Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 167 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 80645

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4150 ne: 21-09-2011, 16:31:16
Ti plotesohet deshira. :D :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4151 ne: 21-09-2011, 16:31:56
... ti bie ndonjera ne dore :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4152 ne: 21-09-2011, 16:33:21
gjumashit i uroj nje  :perqafim apo dicka me shume nga ajo qe do....


gjumash sa keq e kam lexu postimin me siper per Tipin...ueeeee lashe nam LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4153 ne: 21-09-2011, 16:36:20
T emos skuqet dhe turperohet.. :P  Ec se po i jap nje shans te dyte... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4154 ne: 21-09-2011, 16:40:23
tipit do i uroja....qe cdo dite kur te ngrihet ne mengjes...ti thote zotit

faleminderit o zot per gjithcka qe me ke dhene... :) :perqafim

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4155 ne: 21-09-2011, 16:47:04
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4156 ne: 21-09-2011, 16:51:00
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4157 ne: 21-09-2011, 19:06:15
realizim te gjitha enderrave

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4158 ne: 22-09-2011, 13:09:45
suksese ne fushen e kenaqesise ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4159 ne: 22-09-2011, 13:39:42
suksese ne dashuri  :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4160 ne: 22-09-2011, 22:42:35
Tja boj zot mar e mir si rruget e shqipris .

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4161 ne: 23-09-2011, 09:28:15
Rrofsh urim te mire me paske dhone.....rruget e shqiperise cope cope,,,,

ketij i uroj te jete pak me i embel

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4162 ne: 23-09-2011, 09:31:40
I uroj pune shume qe te mos ket kohe per forum  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4163 ne: 23-09-2011, 10:33:19
me keq se cjam s'mund te behem :D

deri ne fyt me pune mgjth rrofsh :P


ty fat ne dashuri :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4164 ne: 23-09-2011, 10:41:22
me krahe te lehta :) :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4165 ne: 23-09-2011, 12:37:09
te kete qejf per te shijuar :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4166 ne: 24-09-2011, 12:34:28
Uroj qe te punoj icik me pak ,qe te jet me e fresket dhe mos te marri per keq ndonje shaka.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4167 ne: 24-09-2011, 17:00:13
ketij i uroj te behet sa mali i tomorrit

ps: mos ki merak se e kuptoj shakane

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4168 ne: 25-09-2011, 15:33:47
Suksesi ta shoqeroje gjate gjithe rruges se gjate te quajtur JETE!

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4169 ne: 25-09-2011, 17:07:10
Te behet nje topmodel. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4170 ne: 25-09-2011, 21:30:14
te kete cdo gje ashtu sic edhe e deshiron..

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4171 ne: 26-09-2011, 13:17:42
te kete nje komshi si une :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4172 ne: 26-09-2011, 14:55:31
do i deshiroja mos te kishte kurre nje komshije si une.

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4173 ne: 29-09-2011, 16:34:32
Pasdite te bukur

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4174 ne: 29-09-2011, 19:14:00
pac suksese ne jet :)

Temat e fundit