Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Dalber ne 02-07-2007, 17:54:43

Titulli: Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2007, 17:54:43
përpara kenë një xham te veshur nga avulli. çfarë do ishte gjeja e pare qe do të shkruanit, apo vizatonit?

un për vete gjithmon vizatoj gjembaca, nemper xhama apo para provimit sipër bankes me laps :P :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 02-07-2007, 18:09:38
Cfare ste pjell ajo koke ty ore qe cte te them  :D

Vizatoj nje zemer me dy iniciale  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 02-07-2007, 18:59:04
varet si do isha nga gjendja emocionale...nese do isha e merzitme do shkruaja naj " fuck all "  ;) :D :P
nese do isha e qete do shkruaja "...kam nevoje per ty..."
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Belinaa ne 02-07-2007, 20:48:36
do shkruaja te duaaaaaaaaaaaa hahahahha
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 20:57:11
do shkruaja "Belinaa,mos u frikeso por guxo te jetosh.." hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SmiLey ne 02-07-2007, 21:03:32
emrin tim dhe te tijen :engjell:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 22:09:42
emrin e tij....teme shume shume e bukur kjo :D

ahaha nje here duke udhetuar neper SHqiperia me benz 2005 te nje tregtari une shkruajta emrin e tij po harrova ta fshija..kur shkoi ne shtepi ky e kishte ´pare dhe kishte qeshur me te madhe...moj dreqke kaq shume e dashke :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 03-07-2007, 13:53:48
Emrin tim do shkruaja :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2007, 14:24:31
edhe un emirn tend do shkruaja :P :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:15:49
Me siguri do te beja ndonje vizatim si disenjo veshjeje sepse me jepet per keshtu gjerash dhe me pelqen te bej skica veshjesh qe i disenjoj vete.

Megjithate avulli i xhamit me kujton dicka tjeter, edhe me te nxehte: seksin dhe dashurine, keshtuqe varet nga gjendja apo humori im (mood-i) sepse nese isha ne humor apo qejf per te bere pak dashuri dhe romance do vizatoja zemrat e dynjase atje, ndonje qiell me yje, dy te dashuruar, ndonje puthje, shishe shampanje me gota, etj. si keto. :)


P.S. Urime per temen atij qe e ka hapur. :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 15:24:53
Do te shkruaja ose Ljusia ose Fidel ose emrin e vellait Albion pasi kete te fundit e dua mbi cdo gje ne bote..eshte dashuria ime me me madhe !
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:27:00
Do te shkruaja ose Ljusia ose Fidel ose emrin e vellait Albion pasi këtë te fundit e dua mbi çdo gjë ne botë..është dashuria ime më me madhe !

Awww sa e embel qe je moj. Lum ata qe te kane xhan dhe je pjese e familjes se tyre. :) Po zgjedhjet e mia mbi xham, si tu duken?!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 15:28:22
ate me zemer e bejne te tere ne kur na nxehet gjaku..po kete me mode varet sa vend ke ne xham mgjs kam pasur nje shoqe pak a shume te njejten gje bente...dmth ke shpirt artisti :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:34:38
atë me zemër e bëjnë te tërë ne kur na nxehet gjaku..po këtë me mode varet sa vend ke ne xham mgjs kam pasur një shoqe pak a shumë te njëjtën gjë bënte...d.m.th. ke shpirt artisti :)

Sigurisht moj zemer Shpirt Artisteje une. :) Ahhh moj ti, po te jete Art dhe Lende Sociale mua me jepet 1000%: qe nga veglat muzikore, vallezimi e kenga (prandaj qe ne klase te pare kam qene ne Lice Artistik, une) deri tek Gjuhet e Huaja, Filozofia, Disenjimi dhe Kompozimi i Muzikes. Kimine, Shkencat, Fiziken apo ku ta di se c'fare tjeter t'i kam lene ty (edhe SmiLey-t :d).
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 03-07-2007, 17:20:10
edhe un emirn tënd do shkruaja :P :D


Epo ku e di emrin tim ti :D :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2007, 17:28:36
e gjej un e gjej :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 03-07-2007, 17:31:54
Po kot sje i rrezikshem ti :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2007, 17:36:32
Mos u siguro shum tii :D


Une kur kam qene i vogel gjithmon vizatoja shtepia neper xhama te avullosur :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2007, 17:40:52
tani sa me ra ndermend :D :D

ahere kur kam qene nga klasa e peste mesova celesin e solit, e skam lene me vend pa e be LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 03-07-2007, 17:42:14
E djali ka dash me u be kompozitor :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-07-2007, 18:04:20Edhe une emrin tim do shkruaja.Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 03-07-2007, 21:26:51
Me siguri do të bëja ndonjë vizatim si disenjo veshjeje sepse me jepet për kështu gjërash dhe me pëlqen te bëj skica veshjesh qe i disenjoj vete.

Megjithatë avulli i xhamit me kujton diçka tjetër, edhe me te nxehte: seksin dhe dashurinë, kështuqë varet nga gjendja apo humori im (mood-i) sepse nëse isha ne humor apo qejf për te bërë pak dashuri dhe romance do vizatoja zemrat e dynjase atje, ndonjë qiell me yje, dy te dashuruar, ndonjë puthje, shishe shampanje me gota, etj. si këto. :)


P.S. Urime për temën atij qe e ka hapur. :)


Per sa meter katror xham behet fjale moj Elegance??  :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 21:34:34

Për sa meter katror xham bëhet fjale moj Elegance??  :D :D

Moj ti, une s'do i kisha shkruajtur te gjitha keto ne te njejtin mur. Po flisja per opsione, pra ne ndonje rast do kisha vizatuar ndonje disenjo si tip i asaj qe kam vene ne firmen time. E ne ndonje rast melankolik apo moment romantik do kisha vizatuar ato gjerat e dashurise. Pra o njeren, o tjetren. Oj kjo. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2007, 12:52:21
Une shkruaj dhe here pas here I miss you....
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 04-07-2007, 14:29:14
Unë shkruaj dhe herë pas herë I miss you....

E kujt i'a shkruan kete mesazh moj yllo?!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:58:56
e kisha shkru!!!


OXSA (GAZMEND) te dua mas shumti nbot jeta jeme!!!!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 18:19:34
e kisha shkru!!!


OXSA (GAZMEND) te dua mas shumti nbot jeta jeme!!!!

Awwww how sweet! :) :-))
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 14:10:41
E kujt i'a shkruan këtë mesazh moj yllo?!

Njerit moj njerit....qe cti bej se shef asnje here cfare shkruaj mbi xham :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 09-07-2007, 16:52:10
Po thuaji moj zemer qe aq shume e do saqe edhe xhamin e shkaravit per te. LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 09-07-2007, 16:52:39
Njerit moj njerit....qe cti bëj se shef asnjë herë çfarë shkruaj mbi xham :D

Po thuaji moj zemër qe aq shumë e do saqë edhe xhamin e shkaravit për te. :d LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 16:53:11
Po i them moj i them..kurse me pergjigjet "u qenke dhe piktore :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2007, 17:42:27
Do te shkruaja:I love girls,all of them.:X :-*  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: anonimus ne 18-07-2007, 00:45:56
..se me mungon..!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Brentiani ne 18-07-2007, 19:49:33
wish you were (not) here LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 19-07-2007, 17:05:42
Une do te shkruaja: Zemer do te tradhetoj edhe njeher dhe pastaj nuk do te tradhetoj mo. :) :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 19-07-2007, 18:30:31
Unë do të shkruaja: Zemer do të tradhetoj edhe njeher dhe pastaj nuk do të tradhetoj mo. :) :P

Wow sa i dashur i mire, honest dhe romantik qe qenke ti! :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-07-2007, 20:10:05
Do te shkruaja:I love girls,all of them.:X :-*  :D
Do shkruaja Warning :D Kujdes Lefter  :D LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-07-2007, 21:10:22
Do shkruaja....Ik mbushi se me lodhe nga koka LOL LOL LOL LOL


o faturino me keto qindarka qe me ktheve kusurin e rruges LOL LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-07-2007, 12:01:38
gjithmone kam pas qejf te shkruaja emrin ne te tilla situata.
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-07-2007, 12:34:55
Do mudohesha gjithmone qe te mos lija gjurme :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: bertixxxmi ne 02-08-2007, 23:18:15
te urrej...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 23:42:19
Te urrej sepse te dua :(
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 00:50:41
Hej, po sikur ta hedhim kete temen andej nga kategoria "Te Ndryshme", si thoni?! He, Moderatore, se tema NUK Perket ketu, s'me duket keshtu. ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-08-2007, 01:02:01
jo sepse i takon tamam bar kafese.
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 01:25:28
jo sepse i takon tamam bar kafese.

Po e kam vene re qe shume veta ketu (perfshire mua e ty me raste) e kemi tendencen ta bejme cdo teme llogje Kavaje, prandaj nese ishte keshtu cdo teme do i perkiste Bar-Kafese. Ky eshte nje topik i lezetshem dhe pergjigjet s'eshte se duhet te jene qesharake apo te cuditshme. Me kupton?! :) Prandaj them qe eshte me mire per te "Te Ndryshme". Nejse, mendimi im ky. ;)

P.S. Akoma s'ke fjet ti njehere?!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Brentiani ne 03-08-2007, 01:28:19
Do te shkruaja pa pike dyshimi
"love you, my beer" lol
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: bertixxxmi ne 04-08-2007, 00:46:58
Të urrej sepse te dua :(
te kam dashur e tani te urrej. dashuria kthehet ne urrejtje n'dersa urrejtja nuk mund te kthehet ne dashuri
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: anonimus ne 04-08-2007, 17:38:26
Sa e bukur është kjo botë ..
 
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-08-2007, 08:09:58
do shkruaja. Trap me xhunga! :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: anonimus ne 25-08-2007, 09:46:42
 :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 25-08-2007, 15:41:30
Me ka marre malli shume. Ku dreqin je?! Edhe sa me duhet te te pres? Ne c'fare rrugesh me duhet te eci? Edhe sa do te qaj akoma?...... (Wow u bera melankolike e sentimentale, une, sot.)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 25-08-2007, 16:34:19
me prit, se po vij...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-08-2007, 19:34:13
do shkruaja.....lepuru sh :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2007, 19:56:59
Tradhtare,do shkruaja. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-08-2007, 20:52:23
kush une :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-08-2007, 00:24:51
do kisha hedh firmen  :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2007, 05:05:29
Help..........
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 27-08-2007, 16:27:08
Help..........

Perse do te kerkoje ndihme ti moj?! :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2007, 16:34:47
kot mi ...ishalla me vinte ne ndihme ndonje asgon :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 27-08-2007, 16:37:49
kot mi ...ishalla më vinte ne ndihmë ndonjë asgon :D

Ahaaa kot del plot dmth. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2007, 16:39:44
po tafti bafti e ka kjo pune :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 21:31:23
numri jeshil(24 ore ne 24)per vajzat ne veshtirsi....... :D

0039..........   mos nguroni....... :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-08-2007, 22:13:37
une do shkruaja nr tim te tel 0040176672.....vazh dimin gjejeni vet :)


PS ti Mishelo rri rehat mire LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 27-08-2007, 22:16:39
po mo na lodh mi capkene dhe ti...:P

" me vjen keq "
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-08-2007, 22:17:43
ahahah per ke te vika kaq keq mi bjonde..

u se harrova te kishte pare I.,.nje dite ty andej rrugeve LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 27-08-2007, 22:25:33
hahaha per veten mi....pastaj ne rumani je ti e???? :P

po,para 1 muaji. e di...nuk me njohu fare, po rrinte si kot kur e prsh.
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 23:21:09
nuk flas une jo. kush e do vazhdimin nje Pm dhe ja nis une. LOL LOL.  Une do shkruaja. kujdes shofere e re. ju shqyen kafken!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 23:24:38
vajza....ngadale me telefonatat, nje centralist kam une... :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 23:26:02
aman ere kush e kishte me ty. dhe kurseje receptorin se te duhet per gjate!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 23:27:56
ja ke fut kot e dashur, se as me ty nuk e kishte njeri....
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 23:29:37
epo shume mire dashi. qekemi baraz. te xhami do beja piktura alla picaso!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 23:36:22
pa koment... ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 28-08-2007, 03:01:13
me pelqen te shikoj çfarë fshihet pas dritares...do ta fshija me dorë një pjes sa te vija syt e te shikoja ...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 30-08-2007, 19:49:28
Lisa ajo qe ti e shikon eshte xhami i kabines se dushit ku une bej dush.Paramando tash se cfare do te shohesh. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 30-08-2007, 23:39:47
Te siguroj se nuk do shikoj asgje te papare :D  :perqafim
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 30-08-2007, 23:52:50
Sdihet sdihet. :D


Edhe unë do shkruaja edhe unë  ty te dua sa Diellin. :D   :perqafim     ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 06:40:35
"You're so hot... I don't wanna be your friend... I wanna fu*k you like I'll never see you again..."  :-[ :d Hahahahaaa, keshtu do t'i shkruaja te dashurit tim ne ate kohe (me vone ai do behej burri im...) Pra, keshtu kam shkruajtur nje dite jo nje xham me avull po diku te ngjashme... Tani imagjinoni kur e kam shkruajtur kete, ai ka qene vetem shok per mua edhe pse po fillonim te zhvillonim ndjenja per njeri-tjetrin. ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 16:19:13
do shkruaja

Cuno do vish te punosh aren si e ke hallin apo ta punojme te tjeret LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:21:51
po ti te kush xham do i shkruaje ketij traktoristit moj?
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 16:22:56
jo tek xhami i nje BMW :D LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:29:21
hahahaha. x5 ishte kjo maqina jote mi? thuji pilivesit qe te ka shku menja per piliviu! une do shkruaja. Emrin e dashurise time. Mishel.
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 16:34:51
jo nuk eshte XP po eshte e mire ..mgjs mua me ka pas pelqyer me shume Benzi tipik shqiptar :)i kam thene mi i kam then po thote duro dhe pak se na fute ne dhe..sa te vij tetori se do me tregoj vendin  pastaj:D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-08-2007, 16:41:34
hahahahahaha. te hengert Benzi ne vend te keq ty ishalla! Dmth andej nga tetori do ma festoke pervjetorin e shtatorit?
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 16:43:09
ehehe andej moj andej..nga dt 1 nje muaj fiks me vonese po ma ka premtuar shpirti qe do e festojme me vere e me shampanje te dy ne erresira tha se ska drita....

po ben plane ai..shyqye zoti qe i pjell mendja per ca gjera :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ibraim ne 31-08-2007, 21:31:40
po shume xhama te medhenj paski mi...apapapa

do shkruaja: te dua...ti e din.
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 31-08-2007, 22:06:44
apapapa cuno cfare thua
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Cami ne 31-08-2007, 23:52:00
ku ta di une sigurisht se nenshkrimin do e veja
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 00:49:43
do shkruaja " E gjen dot c'fare ka pas ketij xhami ? " :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-09-2007, 00:50:24
cfare ka moj Lisa :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 00:58:16
fjalia kot nuk ka nje pikpyetje ne fund .....:D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 19:07:03
do shkruaja " E gjen dot çfarë ka pas këtij xhami ? " :D


Une e gjej,une e gjej....Belaja ashte aty. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:09:05
"C'me cani koken" do shkruaja. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 20:16:35
kush ja cau koken kesaj moj??
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:20:31
kush ja cau koken kësaj moj??


Jeta moj, jeta. Edhe ndodh ndonjehere.  hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 20:25:05
a thua te kupton ajo ty????  :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:28:30
a thua te kupton ajo ty????  :P

Ndoshta edhe me kupton, une ndonjehere s'e kuptoj ate, ama. Nejse, ika njehere. ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 20:31:43
une se kuptoj shpesh.. :D :D.nejse ne nje xham do shkruaja...


Te kam shume xhan mos e harro kurre kete!!!!! :engjell:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:34:50
"Te Dashuroj sa Bota, do me?!" :d
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Englishbee ne 04-09-2007, 20:23:06
" Te dua shpirt"!  :love:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-09-2007, 20:24:08
qyqa lam nam mori gra...kaq te pervelume paskemi qene???!@!!!!


do shkruaja...child in board!  :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2007, 00:08:40
do shkruaja "ketu vduq njera duke shkruajtur me gjakun qe i rridhte nga dora se preu damaret ne xham nga dashuria" :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-09-2007, 10:51:18
do shkruaja es te vdeksha se je si shpirt LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: bertixxxmi ne 05-09-2007, 14:11:42
un do shkruaja mblidh veten moj shpirt mos u hallakat shum.. !!!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-09-2007, 16:51:30
me mua e pate LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-09-2007, 16:56:15
Po cne me ty moj????...Une do Shkruaja...


do vizatoja nje nga ato karikaturat kur kemi qene kalamaj...me gjithe nje top dielli...dhe me shtepine me oxhak hahahaha  :P :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-09-2007, 16:57:24
po sepse ashtu thote nenshkrimi im prandaj reagova ne ate menyre Mishel :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-09-2007, 17:02:15
Qyqa mi Capi...se kisha vu re jo per gjo...na fal se te fika llullen shoqja brigadiere hahahaa  :P :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2007, 18:40:56
do shkruaja"nuk te dua se dua te jetoj.." :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-09-2007, 18:58:03
Shume thenje e bukur...po kujt do ja thoje keto more "Grens"???  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 05-09-2007, 19:29:58
do shkruaja " je nje cope tyte qe harxhon kohen dhe lexon kete qe kam shkruar une " :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2007, 23:35:08
Shumë thenje e bukur...po kujt do ja thoje këto more "Grens"???  :D
asaj qe dua me shume ne jeten time(ne fakt nuk dua njeri me shume se veten po nejse) :engjell:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-09-2007, 23:43:21
do shkruaja..."Une jam A.M dhe prape meje eshte ulur nje plak qe me cmendi duke cuar gazra LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2007, 23:50:05
ai pensionisti i shkrete eshte moj?(uaaah ja shkrive pensionin me duket) :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-09-2007, 23:55:45
navash Wili se eshte me plaken ai afer :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2007, 23:58:26
navash Wili se është me plaken ai afër :D
ejj e hallakatme,kush eshte ky Wili se te ka ngel ne maje te buzes hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 05-09-2007, 23:59:48
Ca do pse shef ?
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-09-2007, 00:01:31
do shkruaja "pertoj te shkruaj LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:03:58
sa te lexoja kete shkrimin une do thyeja xhamin(do e fshija avullin perpara) :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:07:39
po te ishte ne xhamin e makines do shkruaja ..."Ma kap po ta mbajti " :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:09:40
do shkruaja une pastaj..jam i pambajtshem ne kapje :D...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-09-2007, 00:09:49
ke te kapi moj ahahaha

une pata shkruar nje here tek xhami i makines se te dashurit tim tra... e kishte lexuar babi i ti se nuk ishte fshire  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:11:23
ke te kapi thote kjo :S ate pra?(e di vete ajo) :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:12:25
eeeee une nuk kisha shkruar asgje tek makina e ish te dashurit tim se te them te drejten pasi mbarova pune une nuk kishte me xhama ku te shkruaja :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-09-2007, 00:12:47
he tregoje ti mqs je me i qut se une :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-09-2007, 00:13:29
ia theve xhamat a me te lumte o shoqe :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:15:35
he tregoje ti m.q.s. je me i qut se unë :D
ato moj :-[ :-[(pse une do ti tregoj te gjitha ty)po kur te vdes pastaj si do ja besh? hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:20:25
si do t'ja beje ...jemi femra te forta ne ne kete forum "burrnesha"
Rradha...Tjetri .....:D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:26:59
si do t'ja beje ...jemi femra te forta ne ne këtë forum "burrnesha"
Rradha...Tjetri .....:D
cfare radhe moj,po kush ishte perpara meje se po me habit hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:31:03
ata qe jane para i harrojme ne ....nuk merremi me te kaluaren e tashmja dhe e ardhmja na intereson :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:33:44
i largova ata qe ishin aty ne radhe se ishin te lodhur,prandaj vazhdojme :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:38:15
jo po vdis po ta mbajti ...:D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:40:48
jo po vdis po ta mbajti ...:D
harruam xhamin moj :S do shkruaja..vduqsha per ty.. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:44:06
edhe une do afrohesha do ta fshija me mengen e bluzes do ti leshoja avull me fryme dhe do te shkruaja ...

Ketu vdif njeri per njeren qe se mori vesh kurre se mesazhin e fshiva une :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:47:54
edhe unë do afrohesha do ta fshija me mengen e bluzes do ti leshoja avull me fryme dhe do të shkruaja ...

Këtu vdif njeri për njërën qe se mori vesh kurrë se mesazhin e fshiva unë :D
sa te shikoja qe u fshi mszh im,do e beja cope cope ate xham(pasi ti fshija avullin se do me dhimbsej ai avull i bere me frymen e asaj qe do e doja me pak se veten) :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:49:25
ti do ishe i vdekur ku do e shikoje ti :S
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 00:52:01
ti do ishe i vdekur ku do e shikoje ti :S
po ti e ke shkruajtur "vdif" e jo "vdiq" keshtu qe do isha gjalle deri sa ta thyeja xhamin(do puthja para se ta thyeja se ngaqe ishte ai avulli) :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 00:56:25
ok duhet ta lexosh nga fillimi se c'ke shkruar Ti ne xham ....

Ti the vdiqa jo une ...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 17:57:52
une edhe po vduqa nuk do e marresh vesh,se do e mbaj sekret ate dite,nuk do i tregoj asnjeriu :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 19:03:16
Mundesisht shko dhe ne ndonje pyll qe mos te te gjejme fare ...aman te keqen nuk kemi pare teper me te te fut dhe ty nen dhe :D


Une tek xhami do shkruaja WOW ......Ketu ne USA vajzat c'do nate te Marte nese lexojne wow mbrapa ndonje makine i ngrejne bluzat dhe u tregojne gjoksin shoferit .....edhe une kete do shkruaja po shofer do kisha Lefterin :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-09-2007, 19:30:41
do shkruaja..asigjo :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Karatisti ne 06-09-2007, 19:33:18
do ta perqafoja xhamin qe te leja silueten time pa kokerr dhjami ne te :D qe kur te vije capkenja ta dije qe une kam qene aty :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-09-2007, 19:35:24


dhe kushedi si do ndihesha une ne qiellin e 7 :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Karatisti ne 06-09-2007, 19:37:13

dhe kushedi si do ndihesha unë ne qiellin e 7 :)

jo do thoje si spaska qene xhami deri ne fund e te shifja hala :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 06-09-2007, 19:42:26
 :D :D :D :D


Une do shkruaja....iku dhe nje dite  hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Karatisti ne 06-09-2007, 19:43:55
:D :D :D :D


Unë do shkruaja....iku dhe një ditë  hmmmmm:

Po te ishe para xhamit ne mengjes, do prisje deri ne mbremje ta shkruaje ate? :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 06-09-2007, 19:45:14
une do shkruaja...."PSE"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2007, 22:58:28
une do fshija avullin hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 23:37:12
i love your smile
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-09-2007, 12:53:14
Te dua.por ia trego njeriu te lutem :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 17:15:48
Te kam xhan po aq sa veten time, ndoshta edhe nje cike me shume. :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2007, 17:23:43
do pikturoja fytyren e vogelushit tim..
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 17:29:11
arrin ta pikturosh dot???  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 17:41:44
do pikturoja fytyren e vogelushit tim..

WOW, ke cun ti dreamm?! Te te rroje! SA VJEC ESHTE!


P.S. Mishel c'fare eshte "teslim"?! - E Para dhe e Dyta - shume bukur ke dale perseri ne foton e re. Sa kendshem vishesh per ne zyre moj dhe si gjithnje ke kepuce te bukura. :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2007, 17:46:09
............
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 17:59:04
Qyqa kjo ti qit hordhiqet sheshit...na mi goce unë e shkruajta me kode  :D :D :D :D :D
Ndersa une e c'kodova. :P He mi se adulte jemi te gjithe, plus qe tani momentalisht 3 te martuara jane ketu. LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 18:05:18
e mire e ke se kur ikim ne keto llafet i marrim me vehte!!!! se mos lejme gjo ketu me u pa!!!  :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2007, 18:47:40
Ndërsa unë e c'kodova. :P He mi se adulte jemi te gjithë, plus qe tani momentalisht 3 te martuara janë këtu. LOL
për momentin janë 3 te martuar ne fakt se unë jam artuar e çmartuar nja 3 here,tani e kam lënë atë dhe duhanin :D..se demtojne rende shendetin  ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 07-09-2007, 19:01:43
për momentin janë 3 te martuar ne fakt se unë jam artuar e çmartuar nja 3 here,tani e kam lënë atë dhe duhanin :D..se demtojne rëndë shendetin  ;)


Hahahahaha, gruaja ja merr duhanit, e demton akoma me rend dmth. LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2007, 19:04:23

Hahahahaha, gruaja ja merr duhanit, e demton akoma me rend d.m.th.. LOL
duhanin ka rrezik ta filloj prape por grua nuk marr me,derisa te vdes :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-09-2007, 20:03:30
kur e be ko ne men me vdek??? :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 07-09-2007, 20:15:48
Do shkruaja:Mos i shiko keto shkronja neper avull sikur hut.Po thyeje ate xham qe te shofesh ca magji ketej. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2007, 22:43:15
per "koke" te kalamajve nuk martohem :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-09-2007, 21:19:41
Tuch me..if you  cant LOL LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 08-09-2007, 21:52:34
Une do shkruaja:Mos prek tensioni i larte! :D :D LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-09-2007, 21:56:28
Une do shkruaj prek pa ardhur dritat LOL LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 00:37:53
Ta hongsha syni ..qe po me lexon :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 09-09-2007, 11:20:09
jo synin po By..then e babit hogsh qe po te lut me u martu.lool

ja cfar do shkruaj une::Motra do të thyej turijnt por merr për burrë atë qe te tha babi kur ishte ne Shqipëri. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SmiLey ne 09-09-2007, 11:23:32
he me qorr, car ke qe lexon :P LOL :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 09-09-2007, 11:24:09
follow me.. :D :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 09-09-2007, 11:28:28
ja po vij,po ku do me cosh? :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 09-09-2007, 11:30:18
gijotine :P :P :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 09-09-2007, 11:39:07
shkruje shqip se une nje kokerr katnari jom.me sa kuptova dashke me me honger. :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 16:35:09
jo synin po By..then e babit hogsh qe po të lut me u martu.lool

ja cfar do shkruaj unë::Motra do të thyej turijnt por merr për burrë atë qe te tha babi kur ishte ne Shqipëri. :D


Aman se isha ne siklet po debatoja ...ke te marr e ke te le :D Ate qe me tha mami apo ate qe me tha babi ....
Ehhh kam hall nuk dua tu mbese hatri ....
Mire u tha u be po marr ate qe tha babi ....

Kalamoja ju mbetet hatri ju te fejohet e martohet Lisa ?

Te xhami do shkruaja "Me erdh dita me u martu" :S
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2007, 16:41:06
Po qe se martohet e fejohet me mu sna mbetet hatri. :D

do shkruaja:A martohesh me mua? :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 16:44:31
JO ....se i dhash fjalen vellait qe do marr ate qe me dha babi ....Pyt vllain po ma lejoj ai ne vend ...pranoj une :D

pra te xhami do shkruaja "ik e pyt vllain tem " :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2007, 16:54:23
hahahhahah...Neser e marr une rrugen per ne Tirane. :D
Do shkruaja ne xham:Ma vllain e kam lehte. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 10-09-2007, 21:43:26
" Zoti te ndihmofte o Lefter"  do te shkruaja  :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-09-2007, 17:12:23
zoti e bekofte Shqiperine e Shqiptaret :perqafim
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 11-09-2007, 19:19:05
A tlumt goja LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-09-2007, 21:00:07
do shkruaja "Do vish pa ardhur dritat LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mjalta01 ne 12-09-2007, 20:36:44
SHRUAJ EMRIN E PERSONIT QE E DUA ehehe.
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 22:37:13
Do te shkruaja: "Une vij nga Vendi i Shqiponjave!" :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 12-09-2007, 22:40:16
do shkruaja:: "Kam mall" :(
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 23:03:21
do shkruaja:: "Kam mall" :(

Per ke ke mall ti moj?! E Dashur, lexoje pak temen "Te Verteten dhe te Vetem te Verteten". Te ka dale emri per ushtar, atje. LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 00:43:51
hahaahhahaha elegance,,te rente nje pike ty.. :perqafim


do shkruaja"naten e mire" :engjell:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 14-09-2007, 10:37:24
Lefto une e diskutova edhe me babin punen tate,ai e ka vendosur ka deshire tja japi nje cuni prej Tirone,Ju luta babit,amon or babe se Lefto oshte cune i mire dhe cune per shpi,i thash jemi shoke qe ne 2004en,ai me Lisen njehen prej kohesh dhe duhen jasht mase,ai u nxef keq dhe tha o cunin e filonit o ska.

ne xhame do shkruja (LEFTER RREMBEJE LISEN SE KRAHET TI MBULOJ UNE) :)

LISA JE DAKORT? :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 11:04:54
do shkruaja"shprese.."
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2007, 20:45:58
do shkruaja"mes dashurise dhe jetes,zgjodha jeten.. :D"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 22:05:36
do shkruaja"god help me"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 15-09-2007, 14:46:24
"Dont tuch !
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 14:50:31
une do shkruja. touch ere se per ket pune kena ardh!  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 15-09-2007, 15:34:35
une do shkruja Touchni Mishelin se ka goxha atje per te touchur se une jam e vogel sa nje gogel :D :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 15:41:37
do shkruaja"ku jeni????"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 15:46:46
Do shkruaja,,mbajuni goca se erdha une,,. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 15:49:08
do shkruaja.." ruajuni dinamitit te  trouble" :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 15:54:52
Do  shkruaja ,,dinamiti per te tjeret,per ty pason surpriza,,. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 15:56:49
do shkruaja""surprizen tashi..ose te vura dinamitin ne qafe.."" :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 15:59:35
Do shkruaja ,,eshte pune e mundimshme derisa te qes une surprizen ne shesh,,. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:12:56
"para dinamitit jooooo" :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:26:27
Do shkruaja,surpriza eshte surprize vjen pa prite,, :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:27:52
"o surprizen o jeten" :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:29:13
Do shkruaja ,,merre jeten,se supriza eshte me me rendesi,,. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:31:48
" ste besoj" :S hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:33:14
Do shkruaja ,, e sheh me vone,,. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:34:59
do shkruaja" shpresa na mban gjalle" :P :P :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 17:52:53
o capi po ca pate qe ma fshive xhamin mi! do shkruaja  " kujdes se kafshon)   per capin kjo!  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-09-2007, 19:37:05
une do shkruaja"eshte e vaksinuar" :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 20:52:36
persh.grens  (nese je ketu)


"A je i sigurte" :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 15-09-2007, 20:55:04
do shkruaja...he mi mishel se nuk thashe gje :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:36:57
do shkruaja" love u all" :perqafim
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 16-09-2007, 04:53:00
Duke imagjinuar xhamin si xham makine dhe duke patur parasysh se xhamat e makines avullohen me sebep, do shkruaja "Oh yeah"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 08:11:42
do shkruaja" mirmengjesi ..dite e re.."
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 16-09-2007, 17:44:48
Une do shkruaja (varet xhami i kujt makine do ishte..po te ishte i te dashurit do i thoja )

mbyll dyqanin ate bej :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 17-09-2007, 05:56:32
Duke imagjinuar xhamin si xham makine dhe duke patur parasysh se xhamat e makines avullohen me sebep, do shkruaja "Oh yeah"

Kjo po qe me me pelqeu shume. Pergjigja jote me pelqeu me shume nga te gjitha. Naughty but totally Meaningful. ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-09-2007, 16:55:00
po note nuk i vure moj e nderume dhe e respektume ne kulm as.prof.doktoreshe :D hmmmmm: :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2007, 16:58:42
Thanx Elegance. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 17-09-2007, 19:41:48
po note nuk i vure moj e nderume dhe e respektume ne kulm as.prof.doktoreshe :D hmmmmm: :P

Noten dhjete e me yll pra. Normale ata qe bejne dashuri me aq pasion dhe e kane mbushur xhamin krejt me avull, 10 meritojne, apo jo Bekim?! ;) :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 00:12:05
do te shkruaja"DREJTESI"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 18-09-2007, 09:40:55
do shkruaja! TE DUA! Sa e thjeshte dhe e komplikuar kjo fjale! pff
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 18-09-2007, 12:18:50
Emrin tim :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 18-09-2007, 15:25:48
Do te shkruaja "Krenare Shqiptare!!"
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 15:35:52
do shkruaja"Mire se ju gjeta miq" :perqafim
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-09-2007, 20:06:26
Mos ndalo :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 20-09-2007, 15:46:43
do shkruaja TE NDALOJ TANI? :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 17:03:52
do shkruaja"Keep dreaming"...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 20-09-2007, 21:56:55
"E bejm nji pushim te vogel, se m'ka shku menja me e ndez i cingare" :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 20-09-2007, 22:45:04
Ndalohet duhani  :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-09-2007, 22:54:50
Ja kjo ambientalistja....h e po kur sta mora frymen me cigare ate dite kur u takuam...


Do shkruaja O beko ma niz edhe mua nje cigare se mu dogj hunda!!! qy sa i madh me paska qellu xhamiiii :D :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 04:08:32
Se mos kemi pune me te njejtin xham re dreqe??? :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 06:45:26
Do te shkruaj BOLL DOBESITE MUSHKERITE ju te dy!!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 07:47:32
Do shkruja "Leri keshillat, por mbaje kandilin mire se do na djegesh" :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-09-2007, 19:32:03
varet nga sasia e cilesia e avullit(qe te me dale sa me qarte shkrimi) :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elegance ne 24-09-2007, 01:57:27
Do te shkruaja: I BEKUAR QOFTE KUJTIMI I SAJ! :'( AMIN!!  :love:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-09-2007, 12:59:01
Do shkruaja,,,,, ME MUNGON!!!!  ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-09-2007, 17:47:25
une do shkruaja"kush te mungon moj e uruar" hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-09-2007, 23:30:31
e sigurt qe ti jo!  do shkruaja.  EJA SONTE PRANE MEJE!  :)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 24-09-2007, 23:33:36
tu plotesofte deshira o zot..  :perqafim


do shkruaja;"I love u" :perqafim..
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Brentiani ne 25-09-2007, 12:28:31
zoti s'ka deshira  :D

Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-09-2007, 13:32:13
do shkruaja....U merzita!!!!  :S
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2007, 17:18:20
Do shkruaja: Ama pak pjeshke... :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-09-2007, 11:17:28
Te dua ty....po ti???????????
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 27-09-2007, 21:21:23
Do shkruaja:Thyeje me ate xham se vdica tu te prit. :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-09-2007, 23:32:43
do shkruaja"kujdes  mishel,nga copat e xhamit" :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-09-2007, 12:43:31
Mos qa hallin tim..Grens  ;)

keshtu do shkruaja
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 28-09-2007, 13:01:15
para LAçI...
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-09-2007, 06:10:56
Poshte Rresheni.... :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2007, 22:20:25
.."ketu vduq, ne krye te detyres njera.. ;)
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 09-10-2007, 15:07:04
do shkruaja "God help me".... :S
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 09-10-2007, 15:29:07
do te shkrunte.....ndihmo je pak veten, te te ndihmoj shume une.... :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Emira ne 09-10-2007, 15:42:10
sot do te shkruaja:
gezuar 40 vjetorin e vdekjes Comandante Cheguevara :D

sikur nuk shkon me urime kjo puna e vdekjes, po sot perkujtohet pikerisht 40 vjetori i vdekjes se njerit prej idealisteve me te medhenj e personit me te njohur te mbare globit!!
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 09-10-2007, 15:59:22
sot perkujtohet 40 vjetori i vdekjes se comandantit Ernesto Guevara Lynch (CHE)....edhe pse deri para 4 vitesh ishte idhulli im, sot mbas shume refleksionesh hmmmmm: eshte zbehur......

sidoqofte.......HAS TA LA VICTORIA SIEMPRE..........
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-10-2007, 23:28:18
.."kujdes xhamat se kushtojne shtrenjte" :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 12:06:01
Te dua vetem TYYYYYY RYYYY  :D :D :D :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 10-10-2007, 13:15:45
do shkruaja "Viva Las Vegas".... LOL LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 10-10-2007, 14:03:16
te harrova me ndihme e whiskey dhe cigareve.....

problemi tani eshte: se jam pijetar dhe duhanxhi... :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-10-2007, 15:07:33
do shkruaja....pse je kaq karafil :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-10-2007, 23:29:59
.."me do apo sme do,kjo eshte çeshtja" hmmmmm:
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-10-2007, 03:49:02
ketij te ziu i shkoi jeta ne profecira. nuk te do o grens vere shpirtin ne paqe. LOL LOL LOL!  do shkruaja. valle a e di sa te dua? e nese se di! ngordhc me mire ! LOL LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 12-10-2007, 12:36:13
Do shkruja "Me jepni nje kreher qe te krihem".

Kupto ti Mishel ku dua te dal, apo jo? :P
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-10-2007, 13:22:25
Jo more beko sta kapa dot.. batuten. LOL LOL
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: elisabeta ne 12-10-2007, 23:47:58
Une do te shkruaja .BOTA ESHTE ME RROTA
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2007, 19:36:34
I love girls-do shkruaja. :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2007, 19:14:11
"Free my soul"......
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 16-10-2007, 20:54:00
Eja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2007, 21:41:10
Do shkruaja:Gocaaa ju befsha kurban ju befsha. :D :D
Titulli: Re: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-10-2007, 20:16:04
une do..ashtu dmth"goca mu befshi kurban mua" :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 11:48:48
foll me...LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 12:04:15
"Ku je dielli im"........
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest17045 ne 07-11-2007, 22:03:42
mbi xham nese do ishte me avull??? do shkruaja, ose me sakt do vizatoja lulen time te preferuar, sigurisht pa arome ne te  :P

(tema shume po shume interesante  :))
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 22:57:56
Ti je jeta ime!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:22:14
Do shkruaja:I love you Buzeqeshja. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:27:34
Do shkruaja:I love you Buzeqeshja. :D

513 komplimente deri me tani vetem sonte LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:28:40
E imja eshte speciale halooooooooooooooo. ... :D..I am one and only here. :D

Po sbesove pyeti zockat tjera. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:04:39
Mbas meje je dhe one and only :D hahaUne do ta shkruaja  Te amo Buzeqeshje :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:18:51
Charlie & Bledata te pasur 4-ver LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:21:20
Hahha...:D


Une do te ja bashkangjitja edhe fjalen Dhe te lumtur
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:27:19
Charlie & Bledata te pasur, te dashuruar dhe te lumtur 4-ever
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:28:30
Une do ta shkruja ate mbishkrim te kam ke firma :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:30:13
:P e dij, syn!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-11-2007, 11:22:21
do shkruaja"" god..give me some power"..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 11:54:24
I miss U, Charlie!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 13:17:51
Ate qe kam ke firma :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 15:13:53
Charlie, a me do si un ty?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-11-2007, 15:14:52
Zemra ime je ti I... !
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 15:25:16
lejleku im
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 15:35:43
Charlie, a me do si un ty?


Nuk mund ta imagjinosh se sa shume  :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Berni ne 08-11-2007, 15:37:57
Papagallja ime qe si pushon goja LOL  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-11-2007, 16:07:03
Sa me flihet :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 17:38:04
kok shtiz. :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-11-2007, 17:43:42
...ke mrekullon  kete moment??
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-11-2007, 17:43:57
Stalono ke fillu me peshku? se peshk shtize kam ndigju hahahahaha. do shkruaja. me ka marre malli sa me ka marre!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 17:45:57
dreams,kete peshkun mesiper po mrekulloja. :) ah sa me ka marr moj sa me ka marr. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-11-2007, 17:55:33
dreams,këtë peshkun mësipër po mrekulloja. :) ah sa më ka marr moj sa më ka marr. :)


hahahhaah cte ka marre ore....koka ere??? :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 17:58:45
Cfar koke thua moj?looooooool Malli moj malli me ka marr. :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-11-2007, 18:03:39
do shkruja. sa mashtrus ky staloni! ku po me mrekullon? me ca? si?  kur te vish do me mrekullosh hahahahahaha. meqe ra llafi kur vje?  ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 18:10:50
po kur te vij do te mrekulloj,me shpulla pse me cfar kujtove?lool

nuk e di se kam ca gjera neper duar. ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-11-2007, 18:15:48
do shkruaja.  stalono mos maj shume gjona neper dur se i hum fillin!  LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 18:17:54
hahahahah..jo nuk mbaj shume gjera vetem dy deri me tani,se ku i dihet me vone. ;) :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-11-2007, 18:37:14
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-11-2007, 18:40:42
Do shkruaja. dreamm mos u habit se ate qe ka nje kopje e ka!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 18:41:03
 ;) ;) ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-11-2007, 19:11:11
ore cfar xhami eshte ky se nuk e mora vesh asnjehere(xham makine apo lloj tjeter)se ne varesi te llojit do shkruaja pastaj,pshm po te jete makine do shkruaja"ketu jane zhgrryer 2 vete para gjysem ore" hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-11-2007, 10:45:04
une do shkruaja....ketu bere dashuri me I..per here te pare :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Brentiani ne 09-11-2007, 10:53:30
.. sa i ndyre ky xham!!  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: *ZaNa* ne 09-11-2007, 12:46:02
Emrin e Schatzit tim.. ALBERT
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-11-2007, 14:17:11
Do shkruaja. te dua, por per cfare?! pfff
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-11-2007, 14:18:28
nr e kembes do shkruaja LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-11-2007, 20:38:12
.."gjatesine..." :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 09-11-2007, 20:40:30
Emrin e Schatzit tim.. ALBERT

Ahhhhh te zuraaa moj e bekuar, po ti ma paske ate qukapikun Tribbianin se ai quhet Albert. Prandaj me rrockolliste koken ai e me thonte qe ka nje vajze ne forum, po asnjehere sma thonte se kush se kishte frike.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-11-2007, 22:53:50
..sa ftohte... :S
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 14-11-2007, 15:56:49
U prish dynjaja do shkruaja :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2007, 18:04:39
U prish dynjaja do shkruaja :)


 ehh sa te drejte ke... :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-11-2007, 21:38:27
..."u prish edhe Capi.."bashk me dynjane :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 00:42:19
do shkruaja. me mungon engjelli im!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 16:22:55
...love me... :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 16:33:30
Goce e bukur kjo siper do shkruaja :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 17-11-2007, 13:16:07
 "VOTO"  e mos  gjum:  se  sot  jan  zhgjedhejet  eheh :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-11-2007, 23:22:12
....e mban mend???....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2007, 23:25:55
...love me... :(

Is there possible to dont love you?!(po mendoj ata qe te rethojne)Do shkruajaaaaa...Goca ju fal zemren,veshken,mushkerite te gjitha te gjithaaa.... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 23-11-2007, 10:15:42
Bejni gati Lefton per ne sallen e operacionit se eshte gati.lool
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-11-2007, 12:00:13
o shoku je bo menemodh! do shkrujsha une per kete parafolsin e kapish vete ky na! LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 23-11-2007, 13:08:03
...si atehere...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-11-2007, 22:14:33
do shkruaja "ketu u ngjiz per here te pare njera.. ;)"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 27-11-2007, 00:33:59
Do shkruaja:O Zot ndihmoji ketij siper. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-11-2007, 00:37:03
Ku je? eja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 00:49:35
Do shkruaja:O Zot ndihmoji këtij sipër. :D


Hahahah...edhe une ate mendim e kisha :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-11-2007, 00:50:10
Largesine e kerkojme afer, te pamunduren duam ta realizojme, dashurine vetem ne endrra..........jet a eshte e bukur, mundohu ta shohesh me nje sy tjeter ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-11-2007, 00:59:50
ehi sikur te mundja!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 01:02:55
Nuk mundesh pra ...se vetem dy sy ke jo me shume :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-11-2007, 01:03:39
erresira i perket te shkuares...dirita po lind...djelli do te na ngrohe....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-11-2007, 01:05:40
shiu do na lag. era do na thaj! prandaj me zuri gripi mua!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-11-2007, 01:10:57
nje e teshtitur= me nje fjale te vertete......

melankolia eshte e bukur, nostalgjia po ashtu..momenti eshte mahnites..e nesermja??!!! po ashtu....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 01:17:42
Ore ti na ler edhe neve te shkruajm se e mbushe e gjithe xhamin me poezi :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 29-11-2007, 20:09:28
Largesine e kërkojmë afër, te pamunduren duam ta realizojmë, dashurinë vetëm ne endrra..........jet a është e bukur, mundohu ta shohësh me një sy tjetër ;)


 hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 20:12:13
a ka icik vend per mu ta shkruj ket gjen e vogel se esht me rendesi


F& J=FOREVER
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 29-11-2007, 22:28:17
Te dua pergjithmone.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 01-12-2007, 15:09:50
do shkruaja Crystal kjo eshte makina Lises :D

dhe do i kaloja para pallatit :D

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-12-2007, 18:57:42
....???????????...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-12-2007, 21:36:17
je ti....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 01-12-2007, 21:49:33
Do te fshija avullin qe te shikoja me qarte.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-12-2007, 21:53:23
elbasani forever
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 01-12-2007, 22:30:06
Hapesire
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-12-2007, 22:33:01
je yll bote :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 01-12-2007, 22:36:01
Ti je si shpirt.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-12-2007, 22:51:47
te vdes per ty I..do shkruaja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 01-12-2007, 23:12:04
" Oj mama boll hekurose se na e bere shpine hamam"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-12-2007, 00:25:11
Do ja mbledhesh asaj sateme ti se gjithe kete zallamahi ajo e beri! oj ky tani e gjeti te hekurosi! hahahahaha do shkruaja - me mungon!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 02-12-2007, 01:36:55
Mjaft te degjova kurr nuk pushove nje her blla blalaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 01:38:15
Po fle engjell :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 02-12-2007, 01:41:30
Gjume te embel bukuroshe
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 01:43:05
me mua e pate :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2007, 02:17:00
he po pi duhan :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 02-12-2007, 02:25:49
Do shkruaja akoma s'me zbuluat :D :D :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 02-12-2007, 02:26:27
"Duhani shtatzanon rëndë gratë me barre" :D LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2007, 10:27:25
...hije...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: danjelaeri ne 07-12-2007, 15:33:28
do boja njem zemer dhe ne te emrin e xemles sime
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 16:55:26
do shkruaja emrin tim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-12-2007, 17:00:30
pavarsisht te gjithash- te dua sa vete jeten! pfff ca nerv
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 17:19:18
Sot e kam marre me aksion...pjesmarrje n tek forumi :D :D

ps: a ka ndonje çmim per ket gje? :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 07-12-2007, 18:03:27
he po pi duhan :D

Do shkruaja  .. MOS  Serioziteti demton  duhanin shendetsisht  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 07-12-2007, 18:45:34
O xham po pertoj te te pastroj LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-12-2007, 21:13:05
do e pastroja se ka fjale te pista,pastaj do e beja me avull dhe do shkruaja nje gje..qe do e them radhen tjeter :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 23:57:49
Grens...e di ti qe po ta fshish me dore nje pjes me avull nuk mund ta besh perseri (me avull) ...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 08-12-2007, 01:32:42
Jeta eshte e shkurter,mundohu ta jetosh sa me mire.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2007, 01:37:55
I will kill you.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2007, 01:47:17
do me hash mune :D LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: labiku ne 08-12-2007, 05:01:32
laj dritaret o pertac se eshte pluhur jo avull
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 08-12-2007, 05:04:22
tironce
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2007, 05:09:40
Dashuria dhe djelli njesoj te verbojne. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 08:43:41
EJA    :S
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 08-12-2007, 09:01:57
Ku te shkojme.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 09:03:34
Une ne jug e ti ne veri..... :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-12-2007, 09:04:37
Eja ne krahet e tu me shtrengo
me embelsi me ledhato......

ashtu sikur dje me premtove
sot erdhi momenti ta perjetojme.... ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 08-12-2007, 10:41:04
Sikur te buzeqeshje nje qike.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 09-12-2007, 19:01:51
nuk mbaj pergjegjesi se c'ndosh po u bere kurjoz te shikosh c'ka pas xhamit :D


(normalisht xhami me avull nuk do ta mbante gjithe ate fjali keshtuqe do shkruaja vetem...)

Futu se ka biskota :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 11-12-2007, 20:20:57
Te lutem hape deren se do shijoj biskotat.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 20:39:45
bujrum....nuk kam c'te them me shume sec thashe me [pare :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 11-12-2007, 22:06:56
Uaaauuuu q'me pane syte.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 11-12-2007, 22:23:39
eeee kur kalon xhamin behesh si bleta shikon dhe vdes :D te pakten vdes i lumtur
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 12-12-2007, 19:19:00
Do shkruaja:Per t jo xhamin po edhe murin me koke e thej. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 00:07:20
shko re fshiu...se je bo pis! LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 13-12-2007, 20:15:18
Mbaje kte ne dore te lutem  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2007, 22:23:09
"Ji vetvetja"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 13-12-2007, 22:43:29
Po mire o kalamaja kaq kohe kemi ne neper duar sa te rrime te shkruajme mbrapsht neper xhama ....se po ta shkruaj sic e lexojme ne ...nuk e lexojne dot te tjeret :D

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 23:33:12
Hec se mu dogj gjella... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 14:09:09
ndizi ato dreq kaloriferash se do i bijme nai peme! ...apo qekemi ne autostrade ups...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 14:20:22
Hiqi pantallonat :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 14:31:12
kam funde hahahaha. une do shkruaja! zhdizhu nga komplekset dhe hapu ! hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2007, 14:52:33
Ama ama.... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 14:59:11
goce une kur shkruj gjera te tilla neper xhama do te thote qe po kaloj para ndonje pallati qe sapo po ndertohet :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 15:05:47
kurse une te ato te perfunduar e mundesisht me kureshtar neper ballkone! hahahaha eeee
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 16:14:22
LOL


Une do shkruaja "Adresa Mishelit eshte ...... po ju pret :D eshte shume Hot "
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2007, 16:32:42
Une do shkruaja:Ama adresen tende  se Misheli sme vyn gjo. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 17:38:24
lisa mos afisho lajme me spec hahaha  e kisha llafin me shkrujt mi shoqe jo me bo gjojna te turpshme... ato i bej ne vende larg syve kureshtar, kurse te shkrujtmet sia ngref kujt!  lefto ta them une adresen e asaj hahahahaha...tia them mi?!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 20-12-2007, 02:51:00
Masazhi te ben mire :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 20-12-2007, 03:53:09
Mos e thuj mi dreq se ne ai me duhet kete .....:D Jepja jepja se me plakun poshte ka me nejt :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: aral ne 21-12-2007, 17:38:20
do te shkruaja-------ArAl 4 ever
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 22-12-2007, 11:27:29
Lypja dhe sta jep merre se ste thote gje hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 18:40:24
Emrin e tij
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-12-2007, 21:09:37
|Dua prapppppppppppppppp pppppppp........
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2007, 21:54:31
vazhdoooooooooooooo oooo pasto xhamin :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-12-2007, 02:16:36
mosss e pastro xhamin se te pa dynjaja .....leqe ku do shkruajme ne te tjeret?   do shkruaja puci puci a do e lesh ate dreq xhami e te merresh me mua?! LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 26-12-2007, 02:20:59
bo sa qenkam lodh
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lisa ne 26-12-2007, 23:31:24
NDIHME....kam ngel ne pozicjon te keq :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2007, 23:36:09
Hahaha...keq qenka puna :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-12-2007, 00:24:07
Zenepja ime.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2007, 12:20:15
Zenepja ime.

 LOL LOL LOL

..do shkruaja ..gezuar.. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 13:51:55
Ku je ?  Eja shikoje xhamin sa pis eshte bere dhe lahe me llape. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-01-2008, 22:16:06
Emrin e te dashurit tim : Albert
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 00:33:06
ku je.. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2008, 00:51:40
ku je.. :D

..o enderr e merguar.. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 07:32:26
eja me merr  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 04-01-2008, 11:32:36
Kur? :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 11:36:58
Nga e merkura kur te shkrij....bora! LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 04-01-2008, 11:39:20
pse nuk ben qe ta shkrijm bashk para te merkures? :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 11:42:10
qyqa bllokada bore cajme bashke ne, vec ti para une mrapa mo. hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 04-01-2008, 11:44:27
Mire mooo!do festojm pra mo.lool
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 11:49:18
hajde nje dolli per ne mo!  :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 04-01-2008, 11:51:15
Happy New Year MOOOO..God Bless YOU MOOOO. :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 11:56:55
god na bekofte te dyve o burro mo! hahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 04-01-2008, 11:58:58
O gru kur sdin me e thon mos e thuj se mturpnove ne sy te shoqeris mooooo.. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 12:07:19
she katnari ka turp ky. varu i her knejna se ta deftoj un turpin tyve!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 12:37:01
Hiqi duart o pis
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 12:53:49
ika nje her e vi me vone.. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:13:28
ok se po te pres :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:17:16
po aaaaa :D
prit prit se erdha
.. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:20:20
ec pra se keka ftoft ... u ngriva :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:21:39
spo vi pra se e paske ftohf ,une kame qef veq ku eshte nxeht me shku... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:24:32
po ti hajde nji her se bahet nxeht mandej... mas me len me u ngri kot  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:26:06
po thu aaaa?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:27:36
po de... merre edhe shishen e rakis me vedi  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:28:27
 :D :DJO JO SE MARRE SE E KAME HARGJU
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:30:55
aaa po hajt ska gja se e blen rruges  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:32:34
ok prite pra se u nisa tung
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 15:17:57
Neser do jem ne atdhe....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2008, 15:24:48
Nesër do jem ne atdhe....

do shkruaja..

" Have the time of ur life capkene" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 15:29:39
28 dhjetor 2007 -2008
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 15:31:19
28 dhjetor 2007 -2008
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 16:02:10
rane kullat binjake LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 16:35:48
Jo po u poqen fiqte! hahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vlonjatka ne 04-01-2008, 16:37:36
do i shkruaja nje lutje zotit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 16:50:54
ahahhaha mishel te hengert nje mize ishalla....une do shkruaja "Nje puthje per ty ...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 17:15:30
Do pime kafe aty ku ta ka qejfi ty eee! ec ma jep tputhmen live
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2008, 12:48:56
..ahhh....ehhhhh... ohhhhh...mishel  :-[-do shkruaja dmth e kam fjalen :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 13:17:48
O Grens po leje mishelin rehat se o pa qejf. do shkruaja- prape-edhe me-akoma-mos marun xhamat
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2008, 15:20:55
aq me tepër unë jam ilaç ne këto raste ;)...do shkruaja e kam fjalen hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 16:01:22
Pse mo paracetamol je ti, se vetem ajo ja ul temperaturen mishkos! ehhi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2008, 18:31:27
ehhhheee,ok ;)..nuk e mbuloj ate fushe hmmmmm:te shkuara mishkos :engjell:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 09:16:58
eksitohem me ty...LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2008, 23:52:40
..s'kam gjume.. ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-01-2008, 13:44:54
Me puth....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 23-01-2008, 21:39:03
t'honksha synin e bukur...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-01-2008, 13:02:39
vdeksha per syte bojqielli :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2008, 13:30:14
..asgje..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-01-2008, 13:45:45
ku je o ufo :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 12:32:48
Hec e kruje po ta mbajti LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 16:50:53
do shkruaja tek xhami i makines"Capkene liro radhen moj se ke 2 dite aty brenda.." :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 16:56:49
Sdu re nuk du LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Karatisti ne 28-01-2008, 16:57:50
Do shkruja 'Hape deren mer se mbeta pa fryme'.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 16:58:03
mire rri sa te duash,do te sjell ushqime dhe uje??? :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 16:58:29
Nuk jam vetem..jam e ciftezuar LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 17:02:41
po pse mua po me duket se jane 3 vete..? hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 29-01-2008, 16:41:32
"me prit.....se po vi.. xemla"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: hasoni ne 29-01-2008, 17:49:49
per mua e ksieh gina :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 29-01-2008, 18:43:17
jo jo e kish me Capin qe ishte duke bere pllenimin e tre luleve e kjo i kerkoj ti bashkangjitej LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-01-2008, 18:47:39
hahahaha do shkruaja. dalbero po ca ke bo mire ca ke bo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Max ne 29-01-2008, 18:50:31
aj lav ju
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-01-2008, 18:54:45
do shkruaja- erlehta ju keni nje mesazh zanor ne makinen siper meje hahahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 29-01-2008, 20:18:27
"Me mungon"...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-01-2008, 22:46:19
What a fuck :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 29-01-2008, 22:47:49
Ooh La La...  ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2008, 00:10:14
I love girls. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-01-2008, 11:05:30
u merzita vetem
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 30-01-2008, 11:06:41
po ska kohe se ta nxirrja une merzine LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-01-2008, 11:24:47
sjam e merzitur moj. u merzita ketu ne forum vetem
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-01-2008, 14:44:31
vdeksh ne vend ti ,more vesh?..se edhe mua me ke lene vetem  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 00:33:25
U dhjefsh ne gjume!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 21:00:03
ooooo te marrte e mira ty :perqafim...per qafe(dmth une) :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-02-2008, 22:45:46
skam gjume
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-02-2008, 21:05:29
mbarove pune??? hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-02-2008, 21:55:11
Jete e poshter..nje here ben seks ngelesh direkt shtatezane LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-02-2008, 22:40:19
Plaku do shkruante:

Capi mos bej sex pa perzervativ.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-02-2008, 11:45:10
ftohte...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 07-02-2008, 02:26:21
vishu
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2008, 13:56:17
pafundesi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 07-02-2008, 16:36:08
frenki
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-02-2008, 16:39:44
kush eshte kjo.?.. :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 07-02-2008, 16:43:37
kush është kjo.?.. :P

hahahaa pse sedi ti?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 07-02-2008, 18:44:10
love f :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2008, 18:48:17
Freedom
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-02-2008, 21:55:55
DUA GJUMEEEEE
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-02-2008, 10:13:51
O UFO :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lizi ne 08-02-2008, 11:26:27
Do not disturb
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2008, 11:40:19
Ji vetvetja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-02-2008, 11:56:13
O rrote :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-02-2008, 15:30:50
doli dielli! sa qejf
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-02-2008, 16:34:39
to be or not to be this is the question :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-02-2008, 16:41:06
 :( iku dielli
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-02-2008, 16:43:42
te urrej pa mas tani
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-02-2008, 16:50:11
u menderos koha!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-02-2008, 18:47:31
po te zura... etjjjj hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-02-2008, 23:09:30
aty je ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 08-02-2008, 23:35:35
Po ketu jam.

Do vish brenda? :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-02-2008, 23:38:22
se pata me ty LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-02-2008, 00:20:51
ketu jam!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2008, 22:49:43
zbrazeti
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-02-2008, 23:38:38
permbushje shpirterore je vetem ti!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-02-2008, 01:01:51
Spo me ze gjumi..fajtor je ti...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-02-2008, 01:03:44
cte beri moj aman?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-02-2008, 01:07:11
asgje....po ishim duke folur ne tel..imagjino pak 2 trupa ne krevat te shtrire por qe nuk prekem dot....se jane larg...dhe normale femra budallaqe pas nates se mire ne vend te flere i con mizat e te shkretes mendje atje...


jete e poshter thuaj....tere bota ndan krevatin me keto do...ne ngelem duke enderruar
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-02-2008, 01:10:34
sla xham ne kembe kjo!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-02-2008, 01:12:34
ahahhaha  jo nuk isha ke xhami ...isha ne forum


do shkruaja...pertoj te fle
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-02-2008, 01:15:39
mos perto!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-02-2008, 01:16:56
jam lodhur pak..e di pse ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-02-2008, 01:18:48
mbarove lyerjen?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-02-2008, 01:21:11
kam dhe nje dhome...sot kam qene tere diten per te gjetur flutura(jo te verteta)..mmm bleva 3 cope..pjesen tjeter e bera shablone dhe nje pjese muri kam bere nja 3 te tjera.....

jam e cmendur pas flutura....do e kthej ne nje koleksion fluturash..shtepine
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-02-2008, 01:23:16
kjo perfundimisht iku per shele! naten
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2008, 17:37:18
..ti ke ikur me kohe(e more ne qafe edhe Capin) :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-02-2008, 12:35:53
Si te thush ti! ehh dreqo pune, smu shtyka hic sot
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 11-02-2008, 16:51:46
57 dit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-02-2008, 21:33:18
do shkruaja"dil se nuk ka lezet,ke 3 dite qe je futur aty brenda"(ne makine e kam fjalen) hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 18-02-2008, 22:53:47
po me dhemb :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 18-02-2008, 23:28:59
Ca po te dhemb moj derbardhe se e na e nxive faqen na e bere sholl opinge
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-02-2008, 00:36:14


^^^ what?? LOL
Capkene, per koken besoj se e kishe, apo jo? :PTitulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-02-2008, 11:57:59
PO koka pra cmund te te dhembi ne 12 te nates vetem ne shtepi LOL

Do shkruaja...zbrit me poshte LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-02-2008, 12:35:57
po me dhemb :(

Ku te dhemb ty me xhane se nga para nuk me besohet LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-02-2008, 12:45:53
Citim nga: Capkenja link=topic=37897.msg592403#msg592403 date=1203Do shkruaja...zbrit me poshte LOL
[/quote
Ma onash! LOL LOL Aty mos e luj
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-02-2008, 12:46:08
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 19-02-2008, 12:35:57
Ku te dhemb ty me xhane se nga para nuk me besohet LOL LOL LOL
Me dhemb anash..LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-02-2008, 20:10:41
fut nje ashtu ;) para :D dhe nje supost nga mbrapa dhe do behesh fiks hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-02-2008, 21:04:32
 LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-02-2008, 21:43:55
fut një ashtu ;) para :D dhe një supost nga mbrapa dhe do behesh fiks hmmmmm:
E ke bere vet ti prandaj jep keshilla te tilla LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2008, 23:38:49
Pervoja flet. :D :D

Do shkruaja:Lisa duku ketej :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-02-2008, 00:54:35
une do shkruaja andej ktej gjithandej
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Kisss ne 20-02-2008, 03:53:29
1+1=3
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 20-02-2008, 15:36:13
te du mi dreq
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 20:32:12
Adoro starti vichino :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest8255 ne 20-02-2008, 20:40:21
une do shkruaja: I miss u
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 20:41:47
me mire nuk po shkruaj  hmmmmm:se kam nje mendje te keqe per momentin :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:31:00
Emrin e loqkes time ..:: Albert ::..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest8255 ne 21-02-2008, 15:57:53
Forza JUVENTUS :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 21-02-2008, 16:50:13
CK DO SHKRUAJA :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-02-2008, 17:05:26
do iki ne Shqiperi se u ngordha te te perqafoj pak :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest8255 ne 21-02-2008, 19:11:49
Mistrec I love you LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 22-02-2008, 03:58:31
futu brenda
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 10:26:45
jo se me ha ujku :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 15:02:06
Ho voglia di te
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 11:55:21
eh sa me ka marre malli
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 13:10:10
Une ,ti ,ai ajo,ne ,ju ata,ato LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2008, 13:34:33
do dru LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 14:11:34
Unë ,ti ,ai ajo,ne ,ju ata,ato LOL
hajshim buke sallam salcice, ti sibora e majshe me dore. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 14:30:05
Une me dore e me shpat perpara kurse ju me prini pas LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 14:30:32
do dru LOL

Me ke e pate nga ne te  dyja LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2008, 14:56:35
kujt ti djege le ta mbaje. :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 15:07:03
Mua me djeg nje gje po ska lidhje me tipin hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 15:22:36
Mua po me kruhet sot tmerresisht shume koka,do e kem se e kam bere shkume dhe llak bohhh LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 15:25:19
do shkruaj- sa dite e bukur sot
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 15:28:30
ku e pe moj LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2008, 18:53:32
Do shkruaja:Ama ama... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-02-2008, 20:26:39
do shkruaja"..merre vete se nuk ta japin, :D.."
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-03-2008, 14:41:18
do vish apo jo LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-03-2008, 20:53:18
une brenda jam,po te pres. :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-03-2008, 21:05:16
do ta pres doren LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-03-2008, 21:07:33
mos me prej gje tjeter  :-[se sa per doren kam tjetren :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-03-2008, 21:09:42
dil jashte LOL

doren do te pres ore doren po u zgjate ne territor te huajLOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 10-03-2008, 18:15:51
Do shkruaja:Ku jeni o forumista se ju vrava. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 10-03-2008, 18:19:15
do shkruaja...

erdhi.....pranvera. .. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-03-2008, 23:58:06
u merzita vetem. pff
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-03-2008, 21:08:15
hajde mishel,futu brenda ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-03-2008, 07:32:57
Mrena jam, po ti nuk sheh se je verbu!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-03-2008, 20:08:34
tani te dallova,dhe pa mbaru pune mire nuk do dalesh :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-03-2008, 20:12:26
ta honksha b i th e n  o shtet LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2008, 20:15:25
LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-03-2008, 23:00:13
grenso kujdes zone e  minume!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 12-03-2008, 23:08:45
Dobet
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lizi ne 13-03-2008, 12:21:38
A & E
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 13:04:28
 hmmmmm: ka me?!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 13-03-2008, 13:51:17
Boll Pra....ose B&P..... :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 14:01:30
ose inicialet e mia A.M pse jo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2008, 14:34:47
do shkruaja Or tai :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 14:49:49
do shkruaja -paske qene kokrra e piiip. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2008, 19:15:54
do vizatoja nje fytyre te qeshur :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-03-2008, 22:11:57
boll tani,se nuk mundem :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2008, 23:40:01
Do shkruaja:I love girls :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 23:41:26
do shkruaja- have u ever loved me?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-03-2008, 00:37:51
Do shkruaja: Te dua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 14-03-2008, 20:20:31
Mishel te dhemb akoma ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-03-2008, 09:37:33
mo dhimbje kam aq sa jam mpire me duket , po kam tjeter gje qe me  frikson ehhh. te shohim capi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-03-2008, 19:20:50
keshtu eshte kur perdor pozicione te veshtira :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 19:29:14
kështu është kur perdor pozicione te vështira :D
keshtu eshte kur tipa si ty se kapin hic per cfare behet muhabeti

i cove Mishelit komposto ti nje here..ka thyer doren goca...(pa shaka e kam tani )
Zemer,Mishel une do ta sjell ke puna komposton po e deshe :),
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 23:42:06
u ktheve vec per te me lenduar? sa me lodh kjo pyetje?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 16:03:30
Nese do kishte goxha vend do shkruaja :


I ke puthur ndonjehere pikat e shiut
kur te bien mbi buze tere mall ?
i ke pire lotet e vetmise
kur prane teje jo nuk jam ?

E ke ndier ndonjehere zemren
si te troket nga hidherimi ?
i ke fjetur ndonjehere netet
kur ste le i qete mendimi ?

I ke bere ndonjehere hapat,
kuturu neper qytet ?
i ke rene rruges pergjate
mua te me kerkosh...e mos te me gjesh ?

I ke mbytur ngasherimet,
duke pire e duke qare?
E ke ndier ndonjehere mungesen time
pyes veten...e ke ndier valle :(Ehhe..jane ca gjera ne kete bote...padrejtesi jane..nje pale qesh e tjetra qan...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-03-2008, 20:17:56
ooo vdeksha une per ty, :Pme fal vdekte AI bashke me mua per ty :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 25-03-2008, 22:29:38
Nëse do kishte goxha vend do shkruaja :


I ke puthur ndonjëherë pikat e shiut
kur te bien mbi buzë tërë mall ?
i ke pire lotet e vetmise
kur pranë teje jo nuk jam ?

E ke ndier ndonjëherë zemren
si të troket nga hidhërimi ?
i ke fjetur ndonjëherë netet
kur s'të le i qete mendimi ?

I ke bërë ndonjëherë hapat,
kuturu nëpër qytet ?
i ke rënë rrugës pergjate
mua te me kerkosh...e mos te me gjesh ?

I ke mbytur ngasherimet,
duke pire e duke qare?
E ke ndier ndonjëherë mungesen time
pyes veten...e ke ndier valle :(Ehhe..janë ca gjëra ne këtë botë...padrejtësi janë..një pale qesh e tjetra qan...

..njeri buzeqesh tjetri vajton..
kjo eshte e perditshmja jone... ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-03-2008, 00:02:29
Mmm..me corodite sot me keto idete e tua....zemer :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 00:06:57
Can I get a f***k you. :D(kete kenge po e  degjoje me shtyre edh te shkruaj  :D)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 00:08:49
kush te coroditi?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-03-2008, 11:03:21
I....kur vjen ne mes te nates ne msn dhe se di ce kap nje vale e keqe per te me perdhunuar mua LOL

mmmm edhe pak shpirt...do jemi bashke pastaj !
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2008, 13:03:42
Jetoj :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-03-2008, 14:38:47
Hec me prek me gjuhe LOL po mos te ngeli gjuha varur pas xhamit LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 15:35:59
ke fillu  me u vesh me cikla xhamash!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-03-2008, 15:42:12
nga halli e kemi LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 15:58:52
e qarte e qarte
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 19:42:43
do shkruaja "Cherche La Femme" LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2008, 21:10:02
Do e fshija ate qe ka shkruar personi me poshte. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 22:16:58
do shkruaja " U R beeing watched LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 22:18:52
Do shkruaja:Kush kend po e Watch. :D LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 22:22:19
Do shkruaja:Kush kend po e Watch. :D LOL

eshte nje horror movie...ama vetem nje skene kam pare se sma mbajti te shifja te gjithin... :D

do shkruaja  " Shut up and drive" :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 22:24:20
hahaha....E di ate filmin ,une deri ne fund e pata shikuar. ;)


Do shkruaja:Don't trouble trouble,until trouble troubles YOU. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 22:49:18
"I am feeling Blue" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 22:53:25
Nga te shikosh eshte Blue,shiko ujin shiko qiellin..Do shkruaja kte do shkruaja. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 23:16:52
"Free me" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 23:18:48
No comment.(se po shikon me ate vetell   :D)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: hurma ne 29-03-2008, 00:09:44
Me falni qe jam komplet jashte teme, por nje sugjerim kisha une....ajo fjala "cfare" me apostrof te titulli i temes me vret syte  :(. Cfare shkruhet pa apostrofe, i lutem moderatores ta nderroje  ;)

P.s Me falni  :-[
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 00:45:31
I bie me moderu gjithe forumin. se te tere e kane pas shkrim e kendim per ibret. hahaha do shkruaja. ku je tani?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2008, 03:03:13
"Nate Pa Hene" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 03:10:43
Pastroni xhamat
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2008, 12:40:51
cfare katastrofe. :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 13:36:37
Ndalohet pirja e duhanit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-03-2008, 14:35:17
dil jashte.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 14:48:04
shiko veten sa i/e shemtuar je edhe ec
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-03-2008, 15:01:44
kush i pastroi xhamat?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-03-2008, 23:38:11
I'm dying wish...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 23:40:25
ujku ishte ktu pari
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 31-03-2008, 23:41:34
..termet :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 23:44:30
ngrohje globale
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-03-2008, 23:58:10
ndiz kondicionerin ....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 00:00:39
Stop dhunes ne Tibet
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-04-2008, 00:11:45
Te pres ne Gerdec
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 00:13:51
ngushellime te te prekurve te Gerdecit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 00:15:27
F**k dich Deutche huren.(mfalni per shprehjen por keshtu do e shprehja mllefin) ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2008, 00:28:49
F**k dich Deutche huren.(mfalni për shprehjen por kështu do e shprehja mllefin) ;)

shqiperoje nje cike :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 00:30:38
hahahhahah....atë te parën e kuptove me siguri  :D ajo pjesa tjetër d.m.th.;k*rvat gjermane :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 00:32:30
do te vije ajo dite
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 09:03:09
e cila dit
Titulli: Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 11:27:46
po ti chyn ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 11:47:49
kot fare xhamat
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 11:55:00
mos ti pastroj kush xhamat. do shkruaja- boll u sperdrodhe hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 11:56:15
hesht, perndryshe...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 12:14:37
do shkruaja- sa i parehatshem
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 14:27:06
mos u shqeteso
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 14:30:04
ca po ben mire ca po ben :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 14:32:23
Kastarofa was here
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2008, 15:51:16
Shi... ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 15:55:02
ca dielli
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 01-04-2008, 16:15:45
do vizatoja profilin e Mishel ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 21:51:22
 :P  dreq
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2008, 23:06:11
"Be Fair" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 23:18:43
kur do rivij ai mom?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 03-04-2008, 19:23:14
Poshte partia idealiste dhjetore. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 23:08:19
posht Lefteri e Charlie
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-04-2008, 23:27:10
mos thuaj kurre.......ste dua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 23:36:27
e dua ..naten :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-04-2008, 23:40:17
ngordha per gjume......kur do vish ne msn
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-04-2008, 23:41:37
psh dreAMM
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 23:42:47
p.sh. dreAMM

 :perqafim...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: kengaime ne 04-04-2008, 10:30:37
Asgje.........s'e kam zakon te shkruaj ne këto xhama.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2008, 15:16:15
"Ku je..o enderr e merguar" ^o) :) :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 04-04-2008, 15:33:20

   Oh!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-04-2008, 15:40:39
Lamtumire!!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 04-04-2008, 15:49:10

  Të kërkova
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-04-2008, 16:29:19
te harrova!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 04-04-2008, 16:39:14
hallo :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-04-2008, 16:41:31
hallo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 04-04-2008, 16:46:07
Mishel ku je furur  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-04-2008, 16:50:40
asgjekundi. ketu jam
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 04-04-2008, 23:54:14
Pse chit-chat ne xham
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 05-04-2008, 00:11:12
"Enderr"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2008, 00:15:19
poshtë Lefteri e Charlie
hahahhahah...Katastrofe je njish a. :D

Do shkruaja:Ku je sonte mka marr mali. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 05-04-2008, 00:16:43
pse erdhi ky tani
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-04-2008, 00:32:08
naten vone!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lamtumire ne 05-04-2008, 01:24:35
ra muzgu!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 05-04-2008, 13:11:00
"Dite e re" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 05-04-2008, 15:06:36
"Fat i ri" :D
Titulli:
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2008, 15:12:40
kush do dru? LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 05-04-2008, 17:29:03

  Mal shumë e cjep pak
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-04-2008, 21:03:34
Këtu bëme dashuri si dy te terbuar unë dhe ti LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 05-04-2008, 23:43:24

   "Mali ka vesh e fusha ka sy"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2008, 11:39:36
"Bardhesi" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 06-04-2008, 14:30:35

   "Fitorja e vjedhur nuk te bene nder"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 12:47:24
Qetesi irreale apo vertetesim?!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2008, 18:57:25
Do i shkruaja ne nje dite dimri nga ato kur takohemi te dy..tek makina e tij nese ate do e kishte zene gjumi ...........

