Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 78476

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 27-06-2008, 12:41:08
ju shtofte oreksi... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 27-06-2008, 12:42:53
oreksin nuk e kam keq jo,,, ;)
ky u befte Ali baba me 40 hajdute :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#602 ne: 27-06-2008, 12:46:58
flm...
te uroj te jesh e 40-a... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 27-06-2008, 12:48:03
eehhh ,,,me mire e 40-ta se hic,,, :D
Te uroj nje dite romantike,,,,me shoqen e punes,,, :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 27-06-2008, 13:20:37
Kesaj i uroj fat sot :puth

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 27-06-2008, 13:21:59
edhe une...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 27-06-2008, 13:22:42
edhe une ketyre siper fat ne jete dhe c'do gje qe deshiron,,, perq

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 27-06-2008, 13:56:26
Kesaj i uroj............... .........:puth

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#608 ne: 27-06-2008, 13:57:38
I uroj te me fal per nje gjeee e di kjoo :D  :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 27-06-2008, 14:34:41
Mire mire beje tani ;) me mire vone se kurre apo jo :D

Ketij i uroj te mos kete vape aty ku eshte :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#610 ne: 27-06-2008, 14:58:08
Hahah po po e bera tanii :D


Kesaj i uroj qe te mesohet te bej dhe vet :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 27-06-2008, 15:09:55
Rrofsh ti rrofsh ;)

Ketij i uroj pushime te bukura ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 27-06-2008, 15:15:08
kesaj vetem te mira,,

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 27-06-2008, 18:52:50
asgje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 27-06-2008, 19:46:40
humor ne vend te nervozizmit :P

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 27-06-2008, 19:48:55
te mira dhe gezime ne dasmen time

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 27-06-2008, 20:01:37
divorc te shpejte :P :P

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 27-06-2008, 20:02:59
i divorcum jam mi se gruja po na rrika serioze sdahka  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 28-06-2008, 12:41:16
vec te mira,,

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 28-06-2008, 13:15:16
Te gjitha endrrat ju befshin realitet :perqafim

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 28-06-2008, 13:17:15
te dyve vazhdoni keshtu sic njeni ne foto :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 28-06-2008, 13:17:34
edhe kesaj ishalla,,,fjala ime ne vesh te zotit,,, ;) :perqafim

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 28-06-2008, 14:04:31
fjalet e saj te shkojn ne vesh te zotit siq deshiron ajo

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 28-06-2008, 14:06:09
dhe une :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 28-06-2008, 14:07:03
edhe une,,ate dua dhe nuk ndryshoj,,,

Temat e fundit