Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 78331

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 25-06-2008, 20:29:41
Kësaj i uroj qe te bëhet perkthyse e imja :D

ketij i uroj te thot te vertetet(te me tregoj se e di anglishten )

p.s trendafilit i uroj qe te lulezojj gjithmon e me shume

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 25-06-2008, 20:30:51
Kesaj i uroj qe te rritet e lumtur gjithmone :perqafim
p.s sa per Charlin di ai shume mire anglisht ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#527 ne: 25-06-2008, 20:31:28
Kesaj i uroj qe te mos genjej shume sespe nuk di une :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 25-06-2008, 20:32:02
i uroj te gjitha te mirat dhe nje :perqafim

p.s charlie  trego te verteten NDOSHTA ta fali hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#529 ne: 25-06-2008, 20:32:47
Kesaj i uroj qe te me besoj :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 25-06-2008, 20:33:57
ketij i uroj te jete me i drejte dhe ta mohoje se din mire sepse ja kam bere nje test dhe ka dale 100% me anglishte te perkryer,,,, :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 25-06-2008, 20:34:39
i kam pare postimet tjera ke shkruar anglsiht shum mir

TE UROJ TE ME THUASH TE VERTETEN

ME MIRE VONE SE KURR............... ............

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 25-06-2008, 20:37:28
i uroj te kerkoje te verteten deri sa ta gjeje

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#533 ne: 25-06-2008, 20:37:43
I uroj qe te me besoj kjooo :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 25-06-2008, 20:38:59
I believe u baby,,

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 25-06-2008, 20:39:00
just say the truth

it is so hard???????

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#536 ne: 25-06-2008, 20:39:33
Ju uroj qe te flisni shqip :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 25-06-2008, 20:40:30
just say the truth

it is so hard???????
What is soo hard?,,,mos ke dhe ti ate qe ndjej une?,,, :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 25-06-2008, 20:45:15
What is soo hard?,,,mos ke dhe ti atë qe ndjej unë?,,, :D


no no you misunderstand me ...I sad say the truth that he know english    do you know now??

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#539 ne: 25-06-2008, 20:47:16

no no you misunderstand me ...I sad say the truth that he know english    do you know now??


I uroj qe te permirsoj anglishten se kjo nuk po e dika edhe me hiq se une :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 25-06-2008, 20:48:03
i uroj te vazhdoje se c'po ben,,pune te mire

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 25-06-2008, 20:50:23

I uroj qe te permirsoj anglishten se kjo nuk po e dika edhe me hiq se unë :D

okej gabon ti lexo edhe njeher ndoshta paskam harruar " : " ketoo lexo tani


no no you misunderstand me ...I sad : say the truth...that he know english


P.s re vet ne gracke e pranove  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 26-06-2008, 00:42:41
i uroj qe te mos e vraj mendjen per ate,,,

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#543 ne: 26-06-2008, 00:49:36
Qfar te vrase mendjen joe qa thua????je ne terezi se na duhet ky ne ketij i uroj gjithe te mirat qe mos te vrase mendjen :perqafim

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 26-06-2008, 00:50:31
i uroj ta kete nje gjini... :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 26-06-2008, 00:51:52
kesaj nje  :-* :-*

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#546 ne: 26-06-2008, 00:57:34
Ketij nje mercedes benz se e ka merak e di une :perqafim :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 26-06-2008, 00:58:47
une jam ajo iher e jo ky,,,, :D
ketij nje dipllome per elektrik,,,, :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 26-06-2008, 01:02:10
nje jet te mir
fat ne dashuri
dhe tere jeten me lumturi

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 26-06-2008, 01:02:57
suksese ne shkolle,,

Temat e fundit