Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 155 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 71430

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3850 ne: 30-05-2011, 14:32:58
fitift noj skedin kto dit :)

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#3851 ne: 30-05-2011, 15:38:37
shendet

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3852 ne: 31-05-2011, 09:26:24
lumturi :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3853 ne: 31-05-2011, 09:27:41
i uroje ti bie ndonje thes me lek kokes :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3854 ne: 31-05-2011, 09:28:47
:D pse ore kaq shume ma do te keqen LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3855 ne: 31-05-2011, 09:34:24
Tani duke pare duke bere :P Prit te ndodhi nje here, pastaj e vlersojm :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3856 ne: 31-05-2011, 09:58:46
:P

 • Postime: 2173

#3857 ne: 31-05-2011, 10:01:06
he mooooo? ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3858 ne: 31-05-2011, 10:02:34
he mo :D nga ke humb ti o lumadh :D ?

 • Postime: 2173

#3859 ne: 31-05-2011, 10:04:27
pas grave...me doli shpirti :-[

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3860 ne: 31-05-2011, 10:07:02
ah lumadhi ti :D ta moren shpirtin :D

 • Postime: 2173

#3861 ne: 31-05-2011, 10:09:17
hallall ja bej..me dalte edhe shpirti siper ndonjeres thuaj :P

 • Postime: 4261

#3862 ne: 31-05-2011, 11:23:29
I uroj ti dal shpirti siper Leftos LOL

 • Postime: 2173

#3863 ne: 01-06-2011, 11:35:18
jo jo..se te merret fryma ty se ngele poshte Leftos :-[ :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3864 ne: 01-06-2011, 11:53:54
turp e faqe e zeze se jeni bere nje treshe qe spo e merr me njeri vesh kush ia futi kujt :D

 • Postime: 12234

#3865 ne: 01-06-2011, 12:28:43
I uroj te fitoje lotarine,jo per gje por  e kemi komshie na bjere dhe ne dicka  :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3866 ne: 01-06-2011, 12:38:05
i uroje 1 qershorin.

 • Postime: 12234

#3867 ne: 01-06-2011, 12:41:25
I uroj liberalizimin e vizave  :D

 • Postime: 2173

#3868 ne: 03-06-2011, 13:16:41
bythe te forta :-[

 • Postime: 12234

#3869 ne: 18-06-2011, 11:34:53
Ti bjere ne dore te Charliet  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3870 ne: 19-06-2011, 18:02:32
nje takim me mua  :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3871 ne: 20-06-2011, 00:49:28
 1 takim me mua  :D

tu ben 2 tani :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3872 ne: 20-06-2011, 11:31:46
une sdua nje takim me ju :D :D

them nje fundjave te nxehte me shume sec eshte temperatura e motit, u djegsh :D

 • Postime: 4261

#3873 ne: 20-06-2011, 12:20:32
I uroj qe javes tjeter te me dal me nje trendafil perpara lagjes se vet dhe te me pret :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3874 ne: 20-06-2011, 13:11:04
hajt se vallai tek cepi i pallatit tim eshte nje plak qe shet trendafila :D do te presi me nje kove me trendafila :D :D ne mungesen time... do ta dish ku eshte ?

Temat e fundit