Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 166 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 71712

 • Postime: 12743

#4125 ne: 18-09-2011, 10:32:26
qendrim te mbare ne forum...

 • Postime: 266

#4126 ne: 18-09-2011, 15:36:03
Qe ti bej burri nje tatuazh me dhembe sonte. :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4127 ne: 18-09-2011, 19:23:55
Nje jete pa stres

 • Postime: 12743

#4128 ne: 19-09-2011, 10:14:46
te jete si nje lule...

 • Postime: 2173

#4129 ne: 19-09-2011, 13:40:55
te thyeje gishtin e djathte te kembes se majte hmmmmm:

 • Postime: 12743

#4130 ne: 19-09-2011, 14:56:47
ky te zer mend dhe ti japi drejtim me ndonjeren

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4131 ne: 19-09-2011, 15:16:26
Fat ne dashuri.. :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4132 ne: 19-09-2011, 15:31:17
shume dashuri dhe sex me ke ti doje zemra :D

 • Postime: 12743

#4133 ne: 19-09-2011, 15:43:08
te jete topce me shendet

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4134 ne: 19-09-2011, 15:43:54
Ti shkoje vaj muhabeti.. :P

 • Postime: 12743

#4135 ne: 19-09-2011, 15:44:32
ketij i uroj.....te me bjere ne dore e ta bej rrugen per shtepi mos te gjej LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4136 ne: 19-09-2011, 16:16:34
Uroj mos i bij ne dore kesaj se shume nevrike me duket.. :P

 • Postime: 12743

#4137 ne: 19-09-2011, 16:17:41
ti ma uron mua kete apo vetes????


ketij i uroj te mesoj proverbin "Qeni qe leh...te ha me gjithe lecka " LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4138 ne: 19-09-2011, 16:20:35
e kam mesuar ... Rende ne doren e ndonje hundleshi. LOL LOL LOL

 • Postime: 12743

#4139 ne: 19-09-2011, 16:21:13
pse per ta depiluar????

ketij i uroj te takon shoqen e Bananes me Karrote...... :P

 • Postime: 2173

#4140 ne: 20-09-2011, 13:46:35
te pengohet rruges dhe te bjere siper nje shkopi me maje :-[

 • Postime: 12743

#4141 ne: 20-09-2011, 14:34:52
grens...po si ti bie siper apo anash LOL

ketij i uroj mos te zemerohet me me mua...se si une ka plot por une jam vetem 1 LOL

 • Postime: 2173

#4142 ne: 21-09-2011, 15:33:44
te me besoje kur e kam me shaka dhe kur seriozisht hmmmmm:

 • Postime: 12743

#4143 ne: 21-09-2011, 15:58:06
ceshtje kendveshtrimi dhe bindjeje...s'ke c'i ben...veshtire te ndryshohen ca njerez LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4144 ne: 21-09-2011, 16:19:19
Te mbledhe mendjen dhe te me mbaje fort se mos me marrin te tjerat. LOL

 • Postime: 12743

#4145 ne: 21-09-2011, 16:21:54
mos me thuaj.......LOL LOL...ja do shtri nje kabell te te lidh nga zyra ime gjer te e jotja.....sos se leviz kembet LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4146 ne: 21-09-2011, 16:23:45
Mos i dalin leket per kabull. :P LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4147 ne: 21-09-2011, 16:24:08
Ta ze gjumi siper tasterave :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4148 ne: 21-09-2011, 16:25:46
Eh gjumash vellai me ndodh shpesh.. LOL

Ketij ti nderrohet nickname se sa here qe e lexoj gjumin me ndjell. LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4149 ne: 21-09-2011, 16:29:42
Tipi, mos e lexo postimet e mia :D

Temat e fundit