Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 43 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 71562

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1050 ne: 08-08-2008, 14:21:26
Ketij i uroj ti nderroje keto urime pak :D

 • Postime: 4261

#1051 ne: 08-08-2008, 14:21:59
Kesaj i uroj ta nderroj avatarin pak :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 08-08-2008, 14:24:00
Ketij i uroj te ma gjej nje avatar plssss :D

 • Postime: 4261

#1053 ne: 08-08-2008, 14:25:09
Hahah e di e di po ndonje tjeter jo foton tende mos e vendos ate po ndonje tjeter :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1054 ne: 08-08-2008, 14:28:36
I uroj te ma gjej nje avatar pra... :D

 • Postime: 4261

#1055 ne: 08-08-2008, 14:29:57
Ehh i uroj qe ta vej avatarin tim pra kur te ia gjej

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1056 ne: 08-08-2008, 14:31:29
Gjeje nje te mire vec ok...dhe i uroj te mos ma gjej x-rated :D,edhe i uroj ta heqin mendjen nga ato gjera :D

 • Postime: 4261

#1057 ne: 08-08-2008, 14:32:53
Hahhaah ehh valla une tjeter nuk dii praa :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1058 ne: 08-08-2008, 14:35:29
eehhh i uroj ti therrasin pak mendjes :D

 • Postime: 4261

#1059 ne: 08-08-2008, 14:36:12
I uroj qe te kete mendjen si timen tanii :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1060 ne: 08-08-2008, 14:39:57
Hahaa e di ti si e kam :D

 • Postime: 4261

#1061 ne: 08-08-2008, 14:40:55
I uroj qe ta bejm mendjen nje

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1062 ne: 08-08-2008, 14:43:30
Nje e kemi vallai

 • Postime: 4261

#1063 ne: 08-08-2008, 14:45:10
Uroj qe te me doj edhe me shum bre  :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1064 ne: 08-08-2008, 14:46:12
Ska me shum vallai se kaq :perqafim

 • Postime: 12234

#1065 ne: 08-08-2008, 16:24:50
I uroj qe te me bjen ne luge sa me shpejte. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 08-08-2008, 17:07:40
Hahaaa..jo de po tutna vallai prej nuses :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1067 ne: 11-08-2008, 10:53:14
Te ket gjithmon shendet dhe pare ;) :perqafim

#1068 ne: 11-08-2008, 13:36:46
nuk i uroj asgje...as te mire e as te keqe...nuk ma ndjen per ca...


hajde Capi...me uro na nji gje  :P :P :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1069 ne: 11-08-2008, 13:41:00
Te uroj une te jesh gjithmon me keto mend qe je do perparosh shum...

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1070 ne: 11-08-2008, 13:44:22
Lumturi...

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1071 ne: 11-08-2008, 13:48:17
Flm...SHendet dhe lek... :)

#1072 ne: 11-08-2008, 13:58:27
Kesaj i uroj qe me ne fund te dali nga te qenurit rast i deshperuar....

PS: E fillove ti andaj mbaje ne ke. Ste kam share e ste kam uruar asgje te keqe , ishe ti ajo qe me tregove se kush "isha"..pret lavderime gje????

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1073 ne: 11-08-2008, 14:13:56
Nga ty as edhe nji gje :)
Te jesh mir :)

#1074 ne: 11-08-2008, 14:15:39
RRofsh do jem se s'ben.//

Kesaj i uroj te jete e qete me veten.....

Temat e fundit