Perse erdhe.........?
te me nxjerresh mua nga monotonia ?
te gjurmoje ne ndenjat e mia ?
te me beje te ndihesha e dashuruar
perse erdhe..........?


Nuk te ftova te merrje pjese ne jeten time...
kisha rene ne qetesine absolute
ne monotonine e zbrazet....
e mbyllur ne guacken time....

Pastaj u shfaqe ti...
se mbaj mend ku u takuam...
ndoshta u takuam ne nje bote irreale
por ndjenja shume per ty

Ndenja joshje...mmmmm
terheqeje emocionesh
ndenja sesi afer me afroheshe
edhe pse nuk te njihja.....

dhe nje dite i dhame fund lojes qe po luanim
lojes virtuale
dhe vendosem te takoheshim....

Kur me preke per here te pare
mu duk sikur kisha vite qe te njihja
te njihja menyren sesi prekje
sesi me joshje

duart u futen ne  rrobat e mia
ti largova
duart u shtrenguan poshte tavolines
prane teje atehere u afrova....

Dhe pas takimit tone te pare
nuk ishim me te panjohur
sa gjera morem nga ajo dite
te pakten une...per ty se di ?

Me fute ne nje bote tjeter
jashte monotonise
tani rradhen e kishin neten e pagjumura
ankthi,frika,perpelitjet
takimet e pakta...sa shume i enderroja....

Mbetem per njeri tjeterin vec nje enderr shpirt
si thua me mire te takohemi ne boten tjeter
ndoshta ska vend tamam per ne te dy....
ndoshta gabohem :(


Une po kthehem prape ne monotonine ku isha..
po mbyllem ne guacken ku ti me gjete
sikur ste kam njohur kurre do filloj te mendoj
e nese nje dite shkembehemi rruges bashke
mos i shiko syte e mi te mbushur me lot te mbushur me mall...


Te lutem me thuaj perse edhe ?????

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-04-2008, 09:28:46
per  ke bien keto kembana
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 11:57:48

   Per ata qe kanë vesh dhe ndjenja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-04-2008, 12:05:40
mbaroi vertet?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 12:38:07

   Ne kete rast "Capkenja" jame une.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: kengaime ne 09-04-2008, 12:53:30
Cka ka ndodhe keshtu me ju?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 09-04-2008, 12:57:38
"Neser dielli do sjelle pakez  ngrohtesi" :) :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 14:51:52

   Pas diteve me diell, vijne ditet me diell.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 15:00:51

   Me falni per gabimin. Desha te them:"Pas diteve me shi, vijne ditet me diell" Sory.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2008, 19:03:21
gjume dua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: nardlushnja ne 10-04-2008, 19:06:14
Dua pune
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 10-04-2008, 19:20:24
ftohtesi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 10-04-2008, 20:13:57
"Let's go when the sun goes down"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 11-04-2008, 00:13:36
I love girls :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-04-2008, 09:47:37
TE DUA PUCI
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest8255 ne 12-04-2008, 15:29:49
Un bacio per te.. amore..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 12-04-2008, 17:23:25
"I was born 2 make U happy" :D :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 12-04-2008, 19:07:29
Its too hot  :S
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 20:52:38
 hmmmmm:
agapiseme
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 12-04-2008, 22:28:54
Hot in here. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 22:29:58
te dua shpirt,je engjell per mua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 22:31:23
 hmmmmm:
ehhh...
sikur te ishin per mua keto fjale.....


do shkruaja sony
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 22:43:10
jam per dike tjeter ahhaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 22:44:54
 hmmmmm:
do skruaja fatkeqesi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 22:46:24
do shkruaja

shifeni ca pislliqe ben djali juaj ne makine LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 22:48:45
 hmmmmm:
do shkruaja 'mos ja vini re'
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 22:52:09
do shkruaja

mos ia jepni me makinen djalit tuaj..se merret me goca LOL

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 22:58:25
 hmmmmm:
do shkruaja mos se me le ne kembe....
 :D  :D  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 22:59:25
tipike thenie e yllit tim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:02:43
 hmmmmm:
kjo qe thash une??
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:06:10
po .....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:07:48
 hmmmmm:
do shkruaja 'cfare koicidence'?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:15:41
ndoshta neser do jemi prape bashke.....do shkruaja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:17:49
 hmmmmm:
dite e re, kismet i ri, do shkruaja une.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:23:37
do shkruaja

ke ky hoteli....krijuam folene tone shpirt
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:25:20
 hmmmmm:
do shkruaja, po te prishet hoteli ca do besh ti?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:27:35
do gjej hotel tjeter LOL

boll ka El ahahha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:35:26
 hmmmmm:
po sigurishte 'ne mos njeri - tjetri melken do ma mare'...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:37:04
do flinim ne makine.....duke u perqafuar
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:38:33
 hmmmmm:
dhe ndoshta me mire se ne hotel... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:39:54
me siklet..po do jepte fryte

do shkruaja ne xhamat e trenit

po vij tek ty jeta ime
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:46:37
 hmmmmm:
dhe une do prisja sa te hynte treni ne tynel per te shkruar e fshiva kete te fundit!   :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2008, 22:26:45
do shkruaja.."Sad Eyes"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 16-04-2008, 22:46:01

 Jetoje jeten!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 17-04-2008, 00:35:41
Ji vetvetja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2008, 11:58:07
"Ftohte" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 17-04-2008, 12:03:08
Pa ty asgje ska  kuptim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-04-2008, 12:28:21
mblidh forcat,oriento energjite hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 17-04-2008, 14:41:16
Jam e lodhur shume me dhembin syte jashte mase :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 17-04-2008, 16:25:44
turbina... :urra: :urra:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2008, 17:26:30
"Only me"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2008, 18:17:09
Life is a bitch and you must know how to **** it :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2008, 18:20:42
Life is a [përmirësoje fjalorin!] and you must know how to **** it :D

pse ore, roman do shkruash ti ne nje minispace? :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2008, 18:23:21
uuuuuuuuuuu...ma paska permirsuar fjalorin forumi. :D :D


4-5 reshta i bej une ne minute . :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2008, 21:56:27
njerez DERRA :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 20-04-2008, 20:58:36
"Me and my shadow"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 22:10:30
po te ishte xham i madh do kisha shkruar 1 roman. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-04-2008, 22:19:28
do shkruaja


MMM sa deshire kam te te shkrihem ne ty
ne butesine e shpirtin tend I...

ne puthjet,prekjet ne gju
ne shikime dredharake,ne pergjigje ,ne qeshje
dhe te......

dua vetem te perqafohemi kete nate...ma ploteson deshiren I..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 22:21:34
po te jete per mua PO.


taashiii... per ate tjetrin, nuk e di.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-04-2008, 22:23:51
ahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-04-2008, 22:52:30
Sa gjera kam per te te thene sot....dua te shperthej te flas..te me degjosh..ashtu duke uleritur..jam e jotja shpirt...:(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2008, 23:00:06
"Falme" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 23:00:37
te kam falur       :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-04-2008, 23:01:14
Dua bebe..........LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2008, 23:02:36
Dua bebe..........LOL

hahhahahahha po te degjoi xha Milo te shkriu ne vend o dreq.. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-04-2008, 23:03:17
E dua me djale te ri une..jo me xhaxhara :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 19:09:48
Do shkruaja:Xhaxhai eshte si top :D LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 19:13:40
do shkruaja " No chance" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 19:16:30
Do shkruaja:Une jam pasuesi i tij :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest22516 ne 22-04-2008, 19:21:29
sa bukur...jam duke jetuar ende...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-04-2008, 19:22:34
sa te te pres akoma?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 19:28:40
Do shkruaja:Zoti ju ruajt per mua :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 19:30:13
" Zoti te ruajte"  on ur own :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 19:31:52
Do shkruaja:Dreamke nuk vdes Lefteri pa e mbush numrin mire e mire :D LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 19:34:01
"No more playing around"  :P ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-04-2008, 19:34:55
do shkruaja dicka ne shqip.  :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 19:36:30
do shkruaja diçka ne shqip.  :(

p.sh :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 19:40:01
Game over. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-04-2008, 19:41:20
p.sh :)

c'te jete. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 19:42:49
" Me fal pakez diell" :S


Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-04-2008, 19:48:29
do skruaja do digjesh!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 19:49:08
Do shkruaja:Ooooooo Zot ju befsha kurban kesaj :D :D(http://www.cosmicconservative.com/weblog/wp-content/uploads/2007/07/megan-fox-transformers-81.jpg)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-04-2008, 19:50:45
do shkruaja: thuaji ndo1 fjale te mire per mua.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 09:41:18
Mos me harro!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:09:29
do shkruaja  zhduku....  :@
Titulli: Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:15:33
eja prane meje dhe me shtrengo,vetem mos kafsho. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-04-2008, 19:20:02
nuk do shkruaja gje,por do vizatoja :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:20:56
do shkruaja PD  :P :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:36:17
do shkruaja- je jeta ime!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:37:59
do shkruaja- urdhero!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:40:06
me thuaj...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:41:09
do shkruaja "te dua"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-04-2008, 19:42:59
do shkruaja"....te trashgoheni :engjell:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:43:28
do shkruaja faleminderit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ajlaa ne 23-04-2008, 19:46:19
EL 9511 B
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:47:44
do shkruaja  -  c'kemi ajlaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:49:46
me ke e kishte grens valle?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:50:45
do shkruaja,  nuk e di!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ajlaa ne 23-04-2008, 19:52:46
do shkruaja  -  c'kemi ajlaa
uuuu sa kohe pa fol
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:02:15
EL 9511 B

se ku e kam pare kete targen une :D

po ti targen e makines tende je :D

ahahaah


Une do shkruaja

Cunat e Gurabardhit jane ylla fare(lagje ne El kjo )
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ajlaa ne 23-04-2008, 20:12:30
jojo nuk eshte targa e makines time
popo shume te mire jane (jo per gje,po dhe un aty afer e kam lagjen)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:14:52
mos me thuaj ke pusi qe lahesh  vete :D

po e kujt eshte kjo targa..me siguri luan bilardo ato tek sheshi tek rrethi ma ha mendja


ehehhe sa gjera me kujton ajo lagja andej..:D

une do shkruaja....edhe pak...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ajlaa ne 23-04-2008, 20:18:04
targa eee
e nje cuni qe me cmeni fare
ca gjerash te kujton moj te mira apo .....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:19:22
moj si targa e te dashurit tim me ngjan LOL

ahaha bej shaka ..se une sia mbaj mend targen makines...se kam vene re kurre :D


te mira te mira.....lum ti qe je nga ato ane :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 20:19:55
targa eee
e një çuni qe me cmeni fare
ca gjërash te kujton moj te mira apo .....
e do dhe targen time??  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ajlaa ne 23-04-2008, 20:21:26
jooo mo flm e kam nje
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 20:24:02
jooo mo flm e kam një
kjo e imja eshte europiane...  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:25:20
Do shkruaja.....te vdes une per ato syte bojqielli te tuat :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 23-04-2008, 20:29:13
jo jo se i kam jishila :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:31:09
e pse per ty e pata une :D

e pata per ke e pata..u harrova ne Br ne vere do jem ore :D

mgjs isha tani ne mars:D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dalber ne 23-04-2008, 20:32:58
Lum si ti, un me duket do e plotesoj vitin sivjet :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:47:08
ehhe...une rrogen si e marr rruge shqiperi i bej :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 23-04-2008, 23:02:52
Give it up to me :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 24-04-2008, 17:43:40
do shkruaja: s'du
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 11:51:59
parajsa te dyve s 'na pranon.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: nardlushnja ne 25-04-2008, 12:01:22
emrin tim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 12:53:33
Do shkruaja :  ? !
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-04-2008, 13:26:51
Do fleme ketu apo do ikim ne tjeter vend :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 25-04-2008, 13:47:57
 Hahahahaha  :D prandaj une shkruaj ? & ! sepse ka pyetje si keto te tuat hahahahahahahaha  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-04-2008, 18:21:22
...mos ja fut duart :-[
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 20:56:15
TE hengsha kallamin qe kap peshk o elbasanlli i qelbur LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 25-04-2008, 20:59:32
do shkruaja: hi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-04-2008, 21:09:13
te dalte ne enderr koka leves se marshit. :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:10:10
provo te tradhetosh po ste tredha LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 25-04-2008, 21:11:00
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 25-04-2008, 21:09:13
te dalte ne ëndërr koka leves se marshit. :P

te dalshin ne enderr delet e kopese   :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 21:11:55
TE hengsha kallamin qe kap peshk o elbasanlli i qelbur LOL
se mos e ngaterron kallamin me leven e frenave te dores moj. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 25-04-2008, 21:13:20
frena
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:13:51
se mos e ngaterron kallamin me leven e frenave te dores moj. LOL

jemi tek xhami i shtepise tani LOL


Do shkruaja........... .neser do iki te luaj volejboll LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-04-2008, 20:33:08
topat i kam une :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 11:36:26
nje top duhen per volejboll....te tjeret mbaji vet
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-04-2008, 13:49:18
u lodha....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 17:20:12
shplodhu
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 27-04-2008, 18:24:44
ate po bej  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-04-2008, 20:15:53
një top duhen për volejboll....te tjerët mbaji vet
po une gjithmone mbaj 2 cope se njerin e kam rezerve(ti sa here luan e nxjerr shpejt jashte perdorimit njerin top sidomos) :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 20:19:19
je rrote nga mendja ti LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-04-2008, 20:21:30
vdeksh per mua.more vesh?. :D.ti marrte armiku te keqiat dhe une te mirat :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 20:39:47
me ka marr malli per ty...shpirt I....ngordha per buzet e tua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-04-2008, 23:34:56
ca stresi!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-04-2008, 21:44:36
do shkruaja"   n_poutana zwi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-04-2008, 11:12:46
Ndiej nje frymarrje qe me pushton....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 29-04-2008, 11:16:24
Do shkruaja : Sa do doja te dija ku ndodhesh ne keto momente
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2008, 11:38:06
Do te shkruaja " Ja ku jam" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 12:04:48
do shkruaja..."Koha kalon...kujtimet i tret"...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 29-04-2008, 12:30:13
Do te shkruaja " Ja ku jam" :D

Do shkruaja : Ardit Gjebrea
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2008, 13:16:00
Do shkruaja " Ja fute kot" :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 29-04-2008, 13:18:43
Do shkruaja : Ishte shaka  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-04-2008, 13:24:25
Kur kam nevoje per ty....therras lotet..dhe me ta shkruaj...ehh sa me dhemb kjo zemer :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-04-2008, 16:07:50
do ta thyej xhamit.....qe mos te mbetesh me imagjinate per mua :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-04-2008, 18:22:17
ku je?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: labiku ne 29-04-2008, 18:31:50
capi po shpertheka ketu bobo mbaju moj ti.
u do shkruaja boll pe na dritarja o lumadh
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-04-2008, 18:44:09
c'kemi -  do shkruaja...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 20:47:49
"Shi" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-04-2008, 20:50:22
..ne plazh :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 20:54:28
merr cader.. :P :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-04-2008, 20:58:43
e dua SHIUN :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2008, 21:05:00
Vrite veten Grens. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-04-2008, 21:09:18
veten e kam xhan :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 29-04-2008, 22:18:24

  "Njemijëenjë net"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-04-2008, 22:19:28
inter
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:28:53
humbem..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 30-04-2008, 11:32:56
 Pesimizem
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:34:19
kenaqesi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 30-04-2008, 13:39:30
Paska rene goma e makines...cdo bejme tani LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 30-04-2008, 19:36:35
te therrasim ambulancan   LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-04-2008, 19:40:32
shiko se ka gomiste sa te duash :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 30-04-2008, 19:42:16
ndihme!    :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2008, 20:53:59
"Naten e mire" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 30-04-2008, 22:53:21
Sikur te kisha dike afer.....sdo ndihesha kaq vetem sot....i urrej momentet kur kaplitem ne shtrat..dhe ti nuk je aty
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-04-2008, 23:03:07
Nuk eshte faji jot ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-05-2008, 00:02:29
karafil me vese je! ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ajlaa ne 01-05-2008, 19:57:09
vdeksh ti per mua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 19:58:11
ok     :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-05-2008, 20:00:12
po vdes per nje udhetim ne shqiperi...dhe frymen ta mbaj ne El direkt :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2008, 20:11:11
"Right or Wrong"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:04:51
Duhet te me Duash per ate cka jam!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:10:42
Zocka zocka zockaaaaaaaaaa..... :D(do shkruaja se une sjam Napoleoni ta dua parane une dua tjeter gje  :D)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:18:26
Je Deshira ime me e cmendur!!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:57:32
Do shkruaja :Jam Bossi dora vet. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 01:00:23
"Ah kjo modestia" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: lost hearts ne 02-05-2008, 09:29:00
Do te shkruaja "Dashuria e pare-gabim"...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 02-05-2008, 11:42:02
Do shkruaja : Aroma jote me cmend......
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 12:23:20
puthjet e tua me japin jete!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-05-2008, 13:11:39
Ruhu se do behesh pis :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 02-05-2008, 17:17:20
bu....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 18:26:11
Tek e fundit-je nje aktor perfekt!!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-05-2008, 18:50:50
..me sill pak uje se me jane thare buzet ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 19:15:42
It's too late to apologize!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 19:30:16
Do shkruaja:Be careful I am around :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 19:59:55
I Dont care!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2008, 01:50:32
mos e vri mendjen hic motra..........
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 01:56:08
do te te perdhunoj me duket. hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2008, 01:57:11
ke me ahhaaaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 02:01:27
ate qe ndaj krevatin moj. ke tjeter?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2008, 12:32:38
"Good things never last" :'(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 03-05-2008, 20:03:09
pikes i ke rene
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 03-05-2008, 20:44:18

   Këtu kanë dh!e trimat më të njohur! :-[
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2008, 21:19:28
na e shpife :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 03-05-2008, 22:31:25

  Nuk thash per ty.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2008, 23:12:59
"Buzeqeshje e thyer"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2008, 23:55:46
po ik ite fle..........se ngordha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-05-2008, 01:31:29
te jesh thjesht fasade?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-05-2008, 18:51:41
o trim mos shko...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2008, 19:17:48
sa do doja te me puthje tani.........fort te ishim te dy ne El :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-05-2008, 22:50:51
po atij ja ke thene apo na e thua vetem ne?  :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 14:48:03
po atij ja ke thënë apo na e thua vetëm ne?  :)
plasi peshku ketu shoku me kg LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-05-2008, 14:53:12
fshij xhamat se jane bere PIS :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 17:40:49
bema kemi shkruar mbi keto xhama
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 05-05-2008, 18:27:11
bema kemi shkruar mbi këto xhama

 LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 18:36:41
shyqyr skane goje thuaj se do na kishin nxire faqen hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 19:49:48
plasa.........se ca kam
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 05-05-2008, 20:03:26
ca ka, nuk ke zene aq sa duhet peshk?  LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 20:27:17
jo jo kam si vape
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 06-05-2008, 18:56:47
ndiz kondicionerin   :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 19:04:06
apshu na plevitoset
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2008, 20:36:11
"Be mine" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 23:07:30
zgjate doren dhe fshi lotet faqeve qe per ty dalin. puthi por mos i lepi...jane te hidhur!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-05-2008, 23:09:04
Kam mall
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-05-2008, 18:33:51
Kam mall

sa e ke kilen??  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 20:34:00
Kur te shkembehemi rruges te dy,mos i kerko syte e mi ne to shkruhej te desha ty shume,dhe kurre se mora vesh sa me deshe ti!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2008, 21:13:42
kush je ? nga je? cfare ben? LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 21:14:31
kush je ? nga je? çfarë bën? LOL LOL
ti sikur ike re LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2008, 21:16:58
ti sikur ike re LOL LOL
  LOL me terhoqi avatari LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 21:18:38
  LOL me terhoqi avatari LOL


eee te ben per vete


une do shkruaja :(

me merr malli per ty :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-05-2008, 21:45:44
mua hic per ty. me je bo si baba nones
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 23:14:13
mua hiç për ty. me je bo si baba nones
une se kisha me ty ke fjaliakurse ti e ke pas me mu ketu ahhhaaaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 09:52:08
ja ke fut kot !
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-05-2008, 10:34:45
ja ke fut kot !
e di :)Une do shkruaja......sot ndihem tmerresisht keq....me dhemb per ty shpirt....:(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 08-05-2008, 10:44:27
JU PERSHENDES SHUM DREZA NGA GER;;NEKET FORUM AQ TE BUKUR -----SAPER KET TEM KISHA SHKRUAR ----DASHURIJA IME ----HAHAHA PO HALA PASHKRU MIR AVULLI E FSHIN NUK ME LEN TE SHKRUN AGAGAGAG
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 10:49:56
ci boke avullit ti dmth.                do shkruaja -give mi more. and more and more hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2008, 10:56:56
ja keni futur kot. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 11:10:28
kot kot po del plot
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2008, 11:14:19
Une do shkruaja "TE DUA DHE ME FAL" per nje person i cili e di vet kush eshte ne kete forum. Hajde ke puna ime te dalim per dreke.
C U L8R
XX
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 12:07:49
do shkruaja ..."Wright is wrong" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2008, 12:10:44
do e thyja fare xhamin nga inati :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 12:55:13
ama jo. do shkruaja.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-05-2008, 13:32:59
harrakate :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 13:36:49
karafil je o rob zoti.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-05-2008, 13:38:21

Te hengsha guret e bilardos LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 13:47:24
te ngelshin ne gryke ishalla. po si do ti hash tek e tek apo ne bresheri? hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-05-2008, 17:48:41
do iki tani boll ndenja per sot,kam takim me njerin LOL
ta heq trurin dreqi LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 08-05-2008, 18:15:36
do iki tani boll ndenja për sot,kam takim me njerin LOL
ta heq trurin dreqi LOL
--------------------------------------------------------------------
  Pas atij do takohesh edhe me mua?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 08-05-2008, 19:07:28
do shkruaja - . hapsise ,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 08-05-2008, 19:49:18
ooooooooooh aty kisha shkru eha qokolladen agagaggaga
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 08-05-2008, 19:51:14
 ciktor ulodhe ah apite kafe xik fiuuuuuuuu kalo majer
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 08-05-2008, 21:16:48
do skruaja - ok dreza...  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 21:26:59
do shkruaja.."  lum si ti qe e kuptove ate shkrim" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 08-05-2008, 21:59:06
 bera sikur e kuptova   :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 22:13:34
me duket qenke me keq se une :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 08-05-2008, 22:14:47
ne ate seksion te gramatikes.... po.  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 22:16:30
me mire qe i bike shkurt dhe ti :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-05-2008, 11:31:25
ku je ti!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 09-05-2008, 11:44:14
"Duhen nderru turnet" :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 09-05-2008, 13:06:25
Qimja derrit po me persekuton.  :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-05-2008, 13:43:10
do shkruaja. "Dashuria ime ste mjaftoi!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 09-05-2008, 18:46:21
do shkruaja: nuk eshte ashtu sic mendon ti!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2008, 20:47:22
bote e pameshirshme :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-05-2008, 21:04:59
Jeta eshte e shkurter
Qejfi eshte i gjate  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2008, 21:15:28
tamanaja e madhe te le pa breke. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-05-2008, 23:52:02
tafmaja  thuhet zakonisht po nejse. do shkruaja- je i imi!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 10-05-2008, 13:06:43


do shkruaja..."Tell me lies..tell me sweet little lies.."
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 00:00:29
sot jemi bashke ,sa qejf zemer LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 00:42:22
sa kerkesa ke o burre i dheut. LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 00:43:42
i kendova kengen tende Mishel I..tani ate me ameriqine ne cdo 2 metra nje me thike

e di cme tha LOL

ti mendjen per laraska e ke ahahah
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 00:56:31
o vjershe ajo jo kenge. do shkruaja.- te kam shpirt!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 13:24:05
o vjershe ajo jo kenge. do shkruaja.- te kam shpirt!
epo une ia kendova :D

kuptohet te drejten e autorit nuk e vodha,atij iu duk teper autentike dhe mbi te gjitha e vertet :D

ameriken se kam provuar tha,po per shqiperine eeehh shume e vertet :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 11-05-2008, 17:18:06
dote shkruaj,,jam moll e dalum qe smundet te me shijon kurr,,,
veq jabaj ----XIK----krejt terqethnet ja qoj prej majev te gishtav der te kryt hahahahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 11-05-2008, 17:19:48
tung harrakate sit tkam sod ket pushim,,, ja kalo bukur gjithmon :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 17:48:06
kisha harruar pasionin qe na karakterizonte. sot ma rifreskove!! keshtu do shkruaja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 11-05-2008, 20:35:14
do shkruaja po ja fusim kot  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 20:37:30
une ketu ti atje
i fusin nje birre se nuk rrihet vetem LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 11-05-2008, 20:38:10
mos pi shume se dehesh   :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-05-2008, 21:02:16
kam 3 dite vij tap ne shtepi.........sot qe erdha esull mu turr qeni i komshiut LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 11-05-2008, 22:05:55

  Do shkruaja"Esell nuk me shkon" ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2008, 23:11:04
do shkruaja.."Bote e cmendur"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 23:37:13
do shkruaja -o sa kom qesh hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 12-05-2008, 10:17:55

  Do shkruaja: U cmenda nga vetmia!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 10:21:47
sa keq!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 10:52:32
do i shkruaja dicka atij poshte Mishelit. Therrit urgjentisht Dorianen se do ike për l e sh bubi. LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 10:58:33
kush lypi gjo! LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 11:02:06
ti jo njehere. LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 11:06:09
e pse sja jep? LOL LOL bej sevap er dreq
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 11:11:27
e udhezova o dreq (per sevap me shume) LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 12-05-2008, 11:13:38

  Njeriu per njeriun eshte ujk!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 11:20:26
o cmu ngref tani....mendja per i kafe e cingare!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 11:22:18
tani do bejme pushim :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 11:22:55
  Ketu ka korrupsion BURRA   LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 11:24:15
hahaha. capi behemi lemsh me mire?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 11:25:16
elbasani eshte kampion se cunat me te mire atje jetojne LOL

behemi behemi mishel...:)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 11:27:11
po pa elbasonin
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 11:28:13
jo se pastaj vijne mikrobet dhe une kam ku ti laj dhembet LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 11:36:31
do shkruaja -futja kot!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 11:39:35
eeheheh kot plot duhet te dalim me nje cep


oi sa me iken ne shqiperi te iki ne kishe te falem tek ajo e elbasanit LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 19:50:35
Te te kisha ty dhe bota le te prishej!

Te te kisha ty! Pse zemra te me qaje?

Por ty nuk do te kem dhe bota e merzitshme

Dhimbjen permbi shpatulla do vazhdoje ta mbaje.

 

Ata qe duhen pak e kane njeri tjetrin,

Vec ne zemercopetuar endemi si hije

Dhe pime ne syte e etur kete pasion te cmendur

Dhe s’mund te peshperisim dot fjale dashurie!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 12-05-2008, 20:04:38
Të te kisha ty dhe bota le të prishej!

Të te kisha ty! Pse zemra te me qaje?

Por ty nuk do të kem dhe bota e merzitshme

Dhimbjen permbi shpatulla do vazhdoje ta mbaje.

 

Ata qe duhen pak e kanë njëri-tjetrin,

Veç ne zemercopetuar endemi si hije

Dhe pimë ne sytë e etur këtë pasion te cmendur

Dhe s’mund te peshperisim dot fjale dashurie!
................... .....
le te zgjase kjo enderr pergjithmone..
vetem Une dhe Ti..dhe Bota eshte e jone..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-05-2008, 20:56:03


................... .....
le të zgjase kjo ëndërr pergjithmone..
vetëm Unë dhe Ti..dhe Bota është e jonë..te doli hapsira e xhamit?
po deshe dritare me te madhe kalo ketej, do i mbyll syte kur ta shkruash  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-05-2008, 14:15:47

te doli hapsira e xhamit?
po deshe dritare me te madhe kalo këtej, do i mbyll sytë kur ta shkruash  :D :D

shkurtimet i kam fixim... :D

sot..s'do shkruaja asigje :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 14:17:07
do me? eja hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ...dona... ne 13-05-2008, 14:50:02
do te shkruaja ME MUNGON TI!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 15:40:34
Tonight is our night
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 13-05-2008, 17:16:58
Cdo gje eshte e lidhur me ty
shiu,vetmia,lotet,pasioni
dashuria,jeta,endrrat.....


edhe mbreme qava perseri kur te pashe atje dhe dot ste prekja
te degjova zerin dhe dot ste puthja
kur me thoje mes shkronjave
te dua shpirt dhe sta ndieja dot frymarrjen

kur kerkoje buzet e mia ti mbeshtesja mbi xham
dhe thoje ohh sa me kenaqe

qava,ta ndiej kudo dhe cdo here mungesen tende te jem me ty
eshte si magji ajo qe me ndjek,nje hije nje emer nje..jete ..e kam mbyllur fort ketu ne shpirt dhe betohem betohem ne cdo lot qe derdh


Te dua vetem ty,dhe vetem ty :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 13-05-2008, 19:27:08
Sa me pelqej kjo poezij harrakat ,,epo rreshqiten gerrmat dhe tu fshin nga avulli hahahahaa,,te pershendes
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 13-05-2008, 19:32:28
Dote dua pa barim edhe pse je larg syrit tim,,,
nëse ty te mungoj,,eja pran meje te perqafoj,,,
sate duaaaaaaaa shpirt,
 
      ,,,dita me bahet vit ,,nata me bahet shekuj,,

se mall nga kjo largsij shpirtin poma djeg,,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 21:00:59
vuj robo vuj.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 13-05-2008, 21:24:54

  "Nuk jame i lirë"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 21:36:34
YOU ARE MY WORLD
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-05-2008, 22:22:23
vuj robo vuj.


hahhahah  ..po pija një çaj..desh u pervelova kur lexova këtë...
 LOL LOL

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 13-05-2008, 22:28:57

  Te beft mire
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 22:29:27
avash goce. hahaha do shkruaja.                                         hello do you hear me? do you miss me? kiss me!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-05-2008, 22:32:24
  Të beft mirë

bujrem :)

"Larg syve...larg zemres" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 13-05-2008, 22:44:33

hahhahah  ..po pija një çaj..desh u pervelova kur lexova këtë...
 LOL LOLe ka pas me mua moj si e kape dhe ti ahahha

do vuajme do vuajme ama ia dimë lezeten në fund :D

unë do shkruaja


me metodat e reja qe kanë dalne msn qe shifesh ne kamera kjo shprehja larg syve larg zemrës nuk vlen me :)

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 22:48:12
do shkruaja. seems we share  the same bed , we not share  the same dreams anymore. ehh ca e çuditshme është jeta! ehhh. degjoni këngën I feel so good. O.Beneton
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-05-2008, 22:48:59
 
me metodat e reja qe kanë dalne msn qe shifesh ne kamera kjo shprehja larg syve larg zemrës nuk vlen me :)[/b]i thonë shih me sy e plas me zemër ashtu :D  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 22:49:53
o capi e sigurt qe e kisha me ty?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 22:56:20
Do shkruaja kete:
Shi me sy e plas me zemer
kur degjo kete kengen time
ti degjo dhe une kendo
shtrengo zemren dhe duro
asnjehere mos u derzo.
(More vesh ti mo) :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2008, 23:25:02
Do ta vizatoja nje trendafil :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 23:26:06
Vetem gonx :Dhen apo dhe gjethet?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2008, 23:28:24
Komplet :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 23:34:23
OK :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2008, 23:36:57
 :-*
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 23:46:40
 ;) ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2008, 23:48:05
 :-* :-* ..... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 08:52:52
hahhahahha Ku je ti sot more?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 14-05-2008, 10:03:49
Ja ketu gjithmone afer me ke :D  :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 14-05-2008, 14:03:41
do shkruaja..
"Fjalët e shumta ..fukarallek :D"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 14:09:53
aksion njerez
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 14-05-2008, 17:44:02
aaah dota shkruj me mur malli met puth por larg,,,edheza cigaren ja qita timin   hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 14-05-2008, 17:44:59
Do shkruaja këtë:
Shi me sy e plas me zemër
kur degjo këtë këngën time
ti degjo dhe unë këndo
shtrengo zemren dhe duro
asnjëherë mos u derzo.
(More vesh ti mo) :D

Une do shkruaja " Me shkrive" :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 14-05-2008, 23:41:49
"Do vemi..do vemi..ne mes te pyllit do vemi" :D :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 15-05-2008, 01:49:03
do mbeshtesja fytyren mbi xhan dhe do mendoja.......ashtu do kujtoja se dikur ...dikur ..por tashme nuk jemi ata te dikurshmit :( :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 15-05-2008, 06:22:52
Sa te duuuuuua veq shpirti im e din ,,te pash ne enderr,,por kur u zgjova jargani te kebet agagagagag,,,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2008, 09:28:01
Do shkruaja kete:
Nuk hengra mengjes se mendova per ty
nuk hengra dreke se mendova per ty
nuk hengra darke se vdiqa per te ngrene. :P
(me ty e kisha kete)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-05-2008, 09:33:37
trendafile ajo pjesa  fundit eshte. ne darke sme zinte gjumi se nuk kisha ngrene,apo dicka e ngjashme. nejse une do shkruaja- ishe s'ishe a do te jesh eshte ceshtja!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2008, 09:38:32
hahah keshtu edi une po nejse.
do shkruaja:
Nese heshtim te dy bashke
dhe heshtja ka dy sy jan syte
e zemres time qe te shohin vetem ty.
Nese sta shpreh dot me fjale sesa te dashuroj
gjithe fajin e ka natyra qe si dha zemres nje goje. :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2008, 09:49:31
Do shkruaja:
Nuk e di se cme ka gjetur
qe kur njoha ata sy
nje vuajtje me ka tretur
ma ka bere 8 me 2.
(te pelqen?)
xxxxxxxxxxx
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 15-05-2008, 11:31:11
Nuk ti ze xhami keto poezi te gjitha :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mbret.... ne 15-05-2008, 11:45:59
Te Dua e dashur..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 15-05-2008, 11:58:46
Përshëndetje Mbret,,hahahaha po nëse nuk te don çka dote besh ,,,,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 15-05-2008, 12:01:50
Dote shkruaj,
sa shum me djeg malli per ata sy te tu qej isho vetem ne enderr
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 23:38:37
vishu se u ftohe
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 23:46:13
se ke keq
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 23:46:47
pse laskuriq je ahhaaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 17-05-2008, 00:03:53
vende vende. pse vetem te te le ty une hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: lost hearts ne 17-05-2008, 08:19:05
Nuk ti ze xhami këto poezi të gjitha :D

epo nuk ka problem se ka xhama plot..hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2008, 08:21:28
hahhaha  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: lost hearts ne 17-05-2008, 08:22:48
do mbeshtesja fytyren mbi xhan dhe do mendoja.......ashtu do kujtoja se dikur ...dikur ..por tashmë nuk jemi ata te dikurshmit :( :(

sa keq.......
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2008, 08:25:03
do shkruaja kete
moj e mira ne ato male afroju baces kadal dale. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: lost hearts ne 17-05-2008, 08:30:38
do shkruaja këtë
moj e mira ne ato male afroju baces kadal dalë. :D

hahaha  :D :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2008, 08:33:58
hahhaha pra po cmendem nga merzia. :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 17-05-2008, 10:17:57
mirmengjes_atdhe :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 17-05-2008, 12:03:07
Enderrat nuk shuhen asnjiher ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 17-05-2008, 12:04:16
aty qendro mos leviz LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 17-05-2008, 12:43:36
Nuk e dij aka ved me shkru ne gjam ma ,,po po paska ved se tekjan vshi te gjithat nga avulli gaagagagag,,,,


e kisha shkru nuk du ma se me myti malli,,,ma mir po rri me mamin edhe me babin haahahhaha te du shum e mashum
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-05-2008, 18:00:39
te fala. ;).me mall :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 00:17:47
ehhh bera ne ate cast zemer! jete e poshter pa pike intimiteti
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 18-05-2008, 07:58:05

  Te gjithe ne natyre.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 18-05-2008, 15:05:10
Sa njerez k....mban kjo bote LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2008, 15:37:41
"Heaven...Give me a hug"..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 18-05-2008, 15:58:27
dota shkruaj ..oooooooooooh tzafsha sod kamet myt me papuqe,,gagagagag,,
sija kaluat sod ket viked apo bjen bora ah jooooooooo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 18-05-2008, 19:41:00
ik andej tani ajde ketej...  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 23:08:46
rri me mua se te Dua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 19-05-2008, 05:23:23
Por ajo kur nuk te don ,,,qfar ben,,,e dashuron ma,,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 09:29:59
Do te shkruaja "TE DUA SHPIRT DHE FALEMINDERIT PER MBREME ISHTE SHUM SHUM SHUM BUKUR" I LOVE YOU :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-05-2008, 09:50:33
o drerza ca halli ke me xhane . me do sme do pune per mu! dhe jam femer. puu kjo shqipja ma heq zarin.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 09:55:04
Do shkruaja : Kam nevoje per pushime, kam nevoje per pushime, kam nevoje per pushime  ><   :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-05-2008, 10:03:10
pse smerr? pse smerr dhe bie rehat?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 10:07:39
Miremengjes Mishel.  :perqafim
Nuk mundem tani, nuk me japin leje, pastaj edhe po e mara lejen tani nuk marr dot me ne gusht per plazh pastaj, keshtu qe me duhet te duroj dhe ca  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-05-2008, 10:11:23
uaa a te te shes nje cike pordh eee se kam qejf hahaha. une e marr javen e fundit nga 2007 javen e pare te qeshorit. pastaj te 2008 kur te me doje qejfi. hahahaha.hajt mos u merzit .
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 10:15:49
E poshter e poshter hahahahaha :P po ma bez zili ë ?  :P Eh c'te bejme kur u ndane keto na rane, tani na mbetet vetem te durojme.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2008, 12:13:20
"Heaven...Give me a hug"..

te njejten gje ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 19-05-2008, 13:02:06
sorry qe te lendova ne ate menyre, por besom ishte pa dashje.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:24:26
Kush u lendua ketu more?
Do shkruaja kete:
Si ndihesh sonte kur afer s'me ke
si te kalon nata kur mua s'me sheh
si te rrin te qeta buzet e tua
si te shkon kjo jete zemer pa mua?!
 :( :( :( :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 19-05-2008, 13:30:36
lendova njeren.

kto vargjet qenkan shume te bukura.komplimenta.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:38:44
Kerkoj te falur shpejt e shpejt. Te them te drejten kam nje shpirt poet. Kam nja 10 fletore me poezi dashurie e tradhtie.
Nuk di nga me vjen pasioni vecse vjen.
Do shkruaja kete:
Nje dite kur do zgjohesh
mos laj syte me lot
dikush do te tregoje
se nuk jam me ne kete bote.
Ne kalendarin tim vec dy data jane
njera kur u pame dhe tjetra kur u ndame. :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 19-05-2008, 13:41:07
i kerkova po se pranoj.lool

bravo,pse nuk i hedh ne nje liber,une do isha i pari qe do ta bleja.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:43:28
Keshtu mendoj edhe une por ka kohe.
Do shkruaja:
Se do me hysh ne zemer
jo kurre se mendova
te njoha thjesht si emer
dhe emrin kurr s'ta harrova. ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 13:56:38
Uauuuu po ti qenke poete moj trendafil, pse nuk na e the qe ne fillim.

