Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 173 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 70910

 • Postime: 12234

#4300 ne: 16-12-2011, 11:09:18
hahahaha....Uroj pushime  dhe shume gjuajtje  :D

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer

#4301 ne: 16-12-2011, 11:10:41
Money :D

 • Postime: 12743

#4302 ne: 16-12-2011, 11:16:09
nje nate romantike diku me dike (me ate qe i do zemra kuptohet) :perqafim

 • Postime: 2568

#4303 ne: 16-12-2011, 13:55:03
te jet e lire si nje shqiponje

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4304 ne: 16-12-2011, 14:06:50
Lumturi :)
ti cuno nuk me ktheve dhuraten...apo ste pelqeu.. LOL LOL

 • Postime: 2568

#4305 ne: 16-12-2011, 14:10:55
oj ti cup me uro mua moj se mua me ke siper :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4306 ne: 16-12-2011, 14:59:05
ja te uroj  ket siper marsh nje nuse si kjo... :P

 • Postime: 2568

#4307 ne: 16-12-2011, 15:05:11
ja te uroj  ket siper marsh nje nuse si kjo... :P


 :perqafim                                      :perqafim                                  :perqafim                                 :perqafim

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4308 ne: 16-12-2011, 15:06:53
hahah te pelqeu ee ok ta gezosh..shfrytezoje deri ne max...eke dhurat per vitin e ri..hahahh LOL LOL LOL

 • Postime: 2568

#4309 ne: 16-12-2011, 15:07:24
kte qe te shetisi nga ti doj kokra e qefit

 • Postime: 2568

#4310 ne: 16-12-2011, 15:08:07
hahah te pelqeu ee ok ta gezosh..shfrytezoje deri ne max...eke dhurat per vitin e ri..hahahh LOL LOL LOL
epo mir po e mbaj deri ne 1 janar e po e sjell mbrapsh me dhl  :P LOL

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4311 ne: 16-12-2011, 15:15:09
hahah ore ti cune te bera gjith ate oferte..po kjo tjetra ta mbush syun...

 • Postime: 2568

#4312 ne: 16-12-2011, 15:17:46
un them ti mbaj te dyja nje bjonde je brune

si thua ti???

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4313 ne: 16-12-2011, 15:19:26
mire do beje...po a i perballon dot te dyja..??? :P

 • Postime: 2568

#4314 ne: 16-12-2011, 15:23:23
2 cop pa problem fare cti bejm kur kalojne 5-en se te lodhin pak

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#4315 ne: 24-12-2011, 16:14:41
te kapshin me zor zockat e forumit :)

 • Postime: 12234

#4316 ne: 24-12-2011, 16:17:03
Ta kap ndonje gje se u tha i shkreti  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4317 ne: 24-12-2011, 16:44:32
I uroj dicka, po me mire po e le live  :D ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#4318 ne: 24-12-2011, 16:47:21
uroj miss te gjitha te mirat e kesaj bote te gjitha lulet e ksaj toke te gjitha lulet ylberit te gjitha makinat po pa timonin e shoferit :) :) :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4319 ne: 24-12-2011, 16:49:23
Ajo e para i perban te gjitha, mjafton  ;) Flm  :)


Te uroj te gjesh nje shoqe te mire nqs nuk e ke qetur!  :engjell:

 • Postime: 12234

#4320 ne: 24-12-2011, 17:09:14
I uroj nje jete te gjate dhe te lumtur dhe me shume kalamaj te kemi bashke  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4321 ne: 24-12-2011, 17:12:16
 :D Me nje burre te mire me thuaj njehere pastaj vijne kalafmijet  :D :D

 • Postime: 12234

#4322 ne: 24-12-2011, 17:12:54
Burrin gati e ke vetem per kalamj jemi edne ne dileme  :D...I uroj te mos ket me dileme  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4323 ne: 24-12-2011, 17:15:41
Ma ke gjet te mire burrin sic jam vete apo jo??  :D I uroj te ma bej mire kete pune  :P

 • Postime: 12234

#4324 ne: 24-12-2011, 17:16:36
Ja ku e ke  burrin para syve se ste jap me dore timen jooo    :D...I uroj ti mbushet mendja per kalamaj se vdica  :D

Temat e fundit