07-2007, 14:24:31
  edhe un emirn tend do shkruaja :P :D

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 03-07-2007, 15:15:49
  Me siguri do te beja ndonje vizatim si disenjo veshjeje sepse me jepet per keshtu gjerash dhe me pelqen te bej skica veshjesh qe i disenjoj vete.

  Megjithate avulli i xhamit me kujton dicka tjeter, edhe me te nxehte: seksin dhe dashurine, keshtuqe varet nga gjendja apo humori im (mood-i) sepse nese isha ne humor apo qejf per te bere pak dashuri dhe romance do vizatoja zemrat e dynjase atje, ndonje qiell me yje, dy te dashuruar, ndonje puthje, shishe shampanje me gota, etj. si keto. :)


  P.S. Urime per temen atij qe e ka hapur. :)

  #10 ne: 03-07-2007, 15:24:53
  Do te shkruaja ose Ljusia ose Fidel ose emrin e vellait Albion pasi kete te fundit e dua mbi cdo gje ne bote..eshte dashuria ime me me madhe !

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 03-07-2007, 15:27:00

  Do te shkruaja ose Ljusia ose Fidel ose emrin e vellait Albion pasi këtë te fundit e dua mbi çdo gjë ne botë..është dashuria ime më me madhe !


  Awww sa e embel qe je moj. Lum ata qe te kane xhan dhe je pjese e familjes se tyre. :) Po zgjedhjet e mia mbi xham, si tu duken?!

  #12 ne: 03-07-2007, 15:28:22
  ate me zemer e bejne te tere ne kur na nxehet gjaku..po kete me mode varet sa vend ke ne xham mgjs kam pasur nje shoqe pak a shume te njejten gje bente...dmth ke shpirt artisti :)

  • Postime: 5501
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 03-07-2007, 15:34:38

  atë me zemër e bëjnë te tërë ne kur na nxehet gjaku..po këtë me mode varet sa vend ke ne xham mgjs kam pasur një shoqe pak a shumë te njëjtën gjë bënte...d.m.th. ke shpirt artisti :)


  Sigurisht moj zemer Shpirt Artisteje une. :) Ahhh moj ti, po te jete Art dhe Lende Sociale mua me jepet 1000%: qe nga veglat muzikore, vallezimi e kenga (prandaj qe ne klase te pare kam qene ne Lice Artistik, une) deri tek Gjuhet e Huaja, Filozofia, Disenjimi dhe Kompozimi i Muzikes. Kimine, Shkencat, Fiziken apo ku ta di se c'fare tjeter t'i kam lene ty (edhe SmiLey-t :d).

  • Postime: 1581
  • Karma: +8/-1

  #14 ne: 03-07-2007, 17:20:10

  edhe un emirn tënd do shkruaja :P :D  Epo ku e di emrin tim ti :D :P

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 03-07-2007, 17:28:36
  e gjej un e gjej :D :D

  • Postime: 1581
  • Karma: +8/-1

  #16 ne: 03-07-2007, 17:31:54
  Po kot sje i rrezikshem ti :D :D

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #17 ne: 03-07-2007, 17:36:32
  Mos u siguro shum tii :D


  Une kur kam qene i vogel gjithmon vizatoja shtepia neper xhama te avullosur :D

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 03-07-2007, 17:40:52
  tani sa me ra ndermend :D :D

  ahere kur kam qene nga klasa e peste mesova celesin e solit, e skam lene me vend pa e be LOL

  • Postime: 1581
  • Karma: +8/-1

  #19 ne: 03-07-2007, 17:42:14
  E djali ka dash me u be kompozitor :D :D
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: