Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 152 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 71644

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3775 ne: 18-05-2011, 09:17:09
e kujt i plasi fundja :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3776 ne: 18-05-2011, 09:21:33
mos ja prishin dyqanit militatet e partive, qe jan cmendur fare.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3777 ne: 18-05-2011, 09:25:25
:D ehhh cna gjeti thuaj :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3778 ne: 18-05-2011, 09:28:38
Te takoje Shejtanen ne rruge :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3779 ne: 18-05-2011, 09:29:28
te na takoj te dyjave ne rruge :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3780 ne: 18-05-2011, 09:38:58
Me keto rruge qe ka Tirana , ndoshta duke pyet ku i bie kjo pjes.  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#3781 ne: 18-05-2011, 13:00:14
Uroj ti bjere lotaria  :D

 • Postime: 4261

#3782 ne: 18-05-2011, 13:02:23
I uroj ti bjeri fyllit tim :D :D

 • Postime: 12234

#3783 ne: 18-05-2011, 13:03:16
I uroj kenaqesi te madhe duke e mbajtur ne goje  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3784 ne: 18-05-2011, 13:49:05
Sa me shume zocka te njoma. :D :D

 • Postime: 12234

#3785 ne: 18-05-2011, 13:51:30
Ta kem ortak neper terren  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3786 ne: 18-05-2011, 13:54:06
 ;)   Dil ketej dil se eshte plot terreni. ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3787 ne: 18-05-2011, 13:54:46
pse e genjen more?!!

ka rene flama ne kotec LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3788 ne: 18-05-2011, 13:55:47
Nga koteci yt ndoshta.... :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3789 ne: 18-05-2011, 13:57:01
mua me thane qe eshte duke kaluar nga epidemi ne pandemi :D eshte e sigurte qe pune minutash dhe do t'ju kapi dhe juve :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3790 ne: 18-05-2011, 13:57:53
LOL te hengert goja banane jarebi. :P LOL

 • Postime: 12234

#3791 ne: 18-05-2011, 13:59:33
Kush tna kapi? :D

I uroj kotece te perplota  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3792 ne: 18-05-2011, 14:05:05
LOL te hengert goja banane jarebi. :P LOL

vallai te mira jane,te buta, te embla, te shijshme :D


e di ci tha bananai vibratorit?

e shikon vibratori bananen duke u dridhur dhe e pyet:"pse dridhesh?" se ty ste ha njeri i pergjigjet ajo :D

 • Postime: 12234

#3793 ne: 18-05-2011, 14:06:15
hahahahhahaha...... I uroj banane me shumice  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3794 ne: 18-05-2011, 14:07:23
dhe une ty gjithashtu LOL do qe ti ndajme bashke :D

 • Postime: 12234

#3795 ne: 18-05-2011, 14:08:00
I uroj nje jave ne deti me mua dhe Sterion...LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3796 ne: 18-05-2011, 14:08:54
Fjala e tij ne vesh te perendise. :P :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3797 ne: 18-05-2011, 14:10:23
te mbushme e keni te dy :D zgjohuni tani se ngelet tu pa endrra ^o)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3798 ne: 18-05-2011, 14:11:02
E moj ti si ben, jo per gje po ben vaki edhe s'ndodh. :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3799 ne: 18-05-2011, 14:12:05
keni pare shume filma ju shoku, hajt cohuni se e keni bere divanin grope dhe doren cope LOL

Temat e fundit