×
Hyrja
Profili

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 70872

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#4150 ne: 21-09-2011, 16:31:16
Ti plotesohet deshira. :D :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4151 ne: 21-09-2011, 16:31:56
... ti bie ndonjera ne dore :D

 • Postime: 12743

#4152 ne: 21-09-2011, 16:33:21
gjumashit i uroj nje  :perqafim apo dicka me shume nga ajo qe do....


gjumash sa keq e kam lexu postimin me siper per Tipin...ueeeee lashe nam LOL

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#4153 ne: 21-09-2011, 16:36:20
T emos skuqet dhe turperohet.. :P  Ec se po i jap nje shans te dyte... :D

 • Postime: 12743

#4154 ne: 21-09-2011, 16:40:23
tipit do i uroja....qe cdo dite kur te ngrihet ne mengjes...ti thote zotit

faleminderit o zot per gjithcka qe me ke dhene... :) :perqafim

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#4155 ne: 21-09-2011, 16:47:04
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#4156 ne: 21-09-2011, 16:51:00
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4157 ne: 21-09-2011, 19:06:15
realizim te gjitha enderrave

 • Postime: 2173

#4158 ne: 22-09-2011, 13:09:45
suksese ne fushen e kenaqesise ;)

 • Postime: 12743

#4159 ne: 22-09-2011, 13:39:42
suksese ne dashuri  :P

 • Postime: 266

#4160 ne: 22-09-2011, 22:42:35
Tja boj zot mar e mir si rruget e shqipris .

 • Postime: 12743

#4161 ne: 23-09-2011, 09:28:15
Rrofsh urim te mire me paske dhone.....rruget e shqiperise cope cope,,,,

ketij i uroj te jete pak me i embel

 • Postime: 12234

#4162 ne: 23-09-2011, 09:31:40
I uroj pune shume qe te mos ket kohe per forum  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4163 ne: 23-09-2011, 10:33:19
me keq se cjam s'mund te behem :D

deri ne fyt me pune mgjth rrofsh :P


ty fat ne dashuri :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#4164 ne: 23-09-2011, 10:41:22
me krahe te lehta :) :)

 • Postime: 12743

#4165 ne: 23-09-2011, 12:37:09
te kete qejf per te shijuar :D

 • Postime: 266

#4166 ne: 24-09-2011, 12:34:28
Uroj qe te punoj icik me pak ,qe te jet me e fresket dhe mos te marri per keq ndonje shaka.

 • Postime: 12743

#4167 ne: 24-09-2011, 17:00:13
ketij i uroj te behet sa mali i tomorrit

ps: mos ki merak se e kuptoj shakane

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4168 ne: 25-09-2011, 15:33:47
Suksesi ta shoqeroje gjate gjithe rruges se gjate te quajtur JETE!

 • Postime: 266

#4169 ne: 25-09-2011, 17:07:10
Te behet nje topmodel. :perqafim

 • Postime: 12743

#4170 ne: 25-09-2011, 21:30:14
te kete cdo gje ashtu sic edhe e deshiron..

 • Postime: 2173

#4171 ne: 26-09-2011, 13:17:42
te kete nje komshi si une :-[

 • Postime: 12743

#4172 ne: 26-09-2011, 14:55:31
do i deshiroja mos te kishte kurre nje komshije si une.

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4173 ne: 29-09-2011, 16:34:32
Pasdite te bukur

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#4174 ne: 29-09-2011, 19:14:00
pac suksese ne jet :)

Temat e fundit