Çfarë i uroni personit te mësipërm? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 82697

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 27-05-2008, 14:31:24
Urime te mira për te gjithë nga unë :perqafim
« Editimi i fundit: 24-06-2008, 20:05:48 nga Mishel »

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-05-2008, 14:42:44
KSAJ SIPER I UROJ TE LIDHET ME NEJ CUN SI UN TE LEZETSHEM :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-05-2008, 14:48:27
ehhh more shoku e kam cunin une po nuk eshte i mire si ti... :D
Ketij i uroj jete te mire dhe pa brenga..

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-05-2008, 14:49:26
ksaj siper im uroj qe te jet e lumtur dhe te bej dhe nje beb si un :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 27-05-2008, 14:51:13
E kam nje bebe tani per tani ...
Ty te uroj qe ta fitosh llotarin.. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-05-2008, 14:52:55
ca llotarie :P

KSAJ SIPER I UROJ TE BEHET KENGETARE TALLAVA  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 27-05-2008, 14:53:54
ehe hec aty ti me keto urime :D
Ty te uroj te behesh kengetar me cifteli dhe lahut.. :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 27-05-2008, 14:55:57
kesaj dy gjera,,gjithqka qe e ben te lumtur dhe asgje qe e ben te vuaj,,ehehe, :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 27-05-2008, 14:58:56
Thanx :perqafim
Ketij i uroj nje jete plot me gezime dhe te martohet sa me shpejt... :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 27-05-2008, 15:03:26
ahah flm shumm. :perqafim

Kesaj gjithqka  ja do  zemra,, :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 27-05-2008, 15:05:06
Edhe ketij...
p.s Ke mendje per martese?

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 27-05-2008, 15:10:48
te vij ne shqiperi sa me par

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 27-05-2008, 15:21:13
Te antarsohet ne forumin rinor te PD  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 27-05-2008, 15:23:08
I uroj te mira

#14 ne: 27-05-2008, 15:24:04
Të antarsohet ne forumin rinor te PD  :D
te behet kryetari i levizjes "MJAFT"  :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 27-05-2008, 15:25:19
jam ke PS ore ce du PD ksaj siper te behet kryetare forumi

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-05-2008, 15:26:46
As mo e co ndermend ate gje, te jem te mjafti sikur te jemi te partia komuniste njesoj jane ato :D

Ty te uroj te behesh Volejbolliste :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#17 ne: 27-05-2008, 15:27:59
Uroj qe te behet ndonjeher deputet i PS-s :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 27-05-2008, 15:50:02
I uroj te behet president i femrave te bukura :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 27-05-2008, 15:55:51
I uroj te behet shefe e imja :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 27-05-2008, 15:56:57
Shefe per c'fare se ka shefe te ndryshme?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#21 ne: 27-05-2008, 16:00:51
Shefe e imaja personale :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 27-05-2008, 16:01:03
te jet mir

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 27-05-2008, 16:01:21
aha :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#24 ne: 27-05-2008, 16:02:51
Kuptove tani :D


I uroj te vij ne Shqiperi sa me shpejt

Temat e fundit