Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 173 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 78468

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4300 ne: 16-12-2011, 11:09:18
hahahaha....Uroj pushime  dhe shume gjuajtje  :D

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4301 ne: 16-12-2011, 11:10:41
Money :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4302 ne: 16-12-2011, 11:16:09
nje nate romantike diku me dike (me ate qe i do zemra kuptohet) :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4303 ne: 16-12-2011, 13:55:03
te jet e lire si nje shqiponje

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4304 ne: 16-12-2011, 14:06:50
Lumturi :)
ti cuno nuk me ktheve dhuraten...apo ste pelqeu.. LOL LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4305 ne: 16-12-2011, 14:10:55
oj ti cup me uro mua moj se mua me ke siper :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4306 ne: 16-12-2011, 14:59:05
ja te uroj  ket siper marsh nje nuse si kjo... :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4307 ne: 16-12-2011, 15:05:11
ja te uroj  ket siper marsh nje nuse si kjo... :P


 :perqafim                                      :perqafim                                  :perqafim                                 :perqafim

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4308 ne: 16-12-2011, 15:06:53
hahah te pelqeu ee ok ta gezosh..shfrytezoje deri ne max...eke dhurat per vitin e ri..hahahh LOL LOL LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4309 ne: 16-12-2011, 15:07:24
kte qe te shetisi nga ti doj kokra e qefit

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4310 ne: 16-12-2011, 15:08:07
hahah te pelqeu ee ok ta gezosh..shfrytezoje deri ne max...eke dhurat per vitin e ri..hahahh LOL LOL LOL
epo mir po e mbaj deri ne 1 janar e po e sjell mbrapsh me dhl  :P LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4311 ne: 16-12-2011, 15:15:09
hahah ore ti cune te bera gjith ate oferte..po kjo tjetra ta mbush syun...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4312 ne: 16-12-2011, 15:17:46
un them ti mbaj te dyja nje bjonde je brune

si thua ti???

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4313 ne: 16-12-2011, 15:19:26
mire do beje...po a i perballon dot te dyja..??? :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4314 ne: 16-12-2011, 15:23:23
2 cop pa problem fare cti bejm kur kalojne 5-en se te lodhin pak

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4315 ne: 24-12-2011, 16:14:41
te kapshin me zor zockat e forumit :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4316 ne: 24-12-2011, 16:17:03
Ta kap ndonje gje se u tha i shkreti  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4317 ne: 24-12-2011, 16:44:32
I uroj dicka, po me mire po e le live  :D ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4318 ne: 24-12-2011, 16:47:21
uroj miss te gjitha te mirat e kesaj bote te gjitha lulet e ksaj toke te gjitha lulet ylberit te gjitha makinat po pa timonin e shoferit :) :) :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4319 ne: 24-12-2011, 16:49:23
Ajo e para i perban te gjitha, mjafton  ;) Flm  :)


Te uroj te gjesh nje shoqe te mire nqs nuk e ke qetur!  :engjell:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4320 ne: 24-12-2011, 17:09:14
I uroj nje jete te gjate dhe te lumtur dhe me shume kalamaj te kemi bashke  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4321 ne: 24-12-2011, 17:12:16
 :D Me nje burre te mire me thuaj njehere pastaj vijne kalafmijet  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4322 ne: 24-12-2011, 17:12:54
Burrin gati e ke vetem per kalamj jemi edne ne dileme  :D...I uroj te mos ket me dileme  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4323 ne: 24-12-2011, 17:15:41
Ma ke gjet te mire burrin sic jam vete apo jo??  :D I uroj te ma bej mire kete pune  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4324 ne: 24-12-2011, 17:16:36
Ja ku e ke  burrin para syve se ste jap me dore timen jooo    :D...I uroj ti mbushet mendja per kalamaj se vdica  :D

Temat e fundit