Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 170 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 83250

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4225 ne: 26-11-2011, 15:16:52
shendet dhe vetem shendet per te dhe familjen e saj  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4226 ne: 28-11-2011, 22:55:32
zemer rrofsh

shejit i uroj vec te mira ,vec lumturi te njohi shpirti i saj......mjaft me me dhimbje!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4227 ne: 05-12-2011, 15:34:39
Nje dite te paaaa harrueshme... :) :party) :-*

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4228 ne: 05-12-2011, 15:36:39
Te jete e lumtur gjithe diten ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4229 ne: 05-12-2011, 15:39:24
Nje dite jo te ngarkuar. :engjell: :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4230 ne: 05-12-2011, 15:41:25
Do vish te ham drek? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4231 ne: 05-12-2011, 15:58:03
Po na cove ne ndonje restorant ku gatuajne jo kembe e veshe e keshtu gjerash... :D erdha.. :D :engjell:

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4232 ne: 05-12-2011, 16:01:40
Do te dergoje ne nje restorant, ku gatuajn gjera sipas zgjedhjes tende, pra ti ulesh dhe e ben porosin cfare do vete...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4233 ne: 06-12-2011, 12:16:08
nje dite te bukur dhe ne fund gjume LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4234 ne: 06-12-2011, 12:22:57
2 trinjake :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4235 ne: 06-12-2011, 12:23:48
i uroj te gjeje dashurine e jetes se na u lodh forumeve :engjell:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4236 ne: 06-12-2011, 12:25:05
sa te me hapin deren..me ate pune do merrem :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4237 ne: 06-12-2011, 12:25:40
kujdes me levizjen e deres LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4238 ne: 06-12-2011, 12:47:05
wish a nice day !!! :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4239 ne: 06-12-2011, 12:47:52
the same thing  :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4240 ne: 09-12-2011, 12:19:05
ti rreshqasin kembet dhe te bjere mbi mua :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4241 ne: 09-12-2011, 12:27:18
TI DHUROJNE KET MAKINEN PER VITIN E RI.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4242 ne: 09-12-2011, 13:42:56
ti rreshqasin kembet dhe te bjere mbi mua :D

LOL LOL LOL...rashe para disa ditesh por perqafova token LOL

nensy-it i uroj te kete nje dite te mrekullueshme

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4243 ne: 09-12-2011, 22:07:01
Te bojatiset ne zi :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4244 ne: 09-12-2011, 22:15:07
Qe ti ikin keto farfalat e te vej nje avatar sexi .

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4245 ne: 09-12-2011, 22:16:40
Jane ne stomak, nuk di pra e thashe sme del asnje foto :(
Si i behet...

-Per temen- te behet 100 vjec nese me ndihmo :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#4246 ne: 09-12-2011, 22:57:14
Me vjen keq te njejten me ben edhe mua. :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4247 ne: 10-12-2011, 11:31:03
Nje fundjave me ngjyra... :engjell:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4248 ne: 10-12-2011, 12:12:15
Nje fundjave si te timen  :D

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4249 ne: 10-12-2011, 12:38:46
Money :P

Temat e fundit