Cfare hallesh keni ? - 7 - Café Zerion ツ

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cfare hallesh keni ?

 Cfare hallesh keni ?

· 153 · 10203

  • Postime: 7522
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#150 ne: 17-11-2021, 13:18:09
Corona died, tani kemi hall te behemi normale … 😂

  • Postime: 1758
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#151 ne: 10-07-2022, 11:27:00
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄

  • Postime: 7522
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#152 ne: 25-07-2022, 18:35:16
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄
Fillo se te ndalon shoqnia nqs nuk durrohesh me 😂

Temat e fundit