Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 48810

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-10-2010, 22:42:30
gjakftohtesia qe rruajta ne nje moment acarim per Çikez grushti :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 10-10-2010, 11:46:39
Asnje gje,sapo u ngrita nga gjumi

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-10-2010, 15:00:05
qe ne 2 sekonda nderron humori im  :p

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 10-10-2010, 15:32:30
!


kjo

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-10-2010, 15:36:44
Data 10.10.10

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-10-2010, 15:14:24
kjo gje po qe me ka bere pershtypje sa dal nga shtepia sot ne mengjes cte shoh e gjej makinen te gerrvishtme fak fak

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 11-10-2010, 15:18:34
mir nje gerrvishtje........ ...mua me esht djeg motorri i makines :S
kjo do te thot ta fillosh diten e hen ska ma bukur.............. ... :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-10-2010, 15:43:50
vertet nuk esht noji dem i madh sistemohet  po me vjen inat se e kam me kimet e mbaj me mire se dashnoren      tu dogje motorri pershtypje po mben  kinez duhet tjet :)

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 13-10-2010, 13:26:35
kush kines....motorri i benzit............. te fakt nuk ishte djeg motorri por nje gje tjeter :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-10-2010, 15:03:46
po cfar u dogj benzit :)  fol  mos i bi nga kina   :P  un e kam cu me rrugullu  boh sa me mungon mercedeska ime  :D 

#10 ne: 13-10-2010, 15:48:19
Dikush qe me pershendeti ne rruge, kot fare pa me njohur... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 13-10-2010, 15:56:54
Kto miliona grupet ne fb qe shajne Serbine..sikur Serbia po i shikon... :D

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 13-10-2010, 16:02:49
Kur shqiptari sdo shqiptarin

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 13-10-2010, 16:08:00
SKY  kjo dmth qe je sy bukure jeshilke e jo blu :P  e dashur dhe ke gjakun e omel   :D

#14 ne: 13-10-2010, 16:14:11
SKY  kjo dmth qe je sy bukure jeshilke e jo blu :P  e dashur dhe ke gjakun e omel   :D

M'ben pershtypje nore qe s'e kupton qe une i kam syte blu si kakao... :D
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:26:42 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 13-10-2010, 16:33:36
Kur shqiptari sdo shqiptarin
kjo dihet sjemi hic te dashur me njeri tjetrin ca me bo :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 13-10-2010, 16:48:47
M'ben pershtypje titi qe s'e kupton qe une i kam syte blu si kakao... :D
o SKY-USHE sy laroshe :)  qe me ri qoshe me qoshe mos fillo tashi me rrejt  se ma hoqe menjen krejt  un ngela tu besu  ti ngele tu mashtru  :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#17 ne: 13-10-2010, 21:52:37
....me ka ber pershtypje qe per pak gjith vdiqa...nga e qeshura LOL LOL LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 13-10-2010, 23:15:12
o Anesaaa, gjeje ndonje dite me djell, kur te vdesesh lol se tash bie shi
:D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#19 ne: 13-10-2010, 23:16:30
o Anesaaa, gjeje ndonje dite me djell, kur te vdesesh lol se tash bie shi
:D

flm,nga ty preisja cdo gje por kete hmmmmm: :'(      LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 13-10-2010, 23:17:36
me thuaj cfare pret, qe ta di, se cduhet te presesh hahahha

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#21 ne: 13-10-2010, 23:18:41
me thuaj cfare pret, qe ta di, se cduhet te presesh hahahha


leje ste flas me.... :((((

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#22 ne: 13-10-2010, 23:19:36
p.s dhe mos me lut per pajtes se nuk do arrish gje.... :S

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 13-10-2010, 23:21:45
ajde se i them justA une dhe e rregullon ajo kete pune! :syzja

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#24 ne: 13-10-2010, 23:24:07
kesaj rradhe nuk degjoj fjalen e askujt,vendos vet. (pike)

Temat e fundit