×
Hyrja
Profili

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 70886

 • Postime: 266

#4175 ne: 29-09-2011, 22:21:04
Rafsh me naj puset muti.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#4176 ne: 29-09-2011, 22:41:50
ktej jan te siguruara po ki kujdes ti se andej i vjedhin kapaket e pusetave e i shesin per hekur :P

 • Postime: 266

#4177 ne: 29-09-2011, 23:01:49
Ca ti bojm dojcave po juve grekeve do ju kisha lon edhe pa buk.   (dy euro nje kafe ma bon me shtrenj se ne lokalet me te mira te italis-hajdutet e mutit)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#4178 ne: 29-09-2011, 23:12:27
kush te ka genjyer qe ben kafja 2euro se ne te vertet ben 4 dhe 5 euro :P

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#4179 ne: 29-09-2011, 23:57:24
uroj naten e mir  :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4180 ne: 30-09-2011, 00:00:59
Te shikoje enderra te bukura.
 :perqafim

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#4181 ne: 30-09-2011, 00:13:07
duke shpresu qe per para te me marr gjumi :( i uroj qe endrrat ti behen realitet :perqafim

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4182 ne: 30-09-2011, 00:14:55
Shkodrane... fli ti e para, pastaj do enderroj une per ty :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4183 ne: 01-10-2011, 19:37:18
Ju befshin enderrat realitet :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#4184 ne: 01-10-2011, 19:44:20
1 dite te diele me shume pune!! xD   :)

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4185 ne: 01-10-2011, 19:45:57
Fat te bardhe

 • Postime: 2568

#4186 ne: 15-11-2011, 14:24:52
te na kaloj ndonjehre ktej nga forumi kur te ket kohe :D

 • Postime: 12743

#4187 ne: 15-11-2011, 14:33:58
ti plotesohen deshirat e tij...

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#4188 ne: 15-11-2011, 14:39:47
i rente telebingoja dhe te mi jape mua paret. :D :D

 • Postime: 12743

#4189 ne: 15-11-2011, 14:54:32
jo sti jap kaq ta besh dhembin me duhen per dike tjeter....

ketij i uroj mos ti shterojne kurre energjite qe ka  :perqafim

 • Postime: 2173

#4190 ne: 15-11-2011, 14:55:20
ti shtohet dashuria per mua :D

 • Postime: 12743

#4191 ne: 15-11-2011, 14:56:54
ky edhe ne fund te jetes te vdesi me emrin tim nder dhembe.... :P

 • Postime: 2173

#4192 ne: 15-11-2011, 14:58:04
ky edhe ne fund te jetes te vdesi me emrin tim nder dhembe.... :P
..harrove foton ;)

 • Postime: 12743

#4193 ne: 15-11-2011, 15:11:44
une nuk harroj asgje....paske bere album pse s'thua LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4194 ne: 17-11-2011, 15:13:19
nje mbremje te kendshme :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4195 ne: 17-11-2011, 19:25:04
Nje dhome te ngrohte per kete nate te ftohte  :D

 • Postime: 12234

#4196 ne: 18-11-2011, 11:37:45
I uroj mua ne shtepi se ska nevoje per gje tjeter kjo..... :D

 • Postime: 12743

#4197 ne: 18-11-2011, 12:22:44
une i uroj....mos e lente zoti pa zocka around LOL

 • Postime: 266

#4198 ne: 18-11-2011, 12:41:35
Nje jav ne madakaskar ne plazh , me nja dhjet zezak qe i bejn fresk .  (se ben shum vap)

 • Postime: 12234

#4199 ne: 18-11-2011, 14:50:56
Ehhe edhe kte pak ne madagaskar.... :D

Temat e fundit