Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 169 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 83246

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#4200 ne: 18-11-2011, 14:55:08
nje fundjave plot e perplot ....  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4201 ne: 18-11-2011, 14:56:20
Nje  takim per mos ta harruar kurre.... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4202 ne: 18-11-2011, 16:07:53
zocka sexy ti bejne fresk...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4203 ne: 23-11-2011, 13:19:56
jete te lumtur,lek dhe shendet :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4204 ne: 23-11-2011, 13:46:44
Ahhhhhhhhhhhhhhh bre ahhhhhhhhhhhhhhh... ....... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#4205 ne: 23-11-2011, 14:09:03
mos plaket kurre  :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4206 ne: 23-11-2011, 14:10:24
shendet :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4207 ne: 23-11-2011, 14:11:56
Ndonje zocke se ka koha pa i prek  :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4208 ne: 23-11-2011, 14:13:35
te kete sa me shume dashnore :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#4209 ne: 23-11-2011, 14:36:47
miresi :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4210 ne: 23-11-2011, 14:37:29
Nuk tregoj jooo....se me perjhashtojne nga forumi  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4211 ne: 23-11-2011, 18:05:28
Ti dali nji pucerr ke k....   (krahu kuptohet)   se  na merziti me ......     .

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4212 ne: 23-11-2011, 18:28:06
ti gjej lefteri noj zocke meqe esht ndjeks i zockave 23ne24 n'dit :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4213 ne: 23-11-2011, 18:40:28
kshu te pafsha gjithmon duke qesh ti....se qaj une :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4214 ne: 24-11-2011, 14:39:10
te shqyej ndonje forumiste

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4215 ne: 24-11-2011, 15:21:46
ahah...nuk esht 1 jan shum qe dua ti masakroj :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4216 ne: 24-11-2011, 15:59:44
te masakroj sa ti doji qefi

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4217 ne: 24-11-2011, 16:04:25
dun pun se jan me nga 7 shpyrtra :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4218 ne: 24-11-2011, 16:05:45
ku ka me mire do e kesh axhenden te zene 7 her vetem me njeren :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4219 ne: 24-11-2011, 17:15:20
6 dite ne jave ''pune'' me njeren dhe nje here ne jave te merret me veten  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4220 ne: 24-11-2011, 17:20:26
Kam shume te tilla....te gjitha te medha  :-[ ti gjths rrofsh  :engjell:Kesaj i uroj nje darke romantike me ate njerin qe ka qejf  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4221 ne: 24-11-2011, 17:25:06
hahaha.....sa zemergjere qe je  :D :perqafim


Te uroj dite vetem me buzeqeshje!!  ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4222 ne: 24-11-2011, 23:09:54
7 dite pune ne jave qe mos te ket asnje dit te meret me veten

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4223 ne: 24-11-2011, 23:13:28
te hidhet njera nga forumi prej ballkoni e ta pres ne krah si supermani :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4224 ne: 26-11-2011, 13:51:10
te vij ne vlore te festoj festat e Shqipes se madhe

Temat e fundit