Do shkruaja : Te Dua
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:58:05
Kam shpirt poet. E kam nga mosha kujtoj une.
Do shkruaja "ME FAL QE JAM ME NERVA" :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 14:01:09
Jo moj te keqen jo, nuk e ke nga mosha por nga shpirti dhe kjo eshte dicka qe nuk do te shuhet kurre, mjafton ta praktikosh.

Do shkruaja : Te kam falur  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 14:03:01
Do shkruaja;
"TE ADHUROJ"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-05-2008, 19:34:39
Adoro starti vichino.........

ehhehehe uhuu ahiiiiiiiiiiii na u be mishi pucpuriza nga keto fjale

msq ra fjala ike se neser jam qe ne 7 ne nje mbledhje qe zgjat deri ne oren  18

do vdes fare
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 19-05-2008, 21:10:36
kam shume nevoje per ty... motorri im   :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-05-2008, 22:59:02
naten
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 19-05-2008, 23:03:41
xhorxhia   :) :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 20-05-2008, 05:40:40
Dote shkruaj..
sa e ebel esht qershija,,kur ta kafshon lag per buz te shkon gagagaga,,uroj mengjes te mir
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 08:31:08
sa veshtire me ty!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 20-05-2008, 08:34:13
Do shkruaja : Jetoje jeten si te jete dita e fundit e saj
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 10:21:34
dikur e kisha signature kete por shpejt kuptova qe nuk mundesh! do shkruaja- me dhemb koka, me rri laaaarrrgggg
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 20-05-2008, 12:45:49
Te pash ne enderr ,,umundova met prek por enderr,,tishkan zhgenderr,,mamir
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 13:36:37
me dashuro dhe njiher sic te dashurova une 10 here
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 20-05-2008, 13:37:58
"Give my life back"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 13:40:46
no more xhuri furi te vajguri.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 13:41:59
sa modeste jane disa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 13:53:36
valle me mua ta kete ky?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2008, 13:56:37
sa kot ja fusin robt :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 13:57:25
valle me mua ta këtë ky?
Disa= shumes :) se kam me ty jo me nje tjeter
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 13:58:06
sa kot ja fusin robt :D

Kush jan kta "rob' qe ia fusin kot ta dim dhe ne?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2008, 13:59:47
hej po ku eshte lezeti pastaj, ndaj shkruhet ne xham qe te ngelet anonim :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 14:03:15
hej po ku është lezeti pastaj, ndaj shkruhet ne xham qe te ngelet anonim :D
uuu pse sthua ta praktikoj dhe une kete anonimatin
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 20-05-2008, 14:06:01
"I am asking: Why??" :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 14:10:38
because...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2008, 14:14:14
shkrujeni ne shqip motra, se ndoshta se kupton ai :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 14:16:25
GIVE M3 @ FRENCH KISS
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2008, 14:20:19
 :P :P :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 20-05-2008, 14:24:58
nuk kam mall fare  për ty..L..se kam munges te bukes
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 14:35:55
kete jave jam pushim nga ty dhe gjithcka ty te rrethon!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 14:36:47
Mishel
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-05-2008, 14:38:57
Do shkruaja;
"E DUA JETEN SEPSE TI JE JETA IME"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2008, 14:45:40
un di shkruaja: " nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e pajetuar! "
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 16:35:29
a te mungoj ndonjehere?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 20-05-2008, 18:22:41
perdite ahhaaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2008, 19:02:28
vishu se do ftohesh :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 19:40:59
ehhh e pashe
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 20-05-2008, 20:45:22
shok...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 20-05-2008, 20:58:43
ehhh e pashë
ku mi ahaaaahaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 20-05-2008, 21:58:10
naten
p.s mishel neser sjam ne pune perseri........jam ne nje mbledhje gjithe diten


Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 22:44:17
ok! e pashe mi e pashe po nuk ta dhashe!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 20-05-2008, 23:28:25
"Nata eshte shtrige"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 23:38:29
dhe ti fantazme e saj!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 00:18:05
dhe ti fantazme e saj!

mu kujtuan ca vargje qe shkruajta ate shprehje..

..jam e vetmuar sonte ne kete nate te ftohte
     nata eshte shtrige..
..jam e vetmuar..me zgjat doren dhe me ndihmo.. )
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 21-05-2008, 00:47:45

  Nuk jamë këtu, eja neser.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 08:52:32
Do shkruaja kete:
"EDHE KUR PLUHERI I HARRESES TE ME KETE MBULUAR TI DO MBETESH ENGJELLI IM I PREFERUAR" Mirmengjesi shpirt. Ke hapur zyren akoma? :perqafim :perqafim
 :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 10:15:58
te kerkoj neper kujtime .        pa ty sonte e vetme jam.        mundohem te harroj.                 premtimet me lendojne.         ne krahet e tua se di ke po shtrengon!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 10:20:36
Do shkruaja : Dashuria ime tashme prone e dikujt tjeter. HARROJE
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 21-05-2008, 12:01:33
Du bist mein ein und alles,,du bist mein Leben
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 12:03:16
ich liebe dich  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 12:21:15
MOS ME HARRO!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 12:37:32
mos harro veten!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 12:40:01
goodbye my lover!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 13:04:56
te fala!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 13:12:23
asgje....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 13:32:59
...me mungon shume...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 17:32:46
"I Wish U  here"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 21-05-2008, 18:00:27
te prita por nuk erdhe ,,,te dua edhe mashum,,,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 18:36:44
u  zgjua xhindi nga gjumi LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: samir ramadani ne 21-05-2008, 19:38:57
Do ta vizatoja Diellin!...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: nisa ne 21-05-2008, 19:43:14
zakonisht ne xham te ngrir ose ne banka te shkolles shruaj emrin e te dashurit tim dhe timin te cilet i fus ne nje zemer...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 21-05-2008, 20:14:19
 :perqafim syt me pikojn lot nga malli
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 21-05-2008, 20:38:12
  Do shkruaja:Kalamajt t`a pinë një gotë qumsht,t`a bëjnë qishën dhe drejt ne gjumë.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 21-05-2008, 20:47:19
ahhahahaah hektori ,,,shum majer,,dota shkruaj ,,,,dot vdes pa e pa gjorgj bushin aggaga
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 20:48:04
genjeshtra i ka kemb......   nuk ka kembe fare   :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 20:59:01
do shkruaja.-vetem tani po kuptoj se paske qene  GJITHCKA,por vetem ne imagjinaten time!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 21-05-2008, 21:08:54

  Do e fshijë ate që shkruajta më parë!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 21:11:22
 :@
do e thyeja fare ate xham me avull se i la te gjithe pa pune
 LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 21:15:56
Femrat k...hiqen te ndershme,kurse te ndershmet e shesin veten si k LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 21:16:54
Femrat k...hiqen te ndershme,kurse te ndershmet e shesin veten si k LOL

me 1 fjale te gjitha jane kthesa... LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:32:12
jo te ndershmen e shesin....po sjane te tilla

pra e paraqesin veten me keq se jane...kurse  k....bohhhhh te thajne ne kulm... LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 22:35:46

" Noone is a virgin in this world, life f... us all"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:39:40
sey it again
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:41:05
" Noone is a virgin in this world, life f... us all"
vallahi...drejt me thene neve ahstu tjeter kush nejse nejse kur iku virgjeriaLOL me vone pastaj e beri jeta pune e vet
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:47:41
vallahi...drejt me thënë neve ahstu tjetër kush nejse nejse kur iku virgjeriaLOL me vonë pastaj e bëri jeta pune e vet

LOL LOL
ne kuptimin figurativ e kishte ajoLOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:48:37
nuk kuptoj me figura me une...i dua gjerat reale LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 22:49:44
ishe e gjithe bota me beso!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 22:51:03
mishel... kush te ka lenduar zemer?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 22:52:13
asnjeri.......nuk ia ka lendu :) e njoh une eshte kocke e forte ajo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 22:58:47
nuk kuptoj me figura me unë...i dua gjërat reale LOL

...sa mire qe sje cun ti..
  do te te kisha kidnapuar :D :P


"Jeta eshte e bukur..per ate qe ka fat" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 23:01:01
eeehhhhh... pac fatin e ktheses i thone kesaj...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:02:32
dreammmm e kam kohen te kufizuar ne jete..kam nevoje per gjera qe prekem degjohen........nuk me kap radari me gjera me figureNjeriu e krijon vete fatin e vet.........por vetem me vullnet
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 23:03:05
do notoja larg shume larg dhe do gjeja nje vend ne fund te detit te groposja dhimbjen qe ma fale e qe kurre se kuptove!!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 23:03:48


Njeriu e krijon vete fatin e vet.........por vetëm me vullnet

sa do doja ta besoja kete... ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:08:52
do notoja larg shumë larg dhe do gjeja një vend në fund te detit te groposja dhimbjen qe ma fale e qe kurrë se kuptove!!!
mos ik thelle se kane ardhe peshkaqenet nga anet tona

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 23:10:17
keshtu si qenka bere ajo.... i ha peshkaqenet....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:14:03
e di qe me merr malli per ty....dhe pse jam teper e zene :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-05-2008, 23:30:58
naten o popull
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 23:36:03
naten :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 23:42:02
do shkruaja- perse me dhemb kjo heshtje?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:42:18
fitoi Manchesteri....ndes hje e bukur sot kjo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 23:48:15
kurre se kuptove cndodh me mua! kurre se njohe shpirtin tim dhe pse the se shume e doje! naten te gjithve
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 09:07:30
mirmengjes bote!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 09:58:26
mirmengjesi pjese perberse e botes!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 10:48:24
vonohesh shume?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 10:49:49
jo jo maroj pune shpejt si lepurush hahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 10:50:41
asnjehere.......smi pelotet e vetmise........qe i perjetova prej teje
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 10:51:55
lamtumire
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 10:53:16
Do shkruaja;
Sa veshtire qenka per te jetuar
kur jeten e kalon me njeriun e gabuar.
 :( :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:05:24
...do doja qe te kishim vetem nate, qe te mundnim te rrinim pafundesisht bashke...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 11:08:06
E bukur kjo :perqafim. Sikur te ishte e vertete hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:10:47
...çdo gjë është e mundur, mjafton te kesh brsimin ne vete dhe ta deshirosh me zemër diçka...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:17:37
S'TE DUA...

s'te... dua vetem sepse te dua,
de prej dashurie e mos dashurie vij,
prej pritjes kur nuk te pres,-
prej akullit ne zjarr shkon zemra ime.
Te dashuroj sepse vetem ty te dashuroj,
pa kufi t'urrej-dhe duke t'urryer te lutem,
dhe masa e dashurise time shtegtare
eshte te mos te shoh
dhe te dashuroj si i verber.
Ndofta do ta djege drita e janarit,
rreze e vertete, tere zemren time,-
duke me vjedhur celesin e qetesise.
Ne kete ndodhi vetem une vdes
e do te vdes prej dashurise ,sepse te dua,-te dua ne gjak e ne zjarr.P-Neruda
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:19:51
ej po shume e gjate kjo...ne ca xhami do e shkrush
...MOS U DOREZO...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:22:52
ne xhamat........e rrugës qe ska kthim ne jetë :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:24:47
...ndonjehere duhet te ndalosh te mendosh per te shkuaren...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 11:26:33
"ME FAL DHE TE DUA" :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:34:53
mos qaj per dicka qe humbe...por buzeqesh se e pate
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:45:20
nuk e di cilat jane endrrat e tua cdo nate
te miat jane sfilitje mundim
perpjekje per te fjetur dhe duke enderruar

cdo nate te njejten gje,te njejten deshire

sikur te ishim te dy bashke....oh sado doja
ti se beson kurre,si te te bind te besosh
endrren time


te me shtrengoje...te ndjeje frymarrjen time drastike
fasaden e dashurise time per ty
ta zbuloje ne puthjetune enderroj cdo nate te njejten enderr....

te tuat si mora vesh kurre :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:46:45
...hesht..!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:53:11
sibora
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:57:06
do me marre malli
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:58:50
Dashuria eshte si jeta
ka ulje ngritje gjithmone

thjesht duhet te bindemi se kur jemi duke kaluar nje batice...tia leme kohes...te bej te veten
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 12:00:09
nese nuk dashuron nga frika se mos vuan eshte sikur te mos lindesh nga frika per te jetuar...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 12:19:16
Per Mishelin..pjesen tjeter ta postoj me vone

Mund të shkruaj

Mund të shkruaj vargjet më të trishta këtë natë.

Të shkruaj, për shëmbull:”Nata është yjësuar,
Dhe drithëruesit, të kaltrit yje, atje larg.”

Era e natës sillet në qiell dhe këndon.

Mund të shkruaj vargjet më të trishta këtë natë.
E doja, dhe ajo më donte nganjëherë gjithashtu.

Në netë si kjo e kisha ndër krahët e mia.
E puthja aq shumë herë nën qiellin e pafund.

Ajo më donte, dhe unë e doja nganjëherë gjithashtu.
E si të mos doja të tillë sy të mëdhenj tërheqës.

Mund të shkruaj vargjet më të trishta këtë natë.
Duke menduar që nuk e kam. Duke ndjerë që e humba.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 12:20:29
pablo neruda! e adhuroj.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 12:21:53
Ai eshte per tu adhuruar :


vazhdim


Të dëgjoj natën e pamasë, më e pamasë pa të.
Vargjet bien mbi shpirtin si mbi barin vesa.

Po ç’rëndësi ka kur dashuria ime nuk mund ta ruante
Nata është yjësuar dhe ajo nuk është me mua.

Kjo është e gjitha. Së largu dikush këndon. Atje larg..
Shpirti im nuk ndjehet mirë se e humbi atë.

Si të jenë duke kërkuar sytë e mi vështrojnë për të.
Zemra ime vështron, por ajo nuk është me mua.

E njëjta natë që zbardhëllon të njëjtat pemë
Ne vetë, ata të atëhershmit, nuk jemi të njëjtët.

Më nuk e dua, është e qartë, por sa shumë e doja
Zëri im vështron për erën që të takojë veshin e saj.

E tjetrit. Do jetë e tjetrit. Si para puthjeve të mia.
Zëri i saj, trupi i saj i tejdukshëm. Sytë e saj të paskaj.

Unë nuk e dua, është e qartë, por mbase e dua.
Është kaq e shkurtër dashuria, dhe kaq i madh harrimi.

Sepse në netë si kjo e mbaja atë mes krahëve,
Shpirti im ndjehet keq që e ka humbur.

Megjithëse kjo është dhimbja e fundit që ajo me shkaktoi,
Dhe këto janë vargjet e fundit që unë ja shkruaj.i...


Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 12:27:58
je horizonti qe gjendem gjithmone
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 16:26:32
do doja te isha me banim ne El :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 16:32:56
ne zemren tende me kot u reka te ngre fole, thjesht u bera pre!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 16:52:04
moj kjo gjuha ne foto e jotja eshte...se kam harruar te pyes LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-05-2008, 17:02:40
"Lotin nuk ta fal"    ( ti me kujtove kete rresht Mishel)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 17:10:25
jo gjuha jo vetem buzet. gjuhen e mora borxh.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 17:17:58
i paske bo montim perfekt fotos
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 17:22:17
epo montuese perfekte une. do shkruaja-capi ta fus nje grusht se ndoshta ndihem me mire?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 17:28:17
cfaj te kam une moj shoqe LOL

po fute..u be ketu lule dele LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-05-2008, 21:29:32
"Deshire e mbyllur ne arken e vjeter
 do te dua..gjer ne boten tjeter"..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 21:56:28
dhe atje bashke sdo jemi se jetet tona destin ndarjen paten!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 00:22:14
te kam xhan Mishel do shkruaja shume xhan

degjohemi neser nga dreka andej do jem ne pune ma ha mendja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 23-05-2008, 06:26:34

Dot shkruaj
Te dashuroj deri ne frymarrjen e fundit,por masandej nuk dihet
qka dot behet agagagagag
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 09:03:24
Do shkruaja
"Sa do doja te isha zot i vetvetes pastaj nuk do kerkoja c'fare i kerkoj sot jetes" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 09:12:24
"Sec u hap kjo zemra ime sikur blloku me kujtime vec nje fjale doli prej saj ishte fjala qe ta them pastaj "TE DUA"". :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 23-05-2008, 09:59:54
Do ta kisha shenuar "TE DASHUROJ DERI NE FUND TE JETES LILI" :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 23-05-2008, 10:01:51
oh sa mkamarr malli ti sho ata sy
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 23-05-2008, 10:02:59
Te isha me ty do te isha njeriu ma i lumtur ne bot  hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-05-2008, 10:07:22
do shkruaja- ca shiu! me shtrengo se kam frike nga vetetimat.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 12:11:25
Do shkruaja;
"Me plase zemren"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 12:30:08
mishel.....mos ki frike :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2008, 13:17:33
"Hug Me" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 13:27:00
psh Dreamm
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2008, 13:29:51
p.sh. Dreamm

 :-*..

na nxoren te palarat keto xhamat.. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 13:44:56
e pra si te pashe une ty qe ishte jashte LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2008, 13:51:59
e pra si te pashë unë ty qe ishte jashtë LOL

hhahah me ca je meqe ra fjala..me kanatjere apo me kemishe me menge te gjata :P :P :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 17:03:00
jam futur poshte kraheve te jetes sime dhe po ndihem rehat aty :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 23-05-2008, 19:03:01
Syt e tu isho vetem ne enderr
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-05-2008, 19:22:54
do shkruaja- te pelqeu shpirt?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-05-2008, 20:42:57
ku i lashe rrobat? :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-05-2008, 20:44:54
dua te jem gjithmone mbi ty .....   motorri im. LOL LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-05-2008, 21:44:03
te dua sa vete jeta!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2008, 22:27:32
me perqafo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 23-05-2008, 22:44:20

 Perlotem kure te shoh!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 24-05-2008, 00:53:15
Te kam yll qe shendrit gjith boten
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: lost hearts ne 24-05-2008, 06:31:20
Të kam yll qe shendrit gjith botën

bravooooooooo :engjell:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 24-05-2008, 09:42:49
te kam rreze qe rrezon,, oh qysh jam bah nervoz dota thej  ket gjam nga avulli,,hahahahahah
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 24-05-2008, 23:21:46
love me  :-x
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-05-2008, 23:22:39
olta mori nga maqedonia 12 pike urraaaaaaaaaa
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 02:32:30
Do shkruaja:
"U puthem me daten 14 ishte shkurt ne muajt e vitit i dyti,
u kenaqem sa per nje jete une isha e jotja ti ishe i imi".
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 25-05-2008, 07:54:34
Dote shkruaj,,
te pres me padurim kuje ti oh shpirti im
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 09:40:47
Do shkruaja;
"Me e sigurte eshte varka ne mes te oqeanit sesa vajza ne duart e djalit" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: lost hearts ne 25-05-2008, 12:12:12
Do shkruaja;
"Me e sigurtë është varka ne mes te oqeanit sesa vajza ne duart e djalit" :D

ke te drejte
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 12:41:59
ehh more ti cun edi une kete me fakte....
Do shkruaja;
"Une te ndiej pertej largesive sepse ti jeton ne syte e mi bota mund te me fali gjithcka por asgje s'do jete si ti" :perqafim :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 25-05-2008, 15:09:19
Dote shkruaj Tedu kaq shum ,nje dit dote urrej edhe mashum,,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 15:30:43
Do shkruaja;
"Jeta eshte nje vrapim me pengesa qe nga meterniteti gjer ne varreza"...  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 25-05-2008, 16:09:02
dote shkruaj,,jeto per te ardhmen,,se vdekjen egjan kur te duash,,at heren buzqesh dhe vazhdoje jeten, :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 25-05-2008, 16:12:40
Do ti kisha shenuar vetem nje fjal LILI
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2008, 16:13:34
zeri yt me mbush me jete...zemer :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 25-05-2008, 16:20:38
dota shkruaj,,lumenjet rrjedhin si LUM qe e dua kaqshum
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:48:15
Do shkruaja;
"Pa ty dielli nuk shkelqen
pa ty gjumi nuk me vjen
pa ty zemra s'ben tik-tak
per ty thinjem pak nga pak" :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 25-05-2008, 18:45:57
"Zoti na ruajte
 c'dimer vjen prapa"
:D :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2008, 19:12:24
Je shpirti im qe me jep......jete
u cmenda te iki ne Elbasan :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 25-05-2008, 19:15:05
Je shpirti im qe me jep......jetë
u cmenda te iki ne Elbasan :(


merr rrogen tjeter dhe kopja..
ehh ca te bej un qe me duhet vize ne 5 ambasada. :D :D..pa me kohe do isha ne Shqiperi :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-05-2008, 19:41:55
po pse moj yllo bjeri shkurt me linje ajrore :D


ehh muajin tjeter do jemi andej nje muaj...po duroj ..se lash nam cte bej ngela ne Shqiperi


Nejse do shkruaja,o yll hape cik xhamin se na u zu fryma te dyve :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 21:40:45
Do shkruaja;
"Kur shoh buzet e tua c'vleft i mbetet trendafilit?" :XX :love:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 01:45:20
Me le pagjume!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 26-05-2008, 01:48:52
mirmengjes.....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 26-05-2008, 07:26:59
dote shkrauj
nuk kam ber fare gjum,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 07:28:18
ehh thuaj
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 14:57:23
Do shkruaja;
"Kam uri" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 26-05-2008, 15:09:35
Pse moj nuk ke ngrene ? hajde e hajme bashke kete sallaten me fruta qe po ha une tani  :D

Do Shkruaja : Po te pres............
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-05-2008, 15:45:17
E di se do t'vish  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 26-05-2008, 15:49:59
Do shkruaja : Hajde c'po ben akoma ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-05-2008, 15:53:12
Po e bej LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 26-05-2008, 16:57:26
Pote pres ket or ,por nuk erdhe veq kurte za dot  :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 17:16:02
Me dhemb koka hiqe gishtin nga goja! hahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-05-2008, 17:17:36
Mos u fikso me te fiksuarin se i fiksuari te fikson
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 17:40:39
ik ne shtepi moj cupke se shkallove ne pune
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-05-2008, 17:43:18
Treni Tirane-Ballsh niset ne oren 13.30 Bileta 20 Leke
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 18:26:07
po ti je futja kot te keqen!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-05-2008, 18:29:29
ec aty.. ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 18:34:30
largohu te lutem
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-05-2008, 18:42:33
Afrohu te ndjej aromen tende
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2008, 19:08:21
"Unbreak my heart"....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 19:10:07
hiqi duret mos me prek ,tani jemi jek e jek hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-05-2008, 19:12:19
ahahhaha une do shkruaja
ti me dukesh e merzitur nuk je me si ne fillim te vazhdojme keshtu e dashur tani jo nuk ka kuptim ajo kohe kur ti me doje tani jo nuk kthehet me tani jo nuk kthehet me ciao po te le
Nuk jame loder qe te luash apo te me flakesh tej me zhgenjime jam mesuar qe me ty te kem kujdes qe me ty te kem kujdes pse me ben te vdesss
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 19:18:46
do shkruaja -ma ka thene dhe horoskopi kujdes burri po ta dredh hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 26-05-2008, 21:33:45
do shkruaja shume urime per mua! (kam ditelindjen)  :urra: :urra:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 26-05-2008, 21:55:34
  "Për batakqinjet patriotizmi është streha e fundit"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 26-05-2008, 21:57:53
vdekje fashizmit  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2008, 22:31:52
"Forget me...not" ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 23:40:54
te prita dhe sot po ti nuk erdhe..i futa nje te fikur msn dhe thashe


ik goce fli gjume.......se neser je ne pune :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 26-05-2008, 23:53:12
do shkruaja:

...ik capkene,fli gjume...! :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 23:54:34
nuk iki....kete me tha dhe lepurushi ik fli..nga inati nuk iki :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 26-05-2008, 23:56:04
...hmmm
do shkruaja

...po deshe... LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 23:58:12
me la pa gjume.....me naten e mire qe me tha

e gjeta ne mes buke...se mos hera e pare


sa do me doje vjerra
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 26-05-2008, 23:59:41
LOL LOL LOL...sa mire kur te do vjehrra
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 00:02:30
sa mire moj........se te mban ne pellembe dores
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 00:06:19
oh....spo me e gjumi.......me gjithe kafe qe piva
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 27-05-2008, 00:09:57
 oops me pihet njekafe
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 07:32:05
sot jam ne gjume. eja me tako atje ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 10:53:56
Do shkruaja;
"Kam nerva dhe s'di ku ti shfy" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 10:58:02
dont lose faith
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:16:14
Do shkruaja;
"Kam nerva dhe s'di ku ti shfy" :(
eshte nje metode shume efikase dhe e thjeshte ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:25:25
mos me thuj. rrufeprites? hahaha o grens ku humbe do shkruaja
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:27:29
mishel..kam patur dhe vazhdoj te kem disa nderlikime te dinamikes se jetes qe po me harxhojne pak energji dhe shume kohe ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:29:56
na harrove o bombe atomike hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:32:06
joooo,kurre nuk do beje vaki tju harroj,me dilni edhe ne enderr 3 here ne nate(1 nate ti dhe 1 Capkenja) :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:40:38
e mire mos na bo bashke se ke me shkallu pastaj hahaha. i madh je o grens
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 11:44:29
joooo,kurrë nuk do beje vaki tju harroj,me dilni edhe ne ëndërr 3 here ne nate(1 nate ti dhe 1 Capkenja) :perqafim
po nje nate kush del LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:47:04
ehhh me doli sekreti komplet :P
..po ku e kape moj te marrte e mira
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:50:04
o e shkathet ajo. po ca kapi?hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sensitiv ne 27-05-2008, 11:50:31
 mi mbaje gjurmet e mija edhe pas avullit tjeter!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:51:59
o e shkathet ajo. po ca kapi?hahahaha
jooo me dore akoma nuk ka kapur gje,por me mendje po :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:54:50
po dhe me mendje larg eshte po nejse
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 13:16:21
"Missing ur smile" ^o) ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 13:18:51
Whose smile? :D
Do shkruaja;
" Te shkoj jeta pas femrave more cub" :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 27-05-2008, 15:25:32
Do te shkruaj
më ka humbur shoqja qershij ,kush e gjen eka ni puq ne faqe ahahahahah
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 27-05-2008, 15:37:20
me mungon :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 15:38:26
kush me shef ma nglef  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 17:32:55
Grenso...me qafsh ku je se na ka hip damlljaja per ty LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 17:37:13
une kam mistrecin tani.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 27-05-2008, 17:38:19
Do te shkruaj
me mungon sikur yzit nates,
kuje ti kujam un,sa larg qe jem ,
sa shum mall qe kemi---
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 17:39:10
love my mishi  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 17:45:17
love jo po xhan me too haha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:03:03
holla..
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 21:45:35
ne stoi studen
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:47:20
qe dmth?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 22:01:37
"Time heals and reveals..."
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 22:06:57
te kam xhan
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 28-05-2008, 10:49:46
Kisha pas deshir te vdes ne gjosin tend
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 28-05-2008, 16:32:12

  Kisha patur deshire te jetoj ne gjoksin tend.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 17:06:59
Te Dua Shume. :XX
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 20:24:52
I FEEL LONELY WITHOUT YOU!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 20:49:22
im here 4 u  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:04:56
everyway that I can , I try to make you mine again
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 21:12:16
Yes baby im and i will be yours 4 ever  :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:15:51
when you belive in love!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:25:13
I can't take my hands of you babe!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 21:26:55
I LIKE YOUR HOT LIPS
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:30:32
Can I touch your body? Can I rock your body?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 21:32:03
yes u can u can touch evrything  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:34:10
ore dil ne xhamin tend mos zhgarravit te i imi hahahaha.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 21:37:49
ne xhamin tim jam i fell your lips now  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:39:33
respect
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 21:43:04
some body love me!  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 21:44:03
zbythy pak zogu
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:49:47
nga mali zbrite!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 21:51:14
ouuuuuuuuuu ca ylli :)

po me leviz ahhaaa mmmmm

do shkruaja
Mishel se ku ju kam pare  hmmmmm:

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 21:54:25
me siguri ne kala te dodes
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 21:55:42
je larg zemer...zbrit me poshte


p.s pa tallje e kam me del se diku te kam pare hmmmmm:

Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 21:55:58
ti ike u largove me nji dashnor me tradhtove  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 21:56:48
me mua thua hmmmmm: hmmmmm:

se mbahem per rremuje
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 21:57:21
"hello world"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 21:59:05
nadja...psh
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 22:00:05
do shkruaja. - u lodha me aludime
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:00:52
do shkruaja bej nje pushim  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:01:06
atehere shplodhuni
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:20:55
mjaft... ti nuk je per tu shitur.   :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 22:26:00
ti je per tu puthur hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:28:20
 :D :D
ti per te vrare :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:29:47
asgje
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 22:31:25
varet cfare siperfaqe do kish xhami :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:32:44
varet çfarë siperfaqe do kish xhami :D :P

zere se do ishte 1x1.8...
une psh do e kisha bere nje roman  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 22:34:24
hanko mos kalo mbi varre
se te vdekurit i ngjalle
te gjallet i vdiqe fare. LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:35:46
hiqi duart  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:37:17
unë do shkruaja:-
çështja jonë është një mister i madh
misteri i dickaje qe është e till
një mister qe vetëm nga një mister tjetër mund te zbulohet
pra, është misteri i misterit qe mbeshtetet mbi një mister. :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 22:37:30
ma bere jeten malore! hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 22:40:08
i love u very much kiss and see u tomorrow  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:40:31
zbrit me poshte...ama lehte  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:44:27
Naten...do degjohemi neserPer femrat e kisha kete fjali  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:45:34
erdhi casti....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 29-05-2008, 10:15:56
Leje per neser ma mir asht hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 29-05-2008, 10:18:24
Do te shkruaj sod e kam DITLINDJEN me mungon shum,,,
por ju shoqri do vini per torte tek une  :) :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 11:45:40
do shkruaja- sot nje dite e vecante per ty,po une pse ndihem kot?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 12:01:04
dashuria shuhet ne heshte si thahet trendafili ne etje  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 12:03:21
si trendafil!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 12:07:34
Poni  :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 12:09:39
top fest
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 12:12:03
top channel  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 12:15:03
o mistrec ti me ben te qesh dhe kur jam bloze. hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 12:20:36
mishi po do e bej icik per te qesh grun sidomos tani qe esht shtatzon  :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 12:45:30
pupu tu thafte goja . hahaha apo sjam une dhe me peshtyme mbes shtatzene
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 12:55:15
do shkruja mishi leje punen dhe ec ikim ne plazh tek nudistat  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 13:09:52
ku o ky plazhi me?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:11:00
Ne Farke  :D mos vish gje moj se ndalohen personat me rroba aty  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 13:15:51
Rrofte Farka :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:16:27
tek sheshi te sheshi e hodhem qelbesiren  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 13:17:10
Po Farka ku eshte mo :D ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:17:40
ne gjilan  :D :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 13:19:12
Tash genjeve sa je i madh :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:30:44
nuk te genjeva te rrejta mer  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 29-05-2008, 14:10:34
Gezuar Ditelindjen (njeriut te zemres.)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 16:41:07
"Te kaluara" :S( vetes sime :D)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-05-2008, 16:42:49
Nadja Goc Yll :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 17:07:17
hemmmmm
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-05-2008, 17:08:37
Apshuuuuu
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 17:08:54
i need u
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 17:09:16
se paska plazh nudo ne farke se dija!! hahaha  ore si i thone ketyre nga farka? hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 17:12:42
ktyre nga Farka u thon farkes  :D plazhi tashi ka fillu dalin fshatarkat me brekushe me lule  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 17:24:50
qekan si bicim francezesh keta. hahahaha  une e di se i thone ndryshe si puna e atyre nga erseka hahahaha. do shkruaja- gezoje diten sot dhe mos u trishto per vitet qe ikin , cdo dite ka rendesine dhe bukurine e saj. jetoje diten si te ishte e fundit dite!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 17:30:43
do shkruaja kur te shoh ty sec kam ca te dridhura  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 18:46:35
mos vuan nga kapsilluku ne tru? hahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 29-05-2008, 18:55:45
 :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 19:23:50
I mbyll syte dhe kerkoj te te ndjej doren tende tek me ndjen. I hap syte kerkoj te te gjej une ty je engjell me jep jete. Se qenia jote flet gjithcka me jete kerkoj jete me ty. Je jeta ime me jep shprese .  Shpirt jemi te dy
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 19:30:09
Do shkruaja;
"Moj e mira ne ate shpat sa ma kie moj at sahat?" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 20:25:43
cika e tirones ne menje me ri  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:27:26
moj mirditore, a ke frena dore?   :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 20:40:02
you are in the Death car
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:42:11
so come end save me  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 20:45:01
jom merzit shum  :S :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:45:54
po u merzite ha shalqin :D :D


cfare ke?  seriozisht
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 20:49:18
save the earth.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 20:55:21
mishi me ke harru  :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:56:38
ska gje do te te kujtoje plenci  LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 21:00:31
kiss the rain.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:29:08
mishi im ready 4 bad  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 21:30:34
I'NOT YET
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:32:26
mishi pse sme kthen pergjigje :( dhe ec ne bed mi mmo u sorrollat neper fshat  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 21:39:28
e cuditshme, por e vertete.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:40:11
Nuk ka cte shkruhet me.........mbaroi ketu gjithcka :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-05-2008, 21:41:56
Baby Dont Cry
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 21:42:39
Nuk ka ç'të shkruhet me.........mbaroi këtu gjithçka :(

u ndave mi...?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:47:01
u ndave mi...?pse vetem per ndarje shkruhen keto gjera :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 21:48:21


pse vetëm për ndarje shkruhen këto gjëra :D

mu duke e merzitur mi, e cmund te te merziste tjeter ty? :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:50:41
mu duke e mërzitur mi, e cmund te te merziste tjetër ty? :D :D

vetem ajo gje me merzit ne jete...dhe e vuaj aq shume sa ia shpreh gjithe popullit

frika per te humbur dike...na ben te mblidhemi rreth vetes


ishalla zoti sheh dhe kesaj here per ne...me ate shprese jetoj :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:59:26
i miss u :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:03:42
ku je ? :S
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:04:21
para pc :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:05:23
leviz LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:09:33
dont leave me alone :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:11:05
leviz LOL

po tani, me mire? (leviza) :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:11:53
po tani, me mirë? (leviza) :D
mos rri si i ngrire  LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:13:51
mos rri si i ngrire  LOL

po tani ?
 po leviz si indianet, e ke parasysh? :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:14:37
capi te honkshin qent ishalla  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:16:35
capi te honkshin qent ishalla  :D

 :@ :@
per ke chapi e ke fjalen?????
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:17:15
capi te honkshin qent ishalla  :D
ti na uro ndonjë gjë tjetër..qeni ky


thoje te perdhunofte ai qe te do zemra
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:19:21
mir te perdhunofte ai qe te do zemra me gjith forcen e tij te befte telef  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:20:10
mir te perdhunofte ai qe te do zemra me gjith forcen e tij te befte telef  :P
mire te me perdhunoj ama ta bej une telef
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:26:03
me ka ikur truri sme rireht fare me vlla  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:27:00
më ka ikur truri sme rireht fare me vlla  :P
per ke...leviz ore se do ngelesh beqo
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:29:02
beqe sjom un po me ka ik mneja se sdi ke em zgjedh  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:30:27
beqe sjom un po më ka ik mneja se s'e di ke em zgjedh  :P
kush qenkan keto...qe te kan marr mendjen
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:33:28
jan nja 3 por e bera zgjedhjen time do e bej publike me von  :P mudn te ejsh dhe ti mi si dihet  :P :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:35:26
jan nja 3 por e bëra zgjedhjen time do e bëj publike me von  :P mudn te ejsh dhe ti mi si dihet  :P :P
une........pffff spo kerkoj mashkull degjove gje ti


pastaj jam  cik e zene....cik si me dhimbje zemre
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:36:34
ncncncn ti shoqe qenke serioziteti ne koh te vet sbeht shaka me ty se te preken telat nejse....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:37:21
ncncncn ti shoqe qenke serioziteti ne koh te vet sbeht shaka me ty se te preken telat nejse....
jam shtatezane me babane e femijes sim


si tia bej hallit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:39:57
mir mir urime ca te them un po nje gje mora vesh qe shaka me ty su bekan se i merrek seriozisht
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:40:38
mir mir urime ca te them un po një gjë mora vesh qe shaka me ty su bekan se i merrek seriozisht
sot jam keq....dhe sdua te bej asgje serioze
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:45:52
se kuptoj iher flet serriozisht iher me te qehsur nejsee mo e ke ngaqe je shtatzen te falet  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:47:07
grapse kati se parakolo...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 23:30:57
do shkruaja;
"Sa veshtire qenka per te jetuar kur jeten e ben me njeriun e gabuar" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 30-05-2008, 09:17:25
"Sa vështirë qenka për te jetuar kur jetën e bën me njeriun e gabuar" :(

makes sense

per here te pare jam dakord me Ju :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 09:19:09
Nuk eshte veshitre te jesh dakord me njerez...secili ka mendimin e vet ne fund te fundit dhe ky forumi per shaka eshte te shumten e kohes.. :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 30-05-2008, 11:09:41

  Shaka niset e del serioze ne fund.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 11:16:08
E di Hektor e di.... :perqafim
Do shkruaja;
" Zot i madh ndihmoj femijet e semur" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: BabyDance ne 30-05-2008, 12:38:06
i lavv uuuuuuu
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 15:56:38
Do shkruaja
"Ndoshta s'me beson por nje gje e di se me buzet tua kurre nuk isha ngi"  :puth
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 15:58:29
Je`t`aime beaucop
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:01:15
ti qe sot je me tjeter kend dhe shum embel ti i buzeqesh gjersa un pas teje dua te vdes dua te dhjes  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:14:28
Do shkruaja;
"Nuk mund te dergoj me MP sepse kam kaluar limitin i cili eshte 20 per ore...me duhet te pres dhe nje ore derisa te shkruaj prap (sorry berni dhe ti mistrec)"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2008, 16:14:40
hahahah ti lart,, na shpife :D :D( per mistrecin e kam :D)

do shkruaja

"U R beautiful" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:15:41
Do shkruaja;
"Ti qe me kerkon dashurine
nuk gjej menyre si ta dhuroj
kerkoj ate qe kurr se gjej dot
dhe gjej ate qe se kerkoj"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:16:25
i ziu un kur isha djal e mbaja festen menjan  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 16:23:20
Sa mendjemedhaja jane disssssa...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:24:52
E kishe me mua ti? Nuk eshte e vertet... :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 16:26:11
se kisha me ty jo me dike tjeter se em ty skam arsye ta them kete gje
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2008, 16:27:20
"Pure and simple" :) :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:28:10
Ok (Progress):perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 16:28:24
.......
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:29:16
por dije se kam vdek dhe zemra mu be hi dhe smendoj per ty  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:30:32
Leri kenget ti ore :D
Shkruaj dicka te hajrit
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:32:02
mir si te duket kjo : lege lege gice gice 20 vjece 20 kyce  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:32:48
hahhahah :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-05-2008, 16:38:24
te keqen moj ogice!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:47:23
cemer ti vem djalit ooo o dajo emer mistreci o hallo domosdo  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:48:25
Kenge labe degjon ti gjithe diten ore?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:53:37
jo dhe popullore  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 30-05-2008, 16:55:40
  Do shkruaja:Trandafili i kuq mban rekord me aktivja pare pc.Nga ora 08deri17
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 16:57:17
C'fare do te thote nga08deri17?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 16:58:05
Be Ur Self Dont Lie
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2008, 17:15:19
"Tell me lie, tell me sweet little lie" ^o) ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 17:16:46
If u wanna be with me come to me 2 feel me & live with me
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2008, 17:44:30
mishel & Capkenja :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 30-05-2008, 18:28:40
Du bist meine ein und alles--meine einzige liebe bist du--
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-05-2008, 22:26:32
si skam asnje ide?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 31-05-2008, 22:29:10
jete k*rve ne amerike :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 31-05-2008, 22:32:29
ne shqiperi cdo 2 metra dun me te te q*! ups
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 31-05-2008, 22:52:26

  Duhet te jemi mirenjohes per ate qe e kemi!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2008, 22:53:48
  Duhet te jemi mirenjohes për atë qe e kemi!


ekzakt ^o) :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-06-2008, 09:03:28
Do shkruaja
"Live the life you love and love the life you live"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-06-2008, 11:12:41
Do shkruaja
"Live the life you love and love the life you live"

e paske dëgjuar mbrëmë tek "Nemesis" :)

saaaaa doja te fitonte "Escala"..gjeja me fantastike qe ishte tek ky program :)

do shkruaja "Mirmengjesi njerëz"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-06-2008, 18:22:00
ne Shqipëri çdo 2 metra dun me te te q*! ups
me duket se eshte shkurtu distanca mishel(ka 3 dite) :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-06-2008, 21:46:34
e paske dëgjuar mbrëmë tek "Nemesis" :)

saaaaa doja te fitonte "Escala"..gjeja me fantastike qe ishte tek ky program :)

do shkruaja "Mirmengjesi njerëz"
E degjova nuk dija ke te zgjedh te them te drejten...Escala was fantastic but :(
Do shkruaja;
"C'ben ketu ti"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 20:57:26
"Take Me 2 the clouds above"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 02-06-2008, 21:58:05
above e ke shkruar gabim  :D :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 21:59:36
ncuk
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 02-06-2008, 22:08:59
ncuk

po nuk ma perkthen tek babelfish.   ??? hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 22:10:27
po nuk ma perkthen tek babelfish.   ??? hmmmmm:


 dicka ne kuptimin.."Siper"..."lart" :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 02-06-2008, 22:16:06
aha... nice
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 22:20:12
Do shkruaja
"Sikur vec nje here te flisja
s'dua tjeter prej kesaj bote
sikur vec te me kuptoje
sa me mungon buza jote
qe s'po mund ta puthi sonte" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 00:04:37
Sms qe me erdhi sot....
Mos u zgjo prej endrrave te bukura me mua,nese do te dish une kam vetem nje enderr....ardhjen tende..qe e pres me padurim shpirt....te kam shume xhan
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 10:18:37
Si shume gjate po me duken keto poezite tuaja per tu shkruar ne nje xham te veshur nga avulli  :D :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 10:19:39
Si shumë gjatë po me duken këto poezite tuaja për tu shkruar në një xham te veshur nga avulli  :D :P
epo kemi xhama te medhenj ne ketej :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 10:22:45
Aha, sa mire, ne ketej i kemi te vegjel prandaj  :D

Do shkruaja: Kam mall
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 10:25:56
Do shkruaja
"Ashtu si deti qe dashuron bregun vale pas vale
ashtu te dua une ty fjal pas fjale" :love: :XX :puth
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 11:13:08
Do Shkruaja :    Nëse ti me do, më thuaj te vërtetën.
                    S'do të jap veç zemren, po të jap dhe jetën
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 13:48:59
Nese do mundja ne xham do gdhendja ate ndjenje qe me lidh pas teje.  TE DUA SHPIRT!!!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 13:51:23
Do shkruaja futi lo.... futi lopen ne mulli  :P :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 15:57:30
Asgje..........seps e jam aq e lumtur saqe nuk dua ta shof fare xhamit por ta jetoj jeten me impulsin e saj te vertet.

Sepse.........mmm je ti ,se dija qe ishe nje njeri kaq i mrekullueshem .
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:07:21
sa e shemtut qe je
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest8255 ne 03-06-2008, 19:40:28
Ti voglio bene
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 19:46:43
anche io  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 04-06-2008, 08:37:34
Do shkruaja : miremengjes  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 09:27:37
do shkruaja
" Moj Rudina ti pse me le
pse me fute te gjalle ne dhe?" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 04-06-2008, 09:32:16
Trendafil e ke kete kengen ?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 09:33:22
Po e degjoj tani nuk e di se pse mu be ta degjoj :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 04-06-2008, 09:41:02
Hahaha e di sa vite kam pa e degjuar, tani qe ma kujtove ti
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 04-06-2008, 12:05:28
mos u fisko me te fiksumin se i fiksumi te fikso :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-06-2008, 12:17:30
Kam harruar si e kam emrin :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2008, 12:47:30
O gjermani tu thafshin temelat. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-06-2008, 14:12:34
me puth lehte,embel aty rreth....gushes uhhhh hahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 14:15:16
ne nje portokalle moj te ndala un ty lulet e limonit moj te binin en sy ule koken moj se em dogji malli vejn te gusha jote moj arome pordhe kali  :P :P :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-06-2008, 14:19:35
Pordhe kali,pordhe keci ....zogu nuk jam nga poradheci.     gusha ime bie ere te mire emmmmm hahahahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 14:21:09
pordhi kali pordhi azemi gusha jote vjen er qeni  :P :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-06-2008, 14:32:18
ehh xham trasparent. vej xhama te zij se na vodhen stilet dynjaja dgjove?! hahahahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 14:33:25
xhami i dashur po te shkruaj sot se jam merzitur shum . ti je miku im me i mir  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 16:38:01
Do shkruaja
" Me ka humbur zemra" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 17:26:10
azgoni nga gjermania prsh merjemen nga frnaca  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-06-2008, 18:39:11
dhe i thote barjomit ne kine ti thote xhevdetit ne gjermani se u prish muri i berlinit  LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 04-06-2008, 22:41:23
Dote shkruaj mendja me iku te tij eh qme iku gjumi
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 22:42:47
Do shkruaja
"Pse me le vetem sonte? :("
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-06-2008, 09:11:46
Do shkruaja
"Nje ure lidh dy brigje
nje e puthur hap dy shtigje
pranvere e jetes eshte rinia
ushqimi i saj eshte dashuria".... :XX sybukur))
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-06-2008, 09:40:50
Do te marr malli me beso

por do jete shume vone.......si gjithmonekur te me humbesh do te dish vleren time  :( :( zemrathyer: :potelefonoj shkulfloket)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 05-06-2008, 10:23:49
do vizatoja nje ylber :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 12:26:52
ohh sa kom qesh LOL LOL LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-06-2008, 15:37:44
jam e lumtur sot
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 05-06-2008, 15:50:16

  Me u mbush shpia rob,faleminderit o zot.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-06-2008, 15:56:08
do shktuaja
"Pse me dhemb koka kaq shume"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-06-2008, 16:02:46
 ><
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 16:23:52
u are very stupid  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 05-06-2008, 18:47:58
Sa shum kam mall :perqafim
mallin sma peshon as loti
sa te dua un e din vetem Zoti
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 05-06-2008, 19:16:28
*S.E.L.E*...  I LOVE YOU so muuuuch...****..YOU MAKE EVERY DAY SPECIAL JUST BY BEING YOU..**
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 05-06-2008, 20:31:28
muzika popullore the best  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 09:36:04
"Pse nuk kalon dita pa ty?" :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2008, 10:19:40
 L. U. H. B :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 06-06-2008, 11:43:11
..si ta ngrys kete dite trishtimi? ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 12:54:40
..si ta ngrys këtë ditë trishtimi? ^o)
Duke bere fitness :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 15:53:50
Do shkruaja
"Pse jam kaq e merzitur" :( :( :S
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 16:16:52
Mishel te pershendes me kengen

e Elita 5

"Cmendem"

eshte shume e bukur !
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 06-06-2008, 17:09:40
dote shkruaj,jam lodhur nga pritja :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-06-2008, 18:24:14
e di qe e kam tepruar, po nuk eshte faji im  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 06-06-2008, 18:28:52
nese jo tani, kur?... nese jo une, kush?
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:00:55
Do shkruaja
"I may grow old
but my heart
will never grow
tired of loving you" :puth :-*
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 06-06-2008, 20:02:18
Kur do dali dielli  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:03:46
ore cfar ju paska gjetur,pse gjith ky trishtim? hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:05:29
Na kane len burrat...kerkojn divorc.. :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:06:26
hidhuni tek komshinjte :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:07:41
Kan skadu ata se jem hedh ka vite... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:10:31
ndrro pallat ose lagje dhe fillo nga fillimi(ashtu si une) ;)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 20:11:00
jam si shpirt  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:11:57
ndrro pallat ose lagje dhe fillo nga fillimi(ashtu si unë) ;)
S'ka mbet pallat as lagje pa... :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:12:43
jam si shpirt  :D
ooooo me rente pika muaaa :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 20:13:01
te dielen luan gjermania
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 20:13:22
jAM CUN PER SHPI :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:15:26
te dielen luan gjermania
sa shume e vret mendjen moj per problemet e jetes :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:16:02
S'ka mbet pallat as lagje pa... :(
..paske mbetur te ndrrosh shtet :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:16:56
Edhe shtete shume i kam kaluar.. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 20:17:08
sa shumë e vret mendjen moj për problemet e jetës :D

epo e vras se kam hedh bast
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-06-2008, 20:18:42
ooooo me cmende ti mua :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:22:12
"Dua te prehem ne buzet e tua sonte
ti je larg,nuk mundesh,une e di
te pakten po dal te perkedhel driten e henes
megjithese ajo nuk eshte e embel si ti" :( :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-06-2008, 17:30:28
pi paracetomol se e ke mbi 40 grade ka rrezik hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-06-2008, 23:41:50
me lodhe me neglizhencen tende
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 23:46:36
ahh sikur te flisnim ne msn  hmmmmm: :S
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-06-2008, 23:53:00
me do apo jo? epo hajt ma .... hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 23:56:46
erdha ta .. dhe me sta leshoj  :P :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-06-2008, 23:58:19
po nuk ka shanse se te duhet te marresh ajer e te flasesh nganjehere hahahahahahaha. ti me shkrin se qeshuri o kalama i keq
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:04:32
jam i mir un mi sjam i keq mendon se jam dreq si disa pleq  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:08:44
je lepurush i vockel
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:10:21
sa me do ti mua nga 1 ke 10 :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:13:31
12. hahahaha. je shoku cunit tim hahaha
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:15:46
Un jam burri jot mi se kam avatarin kshu sdo te thot qe jam i logel  :P un te du 15
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:22:51
je i vockel gjithsesi dhe prandaj te kam xhan,
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:26:13
jam i madh  :S :( :( :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:32:32
jo me i madh se une.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:35:51
jo ti je me e madhe po ne jemi si cifti demi moore me ashton kushtner  :P :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-06-2008, 00:39:47
pse ty do te mesoj une?hahaha naten mistrec dhe rrofsh per shoqerine
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 08-06-2008, 00:51:04
jo se jam i ditur un po po pate qejf pse jo  :P naten amore shihemi neser tek tregu  :P :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 08-06-2008, 19:22:38
b u're self  :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 08-06-2008, 19:44:03
shum larg te kam me mungon si drita syve :perqafim :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 10:03:48
Do shkruaja
"Une te dua ne krahe te rilind dhe te vdes
te them naten e mire dhe te them miremengjes" :engjell:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-06-2008, 13:54:00
NUK JE.......Hajt n'tollum  ^o)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 13:55:18
ehhh si jan ca  hmmmmm:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 18:54:28
Do shkruaja
"Pse behesh xheloz kur e di se te dua me gjithe shpirt?" :engjell:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 18:56:39
You are my baby & i need you
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 18:58:00
Do shkruaja
"Ndjehesh si une?" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 18:58:46
Normaly I Feel Happy
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 19:00:58
Do shkruaja
" I am happy for you" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 09-06-2008, 21:02:21
im happy with you  :)
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 22:11:31
"Naten e mire shpirt dhe gjum te embel" :puth
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 10-06-2008, 09:24:20
do te shkrauj te kam yll :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:25:42
Do shkruaja
"Zgjohu nga gjumi ti gjumash,,,se me mori malli per fjalet tua".. :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-06-2008, 13:45:49
Emrin e atij personi qe me ka lenduar me shum ne jet ...DHe mbi te nje fshirse...qe mund ta fshija per gjith'mon...
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 13:48:09
fakti qe se ke fshire ende do te thote se asnjehere nuk do fshihet ai emer.....
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 10-06-2008, 13:49:11
I ZIU KUR ISHA DJALE E MBAJA FESTENE MENJANE
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 13:51:16
po nashti???? ka e mban  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 10-06-2008, 13:52:45
Nashi jam plakur o te keqen xhakua nashi marr ate pension dhe domino deri ne te gdhire :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 13:57:45
Do shkruaja...aman o dhe cmban mbi'......kushedi sa lodhesh  :D :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 10-06-2008, 13:59:12
Moj nepe moj nepe moj neperka pika pika cu zu nata u gdhi dita
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 14:06:14
kuhs te ndau prej meje kuhs ta mbushi mendjne aha te jetosh pa mua me 1000 plag ne zemer diken kur u nise ne at rrug mergimi per mu ish fundi e per ty fillimi hmmmmm: :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 14:07:03
"Sa pa fat"  :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-06-2008, 15:07:56
Prishu me gishta pra LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:13:40
 hihihihi)) hihihihi)) c'thote ky ore  hihihihi)) hihihihi)) hihihihi))
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 15:14:53
Eshte ne ate boten e vet... :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 15:15:54
do shkruaja u dogje,u poqe e po prape kallamboqe mbete!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 15:17:21
Do shkruaja
"Kush te tha?"
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 15:18:43
Lele te ka baba cun opaaaaaaa sssssssssss :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2008, 15:19:04
o ufo ku je? :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:22:51
do shkruaja u dogje,u poqe e po prapë kallamboqe mbete!

U dogje u poqe ngele koke loqe  :D

Ps: kerkoj ndjese per fjalorin po nuk i rezistoja dot kesaj shprehjeje  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 15:25:52
cncnnccn cfar fjalori ppuppupu
 mos doje me then u rrite o budall po prap ngele pall :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:28:53
Po por me pelqen varianti im me teper  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 15:32:20
varianti loqe LOL LOL
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-06-2008, 15:49:06
U dogje u poqe ngele kokë loqe  :D

Ps: kerkoj ndjesë për fjalorin po nuk i rezistoja dot kësaj shprehjeje  :P

As u dogja e as u poqa
Gjithe kohen aty te ngrofsha

Gishtat te nxjerrin nga selameti
Por vetem miku te ben ta harrosh sikletin

E pjekmja dhe e djegegmja vlen per moshen pubertistave
Se ne na eshte trashur si mikserat e baristave..... :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:55:26
Po ti cpate ore, une nuk e kisha me ty, por sa ndryshova pak shprehjen e mishelit, ou ky, pak me respekt here tjeter.
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 15:56:36
Po ti cpate ore, unë nuk e kisha me ty, por sa ndryshova pak shprehjen e mishelit, ou ky, pak me respekt here tjetër.

mua me the ???
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 17:58:53
u bote lesh para porte. e kishte me ujkun ajo mistrec. do shkruaja- padurim yt kenaqesi shpirterore!
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 18:07:29
ec e ec fut nai spec  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 18:09:38
ik e ik ha kai fik
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 18:11:37
aman moj aman te kam shpirt e te kam xhan  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:41:22
Do shkruaja
"Gjesss dhe ku je?" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 08:43:15
mua me the ???

Jo jo nuk e kisha me ty  :perqafim
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 08:44:21
Do shkruaja
"Gjesss dhe ku je?" :D

Do shkuaja : Ja ku jam
  :P
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:54:54

Do shkuaja : Ja ku jam
  :P
Me ne fund erdhe dhe ti :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 08:56:23
Me në fund erdhe dhe ti :D

Do shkruaja : Po dhe nuk kam nder mend te iki asgjekundi  :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:57:23
Do shkruaja : Po dhe nuk kam nder mend te iki asgjekundi  :D
Mire ja ben..ashtu si unaa :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 10:17:48
Do shkruaja
"Me kupton mire por nuk deshiron te me degjosh" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-06-2008, 10:19:35
Do shkruaja....


              JE I IMI & QENDRO ME MUA!!!![/b]
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 10:20:58
Do te shkruaja ...ca ju intereson njerzve se ca flas une :D 
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 10:24:24
Do shkruaja
" Shikoni veten" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 10:28:58
Do ta ndihmoja ta shkruante këtë shkrim kësaj :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 10:36:54
"Pse ju interesojn gjerat qe s'kan lidhje me ju?" :D
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2008, 11:10:19
Ne ishim por nuk jemi me  :(

Me urre.......eshte e vetmja menyre per te me harruar  :(
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 11:16:37
Ne ishim por nuk jemi me  :(

Me urre.......është e vetmja mënyrë për te me harruar  :(
Bukur shume,,, :engjell:
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-06-2008, 12:13:52
Mishel ke te drejt per ate qe me shkruajte me lart...Por shpresa vdes gjithmon e fundithmmmm
Titulli: C`fare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-06-2008, 12:20:26
Do shkruaja: Te urrej me gjith forcen e shpirtit tim,te urrej me gjith boten e endrrave te mia,te urrej... e urrejtia kurre smu shua,te urrej por se mohhoj qe te dua....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2008, 13:11:49
Te pyeta cdo prej meje,dhe ti heshte?

Dhe heshtjes une i qesha .....duke e mbajtur vuajten nga brenda
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-06-2008, 13:19:59
dhe une po te pergjigjem....


                           Te dua ty lepurushe!!!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 11-06-2008, 14:10:58
Jalla jalla por si pata ti morrt dreqi shalt e gjata  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2008, 14:18:41
dhe unë po të përgjigjem....


                           Të dua ty lepurushe!!!!

sa pak pritur per kete pergjigjen tende :) sa me lodhe e paske te rende hijen ti moj..:)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 11-06-2008, 14:21:21
plasi dashnia  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 11-06-2008, 14:49:28
"Loti u tret" ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-06-2008, 15:14:36
JI E FORTE!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 11-06-2008, 15:29:29
mos i shiko gunen po punen  ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 11-06-2008, 19:18:24
Do te shruaj
Kam koh qe jam larguar
me zemer te lenduar por
syt e tu si kam harruar
ata sy me te cilet jam dashuruar :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-06-2008, 19:22:14
..mos u merzit,te rrosh vete ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2008, 20:46:19
..mos u mërzit,te rrosh vete ^o)
ku je ti............
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 11-06-2008, 20:53:25
shum merzitje  :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 11-06-2008, 23:21:04
do te shkruaj
ne ket nat te gjat
nuk kam gjum ne sy,,
me kujtohen ditet kur ishum ne dy :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:02:38
Do shkruaja
"Jete o jete asgje e vertet me ate qe do kurre nuk perfundo,,,," :( ><
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:05:51
Te tjere duam, te tjere na duan, me te tjere perfundojme, trendafil. ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:06:56
hhhhhhhhhhhmmmmmmmm mmmmm e vertet,,,,,,,,,,, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:11:25
Do Shkruaja : Jeta eshte vrap plot pengesa.......Uroj te mos pengohesh kurre  ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:12:29
Do Shkruaja : Jeta është vrap plot pengesa.......Uroj të mos pengohesh kurrë  ;)
"Jeta eshte vrapim me pergesa qe nga materniteti gjer ne varreza" ;) :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:14:26
Hahahaha kjo qenka e lezetshme  :D nuk e kisha degjuar  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:17:03
Do Shkruaja :  Due sono le vie per arrivare a scrivere :
                    L'amore, e il dolore......
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:17:38
Nuk mora vesh asnje fjale,,,, :DEhhh,,tani e degjon dhe nuk e harron ti,,, ;)
"E me mira vjet me mira shekuj ti ne zemren time ke me fjetur ndoshta je martuar ndoshta ke dhe femi ndoshta me ka marr malli ty met pa me sy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,," :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:23:55
Nese nje dite, te vjen per te qare, qaj fshehtas sepse :
   Ai qe s'te kupton qesh, ai qe te urren gezohet.
                Ai qe te do lendohet.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-06-2008, 09:26:43
Mua nuk me do njeri
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:28:42
eeeehhh ka shume si ti,,,,mos u merzit sepse nje dite do te pendohet por do te jete shume vone,, ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2008, 11:36:36
"Catch a falling Star
   put it in ur pocket... and never let it go..."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 12:46:29
My dream is to fly  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-06-2008, 12:59:17
karikature :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 14:42:11
                      Do shkruaja : 
                 Ti je qeraxhiu i zemres time.....
                 Edhe pse e vonon shpesh qerane
                 Une s'kam qene dhe s'do jem kurre
                 e zonja te te nxjerr jashte
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-06-2008, 15:14:09
na prishet kohen me keto sentimentalizma. na late pa plazh kete fundjave! ufff
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Emira ne 12-06-2008, 15:16:17
Une do te shkruaja: Ishalla e fiton Gjermania sot ndeshjen e futbollit!!- qe te me lumturohet burri ...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 12-06-2008, 15:18:23
i miss uuuuuuu  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 15:49:25
I don't,,,,,you,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 15:55:19
na prishet kohën me këto sentimentalizma. na late pa plazh këtë fundjave! ufff

Nuk jane sentimentalizma moj jo thjesht shprehje te bukura, dhe te kendshme ne te lexuar  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:36:46
Do shkruaja
"Zemer mos u merzit se dite me te mira do te vine",,, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-06-2008, 16:39:08
Kam nevoje per ndihme psiqike LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:40:18
Shko e mere tjeter kund se ketu vec c'mendesh me shume,,, LOL LOL :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-06-2008, 16:43:25
Shko e mere tjetër kund se këtu veç c'mendesh me shumë,,, LOL LOL :puth
Jo me jo, se ti psh nuk te cmend  :perqafim  :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 16:45:36
Une jo po ka nga ata qe te hedhin ne dificit,,, ;),,, LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 12-06-2008, 16:52:30
S'i dihet,ddosha bash per pak deficit ka nevoj se ajo perplot eshte :D

do e vizatoja nje trendafil :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 12-06-2008, 21:11:00
Do te shkruaj

Naka nda te dy nje oqean
nuka zjarr qe lotin tim e than
qofsh i lumtur ket urim taqoj dhe
dy jet ti kem,, ty ste harroj ,,

Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 21:20:08
pse kaq pafat???
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 21:35:58
"I AM FREE",,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 21:38:06
ti free, une free...
a perzjehemi?  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 21:47:20
Nuk e thashe ne ate kuptim une jo,,,, :P
Thashe qe jam free sepse sapo mbarova nje provim qe e kisha,,,5 ore zgjati,,dhe me beri trut uuhh uuhhh,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 21:52:43
Nuk e thashë ne atë kuptim unë jo,,,, :P
Thashe qe jam free sepse sapo mbarova një provim qe e kisha,,,5 ore zgjati,,dhe me bëri trut uuhh uuhhh,,, :D

po kështu pra...
shprehu saktë se do na maresh ne qafe  LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 21:54:19
Largoje mendjen nga ajo pune dhe ti,,, :P
Mbaje diku tjeter se dhe di na more ne qafe,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 21:55:33
Largoje mendjen nga ajo pune dhe ti,,, :P
Mbaje diku tjetër se dhe di na more ne qafe,,, :D

se si keqkuptohen keta rob sot pupupuu... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 21:57:38
pu pu pu pra,,vet e the i pari,,, :D
do shkruaja
"Zot ndihmo njerzit te komiteti"... LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 12-06-2008, 21:57:47
Kur do vijne pushimet.........se do arratisem ne Grecce :) ehheh te kenaq cik  veten ne pushime se si shume u lodhem :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 22:01:26
pu pu pu pra,,vet e the i pari,,, :D
do shkruaja
"Zot ndihmo njerzit te komiteti"... LOL LOL

per komitetin qendror e ke fjalen LOL(eshte shperbere me kohe, qe ne kohen e xhaxhit)

thuhet shterngoja vidat  LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 22:05:04
Ty te parit pastaj ketyre te tjereve me radhe,,, :D
do te shkruaja
"Me mungon",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 22:14:30
Ty te parit pastaj këtyre te tjerëve me radhe,,, :D
do të shkruaja
"Me mungon",,

ok mua te parit, nuk ka gje. :D
ca te mungon, vida? LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 22:16:05
Me mungon lepurushi im,,, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 12-06-2008, 22:25:18
Me mungon arushja ime
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 22:35:56
me mungon hipopotamja ime  :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-06-2008, 08:51:00
Do shkruaja
"Te ndjej",,,, :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 09:02:55
Do shkruaja,,,ti je jeta ime :) :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:13:21
Do shkruaja : Sot te urrej me gjithe forcen e shpirtit tim.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-06-2008, 09:14:15
Do shkruaja : Sot te urrej me gjithë forcen e shpirtit tim.
Pse?,,, :( :( :( hajt_ktu: :-*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 09:25:05
Mos URRE....Dashuro me gjithe forcat e tua...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:29:17
Aty ku egziston nje urrejtje kaq e fort, dje ka ekzistuar nje dashuri po kaq e forte  ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 11:40:05
Do te kaloj.....nuk urrehet ndjenja....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 13-06-2008, 11:53:01
"If tomorrow never comes
 would U know how much  I loved U...."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 12:35:09
....Never Forget what I felt for You....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 13:58:43
Kohe e shpifur....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 14:06:08
Follow me.... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 14:26:21
Do shkruaja 4 Mrekullit e meshkujve:   :D

1.Ta lypin pa orar
2.Ta japin me karar
3.Te cajne menderen pa i ngare
4.Jane trima se kane K............ :-[
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 14:44:54
hahahhaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-06-2008, 15:06:41
Do shkruaja 4 Mrekullit e meshkujve:   :D

1.Ta lypin pa orar
2.Ta japin me karar
3.Të cajne menderen pa i ngare
4.Janë trima se kanë K............ :-[


Tia lypesh një femre është gjeja me normale
Ti japësh atë qe do është anormale

Se dhe kur ua jep atë duan
Gjithmonë bëjnë sikur nuk vuajne

Sasia për to nuk ka rëndësi
Castet e mëvonshme i perjetojne me "dhemshuri"

Kur ua fut ne një tjetër vend si padashje
Qajne e ulerasin heren tjetër thonë:fute me dashje

Janë bujare e jo frkacake
Se k.... tonë e përdorin si patllake

LOL


Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 15:14:22
si mund ta lije ti pakomentuar hahahaha. mgjth  stefi e ka thene me bukur!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 15:14:47
Nuk rezistoje dot ti per ti shtuar nje nga keto te tuat e ? mos e thente zoti  :D hallall je i papame. ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-06-2008, 15:15:33
Ka akoma po puna eshte se na prishen minorenat e forumit pastaj :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 13-06-2008, 15:29:23

Tia lypesh një femre është gjeja me normale
Ti japësh atë qe do është anormale

Se dhe kur ua jep atë duan
Gjithmonë bëjnë sikur nuk vuajne

Sasia për to nuk ka rëndësi
Castet e mëvonshme i perjetojne me "dhemshuri"

Kur ua fut ne një tjetër vend si padashje
Qajne e ulerasin heren tjetër thonë:fute me dashje

Janë bujare e jo frkacake
Se k.... tonë e përdorin si patllake

LOL
Hahahaha...e fort kjooo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 15:50:29
Ka akoma po puna është se na prishen minorenat e forumit pastaj :D

