Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 70934

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 25-06-2008, 20:29:41
Kësaj i uroj qe te bëhet perkthyse e imja :D

ketij i uroj te thot te vertetet(te me tregoj se e di anglishten )

p.s trendafilit i uroj qe te lulezojj gjithmon e me shume

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 25-06-2008, 20:30:51
Kesaj i uroj qe te rritet e lumtur gjithmone :perqafim
p.s sa per Charlin di ai shume mire anglisht ;)

 • Postime: 4261

#527 ne: 25-06-2008, 20:31:28
Kesaj i uroj qe te mos genjej shume sespe nuk di une :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 25-06-2008, 20:32:02
i uroj te gjitha te mirat dhe nje :perqafim

p.s charlie  trego te verteten NDOSHTA ta fali hmmmmm:

 • Postime: 4261

#529 ne: 25-06-2008, 20:32:47
Kesaj i uroj qe te me besoj :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 25-06-2008, 20:33:57
ketij i uroj te jete me i drejte dhe ta mohoje se din mire sepse ja kam bere nje test dhe ka dale 100% me anglishte te perkryer,,,, :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 25-06-2008, 20:34:39
i kam pare postimet tjera ke shkruar anglsiht shum mir

TE UROJ TE ME THUASH TE VERTETEN

ME MIRE VONE SE KURR............... ............

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 25-06-2008, 20:37:28
i uroj te kerkoje te verteten deri sa ta gjeje

 • Postime: 4261

#533 ne: 25-06-2008, 20:37:43
I uroj qe te me besoj kjooo :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 25-06-2008, 20:38:59
I believe u baby,,

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 25-06-2008, 20:39:00
just say the truth

it is so hard???????

 • Postime: 4261

#536 ne: 25-06-2008, 20:39:33
Ju uroj qe te flisni shqip :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 25-06-2008, 20:40:30
just say the truth

it is so hard???????
What is soo hard?,,,mos ke dhe ti ate qe ndjej une?,,, :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 25-06-2008, 20:45:15
What is soo hard?,,,mos ke dhe ti atë qe ndjej unë?,,, :D


no no you misunderstand me ...I sad say the truth that he know english    do you know now??

 • Postime: 4261

#539 ne: 25-06-2008, 20:47:16

no no you misunderstand me ...I sad say the truth that he know english    do you know now??


I uroj qe te permirsoj anglishten se kjo nuk po e dika edhe me hiq se une :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 25-06-2008, 20:48:03
i uroj te vazhdoje se c'po ben,,pune te mire

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 25-06-2008, 20:50:23

I uroj qe te permirsoj anglishten se kjo nuk po e dika edhe me hiq se unë :D

okej gabon ti lexo edhe njeher ndoshta paskam harruar " : " ketoo lexo tani


no no you misunderstand me ...I sad : say the truth...that he know english


P.s re vet ne gracke e pranove  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 26-06-2008, 00:42:41
i uroj qe te mos e vraj mendjen per ate,,,

 • Postime: 155

#543 ne: 26-06-2008, 00:49:36
Qfar te vrase mendjen joe qa thua????je ne terezi se na duhet ky ne ketij i uroj gjithe te mirat qe mos te vrase mendjen :perqafim

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 26-06-2008, 00:50:31
i uroj ta kete nje gjini... :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 26-06-2008, 00:51:52
kesaj nje  :-* :-*

 • Postime: 155

#546 ne: 26-06-2008, 00:57:34
Ketij nje mercedes benz se e ka merak e di une :perqafim :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 26-06-2008, 00:58:47
une jam ajo iher e jo ky,,,, :D
ketij nje dipllome per elektrik,,,, :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 26-06-2008, 01:02:10
nje jet te mir
fat ne dashuri
dhe tere jeten me lumturi

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 26-06-2008, 01:02:57
suksese ne shkolle,,

Temat e fundit