Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 168 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 78299

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4175 ne: 29-09-2011, 22:21:04
Rafsh me naj puset muti.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4176 ne: 29-09-2011, 22:41:50
ktej jan te siguruara po ki kujdes ti se andej i vjedhin kapaket e pusetave e i shesin per hekur :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4177 ne: 29-09-2011, 23:01:49
Ca ti bojm dojcave po juve grekeve do ju kisha lon edhe pa buk.   (dy euro nje kafe ma bon me shtrenj se ne lokalet me te mira te italis-hajdutet e mutit)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4178 ne: 29-09-2011, 23:12:27
kush te ka genjyer qe ben kafja 2euro se ne te vertet ben 4 dhe 5 euro :P

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4179 ne: 29-09-2011, 23:57:24
uroj naten e mir  :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4180 ne: 30-09-2011, 00:00:59
Te shikoje enderra te bukura.
 :perqafim

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4181 ne: 30-09-2011, 00:13:07
duke shpresu qe per para te me marr gjumi :( i uroj qe endrrat ti behen realitet :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4182 ne: 30-09-2011, 00:14:55
Shkodrane... fli ti e para, pastaj do enderroj une per ty :P

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4183 ne: 01-10-2011, 19:37:18
Ju befshin enderrat realitet :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4184 ne: 01-10-2011, 19:44:20
1 dite te diele me shume pune!! xD   :)

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4185 ne: 01-10-2011, 19:45:57
Fat te bardhe

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4186 ne: 15-11-2011, 14:24:52
te na kaloj ndonjehre ktej nga forumi kur te ket kohe :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4187 ne: 15-11-2011, 14:33:58
ti plotesohen deshirat e tij...

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4188 ne: 15-11-2011, 14:39:47
i rente telebingoja dhe te mi jape mua paret. :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4189 ne: 15-11-2011, 14:54:32
jo sti jap kaq ta besh dhembin me duhen per dike tjeter....

ketij i uroj mos ti shterojne kurre energjite qe ka  :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4190 ne: 15-11-2011, 14:55:20
ti shtohet dashuria per mua :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4191 ne: 15-11-2011, 14:56:54
ky edhe ne fund te jetes te vdesi me emrin tim nder dhembe.... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4192 ne: 15-11-2011, 14:58:04
ky edhe ne fund te jetes te vdesi me emrin tim nder dhembe.... :P
..harrove foton ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4193 ne: 15-11-2011, 15:11:44
une nuk harroj asgje....paske bere album pse s'thua LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4194 ne: 17-11-2011, 15:13:19
nje mbremje te kendshme :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4195 ne: 17-11-2011, 19:25:04
Nje dhome te ngrohte per kete nate te ftohte  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4196 ne: 18-11-2011, 11:37:45
I uroj mua ne shtepi se ska nevoje per gje tjeter kjo..... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4197 ne: 18-11-2011, 12:22:44
une i uroj....mos e lente zoti pa zocka around LOL

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4198 ne: 18-11-2011, 12:41:35
Nje jav ne madakaskar ne plazh , me nja dhjet zezak qe i bejn fresk .  (se ben shum vap)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4199 ne: 18-11-2011, 14:50:56
Ehhe edhe kte pak ne madagaskar.... :D

Temat e fundit