Ska gje mesim eshte edhe kjo  :D nje eksperience me shume eshte  ;)
Jepi...........
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-06-2008, 15:54:52
Jooooo se edhe duke lexuar shkaktohen dhimbje, kryesisht te fundi i barkut ose te gjijte :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 13-06-2008, 16:13:15
i hate u !!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 13-06-2008, 19:40:01
shum bukur asht qy qy bash e sakt fiuuuuuuuuuuuu xik :) :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 13-06-2008, 22:46:39
e? :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 23:44:51
a shqip fole a? hahahahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest23196 ne 14-06-2008, 16:09:27
Do shkruaja : Jetoje jeten si te vjen............... ..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Berni ne 14-06-2008, 16:18:08
Thefsh qafen :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 19:42:40
Do shkruaja
"Me fal qe te dashuroj por zemren time nuk mund ta ndaloj.
Nuk jam une qe te them te dua por eshte zemra ime qe nuk pyet me per mua",,,,per ty lepurushi im,,,  :-* :-*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 14-06-2008, 20:28:56
mund te behem miku yt me i mire? :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 08:10:33
mund te behem miku yt me i mirë? :)
po,,, :perqafim,,do te shkruaja
"Miremengjesi popull gjymash,,,",, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-06-2008, 09:13:30
Dote shkruaja...Mirmengj esi dhe ty  :perqafim :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:32:34
uuhhh dhe ti,,,, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 15-06-2008, 13:50:22
Cpo ndodh me ne te dy kështu ?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 15-06-2008, 18:32:44
bota..., nuk eshte edhe aq e poshter sa duket....
eshte edhe me shume. ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 15-06-2008, 18:42:50
fuc u mother fucker
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 15-06-2008, 18:58:58
temen e semes....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 19:09:15
Zot na ruaj,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 15-06-2008, 19:12:29
Amin.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 15-06-2008, 19:17:01
i miss my girl
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 15-06-2008, 19:22:47
ti malakes pou einai orismeni  LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 19:26:21
eeh kam lere heret une dhe nuk kuptoj keto gjuhet e huaja,,, :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 15-06-2008, 19:27:19
cikito esht forum shqiptar ky shoku jo grek
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 15-06-2008, 19:36:56
LOL  po ate kisha ndermend te shkruaja, ok nuk po e shkruaj LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 15-06-2008, 19:39:00
Get Rich or Die Trying
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 19:39:59
nejse nuk u kuptua gje ne keto postimet e fundit,,, :D
do shkruaja
"Shqipria shqiptarve, vdekja tradhetareve",, :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:01:34
Do shkruaja:

Ne ditet e sotme 80 % e femrave jane kunder marteses
Sepse e kane kuptuar se per 60 gr Salcice
Nuk ia vlen te blesh gjithe derrin....  LOL  LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 11:52:19
Mishi i miss u my baby  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 16-06-2008, 15:23:27
me too honey hahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 15:28:53
come here at this lendin with bar and let me kiss u  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 16-06-2008, 15:33:37
nga back site ne lendin . do na dali nai hardhuce hahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 15:37:22
mos na del nai kameleon dhe se shofim dot  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 16:51:23
Do shkruaja:Ju befsha kurban ju befsha moj te uruara. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 16-06-2008, 17:20:33
larg je ti (titull) :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 16-06-2008, 18:24:45
do te shkruaj,
ndahet zemra ne dy pjes
njana qan e tjetra kesh,, :( :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 17-06-2008, 13:51:36
Me ka marre malli.... :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:54:29
larg je ti (titull) :D
Me larg ti,,, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:21:41
edhe mua me ka marr malli  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:24:04
mua hic,, :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:33:06
i kategorizuari kategorizon te kategorizuarin i thon ksaj pune
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:38:45
Do shkruaja
"Ndrysho pak se me mire do te behet",,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 17-06-2008, 14:41:25
Varja....do shkruaja
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:42:30
ashtu,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:44:43
mishi com on and lets go to the beach  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 17-06-2008, 22:53:19
do ta shkrau
me mungon neket nat pa gjum
te dua edhe mashum :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 17-06-2008, 23:09:08
E ku kam xhama une qe te shkruaj.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 17-06-2008, 23:10:04
iku prap kjo  ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:10:50
ehh vi shume shpejt,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 23:24:34
na myten katunaret  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:25:45
Shih kush flet fshatunari i dreqit,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 23:31:50
un jam fshatar ti je katunare me pashaport nacionale rri ne fekale  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:33:46
C'fare pashaporte ke ti?,,, :D,,,qytetari apo fshatunari,, LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 23:36:07
fshatunari ti e ke samari me vendodhje gomari tek shoku katnari
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:38:03
eehh fshati ne feste,,,te lesho ne dificit,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 23:42:26
ehhh me dhem koka nga fshati ne fest piva ca
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 08:55:23
do te shkruaja
"C'po ndodh ne kete bote te pa fytyr??"",,, :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 18-06-2008, 13:08:57
"Have I crossed the line??" ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 18-06-2008, 16:52:41
jemi dhe s'jemi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 18-06-2008, 18:22:33
trushkulurit kan pushtu forumin  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 18-06-2008, 18:40:31
xeria psila
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 18-06-2008, 19:09:37
xeria psila

kai ola ta ftano...  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 18-06-2008, 19:15:21
u rrit dhe nje vit BEBUSHIIII...hihiih
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: erlehta ne 18-06-2008, 19:18:02
Do shkruaja :

Dolce u befsh edhe 100 :D

 :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 18-06-2008, 19:36:21
do shkruaja...ELEHTRA ja ..*YLL..*BOTE..*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 18-06-2008, 19:51:27
Dote shkruaj
pa ty e lumtur nuk jam
te du te du veq per vete
pa mu,pa muuuu, ske kuvete :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 20:21:12
Do shkruaja
"Je motivi i jetes time
vec per ty do te jetoj
ti me ben te fle pa mendime
vetem ty une enderroj".. :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 18-06-2008, 20:24:57
mishi nuk ndodhem ne shtepi .Per momentin jam ne fshat se kam nje problem me lopen qe spo xnjerr qumesht . Mistreci jot  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 18-06-2008, 20:27:04
mishi nuk ndodhem ne shtepi .Për momentin jam ne fshat se kam një problem me lopen qe s'po xnjerr qumësht . Mistreci jot  :P

mesazhi u fshi.  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 18-06-2008, 20:40:16
BE UR SELF
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 20:42:12
Do shkruaja
"Make my dream come true",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 18-06-2008, 20:58:56
Sa lezet te jesh i lezetshem.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:03:06
Sa lezet të jesh i lezetshem.
yll)) sybukur))
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:04:25
Do ta shkruja I love u :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:05:16
Do shkruaja
"I know",, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:05:49
Do ta shkruja ..Never forget that :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:07:12
Of course not,, :D
Do shkruaja
" You are hot"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:08:26
Do ta shkruja ...Im ur slave :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:09:35
,,and you will always be,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:11:04
Do ta shkruja ...U will be in my heart forever :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:13:47
The same,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:17:49
DO ta shkruja ...sikur te isha tek kjo tani :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:19:20
sikur,,sikur,,,, hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:22:48
Do ta shkruja ...do te puthja deri ne mengjes :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:23:52
pse jo deri ne dreke??,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:25:35
Do ta shkruja ...deri sa te ngopem :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:26:20
njeriu nuk ngopet kurre,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:28:00
Sidomos une :D


Do ta shkruja ..do te rrija me ty pergjithmone :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:29:46
eehh derisa te vije gruaja e 11 po,,, :D
do shkruaja
"divorco te tjerat"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:31:46
Hahahah ...tani me ke zene ngusht :DDo ta shkruaja ...nuk kam vend me se ku te shkruaj e ke zene gjith vendin :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:32:51
divorca te tjerat ose mua,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 18-06-2008, 22:54:17
Do shkruaja për shoqen time Mishel

Të dua moj qenë te dua se me ke një shpirt
te rrallë atë thuaj
me karakterin tënd te bute si fëmijë
zbut guret e malet e jo njerëzit :)


Me këtë rast përshëndes gjithë te njohurit e mi në forum

Binjaket,patrioten e ardhshme,te zonjes e maces qe pata  vënë ne avatar,atë qe më shkruan ndonjëherë ne msn,atë tjetrin qe me thumbon me postimet e tij :D
njerin ,njërën ,atë shoqen qe me gjen si te gatuajme,atë cupkat e vogla nën dhe mbi moshen 18 vjeçe :D

 
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-06-2008, 07:41:47
kurse une do shkruaja ---  alo alo Gjermania??? Capi ku je??? Mos me thuj se ke ra mren...


Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:19:19
Prsh Capin Mishin dhe te gjith ata q eme duan dhe i dua  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:22:11
Pershendes vetem njerin,,e di vet se kush eshte ai,,(K),, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 13:26:26
Do shkruaja :

 Same one miss you
 need you
 Worry about you
 Lonely without you
 Guess who ????

 ................... ................... ....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 19-06-2008, 13:29:17
Do shkruaja :

 Same one miss you
 need you
 Worry about you
 Lonely without you
 Guess who ????

 ................... ................... ....

me kujtove Delta Godrem me " Lost without U"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 13:34:00
me kujtove Delta Godrem me " Lost without U"

Po ke te drejte nuk me kishte vajtur ne mendje. ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 13:34:37
nadja mos u merr me katunaret  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 13:37:20
Ku them une qe je inatci i keq ti, nuk me beson ;) hajt tani lere vrerin te shfryhet diku tjeter ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 13:40:04
katunare lozonjare u largove dhe smesove qe sjam inatci mi po jam zanatci ne ekt pun  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 19-06-2008, 13:43:40
Uuuuuuuuuuuuu sa vape pritjaaaaaa)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 13:49:42
ohh sa koh e mir per plazh  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 19-06-2008, 13:51:21
Ti ske nevoje per plazh se po e ben aty ne legen LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 19-06-2008, 13:52:26
Asgje......
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 13:53:44
Give it up to me. :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 13:56:29
its early,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 13:59:18
Now or never  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 14:00:31
Ti s'ke nevojë për plazh se po e bën aty ne legen LOL LOL


Po ke legeni jam me nje bebuseh esht i ngusht  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:01:03
now then,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 14:02:10
Are you ready  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:03:04
of course,,always
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 14:04:21
Hang on than  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:05:35
waiting,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 14:08:13
Do shkruaja:Don't play with fire :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:09:11
coz you will get burned,, ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: sorelina ne 19-06-2008, 14:11:09
Its gonna be crazy :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 14:13:24
na cat meneren me kte anglishte ju inglishfolsit  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:14:50
Its gonna be crazy :D
I know,,,just wait and see,, :D,,I love a challenge,,,don't you?,, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:15:37
Ich liebe dich

Du bist mein ein und alles...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-06-2008, 16:08:39
Ich vermisse.....die Zeit

aber ab jetzt schaue ich nicht mehr in die Vergangenheit !
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 19-06-2008, 16:20:19
Ich vermisse.....die Zeit

aber ab jetzt schaue ich nicht mehr in die Vergangenheit !
plasi gjermanishtja ktej  :P perktheje cik moj
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 19-06-2008, 17:17:16
dote shkruaj ,,
te dua mashum se kurr,se kam plot mall :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 19-06-2008, 17:52:13
Me jepni nje kreher ju lutem. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 22:26:45
Bekim se pari duheta fshish avullin se nuk shihesh fare hahahhah ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 20-06-2008, 02:14:47
Dhe nje peshqir ju lutem. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 20-06-2008, 03:36:03
eurogina
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:32:26
"Baby take the music that we never played, take the places that we went baby take everything including my day because yu can never have what we had yesterday" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:34:23
"Baby take the music that we never played, take the places that we went baby take everything including my day because yu can never have what we had yesterday" :(

Do shkruaja : shume e bukur kjo ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:39:48
"When I am right no one remembers and when I am wrong no one forgets", :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 20-06-2008, 10:21:54
"Edhe telashet s'kane te sosur" :D :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 20-06-2008, 11:57:05
S'te kam harruar.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 12:03:50
Le te bejme cmendurira sot  :D
ti dhe une  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 12:54:46
,,,,"ku je ore burre",, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 13:27:26
Mos i shif gunen po punen
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 19:29:42
te shiqova ne net por kot vetëm gjam asgjë tjeter :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:39:04
"C'me gjeti me kete pc time?",,, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 21:06:26
jemi dy dhe shpirtat tane shkrihen ne 1
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 21:09:33
mishi ja lav ju  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 21:23:55
me too re dreqo hahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 21:24:50
Cudi  :S Bote e cuditshme. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 21:29:58
top albania radio.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 21:36:19
"Bote e cmendur nga njerzimi"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 23:08:28
gjume te embel lepurush!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 23:10:37
Poshte komshia. :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:12:28
pse nuk thu lart komshia ore?,,,i shkreti me ndihmon shpesh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 23:14:01
Ta nge apo ta ul moralin. ? :P

Vdeksh per mua... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:15:33
ma nge shume,,, :D
per ty shohim me vona ,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 23:16:36
oooooh nuk pasna ved me shkru nata gjama pela per neser
gjum te mir
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 23:16:45
prit rradhen per ta pere. :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:17:57
nuk mora vesh gje :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 23:21:19
  "Seksi largon  stresin"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:22:24
vec ca ta shto besa bese,,,merzitesh a je ka e ben ok a jo?,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 23:23:59

  Edhe pak po filloj.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:25:16
c'ka stresin apo tjetren?,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 23:26:27
fiu fiu fryn veriu....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:30:20
neper xhama troket shiu,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 23:39:13
Je vetem ti!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:41:45
me burrin moj!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 23:44:50

  Nuk e besoj.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:46:06
A po do me i fol? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-06-2008, 00:12:14
trendafil nuk te pyeta. nejse. do shkruaja-me mungon tani,dhe behem xheloze qe gjumi te perkedhel ne krahet e tij e une rri ketu. ngrihu tuafe thuaj
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 00:19:06
e kisha me Hektorin :D
"A dashni a dashni si uje deti je dhe ti
sa me shume uje me pi aq ma shume etje ki me ni".... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 10:50:01
Akuna Matata :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:53:37
"ahh medet c'me ka gjet me ka lene cika pa gjume,,vec nje here me te shti ne dore e pastaj lumi une",,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 10:57:27
E nxe xhami gjithe këtë perralle? :P

Do shkruaja  "KU JE O DREQ" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:58:18
"Dreqi te ha",,mos e thirr,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 11:01:22
Mos dil ne paqyre se e thyen :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:02:08
zoti e di sa jane thyer gjer tani,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:03:47
Do ta shkruja ; I love u :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:04:34
I do 2 :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:07:04
Nuk te thash ty po ne xham e shkruajta :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:09:37
edhe une se mos harxhohem me fjale per ty :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:10:48
Do ta shkruaja : Pse te dua kaq shume :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:14:00
Nuk e di,,,ndoshta te ka zene qymyri :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:15:24
Do te shkruaja : Pse me do kaq shume :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:17:49
...i don't know what has happend to me.... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:20:36
Do ta shkruaja ..mos ke ngrene edhe ti qymyre :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:21:21
Me duket po,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:23:09
Do ta shkruaja...ca do bejm tani ?:D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:24:07
c'te duash ti :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:25:59
Me thuaj ti :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:27:08
S'ja them hic per keto pune ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:30:36
Te vazhdojm keshtu si jemi them une :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:31:20
eehhh ma mire keshtu se hic,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:32:14
Do ta shkruaja ...ke vap :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:33:09
shum shum :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:35:26
Do ta shkruaja ...pij nje redbull ..made in charlie :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:36:15
pi nje dhe ti made in my avatar :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:37:09
Do ta shkruaja ...ta pijm dyte ate :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 21-06-2008, 11:38:29
Se latreyo...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:05:17
do me qerasni dhe mua me nje redbull ?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 12:07:09
E do made in si ne avatar te trendafilit apo made in charlie :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:09:11
valla ma mir madein trendafile hehheh :P se avatar i saj ma i fort
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 12:13:12
Ok te jap te jap edhe asi ...po kam frik se do te xhelozoj pastaj ajoo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:14:52
hahha nese eshte ashtu leje ather nuk kam deshir te gjelozoj dikush ne mua  :D :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 12:16:22
Hahah jo mi ti mos ke dert ...se eshte e urte ajoo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:20:54
nuk e njoh dot me mir ti shmangem rrezikut
se kam njerz qe i le keq pastaj  ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 12:23:03
Per ate pune te garantoj une mos ke dert :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:25:21
si do tme garantosh  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 12:35:07
xhelozi nuk kam vec a me lejoni te shikoj?,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:38:55
sa te duash mos u ndal deri ne mengjes  ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 12:41:29
ku iku ai i mari?,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:43:32
se di as une pyte ti se ndoshta e ke me ngat  metelefono)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 12:44:10
po po tani vjen ,,, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 13:40:45
do te shkruaj
me erdhi pushimi qe tasho njeriun qe dua me shpirt :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:41:28
ke mua a ??? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 14:12:03
"BAD BOYS ON THEIR BEST BEHAVIOUR",,,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 14:12:36
Do ta shkruaja ...xhelozia te vret :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 14:13:30
te len te plagosur por nuk te vret :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 14:15:40
Do te shkruaja ...faith and only faith
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 14:16:36
that's what keeps us going
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 14:18:56
Hahah po praa :D


Do ta shkruaja ...Love and Sex :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 14:20:07
like love and love sex
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 21-06-2008, 15:54:50
do shkruaja "Hape telefoninnnnn" :@ :@
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 21-06-2008, 20:58:55
mishi i miss u my baby
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 21:01:27
"Ti e di c'ka me pelqen se me njeh shume mire per weekend a do te jesh i lir?" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 21-06-2008, 21:58:10
trendafili i kuq me gjethe jeshile
te dua moj el te dua pa hile   :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 22:03:13
o cikito simpatik ku ma ke ate litrik? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 00:50:43
"If I lie here
 If I just lie here..
 Would U lie with me and lets forget the world..."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 01:15:22
me lesh pa lesh si ta kesh. LOL LOLPallton eeee :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 08:07:45
me lesh pa lesh si ta kesh. LOL LOLPallton eeee :P
Dreqi qe je ti,, nukduatedegjoj,,,ishalla nuk te ze se do bej skandal :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 10:01:22
kushhhhhhhhhh? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 10:04:35
une re pse s'ma ke friken ti ee? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 10:39:08
pse duhet? :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 10:42:13
Akoma endemi te dy....pa e ditur cili do jete fundi  :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 11:08:23
pse duhet? :P
eehh nuk me pelqejn luftrat boterore vec ato civilet :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 22-06-2008, 11:09:09
Gjithmone ne kerkim  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 11:12:19
"Edhe une edhe ti me inati jem tu e shty
ti po vun e une po vuj
keshtu me inat
kaluan shume muj",,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 22-06-2008, 11:14:46
Mendon se do zgjase edhe shume muaj te tjere :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 11:18:24
"Deri ne vdekje ishalla" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 11:27:05
Edhe ca muaj behet nje vit pastaj edhe ca vite buhet nje shekull :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 11:33:28
"Koha kalon, kujtimet i tret..." ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 11:42:06
Edhe ca muaj bëhet një vit pastaj edhe ca vite buhet një shekull :D
LOL how old are you man? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 11:51:26
Nuk e kuptove esencen e fjalise ti :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 11:52:10
shkrun edhe ti me lezet :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 11:53:41
Gjithmone me lezet shkruaj :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 11:56:05
eehh pra ehh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 11:56:53
Kete "ehhh" do ta heq se ma heqe trurin faree :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:00:03
do ta bej aahhh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 12:01:48
Ashtu ben :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:02:32
po oohh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 12:03:15
Edhe kshtu ben :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:04:04
po eehhh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 12:05:01
Kjo jooo ...zgjedh ....ahhh ose ohhh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:06:14
nuk di te zgjedh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 12:06:52
"Ohhh" them unee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:07:27
eehh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:39:16
Zavinagi tvoq
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 19:23:20
Mos u fikso me te fiksumin se i fiksumi te fikson
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 20:13:06
"Ku je te hongt dreqi?"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:10:22
KOTESI
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 21:15:48
sterioleshi mos me bej mu si gangsterr dhe mos u merr me ferma bthkir djal
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 21:23:09
sa mall kam per ty nuk te ndrroj as me flori :-*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:42:10
jeto si te ta ndieje :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:53:19
if you wanna f*ck with albanians, come on.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:54:57
if you wanna f*ck with albanians, come on.
Who is first???,, :D :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:56:13
Who is first???,, :D :perqafim

i cojme 3 xhamija lart   :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:57:50
Dihet ajo pune,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 21:58:35
sa i merzitur qe jam sot :(:(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:59:16
pse ore c'te gjeti?,,hajde ketu :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 22:03:03
Sme do njeri :(:(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:03:48
S'më do njeri :(:(

vertete??
provo te ndyshosh karakter...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 18:19:11
ding-dong WHAT???????????? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 23-06-2008, 19:26:17
Jeta eshte e bukur te dishe ta jetoshe :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 20:04:05
Tani me Lodhe....ska me kthim prape....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 22:12:27
S'më do njeri :(:(

karakter jo emer  :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 23-06-2008, 22:15:05
... why don`t talk`````
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 22:15:35
ding-dong WHAT???????????? :D
  :) :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 23-06-2008, 22:23:27
Kush je ti qe troket ne xhame hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 22:33:44
jam une mamadhia :D

Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 22:36:08
Jam ketu....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-06-2008, 22:37:41
po te pres atje ke vendi  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 22:45:22
Aty jemi honey...te dyja  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 22:46:36
Do ta shkruaja ...I luv ju :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 22:47:15
 :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 22:47:58
:D :D

Heee ...?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 22:48:24
ne jetojme nga greqia ne slovenia...
andaj viva united state of albania.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 22:49:26
do shkruaja
hhhhhhhhhhheeeeeeee eelllllllllllllllll llooooooooooooooooo oo
Where are you?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 22:50:13
Do ta shkruaja ...as u can see ..here i am :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 22:50:55
afu je hije   :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 22:53:11
can't see you again,,,it must be cikito,,,qe te ze rrugen,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 22:55:03
Hahah u lil devil shut ap :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 22:56:29
hahha no don't want to :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 22:57:31
Do ta shkruaja ...mos me ngacmo se nuk jam mire :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 23-06-2008, 23:17:14
ndihem pak vetem  ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 23:19:00
Do ta shkruaja ...mos më ngacmo se nuk jam mirë :D
Kur ke qene mire ti???,,,,Nga komiteti i lodhur dukesh???,,, LOL :-)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 11:05:27
Do shkruaja
"Nese nje dite do te takohemi ne udhekryq
njeri-tjetrit do ti themi me fal
do te kete kaluar shume kohe qe atehere
kur duheshim si te marre.
E do shkojme ne udhet tona
qe na cojne ne padrejtesi
do te ecim duke menduar
"ku e kam pare kete njeri??,,," :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-06-2008, 11:51:11
do shkruaja- ishe.....valle a do jesh me?!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2008, 12:17:43
Ste harroj dot  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-06-2008, 12:21:06
jalla jalla por si pata del goca me shalt e gjata  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2008, 12:45:57
Sikur te ishim nje here te kater oh zot sa do kenaqeshim :D

Mendo pak ti une,vetja ime e cmendur pas teje dhe vetja jote e cmendur pas meje:D
kur te lodheshim ne te dy,do e vazhdonin lojen vetet tona
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-06-2008, 16:18:17
sa kot ktu pfffffff shpresoj qe shembullin tim duke u larguar nga ky forum ta ndjekin dhe shum te tjer ..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 16:36:57
Do ta shkruaja ...je i lire shoku te shkosh ku te duash ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-06-2008, 16:37:50
.......
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 16:40:30
do shkruaja "ka pse ha ai,,,",,,rehatllyk,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 16:41:12
Do ta shkruaja ...I luv uu :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 16:43:18
 I DO 2,, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-06-2008, 16:54:54
DOS sHKRUJA O SA KOM QESH LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-06-2008, 17:06:24
ME TOOOOO  :D :D :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 18:49:05
good 4 u
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2008, 20:29:05
Baby,come on LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-06-2008, 20:36:28
me ty jam...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2008, 20:37:30
Hajde ne msn...po te pres LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-06-2008, 20:44:10
Aty jammm
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2008, 20:44:45
Aty jammm
po pra..

e shkrova qe ta kuptoje
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 25-06-2008, 13:32:47
..A sme thua..cke me mua..
..pse te dua paskam Faj??
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 13:37:35
"HOOK ,,,LINE ,,,AND ,,,SINKER"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 14:20:17
c'est la vie
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 14:21:20
jet qeni
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 25-06-2008, 17:02:36
mu pre fryma mer jahu
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2008, 17:03:46
lamtumire.......... .forum  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:06:21
Capi ca ke mi edhe ti do ikesh  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 17:45:54
lamtumire...........forum  :(
si s'hoqe dore nga melodramat moj aman... :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 17:46:31
do shkruaja.....Te kam shume xhan shume shume...edhe pse ta caj koken me gomarlliqe  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:46:48
goodbye  :S :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2008, 19:04:05
si s'hoqe dorë nga melodramat moj aman... :perqafim
per inatin tend do kthehem..po pas vere
se tani do iki cik ne Shqiperi keto dite dhe do bej ca gjera te bukura :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 25-06-2008, 19:15:32
..*2.4..*QEMAL STAFA..*jemi me te milet...me te bukulit..me te zgjuarit..me sherragjinjt ...me VIPat e shkolless...*JDSHSHSHSH*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-06-2008, 19:33:20
uuuffff sa vape :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 20:07:57
do shkruaja
"I love you now
I must love because I live
and because life in me is what you give",,,,
Per njerin,,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2008, 20:15:00
uuuffff sa vape :S
uu ca llape LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:53:37
"Sa do doja te isha prane teje??,,,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 08:55:03
Nuk ke nevoje te presesh se ja ku jam :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:58:05
 LOL perq,,,,"Where r u?",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 11:34:08
"Hello Tomorrow" :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2008, 14:48:55
Do te zhdukem ngadale nga ty
pa e ndier prezencen time te zhdukjes
pa e vene re se jam ftohur
duke pritur..asgjene


Do iki prej teje nje dite
sdi cfare dite do te jete
do zhdukem si qiell gri
ashtu pa u ndier ne vetmiDhe kur te kuptosh qe me ty me nuk jam
do me kerkosh si i marr ti
do bindesh ne fjalet e thene kete nate
dashurite e medhaja jane marrezi


Do bindesh se premtimi yt i thene
"sdo mund te dua nje vajze kaq sa ty"
ka qene nje genjeshtre e embel shpirt
per mua per veten time per tyPo zhdukem sot ,pak nga pak
as lot me nuk derdh me per ty
i kam lotet e arte shpirt
nuk qaj me jo per ne te dy .
Edhe sot ishte nje dite e humbur kot ,nga jeta ime duke u lutur per ne te dy :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2008, 15:08:33
 (?)P.S  Capkene ku do e gjesh tere ate xham ti moj ? :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2008, 15:32:13
Nje here nje miku im me tha "Eshte kohe e humbur te jesh e trishtuar "

Por ai nuk e dinte nje fakt,se gjithe trishtimi me vjen vetem prej teje  :(

Sa do doja te dija ku je tani dhe cmendon..eshte deshira ime me e madhe qe kam ne zemer  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 16:01:02
bufi beri dasem qe te gjith i ftoi kukumjacken e harroi kukumjacka u zemrua pse sme ftoi bufi mua sdo te me marr per grua ? :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 16:04:37
..*GUSTOOOOOO..*..je JETA E IME.....*..TDSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHS..*..BEBUSHI me i bukul ne UNIVERS....te ka halla jeteeeeeeeeeee.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:07:23
bufi bëri dasëm qe te gjith i ftoi kukumjacken e harroi kukumjacka u zemrua pse sme ftoi bufi mua sdo te me marr për grua ? :P

kukumjacka u zemerua pse s'me ftoi bufi mua...do ti beja nje peshqesh , nje ari plot me Lesh  :D :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 16:10:20
dhe nje tas me pershesh
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 16:19:02
ne ate rruge te PAKTHIM ti ike per te mos u kthyer...prapa me mbeti vec vegimi yt...me ata sy te bukul si yll e drite..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 16:35:06
une kam nje vlacko qe nuk e ka njeri emri i tij eshte ..*..ALBI..*..hiihihih
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:38:04
ku me jeni mbledh i tufe me budallej dhe une qe ju mbaj ison thuajjjjjj  :P :P :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 16:38:26
,,,,thank god im free,,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-06-2008, 16:56:20
PASKAN IKUR CA KETU...(nga kollodokja)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2008, 17:29:03
unë kam një vlacko qe nuk e ka njeri emri i tij është ..*..ALBI..*..hiihihih
ua si vellackoja ime :) te vdes motra si e kam yll te mire
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 20:52:41
ehh ste degjon njeri sot ...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 21:14:54
"Save my soul" ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 21:17:22
mishi me shif ne enderr sot mi  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 26-06-2008, 21:20:27
Jaba daba du
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 26-06-2008, 21:23:11
cudi........!!!!!!!!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 21:24:34
çudi........!!!!!!!!!

vec 3 dite zgjat..dont worry..be happy :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 21:37:49
me shmenee....  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2008, 22:05:18
Neser,do zgjohem me e rehatuar  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 22:34:11
Sonte jam me nerva,,,,neser do jem me zi,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 22:40:57
jam e qeshur se s'me rruhet per njeri jo per gje... :D :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 26-06-2008, 22:42:12
Sonte jam me nerva,,,,nesër do jem me zi,,,

sot po iki nga shtepia, neser nuk po vi fare  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 22:46:05
sa mire jam tani s'ka si uji me akull,,,te kenaq zemrennn,,,
p,s Ciko :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 22:50:50
Nuk e tollovit dot me mua QARTE!!!!!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 22:53:11
do shkruaja "c'fare dite e bukur ishte sot,,me diell,,pa shqetsime dhe shpresoj te jete keshtu dhe neser",,,ishalla amin,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 22:59:05
oooo sa kontradiktore moj aman...do shkruaja  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 23:00:46
do shkruaja
"read my sg"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 11:19:27
Do shkruaja : Jetoje jeten si te ishte dita e fundit e saj.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-06-2008, 12:11:07
me ngadale, me ngadale...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 12:32:00
Tak tak jam une mamadhia LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-06-2008, 12:37:14
mamadhia, me duket se te paska shku menja per ujk... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 12:38:17
do shkruaja
"Pse po ndodh keshtu??",,,, :S :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 12:50:22
mamadhia, me duket se te paska shku menja për ujk... :D
Po dhe vete e shkreta ,kur bie vapa shpetojne mizat LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 27-06-2008, 12:56:36
ta kam thon: uje te ftohte.. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 12:58:37
ta kam thon: ujë te ftohte.. :D
e provova,pervec ftohjes 2 javesh nuk u zgjidh gje:) :D

e paskam patur te thelle kete problem une,do kem lindur keshtu si duket :D

Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 14:38:48
do shkruaja
"Pse po ndodh kështu??",,,, :S :(

Do shkruaja : Cdo gje eshte e shkruar ne kete jete zemer  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 15:14:27
"Zot c'te bera",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 15:35:01
Do shkruaja....ec aty se ktu jam vete  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 16:02:26
"Zot ç'të bëra",,

TE thashe jane te shkruajtura gjerat mos umerzit tani, me vjen keq qe po te le vetem por me duhet te iki tani te puc fort :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 16:03:15
 :perqafim :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 21:33:54
Do doja te degjoja

   ate zerin e embel

butesine e fjales
 te kam shpirt
do doja te te mbaja ne krahe
e te ndieja,damaret e frymarrjes
duke me thene

Te DUA
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 21:36:45
mish ja lav ju my baby  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 27-06-2008, 21:39:09
v.f.l.p :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 21:49:43
ja lav ju te re dreq...se me shmennneeee
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 21:53:54
Nje zile telefoni me zgjon nga vetmia


mendova se ishe ti me nje sms

          por ti nuk erdhe as sot

naten e mire sma the shpirt
 :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 27-06-2008, 21:55:02
Break 4 lvoe baby dont you worry i wanna be tha men you want me to be
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 21:55:46
Isha...une me duket hahahahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 21:57:39
mishi i lajk ju maj lav ju ar maj bejbi  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 21:58:49
"Don't worry baby everything will be alright,,coz u have me",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 27-06-2008, 22:00:28
ti tha ekana gia sena... ean sou po tha trelathis
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 27-06-2008, 22:03:19
"Troket pa ftuar"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 22:04:37
ciko na perkthe pak :S,,,,"une do shkruaja PSE????",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 27-06-2008, 22:25:40
ciko na perkthe pak :S,,,,"unë do shkruaja PSE????",,,

ku e pe kete ti mi?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 22:28:02
te kerkoj ty


ne gjithesine e botes
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:11:06
bie shiu pika pika lahen rosa lahen cika. :P :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2008, 00:17:09
"Nothing compares 2 U"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:18:33
na e dhiu plazhin shiu. LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2008, 00:20:14
ppl..behaveeeee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 00:30:06
sa inat apo skisha bo plan me dal topless kete rradhe hahaha. do hapet koha po he
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2008, 00:31:00
pjeshk :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-06-2008, 00:41:41
Te kam Jete!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2008, 12:24:23
"I perlotur iku ai qe me beri te qaj
 I perlotur mbette..per kujtimin e dashurise qe sditi ta mbaje.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 12:31:56
"ME FAL"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 28-06-2008, 13:42:41
nuk ja fali kurr se ma rrebej zemren qe e dashuroj kaq shum,ooh sa shum mall kam :perqafim :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 14:24:32
"DO U STILL WANT TO BE WITH ME?",,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2008, 14:26:32
Do ta shkruaja ...yess still want :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 14:27:42
 LOL,,,nuk ishte per ty,,sepse te njoh dhe nuk ke te ngopur ti joo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2008, 14:28:28
Ore une ne xham e shkruajta c'te keqe kaa :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 14:29:22
hic vec kujdes kur shkruan,,pas meje,,se ben dridhje :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2008, 14:31:12
Nuk dridhem une si ti jooo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 14:32:13
 LOL,,,ore e mora vesh nga je iher?,,,kaq humorist a mos je nga Shkodra?,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2008, 14:34:57
Ndoshta kam lidhje edhe atje unee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 14:36:34
aha po po mu kujtua,, :D
do shkruaja
"Kur do blesh disa mend borxh nga komshiu??"",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 12:57:23
Ka ca gjera qe s'blihen me para.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 13:03:00
"Me c'fare i blen ti gjerat?"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 13:27:45
"E kam shprehi ti lyp gjerat, jo ti blej" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 13:30:04
"keke si une edhe ti",,, :D,,,pa harxhime,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 13:38:55
"Mendoja se jam kopje e vetme" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 13:40:17
"edhe une" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 13:43:12
"sa gabim paskemi qene" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 13:43:44
"po pra u cudita" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 13:47:56
"he se cudia me e madhe tre dite zgjat" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 13:49:15
"per mua jo e kam 7 dite" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 13:50:52
"sa te zgjatme e paske mi dreqe" :D :D
p.s. Se mos na editon njeri ore, jemi duke shkruajtur ne xham neve. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 13:52:24
"Keto fjale xhami i nxe boll",,,nese do te editojn eehhh kush i ndal,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2008, 14:05:40
"Qente le te lehin, karvani te shkoje perpara" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 14:08:19
"gur gur behet mur"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-06-2008, 15:22:38
hiq gur, hiq gur behet kanal  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 29-06-2008, 16:57:30
"Words won't bring me down"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 19:05:31
"Nuk mundem pa ty"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2008, 19:07:31
Do ta shkruaja ... I love u
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 19:18:06
"I miss u"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 29-06-2008, 19:22:02
Do ta shkruaj ....Kiss u
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 19:25:21
"kiss u back"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-06-2008, 22:03:56
NOS
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 22:04:39
What?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-06-2008, 22:05:49
Nitrus Oxide Systems  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 22:06:26
 :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 29-06-2008, 22:07:03
:perq :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2008, 22:09:59
"Nderro avatar" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 29-06-2008, 22:26:24
E imja pergjithmon Gjulia. hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 29-06-2008, 22:55:38
opaaaaaa ssss sss  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 29-06-2008, 23:20:00
 

