×
Hyrja
Profili

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

Çfarë i uroni personit te mësipërm?

· 4734 · 70887

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 29-06-2008, 03:16:21
ky paska shume urime :D

 • Postime: 4261

#651 ne: 29-06-2008, 03:19:34
I uroj qe te fillon me pune me shpejt :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 29-06-2008, 03:24:10
jam me pushime iher :D

 • Postime: 4261

#653 ne: 29-06-2008, 03:27:08
I uroj :( :(

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 29-06-2008, 03:31:30
 :lule perq metelefono)

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 29-06-2008, 09:16:50
Kesaj siper nji dit te bukur :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 29-06-2008, 11:09:43
une ty nje  :-* :-*,,dhe nje dite te bukur gjithashtu :perqafim

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 29-06-2008, 14:26:21
qe te gjeje njeriun e zemres :P,

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 29-06-2008, 14:31:40
ta gjej ky vet sepse une e kam ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 29-06-2008, 14:35:17
une e kam gjetur por po pres ta gjesh dhe ti :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 29-06-2008, 14:37:37
pra sic te thashe e kam si llokum me ara mos me qaj hallin ti mu,,more vesh??,,, :)
Me mire gjeje vet,,

 • Postime: 236

#661 ne: 29-06-2008, 17:02:59
me pak genjeshtra LOL :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 29-06-2008, 18:31:13
nuk e njoh

 • Postime: 4261

#663 ne: 29-06-2008, 18:35:45
Te ket kaluar mire sot

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 29-06-2008, 18:36:54
te mos tradhtoje shpesh :D

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 29-06-2008, 18:37:14
Te dale nga hija, qe ta marre ca dielli!!!!!! :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 29-06-2008, 18:41:37
te shkoje ne hane,,nepermjet nases :D

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 29-06-2008, 18:44:26
Te vi edhe kjo me mua!!! :perqafim :engjell:

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 29-06-2008, 18:45:52
kam frike nga kallukanxha :D

 • Postime: 4261

#669 ne: 29-06-2008, 18:47:42
Te me besoj me shume :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 29-06-2008, 18:49:40
te beje punen qe ti besoj dikush :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 29-06-2008, 18:50:53
te vazhdoje keshtu sic eshte :perqafim

 • Postime: 4261

#672 ne: 29-06-2008, 18:56:31
i uroj qe ta takoj dike sa me shpejt :D

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 29-06-2008, 18:58:20
te shkoje ne hane,,nëpërmjet nases :D

deshira jote u realizua  LOL LOL :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 29-06-2008, 19:03:19
 LOL perq

Temat e fundit