Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 165 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 83227

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4100 ne: 31-08-2011, 16:16:39
manager vetem i vajzave me gjith qejf :)           te uroj te behesh badigarde te dera e forumit qe mos te lesh te hyn ne forum ca kokrra :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4101 ne: 31-08-2011, 16:17:27
hahahahahahhaa se ke keq aspak jo...LOL

kete te kete nje jete te lumtur dhe te gjate sa do te doje ai...

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4102 ne: 31-08-2011, 18:36:13
Te paca per jet e q...  sa te duash vet  :D :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4103 ne: 31-08-2011, 20:30:44
 hmmmmm: ????????? Ca deshe me thene

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4104 ne: 31-08-2011, 22:36:25
te fitoj letebingon :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4105 ne: 31-08-2011, 22:39:28
te mos plaket kurr .... Jojo:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4106 ne: 31-08-2011, 22:44:49
te gjith do plakemi nje dit nuk i shpeton njeri po tjem me dur e kom deri diten e fundit qe do jem 90 vjec thuaj :)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4107 ne: 31-08-2011, 22:53:02
edhe une do  plakem..por thjesht do me ikin vitet.. se nuk do le veten te me plaket lekura....se ja fus vetes pastaj..hahahah >< >< ><

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4108 ne: 01-09-2011, 08:41:36
jete te gjate dhe shume dashuri :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4109 ne: 01-09-2011, 10:27:09
ate qe deshiron ajo em shume...une ia uroj ta kete :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4110 ne: 01-09-2011, 10:35:43
te rifilloje jeten hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4111 ne: 01-09-2011, 11:20:14
ketij ti japi drejtim jetes.... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4112 ne: 01-09-2011, 13:26:35
nje komshi si une :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4113 ne: 05-09-2011, 15:51:27
nuk me intereson...jam e kompletuar me ceshtje "komshijsh" xhan LOL

ketij i uroj vetem te shikoj drejt dhe te dali nga ai roli io njeriut te mire me top hahahaha

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4114 ne: 05-09-2011, 15:53:04
te pakten ne raport me ty kam dale qysh sot..nga cdo lloj roli hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4115 ne: 05-09-2011, 15:56:16
sa mire do te thote se me fund do jesh VETVETJA.....bravo keshtu me pelqen

i uroj ti mbaj sa me gjate ky lloj premtimi

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4116 ne: 05-09-2011, 15:58:45
fli e qete ne kete drejtim..se jam nga ai vend qe e mbaj llafin dhe inatin.. hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4117 ne: 05-09-2011, 16:04:42
si ta kesh e me ke ta kesh.....shnet e inat tu bofte....

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4118 ne: 06-09-2011, 09:24:30
Te plotesohen deshirat e ngelura per 2011 :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4119 ne: 06-09-2011, 11:43:59
jete te gjate por me kusht qe te jete i lumtur :P

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4120 ne: 17-09-2011, 14:41:50
i uroj vteem dite te qeshura

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4121 ne: 17-09-2011, 14:55:11
nete te qeshura :P

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4122 ne: 17-09-2011, 15:16:19
dashuri te perjeteshme
nje gje e rralle por jo e pamundeshme :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4123 ne: 17-09-2011, 22:10:22
vibrim jete....

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4124 ne: 17-09-2011, 22:21:06
lumturi ne jet.....

Temat e fundit