"Drejtesiii O Zot I Drejtee" lutesi)) lutesi))
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 30-06-2008, 14:38:42
Thelw ta filia sou
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 14:40:22
Hate me now :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:32:29
jalla jalla por si pata doli nruja me komt e gjata  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 15:36:20
Do shkruaja : Jete e poshter  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:37:47
stefi kush ta ka thy zemren mi  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 15:39:19
Nuk ka lidhje me zemren jo ate e kam top ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:40:59
mos ka lidhje me fshikiezen e urines pastaj ahahah  ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 15:45:17
Ceshtje pune por mos e vritmendjen ti a te keqen :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 15:46:38
"GOD HELP U"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 15:49:24
Do ta shkruja I love uu baby
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 15:57:10
do shkruaja-nuk je i pazevendesueshem!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:58:05
ehh ca njerzish
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:04:44
do shkruaja- je me mua apo pa mua?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:05:50
me ty mi dreq :P po un i pazevendesushem jam haha :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 30-06-2008, 16:06:00
edhe me ty edhe me tjetren :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:09:37
ska gili vili se ta hap cacken do shkruaja! mistrec ti je 1 ne 1000
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:11:46
si 1 ne 1000 moj dmth jan i vetmi ee  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:13:44
gjo e rralle e pra.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:14:36
pozitivisht apo negativisht eee
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:25:46
epo  monedha ka dy kahe ti  zgjidh ate qe do, do shkruaja-e ke kot se sot me ke per sherr,hap krahin me mire!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:26:58
ouu ok mishi se disha kte opinin tend per mau nejse ..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 30-06-2008, 16:29:15
terhiqe e mos e kput... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:29:46
do shkruja hmmm meqe dashke sherr sherr do eksh sta prish njeri
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:33:59
ma hoqe fijen dmth.-kshu do shkruaja. o mistrec jo cdo gje qe them e shkruaj je ti!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:35:19
ok mendova se isha un se skam ber nai gje te keqen po nejse
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-06-2008, 18:21:05
....... dhe pike ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 30-06-2008, 20:21:28
bohhh u trasha ...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 20:41:52
"Unbreak my heart"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 30-06-2008, 21:24:58
say you love me again
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 30-06-2008, 21:26:38
klaste mou ta arxidia (mono gia tus 2 enoo)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 21:50:19
"Untie these tears",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2008, 22:22:38
"Pse???" ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 22:23:52
Sepse,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-06-2008, 22:32:27
ashtu eshte puna :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 23:01:34
me do ,te dua po pse smerremi vesh kurrë xhanem?! ehh
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:02:43
Albert te kam jete..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 09:48:01
"Pse me tradhton ne keto momente??" :( :S :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:26:09
mendon gjithmone pozitivisht :P......
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 01-07-2008, 11:06:44
 Do te shkruaj

Ti qe me paske shpirt,,un te kam zemer
ti qe me ke drit,,pa ty jam ne terr
ti me flet dashurij,, un te them se shum te du ty,
po ty te kam engjull oh i dashuri Lum pa ty si pa kta dy sy,puq :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 01-07-2008, 11:54:59
Me mire me ty dhe fukara sesa i pasur dhe pa ty  :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2008, 11:56:54
"I am feeling blue
         without U"... :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 11:57:49
"I'M VERY HAPPY",,,,"GOD MAKE IT LAST" lutesi)) lutesi)) sybukur))
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 01-07-2008, 12:01:03
Qdo gje munde te ndolle jetojme ne Tirane :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-07-2008, 13:18:18
ALBAN TARTARI


PRITJA

Dhe e theva kete dege dafine,
per ta vene mbi
varrin e dashurise qe po vdes,
do ikesh...
mes pluhurit te ndonje makine,
e une si gur varri,
ketu do te pres.


dhe do humbasesh tutje mes hijeve,
mes sharjeve te mia,
grusht i pendimit,
do behesh nje yll i vogel mes yjeve,
do tretesh si lot mes trishtimit.


se une e theva ate dege dafine,
qe te nderoj dashurine qe po vdes...
ti ike,
fshehur mbas xhamit te nje makine,
e une,
si gur varri ketu do te pres
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2008, 13:51:02
Fu*k you Mr Bush. :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-07-2008, 14:56:06
Bye Bye my darling  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 14:58:56
skur te me ikte dhembja :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 17:03:55
"Hape telefonin" :@ :@
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 17:20:43
Do ta shkruaja .... I love uu
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 18:06:17
te honkshin qent
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2008, 20:36:35
"Let me love U" ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 01-07-2008, 20:42:41
let"s do it :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 20:43:43
"Pse ike?" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 01-07-2008, 20:46:02
vajta te komshija per fare kosi mi :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 20:46:54
"A e more se une nuk pash gjo?" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 01-07-2008, 21:35:10
do shkruaja:
kico ti, e kico une...   dil o kico se kam pak pune  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 21:36:31
 LOL,,,,rri rehat se te dhashe divorcin,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 01-07-2008, 21:37:43
LOL,,,,rri rehat se te dhashe divorcin,, :D


 Jojo: Jojo: ><
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-07-2008, 22:20:21
vape
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 01-07-2008, 23:44:42
bota eshte portokall
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 01-07-2008, 23:51:48

  Ja fute kot.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 23:52:25
"GOD TAKE MY BREATH AWAY",,,"OR TAKE ME TO HIM",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 23:54:49
E fort kjo ishtee :D veq ishalla ta ploteson kete pjesen e dyte :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 23:56:50
"GOD PLOTSOJE ATE PJESEN E PARE",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 23:58:36
Jo ishalla
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 00:00:31
"PO ISHALLA PJESEN E TRET QE VJEN PASTAJ",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2008, 00:01:16
Ehhh ate poo ama pjesen e pare jooo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 10:45:26
"Make my dream come true",,, lutesi)) lutesi))
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2008, 11:17:06
Me shiko ne sy tani  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 14:30:00
"Kur i shoh buzet e tua c'vleft i mbetet trendafilit?",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2008, 14:37:05
Me shiko ne sy tani  :D
maskara mashkull do me shohesh ne sy a jo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 15:05:22
i miss u baby
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 15:08:42
"I want to be with you right now",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 15:11:12
be my girl
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 15:11:43
"If you want",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 15:13:10
i want but u love someone else
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 15:15:12
"Its true but that does not mean we can't be friends forever",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2008, 15:15:38
Progres +Shqiptari Mistrec = :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 15:23:21
capkene rrofsh  :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 19:30:20
Kur dreqin do i zhgarravisim ata xhama ne vduqa hahahahhaah
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 19:32:25
te ka baba cun lej lej gushen si pllum  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2008, 20:34:21
E kerkoj nje shpirt qe ndarja e ka vra
dhe mundohem ti tregoj se cmendem
ne kete bote te verber cmendem
qe sjam dikush tjeter ...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-07-2008, 20:38:00
@&*%$##%^&&*(+:"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 20:42:12
me shtrengo fort...por ndonjehere edhe me lesho hahahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2008, 20:43:13
ehhh i ka vapa keto :-[
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 20:44:49
plasen shtrngimet
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 20:47:01
hahahahhaa
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2008, 20:49:13
mos se,,,, :S kaq e pat kjo pune :-[
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 20:51:47
do shkruaja ofshamat e mia qe sa here te ktheje koken pas ti kishe te gdhendura neper xhama...e kurre nga une mos largoheshe  :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 20:52:26
gjino fiku do shkruja
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2008, 21:12:57
E kerkoj një shpirt qe ndarja e ka vra
dhe mundohem ti tregoj se cmendem
ne këtë botë te verber cmendem
qe sjam dikush tjetër ...


Dikurdo ta dua dike ,por asnjehere si dike dikur
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 21:40:19
"Ku jemi dhe ku do te jemi",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 21:41:23
ehhhhh.... hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 02-07-2008, 23:01:23
erdhi ky ika une
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2008, 23:54:11
Dikurdo ta dua dike ,por asnjëherë si dike dikur


neper blloqe studentesh ne kohen time..kane qene ca rreshta te tille:

..Urim per martese dua te te dergoj
 s'ta njoh ate qe ne krah do te qendroje..
 qe veshi te bardhen rrobe te endrres sime
 qe zuri vendin tim ne enderrime...
................... .................
 me vone ne harrese do me perkunde..
 merr pra urimin tim per martese..
" Te dashte ajo..sa te desha une"..... ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 03-07-2008, 01:37:54
Sonte ishte nata per te cilen une aqe shume prita hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2008, 08:51:02
Edhe kujtimet e dashurise vdesin nje dite  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 08:53:53
"Rikthim i papritur",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 03-07-2008, 08:56:56
I kujt moj ?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 08:58:04
"I nje njeriu nga koha e kaluar",, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 03-07-2008, 09:04:55
Do shkruaja : Jeta vazhdon ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 09:08:03
"Ashtu mendoj dhe une por ai person jo",, :( :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-07-2008, 10:31:07
Do shkruaja : Goca jeta eshte e bukur duhet ta jetojm :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 10:32:16
"Nuk dua gje tjeter vetem c'fare kam tani",, :XX :XX
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2008, 16:32:57
Te ndiej e gjithe dhoma mori emrin tend

une jam aty
aty ku ishim dje
ne dhomen bosh
askush jo nuk me flet
vetem nuk jam
ti ke harruar kemishen tende blu
ne duart e mbaj
me mua je


Te ndiej,e gjithe dhoma mori emrin tend
e nese nuk vjen
do ta mbyll deren
derisa ty te te kem
jo nuk do lodhem
cdo dite do te pres
e gjithe dhoma mori emrin tend I...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 03-07-2008, 16:37:05
fiu fiu vryn veriu :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2008, 16:47:34
Edhe pak dite kane mbetur...........ed he pak dite
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 03-07-2008, 16:49:06
gjinoo fiku  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-07-2008, 17:33:00
vap e madhe
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2008, 19:08:30
shii... :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 22:07:08
"Somebody wants you, somebody needs you, somebody dreams about you every single night,,,,,,,,,,
I LOVE YOU BREEEE""",,,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 03-07-2008, 22:36:49
Ti je qielli, ti je dielli, ti je deti, ti je toka, ti je ajri qe une thithi :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 03-07-2008, 22:37:52
i need you,i feel you,thats the true
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 22:54:21
"I LOVE YOU BREE"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2008, 23:04:30
Do ta shkruaja ...Ta hongsha gojen breee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 23:12:01
pavarsisht te gjitha je 1 per mua!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 03-07-2008, 23:14:40
charlit po i thua :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 23:21:54
une e kam xham unik dhe pa referenca. do shkruaja-je gjithcka kam dashur!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 03-07-2008, 23:24:37
mos i krijo kushtet xhamit te mbushet me avull
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 03-07-2008, 23:29:17
Mbeta pa u lare se u ndal ujti dhe me la ter shampoooo :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 03-07-2008, 23:31:45
e rendesishme eshte qe e shkruajtur ne xhamin me avull
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 23:42:10
TE DUA ZEMRA IME! JE JETE
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 04-07-2008, 00:28:46
Nuk do keme kom per nje ose dy jave pasi do shkoj per riparim :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:44:28
Ku je                                 o gjume :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 01:13:30
ne hale ka sosur gjumi. me eshte bere syri dollap
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 04-07-2008, 01:37:29
PC eshte virus :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 07:47:27
Ky Xham na beri me dhimbje koke  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 08:30:20
"Somebody wants you, somebody needs you, somebody dreams about you every single night,,,,,,,,,,
I LOVE YOU BREEEE""",,,,,

Kete do shkruaja perseri,,, :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-07-2008, 09:46:30
Une do shkruaja,,,o babi ma ler rehat mamin  ;) Po ti se mbake fjalen hic hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 09:48:53
 LOL LOL,,kot flet se u be vape ketu :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-07-2008, 09:53:35
 LOL LOL Do shkruaja eeee kot flas une se nuk me degjon njeri  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 04-07-2008, 10:08:51
....po po dot degjon njeri,por jukan shurdhur veshet hahahaha :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 04-07-2008, 10:10:25
dote shkruaj te kam zemer te kam shpirt te duaaaaaaaa pambarim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:07:27
lege lege gice gice 2 panine nje salcice  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:34:29
"Sean Paul,,,,Give it up to me """"...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:46:18
hmmm e nxorre dhe ti fytyren
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:30:48
E cme duhet pendimi yt sot
kur vuatjet prej ndarjes
koha i sheroi...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:34:36
do shkarkojm baterit qe te bejm 2 femit
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:38:00
do shkarkojm baterit qe te bejm 2 femit
binjak e si puna jote dhe progresit LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:39:57
jo mi 4 njak se ka dal si mod ska me 2
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:40:07
ehh ca je ti ca je
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:42:18
ehhh jam jam i mire sjam sjam i mire dhe en jam i mir jam per veten time .bulevrdi tiranes ka vajza plot dalin e shetisin edhe bejne not
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:43:57
Me siguri do te mungoj imazhi im
kacurrelat mbi sup kur i beja enkas per ty

dhe ti i doje kaq shume luaje me to...
kur do vij ai moment dreqi e mori
kur koken sdo e kthej me pas  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Berni ne 04-07-2008, 16:36:02
Kush e paska mbaruar avullin ne xham LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 17:25:13
shum qetsi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 18:17:07
"I love uu bree"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 18:20:30
Edhe une bree :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 18:31:44
"Somebody wants u,,somebody needs u,,somebody dreams about u every single night,,,,,,,",,"Love is unconditional",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 18:32:56
Somebody's me babyyyy :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 18:35:18
no-one is uuu babyyy :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 18:38:39
Po de une thash qe jom :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 18:40:29
ashtu pra de tii :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 04-07-2008, 18:56:56
..........
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:00:05
"don't worry""everything will be fine""please?"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 04-07-2008, 19:01:19
"Be happy" :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:02:13
"Please be happy" :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 19:02:36
"Be happy" :)
Ja ja :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 19:19:34
be mine
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:27:14
mmmmhhmmmm
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:29:20
ske oreks fare... :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 21:45:04
im happy :urra:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:17:29
I'm not :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 22:18:23
I'm not :(

pse my honey?  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:19:11
coz,,, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:19:20
I'm not :(

Po tani a jee Happy :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:19:53
wow
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:20:56
Heee ca kee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:26:53
hic rehatllyk
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 04-07-2008, 22:33:35
te dua dhe te urrej njekohesisht
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:34:51
,,,thnx always its good to know,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:38:27
Do ta shkruaja ...Pse te dua kaq shume breeeee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 04-07-2008, 22:41:57
romantik
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 22:43:36
ku je :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:44:13
Qe ktu jam :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 22:44:42
jam ne merak per gruan (trendafilin), ka pasur ca dhimbje stomaku sos.... ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:46:08
Qe kur e bere grua ti ate mooo
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 22:47:14
po ka ca....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:49:13
ore ne xham shkruani ju kaq gjate ee?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:50:51
Trendafilee ca jane keto fjale te atij tipit eee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:51:58
fjalet e burrit aa??,,ashtu vetem fjale jane :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:52:29
Who is ur babyy ?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 22:52:48
ore ne xham shkruani ju kaq gjatë ee?

na mbaroj xhami, filluam te zhgarravisim ne mur tani, i kam bere muret kacurrel  :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:53:22
e di vet
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 04-07-2008, 22:54:15
ska me avull
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:55:51
e di vet

Une po por tregoju ketyre :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 22:57:39
e dine edhe keta
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 22:59:55
Thuaje edhe njeher
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 23:00:15
e dinë edhe këta

ehee, mbaroj epoka e sekreteve, tani gjithkush di gjithcka  :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 23:00:51
ashtu eshte,,,po si
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 04-07-2008, 23:01:05
e dini dhe ju???
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 23:04:05
more ky xham shume i forte,,,bre,,,pranon cdo lloj shkrimi :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 04-07-2008, 23:05:12
avulli e ka fajin
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 04-07-2008, 23:05:46
more ky xham shumë i fortë,,,bre,,,pranon çdo lloj shkrimi :D

atehere po mar dalten dhe cekanin dhe po gdhend emrin tend aty  :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 23:16:12
 :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 04-07-2008, 23:23:10
do shkruaja shume...kshuqe me mire spo filloj fare ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 23:25:04
"Thinking of you"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 05-07-2008, 00:08:11
mbyll syte dhe imazhi i fundit ne retinen time je vec ti!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 08:48:27
"""Never thought I'd be so inspired
never thought that I would find a higher truth
I believed that love was overrated
till the moment I found you,,,,"
"If wou want me I must be doing something right
I've got nothing left to prove
and its all because of you
Soo if you need me and baby I make you feel alive
I know I must be doing
doing something right,,,,,,"""

Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 12:54:11
Me pelqej ky shkrimi babyy :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2008, 13:29:00
"Jemi afer, jemi larg"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 05-07-2008, 13:32:19
akullore me kajmak i ka xhaxhi me merak :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 13:39:51
"Love is crazy"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2008, 14:37:18
you drive me creazy
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 18:20:37
"Love me but don't hate me"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 18:21:54
Do ta shkruaja ....i love uu with all my soul
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 18:22:53
"I love uu more than my life"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 18:26:49
Do ta shkruja ....I love u more than u mee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 18:29:56
Do shkruaja,,,Never in a million years,,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 18:32:56
Do ta shkruaja ..I love u forever
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 18:35:06
"Forever and ever,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 18:36:35
Only you and mee
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 18:48:53
"Love me but don't hate"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2008, 21:27:27
ja u shtofte zoti dashnin
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 21:32:01
"Ishalla edhe ty si ne"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2008, 21:37:22
shpresoj jo si ju
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 21:39:42
"Sic duash vet atehere" :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2008, 21:46:59
grazzie
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 21:47:52
s'ka gja hic nuk eshte me zor kjo pune,,
thnx
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 05-07-2008, 22:08:11
Si ste pashe sot......kur me erdhe ne msn :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2008, 22:20:32
Si s'të pashë sot......kur me erdhe ne msn :(

ee mos u merzit se tashi do futem LOL LOL :D

 :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: belushi ne 05-07-2008, 22:22:23
dreamm... :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2008, 22:24:12
kujdes se do bieh ti e :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 22:28:18
Do shkruaja ,,
"Sa here do te shoh a te takoj
ne keto mijera vjet qe me kane mbetur
ty si nje dashuri do te kujtoj
dashuria qe s'ka te tretur,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: belushi ne 05-07-2008, 22:29:26
Do shkruaja ,,
"Sa here do të shoh a te takoj
ne këto mijëra vjet qe me kanë mbetur
ty si një dashuri do të kujtoj
dashuria qe s'ka te tretur,,"

do te duhete me shume se nje xhame!!!!! hmmmmm: :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 22:34:57
Me mjafton nje,,,dhe te shkruaj "Te dua",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 10:05:19
"Per ty do te mendohem sa here te qesh e te qaj
per ty do te rri dhe mendohem pergjithmone
ne mendje e zemer do te mbaj,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2008, 19:48:02
Kjo here do jete ndryshe per ne
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2008, 20:25:51
"Love can touch us one time
And last for a lifetime
And never let go till we're gone"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-07-2008, 20:44:18
na vdiq vapa
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 20:45:31
"Vdiqa nga dhimbjet e kokes ,," :@ :@
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 06-07-2008, 20:47:58
what the hell can i do i"m so creazy for you
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 20:57:54
"Only you know that,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 06-07-2008, 21:02:09
kiss my lips
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 21:06:26
"Unbreak my heart,,",,"Say you love me again undo this hurt you coused when you walked out of the door uncry these tears I have cried so many nights,,,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-07-2008, 23:50:04
ZJarrrrrrr :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 23:50:56
benzol :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-07-2008, 23:51:41
eja me hiq zjarrin LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 06-07-2008, 23:52:09
urime trendafilit qe fitoi ne temen loja me nr    :perqafim
jam sh krenar per ty  :X :-*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 23:53:07
Thnx baby :-* :-* :-* :-*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 07-07-2008, 00:31:53
te ura Kardhiqit te pret lala  ty. aty rri kete nate qaj me lote ne sy Hahahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 09:47:35
"LOVE"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 10:24:16
Dua te filloj te harroj se ti egziston
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 10:30:57
"Sa veshtire pa ty "
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 11:33:23
Ehhhhhhhh sa veshtire vertete
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2008, 11:35:34
It's raining men...."Halelujaaa"   LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 12:06:37
It's raining men...."Halelujaaa"   LOL LOL
Halelujaaaa :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2008, 12:11:03
Halelujaaaa :)

me ke lexuar mendimin sic duket.. :D :perqafim :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 21:30:45
"""""ME FAL"""""
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 07-07-2008, 21:34:05
sa te zhgenjyera qenkan gocat sonte hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2008, 21:35:30
bingooooooooo LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 21:37:28
"""""ME FAL"""""
PERSERI???
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 21:48:19
erdha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 21:53:33
its ok

gia tin kaliteri mou fili :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 21:55:37
aha ok :perqafim :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 21:58:08
I want more LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 07-07-2008, 21:59:21
kuptoka dhe greqisht trendafili,komplimenti :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 21:59:59
I want more LOL

do ca dajak   :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 22:00:29
dua perkthyes LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 22:03:19
dua perkthyes LOL LOL LOL
edhe unë për anglishen :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 22:03:39
do ca dajak   :D :D

more more......
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 22:04:57
more more......


 :O :O
ja prit se te therras cunat e repartit  :D :D :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 22:05:53

 :O :O
ja prit se te therras çunat e repartit  :D :D :P

akullore.....dua more akullore
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 22:07:27
akullore.....dua more akullore

do cokollata? se akulloret u shkrine nga vapa  LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2008, 22:09:28
do cokollata? se akulloret u shkrine nga vapa  LOL LOL
dua luleshtrydhe
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 07-07-2008, 22:10:39
aaa edhe ato jane fishkur nga vapa...

do uje depozite  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2008, 23:24:33
"Goodnight" :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 08-07-2008, 00:26:00
alone
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreza ne 08-07-2008, 06:50:37
Do te shkruaj
Te duaaa gjdo dit e mashum se me djeg malli nga kjo largsij :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 09:02:39
"Te dua me shume se jeten time,,mos me le te jetoj ne enderrime,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 09:31:31
DHe dy jete te kisha,prap ty do te zgjidhia :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Nadja ne 08-07-2008, 10:16:51
"No entry" :D :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-07-2008, 10:51:49
neser per rruge LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 12:03:24
Emrin e atij... ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 12:58:37
"Love hurts"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2008, 15:40:35
seksiste :P :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-07-2008, 16:41:41
hec po ta mbajti matu me mua  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-07-2008, 16:43:23
Ik vish taka ti se le nom LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-07-2008, 16:47:01
Ik vish taka ti se le nom LOL
me taka jam me kepuce te verdha qe ta ngrene qimen kollaj perpjete LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-07-2008, 16:48:01
me taka jam me këpucë te verdha qe ta ngrënë qimen kollaj përpjetë LOL

Prandaj te jane zverdhur krahet tyja LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 08-07-2008, 16:50:40
Prandaj te janë zverdhur krahet tyja LOL
si e kape mor burri i dheut direkt ne ajer LOL

Te fala Shpatit :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 18:24:57
 uuu me digjkan shalet hahahahaha. ti siper me ke pagu per sekretare gje? hahahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 08-07-2008, 18:25:39
sikur te ishte data 20 te ikja ne plazh
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 19:17:35
me mungon....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2008, 19:18:16
ik bej cicin LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2008, 19:30:07
Do ta shkruaja .... I love uu breeeee :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 19:34:21
"Crazy"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 08-07-2008, 19:37:42
kissss  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2008, 19:47:16
"Crazy"

Crazy in love :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 19:48:48
po pra bree :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 21:34:48
"TE DUA MARREZISHT"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2008, 08:37:26
Nga imazhi yt
kanë mbetur vetëm sytë
e qeshura jote mes atyre buzeve
puthja jote shpirt


Tani jam përfshirë ne rutinen e jetës
duke te kujtuar ty me shpesh
duke bindur veten
sa e vështirë është ta bindesh atë

Të bindesh veten,se nuk ka me jo
"Dashuri mes nesh " :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:47:22
"Ku je?,,Ku jam?,,Ku jemi?,,,Ku do te jemi?,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-07-2008, 12:44:32
Jemi ku jemi te gjithë "atje" do vemi LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:47:44
"Ja fute kot plako" LOL LOL sybukur))
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2008, 12:51:52
Mu be vone se ben si interesant
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-07-2008, 12:52:45
Treni niset ne 7 pa 5 LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 13:09:24
"Lepurush me vesh te gjata han karrota han sallata" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dallga ne 09-07-2008, 13:43:35
Dua te shkoj ne Tirane  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2008, 13:45:37
Treni niset ne 7 pa 5 LOL

dale se erdha dhe une me kete tren :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 17:09:32
"MALL"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 09-07-2008, 18:14:19
..PATA po lahet brenda ne liqen...koken uli poshte bishtin lart e ngren...lahet e pastrohet per bukuri...pastaj gagagag niset per ne shpi.... :) :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-07-2008, 19:32:29
Ti kurre nuk ndryshon! dhe nuk me pelqen kshu...:(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 19:38:35
"Bere c'bere tek une perfundove perseri",,, ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 09-07-2008, 19:47:51
Nuk dua tia di me per ty!!!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 09-07-2008, 22:18:12

  Na u prish shtepia, Keshilli i pajtimit ka zbor neser ne ora 13
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-07-2008, 01:24:20
Une te desha dhe gabova,por tani ska me rendesi . LOL LOL Kenge nga sami kallemi hahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: guest11984 ne 10-07-2008, 03:47:27
....jam un,pa jane te tjeret.. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:01:23
" E di qe gabon se ti mua me harron
do te vije koha me u pendu por
do te jete shume vone me u dashuru",,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 10-07-2008, 16:00:50
"U belong 2 me" :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 16:02:23
i belong to you.. :) :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-07-2008, 16:02:34
Ehhhhhhh sa me ka marre malli :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 10-07-2008, 17:21:05
ne xhamin e dushit qe sapo u lava shkrova dicka por qe nuk ja vlen te te dedikohet aspak ty! me mire hic se me nje si ty. hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 19:21:39
"Me fal qe te dashuroj,,por zemren time nuk mund ta ndaloj
nuk jam une qe te them "te dua" por eshte zemra ime qe nuk pyet me per mua,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 10-07-2008, 23:27:07
prekese kjo ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 23:35:06
"Ti qe me kerkove dashurine
nuk gjej menyre si ta dhuroj
kerkoj ate qe kurre se gjej dot
dhe gjej ate qe se kerkoj,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 10-07-2008, 23:38:14
Bravo Trendafile :D :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 23:43:40
Thnx O,, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 12:07:54
"Ti qe me kërkove dashurinë
nuk gjej mënyrë si ta dhuroj
kerkoj atë qe kurrë se gjej dot
dhe gjej atë qe se kerkoj,,"


Kete do shkruaja perseri,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 11-07-2008, 13:43:33
kisss
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 14:32:47
"Më fal qe te dashuroj,,por zemren time nuk mund ta ndaloj
nuk jam unë qe te them "te dua" por është zemra ime qe nuk pyet me për mua,,"


Kete do shkruaja perseri,,, zemrathyer: zemrathyer:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 11-07-2008, 16:03:02
..* KRAHET E TUA DO JEM..* ..kur me force mos te kesh...Do te vij e do te mbaj lehte .. gjersa dhimbja te shkoje tej..*
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-07-2008, 16:43:41
shenja gishtrinjsh te harbuar nga ndjesia e embel qe te falet ne caste te papershkrueshme....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 11-07-2008, 16:44:22
miss u
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dallga ne 11-07-2008, 19:00:04
E urrej shiun
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: chekevara ne 11-07-2008, 19:03:05
1- shiu nganjehere ben mrekullira :D

2- po shkoj per ne pune, por mendja eshte dikund tjeter :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 19:04:43
"Une te ndjej pertej largesive
sepse ti jeton ne syte e mi
bota mund te me fali gjithecka
por asgje s'do jete si ti,,"

"Nese do dashuroja dike tjeter
so jete dashuri hyjnore
sepse dashuria ime per ty
i ka prekur limitet e dashurise njerezore,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 11-07-2008, 20:51:33
mmm kepute telat e zemres..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 11-07-2008, 21:16:02
nga frymezohesh ti moj :P me keto poezi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 21:17:44
"Je endrra qe shikoj c'do nate
je vdekja qe do me marre nje dite
je drita qe me ndihmon te shikoj
je e vetmja arsye per te cilen jetoj,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 22:32:03

  Do shkruaja:"Nuk kerkoj me shume se kaq"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 12-07-2008, 11:19:45
..*..DASHURIA eshte e PERJETSHME per aq sa ZGJAT..*..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dallga ne 12-07-2008, 13:27:04
Shkodranet  :love: :love: :X :X
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 13:38:38
"Tradhtar"  zemrathyer: zemrathyer:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 12-07-2008, 15:58:46
"Hold my hand, and I will be there,..somehow, someday, ...somewhere.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 10:17:11
"Sa te dua dhe sa me do vetem zoti mund ta dije,,mos trego as nuk tregoj,,le te mbese sekreti i tij,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-07-2008, 10:24:28
pi nje paracetomol se ta ul ate. ;).temperaturen pak :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 19:06:16
"Je endrra qe shikoj ç'do nate
je vdekja qe do me marrë një ditë
je drita qe me ndihmon te shikoj
je e vetmja arsye për te cilën jetoj,,"
Kete perseri,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 13-07-2008, 19:59:46
erdhi policia
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 20:01:32
iku policia
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 13-07-2008, 21:47:20
pse moj ne te zeze je ti :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 21:49:28
"Sot eshte dite e diel
askush nuk punon
vetem zemra ime qe
per ty mendon,,"
:D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 21:51:52
"Together forever
and never apart
maybe by distance
but never by heart,,"
,,, :( :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 13-07-2008, 21:54:11
pse kaq melankolike goca sot :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 21:59:20
"Kur te dashurohesh ulu dhe mendo
thuaj vetes kujdes e mos gabo
fjala dashuri shume lehte shqiptohet
por dashuria e vertet eshte veshtire te fitohet,,"
:(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: cikito ne 13-07-2008, 22:36:24
une me syze, ti me syze...
po pse ca do bejme ne... kalama me dylbi???
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 22:48:40
"Kur te dashurohesh ulu dhe mendo
thuaj vetes kujdes e mos gabo
fjala dashuri shumë lehtë shqiptohet
por dashuria e vërtetë është vështirë te fitohet,,"
:(
Kete perseri,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 02:47:28
Baaaaaaaaaaaammmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmm. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 16:23:37
"Together forever
and never apart
maybe by distance
but never by heart,,"
,,, :( :(
Kete prap,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 16-07-2008, 16:30:17
Do te marri malli me beso!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 16:35:19
"Je endrra qe shikoj ç'do nate
je vdekja qe do me marrë një ditë
je drita qe me ndihmon te shikoj
je e vetmja arsye për te cilën jetoj,,"
Kete perseri,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 16-07-2008, 20:49:32
e frymezuar dhe melankolike
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 21:04:06
"Dhimbje shpirti"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2008, 21:08:59
Dont't worry :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 21:13:19
"Dhimbje shpirti"
prap,, :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2008, 21:14:32
Don't worry,be happy.. :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 21:20:25
"Dashuria na ndjek kur ne i shmangemi,,dhe shmanget kur ne e ndjekim,,,lendojme ata qe na ndjekin,,dhe ndjekim ata qe na lendojne,,""
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 16-07-2008, 21:22:21
pse kaq e zhgenjyer goca :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 21:25:07
"Nese jeten me kuptim doni ta keni
dashurise kurre nuk duhet larguar
sepse po nuk pate dashuri ne jete
s'keni arsye per te jetuar,,"
:( :( :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dallga ne 17-07-2008, 01:25:02
Kohe e bukur sot
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 19:38:04
"Dashuria na ndjek kur ne i shmangemi,,dhe shmanget kur ne e ndjekim,,,lendojme ata qe na ndjekin,,dhe ndjekim ata qe na lendojne,,""

Kete...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 18-07-2008, 20:18:17
per here te pare reale
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 20:24:59
"Nje akull i ftohte buzet me ka ngri
vetem puthja jote mund te mi shkri
kur mendoj per ty dimri me behet vere
se vec ty te dua oo trendafil me ere,,""
,,, :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 18-07-2008, 20:28:20
poete kjo goca
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 20:30:28
"C'fare te shkruaj kur s'kam fjale??
nuk kam as zemer sepse te gjitha ti kam fal,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 00:48:05
"Një akull i ftohte buzët më ka ngri
vetëm puthja jote mund te mi shkri
kur mendoj për ty dimri me bëhet vere
se veç ty te dua oo trëndafil me ere,,""
,,, :(


Si e njohur me duket kjo poezi e kam pare edhe diku me duket :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 01:10:35
""Tani nuk jemi afër ndoshta kurrë sdo te jemi,,
përveç njeri-tjetrit asgjë tjeter nuk kemi,,""
:( :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 01:15:32
Do ta shkruaja ...Mjafton qe kemi dashurin te tjera behen ngadal :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 01:19:29
"Paqe popull",,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 19-07-2008, 20:33:22
Ti je nje bulez uji ne oqeanin pafund.
Te kerkova  detit anes sot,por gjeta vetem dhimbjen qe la ndarja me ty....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 20:55:38
"Duke humbur ty
humba dhe vetveten
dhe tani s'po gjej dot
as njeren as tjetren,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 19-07-2008, 20:58:24
hap nje dere mbyll nje dere endem kot neper shtepi per ty mendoj ne cdo penxhere pas cdo dere te kerkoj ty :P :D :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 21:00:53
"Kur te degjosh per nje vdekje
dije se flitet per mua
ne kete bota s'munda te jetoj
se me vran buzet e tua,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-07-2008, 21:02:04
Kalle sonte kalle.. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 21:03:26
Bbbbbaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-07-2008, 21:04:18
Ashtu thehet xhami ejjjj. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 21:05:19
Booll duroj edhe ky xham,,,lloj lloj shkrimesh po mban :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-07-2008, 21:06:25
Ajo duron  cdogje vec a ka se kush t'i  shkruaj dicka. :P

Do shkruaja:I love girls :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 21:07:07
do shkruaja I love life
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 19-07-2008, 21:08:16
Do shkruaja:Life is bitch :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 21:09:17
I love me,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 19-07-2008, 21:12:29
i love you allways forever
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 21:13:44
I know I know,,,you crazy thing,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 20-07-2008, 00:57:24
Te dua zemer. je njesh ,pastaj dysh ,pastaj yyy sa shume te dua moj vehte. LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 10:03:19
"Sot është ditë e diel
askush nuk punon
vetëm zemra ime qe
për ty mendon,,"
:D

Kete prap,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 20-07-2008, 10:13:28
Edhe une kete do ta shkruaja valla :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 10:15:28
Kalle sonte kalle,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 20-07-2008, 10:41:52
Po du gjakun sonte me ta thith :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 10:46:07
Edhe buzen me ta gic,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 20-07-2008, 10:48:15
Po du sonte mbi trupin tende me vdek a bon ? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 10:51:26
Po more ben,,,qysh jo? :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 14:28:04
Po du gjakun sonte me ta thith :D
hahah ani de,,vec mire,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 15:40:23
"Te adhuroj"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dallga ne 20-07-2008, 19:29:03
Me ka mare malli
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 20:34:40
"Me the I Love You mu duk fjale pa kuptim
me the Ti Amo mu duk mashtrim
me the Ich Liebe Dich syte mi verbove
me the Te Dua zemren ma gezove,,!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 20-07-2008, 20:44:52
patriote goca :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 20:46:44
"Te dua - me don
te kujtoj - me kujton
te kam ne zemer - ne zemer me ke
por e keqja eshte se larg meje je,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 20-07-2008, 20:50:53
Askush se meriton  vemendjen time...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 20-07-2008, 20:56:15
"Të dua - me don
te kujtoj - me kujton
te kam ne zemër - ne zemër me ke
por e keqja është se larg meje je,,"

sa larg, :P aty e ke charlin nje karrige me larg se ty eshte
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 20:58:37
Do shkruaja ate qe kam ne avatar,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2008, 21:00:50
Edhe une. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 21:02:23
Mos more,, :D,,

Tani do shkruaja,,,"I love him,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 20-07-2008, 21:04:04
ji me e qarte shkruaje i love lefter :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2008, 21:05:09
Mos more,, :D,,

Tani do shkruaja,,,"I love him,,


Do shkruaja Love me Love me. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 21:05:59
Do shkruaja sorry but can't :D

Ty te mendoj more :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2008, 21:08:05
Do shkruaja You won't be sorry  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 21:08:57
Do shkruaja

" E bere ate qe te thashe??"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2008, 21:12:16
Spata kohe do shkruaja.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 21:16:04
"Ok ka ik kopuki lere derisa te kthehet,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 11:34:30
Do shkruaja kete,,,

"1000 - i njoh
100 - i shoh
10 - i mendoj
1 - e dashuroj,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2008, 18:37:57
me shendet :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 19:29:03
"Ndjej mall qe nuk largohet
kalojne dite, muaj, vite e shekuj
dhe c'do gje vetem shtohet, shtohet,,,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 21:16:09
me dhemb kokaaaaaaaaaa
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 21-07-2008, 21:18:38
jane farmacite mbyllur
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 21:25:31
"Te presesh dike qe nuk vjen
te vuash per dike qe s'ja vlen
tek ajo qe ka vdekur te shpresosh
ja c'do te thote te dashurosh,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2008, 12:51:16
U R 2 gd 2 B true...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 12:52:52
C'ant take my eyes off u,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: eurogina ne 22-07-2008, 13:50:41
më prit....bejbi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 18:15:11
"Ndjej mall qe nuk largohet
kalojne ditë, muaj, vite e shekuj
dhe ç'do gjë vetëm shtohet, shtohet,,,"


Do shkruaja perseri kete,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 18:24:39
"Të presësh dike qe nuk vjen
të vuash për dike qe s'ja vlen
tek ajo qe ka vdekur të shpresosh
ja ç'do të thotë te dashurosh,"

Kete perseri,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 18:37:03
shko merr ndonje mjekim se qenke keq hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-07-2008, 18:43:26
Ti s'vjen!!!! c'dreqin ke
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 18:45:46
per koke time edhe ne varr vij me ty(edhe me Capkenen se behet xheloze) :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-07-2008, 18:53:26
 :D :D :D :D :D

as e vija ne dyshim hahah
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 18:56:35
u ndame perse gjalli. :S.jete e poshter :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 22-07-2008, 19:10:05
ehhh de hahahaha
imagjino per se vdekuri hahaha
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 19:46:35
ku eshte Capkenja se po me del cdo nate ne enderr,me cmendi hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 01:15:17
"D.O.N.T,,,L.A.B.E.L,,,M.E,,,R.E.S.P.E.C.T,,,M.E,"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 07:49:06
Te kam xhannnnn
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 09:30:47
Edhe une ty :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 12:59:06
Mirupafshim Shqiperi..takohemi ne dimer tani  :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:10:11
Do shkruaja : Per 60g salcice nuk ia vlen te blesh gjithe derrin LOL  LOL  LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-07-2008, 13:13:03
Dua prap  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 13:13:30
Do shkruaja : Për 60g salcice nuk ia vlen te blesh gjithë derrin LOL  LOL  LOL
une e di tjeter LOL po ate kuptim ka LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 13:13:50
Kupa me kapak kupa pa kapak :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 13:15:04
"Xham koti"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 13:15:34
Sme pelqen heshtja jote mistike
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-07-2008, 13:16:05
Kastile e kam lone pa la LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 13:17:45
Cu mbush mali plot me rrush. LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 13:19:06
te fala sateme////  hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 23-07-2008, 13:21:59
Do ta thyej kete xham se me ben melankolike


Nejse ika une se ketej int te keput ne mes :)

Ciao popull

Mishel...te kam xhan...ama shume more vesh   :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 13:30:11
e mora mi e mora///ja e futa en xhep nashti.. :P


edhe une ty..po boll se lam nam tu bo si biseksuale hahahaha :D :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 13:32:13
"Te dua gjyshe" LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:53:47
"Të dua gjyshe" LOL

Ti nuk gjete ndonje tjeter por gjyshen LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 14:00:04
Te dua forum LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:01:02
Të dua forum LOL LOL

Kjo me mire biles shume me mire ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 14:03:52
Me mire gjyshja apo forumi mi??,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:25:32
Forumi moj cdo gjyshja ketu lere rehat te shkreten ne terezi te saj LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 14:26:28
Si moj ta le e shkreta po me ben edhe nje pale corape LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:29:39
Leshi besoj jane corapet LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 14:31:24
Nuk ka me....ta dish  hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 14:31:42
Po mi po,,i shkreti ky xham c'po heq me ne LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 14:59:13
He moj ti na thuaj si jane corapet LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:21:15
corapet e leshit apo te sajlonit? :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 15:22:39
Vec leshi i du une :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:25:30
kush eshte kjo ne foto?

leshi i do,nuk paske gusto.lool akoma jemi ne stinen e veres. :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 15:27:16
Do shkruaja "Hi D...."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 15:29:20
sinqeritet
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 15:30:07
Shume
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:30:22
edhe une te njeten gje vecse me nje E ne vend te D. :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 15:31:54
"How r u"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: stalion ne 23-07-2008, 15:33:58
i am ok,thx.
how about u sweettomato??.looool
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 15:38:10
Yeah good good...Family??
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 23-07-2008, 16:42:09
je i vetmi qe mund te me gezosh dhe acarosh ne te njejtin moment!!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 19:54:00
"Të presësh dike qe nuk vjen
të vuash për dike qe s'ja vlen
tek ajo qe ka vdekur të shpresosh
ja ç'do të thotë te dashurosh,"


Kete perseri...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 23-07-2008, 20:12:42
nothing else matters
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 20:15:43
""Ndal,,!!!,,,,je i arrestuar,,
akuzohesh per rrembimin e nje zemre te pafajshme
per kete denohesh me
1000 puthje
100 perqafime
dhe burgim te perjetshem
ne zemren time..""


