Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 172 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 83251

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4275 ne: 14-12-2011, 14:45:11
te me shoqeroj mua neper dallavara LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4276 ne: 14-12-2011, 14:46:04
dallavere pa zarar me intrigen ler orar :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4277 ne: 14-12-2011, 14:47:21
Sa ka vajt cmimi i intriges???? LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4278 ne: 14-12-2011, 15:12:47
per ty 50% sconto
 :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4279 ne: 14-12-2011, 15:21:33
kur t besh 70% me thuaj....jam shume kursimtare LOL

ketij i uroj nje dite te shkelqyer

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4280 ne: 14-12-2011, 19:25:50
vetem te TEG gjen 70% sconto :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4281 ne: 15-12-2011, 09:08:27
ketij i uroj nje zgjim persembari

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4282 ne: 15-12-2011, 17:09:43
nje mbasdite te kendshme :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4283 ne: 15-12-2011, 18:07:16
per ty Mishel... :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4284 ne: 15-12-2011, 18:08:00
besoj se te bejne pune..haha dhurat nga une per vitin e ri..sapo i mora nga banka.... LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4285 ne: 15-12-2011, 18:11:08
kto jan per ty Nik...edi vet ti..per ke ekam fjalen..se ike fiksim gocat e gjimnazit..hahah

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4286 ne: 15-12-2011, 22:12:52
nensy me  ke knoq hahahahahahhaha rrofsh e dashur

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4287 ne: 15-12-2011, 22:32:29
S'eshte nevoja t'i uroj asnje gje...i ka te gjitha.. :perqafim :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4288 ne: 15-12-2011, 23:03:51
qetesi shpirterore :)

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4289 ne: 15-12-2011, 23:23:21
lumturi :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4290 ne: 16-12-2011, 09:03:16
Dashuri te pakushtezuar

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4291 ne: 16-12-2011, 09:05:17
Lumturi :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4292 ne: 16-12-2011, 09:10:31
 ^o) ^o) e kam dhe me shumice.....do ca ti LOL

ketij i uroj te mos perserit veten gjithnje LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4293 ne: 16-12-2011, 09:33:09
tja kaloj sa me mir sot me ket dit me diell :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4294 ne: 16-12-2011, 10:29:11
kete i uroj te vij te me shoqeroj nen kete diell perrvelues LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4295 ne: 16-12-2011, 11:05:41
kete i uroj te vij te me shoqeroj nen kete diell perrvelues LOL
jam iciki busy ,maybe another time :P :P

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4296 ne: 16-12-2011, 11:06:03
klm ngrofu dhe per mua :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4297 ne: 16-12-2011, 11:07:33
I uroj nje dimer akull... :D

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#4298 ne: 16-12-2011, 11:08:32
nje shishe jack  ta pi te ftot me aklullin qe me uroj mua :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4299 ne: 16-12-2011, 11:08:53
LOL....ketij i uroj nje dite pa ngarkesa

Temat e fundit