Çfarë i uroni personit te mësipërm? - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 70912

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 27-06-2008, 12:41:08
ju shtofte oreksi... :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 27-06-2008, 12:42:53
oreksin nuk e kam keq jo,,, ;)
ky u befte Ali baba me 40 hajdute :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#602 ne: 27-06-2008, 12:46:58
flm...
te uroj te jesh e 40-a... :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 27-06-2008, 12:48:03
eehhh ,,,me mire e 40-ta se hic,,, :D
Te uroj nje dite romantike,,,,me shoqen e punes,,, :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 27-06-2008, 13:20:37
Kesaj i uroj fat sot :puth

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 27-06-2008, 13:21:59
edhe une...

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 27-06-2008, 13:22:42
edhe une ketyre siper fat ne jete dhe c'do gje qe deshiron,,, perq

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 27-06-2008, 13:56:26
Kesaj i uroj............... .........:puth

 • Postime: 4261

#608 ne: 27-06-2008, 13:57:38
I uroj te me fal per nje gjeee e di kjoo :D  :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 27-06-2008, 14:34:41
Mire mire beje tani ;) me mire vone se kurre apo jo :D

Ketij i uroj te mos kete vape aty ku eshte :D

 • Postime: 4261

#610 ne: 27-06-2008, 14:58:08
Hahah po po e bera tanii :D


Kesaj i uroj qe te mesohet te bej dhe vet :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 27-06-2008, 15:09:55
Rrofsh ti rrofsh ;)

Ketij i uroj pushime te bukura ;)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 27-06-2008, 15:15:08
kesaj vetem te mira,,

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 27-06-2008, 18:52:50
asgje

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 27-06-2008, 19:46:40
humor ne vend te nervozizmit :P

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 27-06-2008, 19:48:55
te mira dhe gezime ne dasmen time

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 27-06-2008, 20:01:37
divorc te shpejte :P :P

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 27-06-2008, 20:02:59
i divorcum jam mi se gruja po na rrika serioze sdahka  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 28-06-2008, 12:41:16
vec te mira,,

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 28-06-2008, 13:15:16
Te gjitha endrrat ju befshin realitet :perqafim

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 28-06-2008, 13:17:15
te dyve vazhdoni keshtu sic njeni ne foto :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 28-06-2008, 13:17:34
edhe kesaj ishalla,,,fjala ime ne vesh te zotit,,, ;) :perqafim

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 28-06-2008, 14:04:31
fjalet e saj te shkojn ne vesh te zotit siq deshiron ajo

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 28-06-2008, 14:06:09
dhe une :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 28-06-2008, 14:07:03
edhe une,,ate dua dhe nuk ndryshoj,,,

Temat e fundit