Kete do shkruaja,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 23-07-2008, 20:17:56
diplomatet nuk arrestohen
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-07-2008, 20:22:55
""Ndal,,!!!,,,,je i arrestuar,,
akuzohesh për rrembimin e një zemre te pafajshme
për këtë denohesh me
1000 puthje
100 perqafime
dhe burgim te perjetshem
ne zemren time..""


Këtë do shkruaja,,,

Hahhah qyqa unee cfar faji paskam bere :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 20:24:15
hahha vet e di ti se c'fare faji,, :D

"I love uu"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-07-2008, 20:25:43
Cfare denimi i mir qenka bree :D


Do ta shkruaja ... I love u to
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 23-07-2008, 20:26:45
tashi do behet trafik ketu
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 20:28:44
Do shkruaja,,
"Mos u pereziej ne pune qe nuk te takojne",

Edhe denimin e ke marr ka vite,,,do te shtohet dhe me shume
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 23-07-2008, 20:29:39
Do ta shkruaja : E pranoj me gjith qejf denimin
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 20:33:26
Do shkruaja

"Zemra nuk shihet
sepse brenda nesh fshihet
c'do ndjen ajo brenda vetes e fsheh
prandaj ndonjehere veten
duket sikur se njeh.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 23-07-2008, 20:34:41
respekt
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 20:41:44
Do shkruaja


"R.E.S.P.E.C.T"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: titi10 ne 23-07-2008, 21:26:34
gratitude
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 14:04:39
"THE...END...OF...EV ERYTHING..."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 15:47:14
uhh ca vape
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 19:08:52
"Te dua shume shpirti im
me asgje s'te krahasoj
se vec zoti lart e di
sesa shume te dashuroj.
Te dua vetem per vete
dhe une te jem vec e jotja
se ne kemi lindur per njeri-tjetrin
dhe askush s'na ndan dot nga bota.."


Kaq mjafton...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 24-07-2008, 19:13:56
Do ta shkruaja ...ahh sikur te kisha afer tanii :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 19:15:23
Mos more :D,,kaq pak do ti,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 24-07-2008, 19:18:18
Do ta shkruaja ...vetem kaq do te me mjaftonte te beja tsunami pastaj :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 19:20:47
Ani ani...te kuptoj..mire shume...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 24-07-2008, 19:22:12
Do ta shkruaja ....  I love u
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 19:25:19
U morem vesh pra....Me 2..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 24-07-2008, 19:29:26
do shkruaja---- Heshtje....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-07-2008, 10:47:40
"Të dua shumë shpirti im
me asgjë s'te krahasoj
se veç zoti lart e di
sesa shumë te dashuroj.
Të dua vetëm për vete
dhe unë te jem veç e jotja
se ne kemi lindur për njëri-tjetrin
dhe askush s'na ndan dot nga bota.."


Kaq mjafton...

Kete do shkruaja here pas here...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 08:35:35
Do shkuaja shume gjera qe askush nuk do i kuptonte...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 26-07-2008, 11:37:46
do shkruaja...po pres
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 14:11:29
"Une te ndjej pertej largesive
sepse ti jeton ne syte e mi
bota mund te me fali gjithcka
por asgje s'do jete si ti.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 26-07-2008, 16:39:10
Asgje...sepse nuk ia vlen
do degjoja ca psheretima njerezish :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 19:19:37
Do shkuaja shumë gjëra qe askush nuk do i kuptonte...

Perseri do shtoja dhe disa gjera...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 23:11:10
"Unë te ndjej përtej largesive
sepse ti jeton ne sytë e mi
bota mund te me fali gjithçka
por asgjë s'do jetë si ti.."

Do shkruaja kete perseri...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 27-07-2008, 01:05:22
me kot pres ti je si era . vjen kur do e iken po prape kur do....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-07-2008, 12:54:30
ju ruajte zoti,shendet e lumturi ne jeten tuaj :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 13:12:28
Do shkruaja

"I love you more than my life.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 27-07-2008, 15:52:36
Qe te shkosh atje ku ti don,duhet te nisesh nga aty ku je :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 15:59:32
"Shpirti im"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 18:55:56
"Disa here ne enderr buzet ti kam puthur
dielli me ka gjetur per ty duke u lutur
do ta kisha falur lumturine e kesaj bote
vec ta dija a jam endrra jote??!!..."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 27-07-2008, 20:19:43
ju ruajte zoti,shëndet e lumturi ne jetën tuaj :perqafim
te hengsha dasmen ty ishalla :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 22:38:15
"Shpirti im"
Edhe i imi,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 07:29:37
Do shkruaja : varja....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-07-2008, 08:24:44
"Pushime"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 11:53:10
"I'm having the time of my life.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 29-07-2008, 12:21:26
Close your eyes and imagine yourself watching a film that's callet "The dream or goal that most excite me include......What do you see.????
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 13:19:42
Empty places....empty spaces ... ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 29-07-2008, 14:09:16
me mungon :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 29-07-2008, 14:24:58
E larguar e harruar :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: iShUlLi ne 29-07-2008, 14:40:50
Regullin e arte "PPP" ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 29-07-2008, 14:47:41
dhe c'rregull eshte ky ???  hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: IZAORA ne 29-07-2008, 14:51:21
ah
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-07-2008, 18:35:55
Bohhh
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-07-2008, 21:18:12
Sa qetesi sonte
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: iShUlLi ne 29-07-2008, 21:33:09
dhe c'rregull është ky ???  hmmmmm:

Fillon me Para, P..., P... LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 29-07-2008, 21:35:53
vergiss es
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 08:13:54
Do shkruaja : Te urrej
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 08:49:35
Do ta shkruaja te dua
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 30-07-2008, 08:50:13
e shkuar e harruar
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 09:52:41
e harruar e perveluar  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:52:52
Do shkruaja
"BH,,,EH,,HH,,,AH," :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2008, 09:54:15
Mirupafshim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:58:09
Do shkruaja
"BH,,,EH,,HH,,,AH," :perqafim
Kete perseri...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 10:01:07
C'kemi  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 10:52:27
Mire po ti :)

Do shkruaja
"AH..BH..EH..HH."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 11:37:26
Ca do te thot kjo moj :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 11:39:01
"I love them with all my heart " :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 12:42:13
Kush jan them oree :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 12:44:16
"My mum and my brothers and my sister" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 12:47:11
E muaa :D  :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2008, 12:48:44


Do doja te degjoja dhe nje here buzet e tua kur me thoshin

Te dua...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 12:50:00
E muaa :D  :(
Ty po dihet valla tash... :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 12:58:45
DO te shkruaja ... I LOVE UU
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 30-07-2008, 13:42:29
Do te shkruaja. hmmmmm:

Jeni te mire keshtu siq jeni :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 30-07-2008, 13:43:41
si tirona se bo nona
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 30-07-2008, 14:42:30
Dita sot eshte shume e bukur :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:26:21
Do shkruaja

"Me too"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:46:57
Do ta shkruaja ... Me and you forever
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:48:29
"Always"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:49:44
Do ta shkruaja ... i love uu vala  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:50:45
"I kiss uu valla"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:54:52
I lick uu valla :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:56:16
"I f...orce uu valla" :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:56:56
I f...orce u to valla :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:57:45
"My baby"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:59:46
My princess
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 16:01:24
"My princ"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 16:15:25
My love
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 16:21:11
tjeter here me djale LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 30-07-2008, 17:06:04
.................
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 17:11:41
Do te shkruaja ...Eja ke une sonte :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 31-07-2008, 10:47:12
Edhe fluturat lendohen

 te pakten nga melankolia

 por shume shpejt do te ricohem

sdo fal me lot nga dashuria
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 10:58:50
"PSE"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 11:01:05
Do ta shkruja ....Eja tek une
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 12:23:48
"Rehat"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 12:29:34
jeta eshte genjeshter dhe kenaqesia pjese e saj
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-07-2008, 12:40:51
Te lutem me merr diku larg....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 12:47:33
ti je jeta ime
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 12:51:25
"You are my everything"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 12:53:14
ik hou van jou :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 31-07-2008, 13:24:02
dy shoke atehere qeme
te donım vetem ty
sdo mend qe nje tı e doje..
dhe smund te doje dy...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-07-2008, 13:26:51
Jeta nuk ka kuptim pa ty,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:28:18
ti je drita e syve te mi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-07-2008, 13:29:02
Ti je gjeja me e bukur qe kam ne jet,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:37:01
oh sa do te deshiroja qe kjo te ishte e vertete
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-07-2008, 13:41:07
Kjo eshte gjeja me e vertet e jetes sime :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:44:35
gezoju dhe jetoje ne kulmin e saj se nga kjo jete asgje me vete nuk kemi me marre
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 31-07-2008, 13:45:45
Dikur ne bashke
Thurem shumë endra
Por ja qe ndodh
E thyhet zemra
Do mundem valle
Te te haroj?
Por s'mund te fal
Me mire te shkoj
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:49:03
i forti te fal
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-07-2008, 13:54:04
Me lendove dhe dhimbja ishte shum e madhe shpir,dua te te fal por nuk gjej dot fuqi e shpirtit,sepse ate ja rrembeve ti... :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 31-07-2008, 16:00:47
"True love never died" :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-07-2008, 16:47:12
I dont think so....everything die when you dont love that ONE...we all gone die someday....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 16:58:16
Valla edhe une them qe dashuria e vertet nuk vdes :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-07-2008, 17:04:39
a je i sigurt? ne fillim te gjitha duken true love por me pas zbulojme zhgenjimin e madh dhe no more au iu apo jo?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Blue sky ne 31-07-2008, 17:11:20
Thanks Charli per perkrahjen tende :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-07-2008, 17:47:09
a thua te jene femrat kaq naive...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:55:18
..DASHURIA eshte e perjetshme per aq sa zgjat
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 31-07-2008, 17:57:32
gjumashe
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 18:05:23
ne rregull je ti vllai...Ca e thua aq shpesh ate gjumashe..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 31-07-2008, 18:10:31
mos  u merzit  zemer  une  vetem  avatarin  vlersova
je  edhe  vajze  e  embel,po  sikur  te  ishe i  idht
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 18:35:51
uufff
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 31-07-2008, 18:38:05
sa bukuroshe  je.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 18:40:15
 :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 31-07-2008, 18:45:22
sa vajze e  embel
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 18:49:53
...I LOVE BABYS BECAUSE I AM LIKE THEM..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dolce ne 31-07-2008, 19:04:13
Ujku nga ana tjeter e xhamit :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2008, 09:11:24
Zberthehu LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2008, 10:13:11
gjithmone gati :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 10:51:58
Duart lart...hapi kembet  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 01-08-2008, 11:02:26
..kembet    te  bej  te  lumtur
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2008, 11:06:33
afrohu LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 01-08-2008, 11:08:58
pa  tjeter
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 01-08-2008, 11:11:17
mbylle deren me kyc dhe fillo me nxemjen ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2008, 11:12:14
pa  tjetër

kalo duart mbi buze :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 01-08-2008, 11:16:14
kalo buzet mbi buze
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-08-2008, 11:19:25
Dua te ndjej afshin e trupit tend...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 01-08-2008, 11:22:44
mbylli syte dhe enderro qe ne ket bote askush nuk eksiston pervec dashuris dhe kenaqesis :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-08-2008, 11:31:27
Une i mbylla syt, te ndieva, por kam nevojen te te ndiej me afer meje, dua te te prek...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 01-08-2008, 11:40:03
endrra te mban gjalle ne ket jete kur ate ta bejme realitet mbetet vetem nje deshire e cila do te kujtohet perjete :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-08-2008, 11:48:50
Me pelqen te enderroj,,por nuk dua qe te ngelet vetem enderr,dua tia arri qellimit ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2008, 12:13:07
Eh ky xham..sa i poshter
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:21:59
"I love you"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:26:11
I love u too
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:29:25
"U R MY EVERYTHING"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:30:52
Ur heart belong to me
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:33:32
"AND URS TO ME"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:35:55
Love can help us to step forward
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:37:58
"YES DON'T WORRY" ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:40:18
Me and u forever and ever
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:42:33
"My love for you starts at forever
and ends at never...."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:44:20
Edhe e imja ashtuu
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2008, 16:15:00
Ka kohe qe trishtohem nga ky shi
   vec lotet smu thane nga keta sy

braktisa dike qe shume e doja
 zot me jep fuqi..te lutem me jep fuqi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 17:40:03
Me shkruaj....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 18:10:01
"Idioti i dreqit"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 18:45:39
Mu mbaruan fjalet
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 18:47:16
Mu mbarua avulli...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 18:52:01
mbarova vete... me lodhe sot LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 18:55:54
Dua nje sufllaqe...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 18:59:15
do behesh kaps
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:00:13
Me hahet buke
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 19:05:11
ha ndonje gje te ushqyeshme
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:06:27
Do ha pastaj, flm
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 19:11:08
po vi shpirt se lashe nam me internetin. me prit sa te lahem,sa te ushqehem,sa te krihem ,sa te trukohem,sa te vishem dhe uuuu nga ora 12 jam gati. hajde mos me ca koken. pres pergjigje. LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:12:10
Dole te dritarja e komshiut :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 19:15:50
shkrujta sms ne fakt. Me cmende me zile o njeri. tani do vi LOL LOL trapin jam gati
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:17:07
Ike dmth?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 19:22:13
duhet se per ndryshe do vij te thyej deren -thote. LOL LOL, per koke te komshiut ky eshte i shkare
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:23:19
Do i kesh hequr mendjen ti...
Behu gati e dil, se te iku koka e komshiut :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2008, 19:42:04
kujdes nga komshinjte,jane shume te domosdoshem :S
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 19:44:27
Jane te domosdoshem, po duan nje gardh te mire
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2008, 19:46:21
une per vete shyqyr qe i kam(fle ne nje dhome me komshien aq mire ja kaloj me te) :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 23:48:39
Ne pallatin me 12 kate ne cdo 3 dyer ke nga nje komshi te gatshem .qe kshu ska problem nese i iken koka apo....jane me bollik.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dolce ne 02-08-2008, 01:44:03
women's man's power :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 02-08-2008, 09:45:44
kalo duart mbi buzë :D
importa  che  tu 6  felice!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2008, 11:12:52
"Tani te njoh me mire"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 02-08-2008, 15:37:52
I love you more than before....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2008, 15:40:25
"Together forever
and never apart
maybe by distance
but never by heart."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 02-08-2008, 15:44:24
Zemra nuk njeh kufij
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-08-2008, 16:19:27
shpirti eshte i paster e i lire
zemra punon kur ka deshire
trupi dhe veglat e tij jane thjesht sherbyes te mire
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2008, 16:37:14
"Koha kalon u plaka dhe une" :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2008, 19:11:44
importa  che  tu 6  felice!
yeahhh tani kafshoji gishtat LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 03-08-2008, 00:55:05
mos me harro, fort me shtrengo...tashi po deshe hajde edhe me kafsho LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 03-08-2008, 00:57:37
"Koha kalon u plaka dhe unë" :D :D
U plake e s'e lage...e thoshte gjyshja ime ndjest paste, por ne vete te pare kuptohet...jepi forca vetes femer LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: dreamm ne 03-08-2008, 14:23:47
close ur eyes..make a wısh... ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 14:26:09
Do shkruaja
"Mos ma c...shume"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2008, 14:29:33
Do te shkruaja ....Si kur ta dija se ca tha kjo siper :D me to fjal :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 14:32:00
Do shkruaja

"Se kisha me ty me dike tjeter"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2008, 14:34:55
Do te shkruaja ....Po nejse vetem desha ta di :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 14:37:04
Do shkruaja

"Nuk dua zhurme"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2008, 14:39:17
Do ta shkruaja ...mos ke frik se jam une ktu :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 14:41:32
"Me ler rehat plsss"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2008, 14:43:10
Do ta shkruaja ...kujt ti thua kshtuuu :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 14:46:39
"Nje njeriu me dy drasa mangut" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2008, 14:47:24
Cili eshte ai
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-08-2008, 15:11:16
per momentin asgje :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 15:19:23
Kot shkruaj se askush nuk merr vesh sic duhet... :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2008, 15:20:28
HAjt se une marr vesh :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2008, 15:28:09
Do shkruaja
"Hello tomorrow"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-08-2008, 17:19:39
Mishel kthehu, :perqafimCapkene eja :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 03-08-2008, 22:28:30
Mishel kthehu, :perqafimCapkene eja :perqafim


edhe une te perqafoj...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 03-08-2008, 23:17:05
nuk di cfare te shkruaj....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 10:30:17
Shko dhe ti...perkiti te kaluares sime
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 10:36:06
mirupafshim  o  mirpafshin
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 10:44:48
mirupafshim  o  mirpafshin
do rri per inat te komshiut LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 10:47:36
ciao  mishel
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 04-08-2008, 10:48:01
Relax  :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 10:49:11
ciao  mishel
nuk jam misheli jam capkenja..nejse the njeren zere se ke pare tjetren,nje koke kemi ne te dyja :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Oqeani ne 04-08-2008, 10:52:22
Ktheje nikun qe e ke pas me heret Capi,, :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 10:55:19
sot nisesh,shkon por shpejt vjen ....dhe se dija qe me mungoje kaq!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 11:03:28
nuk jam misheli jam capkenja..nejse the njërën zere se ke pare tjetrën,një kokë kemi ne te dyja :D
iporta  che  sei felice
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-08-2008, 11:05:49
Do shkruaja,,se latrevo...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 13:04:23
ti zo imus
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 13:06:55
ti je jeta ime
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 13:24:30
nje zile e private me erdhi

thua do kesh qene ti ?

Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 13:25:59
e pres nje pergjigje nga ti :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 13:27:40
e pres një përgjigje nga ti :perqafim

kismet..kur te kem kohe :)

Aber was du mir gesagt hast war süss :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 13:41:26
u ngrit edhe avioni yt ,e sa te tjere do ngrihen...po dal te shoh i sati je ne rradhe LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-08-2008, 13:58:01
skiatorit... Dhe ti e imja... :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2008, 14:04:28
dhe vjen nje dite... :pafshim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 16:54:38
rruge e gjate na lodhi  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 21:54:04
vorrei portarti in un  luogo che  parli di  te,
dove  l"aria  ha  il tuo profumo  e  dove la tua bellezza  possa  riflertersi  nell"aqua.....ma purtroppo ..............

Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Dolce ne 04-08-2008, 22:03:05
ne anën tjetër te xhamit ndodhet një koleksionist parfumesh, te shisheve boshe :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-08-2008, 08:19:11
Emrin e atij dhe timin te rrethuar nga nji zemrer...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 13:18:11
Emrin tim...do shkruaja
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 13:37:59
Edhe emrin tim afer emrin te saj dhe do ti rrethoja me nje zemer  :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 13:43:21
Do shkruaja
"Dicka qe askush se kupton"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 05-08-2008, 17:38:44
Ne djall bota...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 05-08-2008, 18:15:09
bota eshte  e jona :D :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 06-08-2008, 07:56:05
Te DUA pa fund...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 06-08-2008, 09:25:40
call me...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 10:13:16
Do ta shkruaja ....Give me a number :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:45:48
"Do e thyeja kete xham vetem se kam shkruar shume gjera por kot ne fund"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 06-08-2008, 12:22:48
Zeri yt me dritheron sa here e degjoj...me ka marre malli
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 06-08-2008, 21:11:22
kur te vjen  burri nga stani, kur te vjen...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lura ne 06-08-2008, 21:48:58
Sa vape eshte ketu brenda shpirtit. Edhe xhamat i veshi ky malli i zemres sime.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-08-2008, 00:17:46
o po nuk shtyhet pa ty o jo.uffff po plas
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Hektori ne 07-08-2008, 00:38:10

  "Nuk ka fund kurreshtja ime"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-08-2008, 08:40:31
Nuk ka fund dhimbia ime...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 07-08-2008, 09:00:25
ferr-ferr-ferr  ja  ben  fustani
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 07-08-2008, 09:31:42
me mungon...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-08-2008, 11:25:27
Dua te te shikoj...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 11:36:20
Do shkruaja

"Largesi" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 15:31:41
"I LOVE YOU"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 07-08-2008, 16:07:00
te dua
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-08-2008, 17:40:03
mos i thuj njeriu.... :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-08-2008, 17:54:37
sa rob kot je !!!!!!  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-08-2008, 17:59:02
mos kerko te ta varin me zor. :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-08-2008, 18:08:01
Me mua e ke????

Nuk besoj  ^o)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-08-2008, 18:10:41
Nuk kam gje personalisht ketu une yllo po vazhdo lojen. :PWTF :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-08-2008, 18:12:54
ahh ok...


do shkruaja - Me mungon shumeeeee
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: IZAORA ne 07-08-2008, 18:54:56
nje zemer
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-08-2008, 08:36:23
e lenduar,,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 08-08-2008, 09:09:36
pse..
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-08-2008, 09:21:40
Nga tradhetia :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: La pikkola mora ne 08-08-2008, 09:33:22
pse ma bene kete...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 13:53:04
Do shkruaja
"Vetem"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:49:15
Do shkruaja

"Plsss leave me alone"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:51:44
Do ta shkruaja ...Noooo never u won't be alone :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:52:40
Do shkruaja
"Nuk flas me ty jo"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:54:23
Edhe une ne xham e shkruajte deee :D jo ty :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:56:39
Do shkruaja
"F*cking xham"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:57:39
Hahaha veq mos e the se pastaj te shan populli :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 15:05:53
Do shkruaja

"Kush e var per popullin see?"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 08-08-2008, 16:22:14
I love girls. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 17:05:17
I love you 2 :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Amarda 77 ne 08-08-2008, 19:05:02
I Love HIMMMM  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 10:17:08
trendafil, :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 09-08-2008, 10:31:25
vdekje -fashizmit
........
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 10:43:51
liri veprimi
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 09-08-2008, 11:00:55
remember me
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 11:07:04
nje fjale e shkruar ne xham fshihet por nje realitet nuk harrohet
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 12:08:05
Skiator :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 12:11:45
te dua shume naqe perq
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 12:12:37
Thnx edhe une ty :puth
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 12:16:27
ti je thesari ketu ne forum :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 12:18:40
Nuk e di vallai :S..Pasi thua ti :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 12:23:27
per mu kjo eshte nje realitet dhe mendoj se do te respektoj sa te kem jete hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 13:01:29
Do shkruaja

"Te kam falur"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 09-08-2008, 13:04:33
Do ta shkruaja .... Nuk e meritoj
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 13:05:10
te kam falur me gjithe zemer :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 13:06:21
Do shkruaja

"Merre shpejt se ndoshta ndryshoj mendje" :( :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 09-08-2008, 13:08:21
Do ta shkruaja .... E marr me gjith zemer  :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 13:09:56
Do shkruaja

"Happy days"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 13:10:08
gezoju asaj qe te sjell jeta dhe perkushtoju me shume deshire
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 09-08-2008, 13:42:14
Charlie mbyte veten. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 13:43:20
Do shkruaja

"I love boys"
:D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 09-08-2008, 14:26:09
ik hou van jou :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-08-2008, 15:54:09
Me ke munguar shummmm...
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 09-08-2008, 16:37:34
ça ke bo per
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-08-2008, 16:53:48
Te mendoj gjithmon....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: tkamzemer ne 09-08-2008, 17:08:19
secili  pervete
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2008, 17:08:48
Do shkruaja

"Mungesa jote shpirtin ma helmon"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-08-2008, 18:54:28
Mos me lendo kurr,,
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 10-08-2008, 09:48:44
enderroj cdo cast te jetes takimin me bukuroshen time :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-08-2008, 10:39:18
Do shkruaj,,Dua te fle ne kraharorin tend :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-08-2008, 14:06:31
Do shkruaja

"Pse?" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 10-08-2008, 14:22:29
Do shkruaja

"Mungesa jote shpirtin ma helmon"

Edhe une do ta shkruaja kete
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-08-2008, 14:23:41
Do shkruaja

"Harrom"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 10-08-2008, 14:28:32
Do ta shkruaja ...sikur te ishte aq e lehte
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-08-2008, 14:37:41
Do shkruaja

"Sikur te......" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-08-2008, 09:27:12
Do shkruaja,,dua te vish tek une :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 11-08-2008, 13:13:25
Do shkruaja....Pirdh pirdh se lirohesh....LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-08-2008, 15:02:39
 :-[ :P :-[
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-08-2008, 15:05:20
mos me permend llapen se me shtove vapen :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-08-2008, 15:09:57
 :love:..mos se me prishe :-[..floket :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 11-08-2008, 16:40:31
sa shpejt te harorjn njerzit pupupu direkt shkojn tke te tjeret dhe jo tek miqt e ngusht
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 11-08-2008, 16:48:07
ec te vdeksha ehh jan ca po varaj ti cun a goc je ?
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SmiLey ne 12-08-2008, 00:02:16
I Love You...I'll Kill You... :-[ (just as Enigma says :P)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 12-08-2008, 07:41:51
Ja s'kam pune tjeter te zhgarravis edhe xhamat tani  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-08-2008, 08:56:21
sa shpejt te harorjn njerzit pupupu direkt shkojn tke te tjerët dhe jo tek miqt e ngusht
Do shkruaja mos u merzit se une te kam shum xhan :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-08-2008, 14:21:21
Do shkruaja

"Te adhuroj"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 12-08-2008, 14:22:42
Do ta shkruaja ...I love uu
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-08-2008, 14:30:43
Do shkruaja

"Faji im!"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 13-08-2008, 04:38:39
faji eshte kopil :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Sikur ne 13-08-2008, 05:59:05
Mbylli syte
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-08-2008, 08:28:34
faji është kopil :perqafim
Faji eshte i imi :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-08-2008, 12:03:53
Do shkruaja

"Pse valle ne zemer e lendon e dhiombjet e mia nuk i sheron??.."
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-08-2008, 12:20:44
DHimbja nuk shuhet as edhe nji her :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-08-2008, 12:24:15
Do shkruaja
"Pse nuk me len te qete ne vetmine e kesaj bote
dhe te behet e lumtur pa mua zemra jote..?"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 13-08-2008, 13:46:51
E zeza maniaku....ikni nga xhama LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 13-08-2008, 16:40:12
dale moj dale dale sa te vi dhe un pritem moj pritem pritem se te dua shume :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-08-2008, 19:19:28
Do shkruaja

"Ec thyej qafen pashe zoten"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2008, 01:29:24
Do shkruaja:Qafen e kam te forte. :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Diamanta11 ne 14-08-2008, 02:04:10
sukses
dua te realizoj cdo ender!
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 14-08-2008, 05:04:59
endrrat tuaja u befshin realitet :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 07:40:30
Do me mungosh shumeeee...o xham i palare  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 09:30:15
kete xhamin e zogopisur do  e laj kush apo ta thiej cope e cike....

u beme koshte e kaqe ketu LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 09:49:56
Dua te te takoj :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 10:28:03
Akullore me kuash????


faqen e zeze pac more xham LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 11:04:10
epo dil e  bleje  :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 11:37:49
po hajde mi se ta jap une nje....ja te vete ta blej dhe ta lepij me dedikim per capin..ok???? LOL LOL LOL


Do shkruaja...jam teslim per gjume
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 12:15:48
Do shkruaja
"Don't worry be happy"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 12:21:18
Do shkruaja...
Do te pres deri sa te vdes hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 12:22:03
Do shkruaja...
Do te pres deri sa te vdes hmmmmm:

Edhe une kete do ta shkruaja
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 12:28:19
Do shkruaja
"Ishalla nuk vdes kurre"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:19:06
Ujku qimen e nderron por zakonin se harron
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:23:46
Do shkruaja

"Gabim shum shum e ke"

dhe
"Me keto fjale me ben te harroj"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:24:50
Smu pergjigje kur te shkruajta kurse X-it iu pergjigje kur te shkruante sme the as pse as qysh as tek................ .
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:25:43
"Nuk eshte muhabet qe behet ketu" ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:27:31
Do shkruaja :Sa i merzitur qe jam :(:(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:28:23
Do shkruaja
"Sa semure qe jam" :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:32:30
do shkruja shkoni ne mjek popullor  :P :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 13:34:55
Me mungon..... :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:36:21
STAY AWAY FROM M :D
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:46:03
Do shkruaja

"Qetsi plsss"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:50:29
pse e du kaq shum grun  :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:53:12
Do shkruaja

"U bo qameti dhe u cmend mileti" LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:54:10
Vaj vatani vaj mileti ku na iku ku na mbeti sa eshte prishur ky mileti
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:55:16
do shkruja ku shkoi gjuha e paster shqipe :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 14:02:19
mendje mendje kjo dynja
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 14:30:07
ci ke keto moj Capkene , moj vajze moj....

Do shkruaja - Per mua nuk je vetem ti....JAM VETE MBI TE GJITHA LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:14:15
Do shkruaja

"Qetsi plsss"
Kete perseri :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-08-2008, 07:15:47
do shkruaja....


Pritja i kaloi kufijte e saj
Tani nuk te pres me....

Genjen shpesh fjala,
por heshtja thote gjithnje te verteten.....
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 09:54:39
ruaje fort shamine, se shpejti ajo shami do ju bashkoj perseri :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 10:17:09
vetem pesimist te mos te jemi,me optimizem dhe deshire te mire cdo gja mund te kemi :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:46:32
Dua te te kem pran :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-08-2008, 12:26:28
Do shkruaja

"ME FAL DHE TE DUA ME GJITHE SHPIRT"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: mishel ne 15-08-2008, 13:18:20
Mjaft me vargje për dashurinë
më thoni ju,
Ato ta kane përpirë krejt mendimin
Ndal !
I them vehtes edhe unë
dhe shoh..
si bota ndal rrotullimin


 :) :) :)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-08-2008, 18:21:18
Do shkruaja

"Varja"
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-08-2008, 20:11:59
mishel cfar ka Capkenja hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: joy&joy ne 15-08-2008, 20:48:37
me mjaftoj te shoh nga larg  qe te  kuptoj se je e embel,
me mjaftoj te shoh nga larg qe te kuptoj se je e bukur,
me mjaftoj te shoh nga  afer te kuptoj se  nga larg,
nuk shihet UN CA22O.
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Triology ne 15-08-2008, 21:53:00
ehhh ste do njeri sot jo :(
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Diamanta11 ne 16-08-2008, 03:33:11
Triumf hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 09:09:30
Te dua vetem ty ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 09:44:25
esi ise izoi mu :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 10:02:18
 :D Esai eisai to moro mu :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 10:07:47
esi ise kukla mu agapula mu,me fal se nuk di te shkruaj greqisht por e flas pak :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 10:36:13
 :D Do shkruaja...
Mos me lendo hmmmmm:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 10:47:51
forca me mungon qe te lendoj njeri por zemra eshte e mbushur qe te dhuroi dashuri :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 11:12:52
forca me mungon qe te lendoj njeri por zemra është e mbushur qe te dhuroi dashuri :perqafim
Do shkruaja,,
NJi  dashuri larg :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 11:17:17
por shpejt do jete prane
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 11:26:24
Ah kete xhamin do ta thyej fare une :P
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 11:31:51
cfar do te kemi atehere, do na duhet te mbledhim copat e tij.bolle te thyer kemi zemren le ta mbajme kete xhame per shkrimet tona
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 11:33:27
cfar do të kemi atëherë, do na duhet te mbledhim copat e tij.bolle te thyer kemi zemren le ta mbajmë këtë xhame për shkrimet tona
E'mire ather nuk po ta prish nuk ethyej jo ;) :perqafim
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 11:39:00
qe se shpejti te na bashkoj :engjell:
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 13:12:53
Do shkruaja

"I love you shpirt" :X :X
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:18:20
Do shkruaja

"I love you shpirt" :X :X
Kete perseri ;)
Titulli: Çfarë do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli
Postuar nga: Lefter ne 16-08-2008, 21:33:11
Give it up to me. :D :D