Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 5 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 39318

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 03-11-2010, 13:41:29
...nje shkrim qe sapo lexova ^o)

Ne Portugali nje vajze 10 vjecare qenka bere nene. ^o) ^o)
E nena e saj (Rumune) pa pik turpi ishte shprehur: Eshte dicka normale ne vendin tone. ^o) :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 03-11-2010, 14:06:14
Kete doja te thoja edhe une... ^o)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 03-11-2010, 14:08:38
Syrgjyn e kisha perballe ne rruge ne momentin qe do shkembeheshim ajo ndaloi e me pa ne fillim nga koka tek kembet e me tha shprehjen e famshme me nje ton te neveritshem sikur te ishte burre,sdonte shume filozofi  per tu kuptur qellimi Syrgjyn,e tha edhe me tonin e tille qe te bente te dyshoje. te them te drejten ne momentin e pare u shtanga,spo ju besoja syve...
por pasi ia kisha nr ca ika ne kafe me nje kolegen time,pak me vone "e semura" kaloi para barit,pasi i tregova historine ishte kolegia ime qe me tha se punonte ne pallatin ngjitur me ne...

Hej Zot na ruaj te gjen belaja kot!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 05-11-2010, 20:20:08
nje vajze qe mpershendeti nga dritarja e shtepise dhe hera e pare qe e shikoja..cne hhmmm...:P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 06-11-2010, 09:31:17
tani sa u cova na gjumi asigjo....:P mgjesi

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#105 ne: 06-11-2010, 09:36:57
akoma asgje ...

mgjes ¤Gimi~~alb¤

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#106 ne: 06-11-2010, 09:49:08
miremengjes Masha  :)  turoj nje dite tbukur

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 06-11-2010, 19:54:56
Qe shkoi dita shuuuume shpejt ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#108 ne: 07-11-2010, 16:52:32
qetesia madheshtore e forumit  duket si shesh beteje me trupa te gjakosur ku po ushqehen sorrat  lool :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 07-11-2010, 17:40:30
as gje  :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 07-11-2010, 18:30:19
qe sot ditelindjem dhe askush te zeri nuk me beri urimet :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 07-11-2010, 18:31:56
Urime shkodrane!dhe 1000 vjet te tjera plot lumturi dhe dashur?

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 07-11-2010, 18:55:43
uee shkodranja paska ditelindjen :) ok pra shkodrane te uroj jete te gjate dhe te lumtur te uroj nga zemra  :trendafil  :)

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#113 ne: 07-11-2010, 19:12:47
falemiderit gimi :perqafim

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#114 ne: 07-11-2010, 22:48:52
edhe 100 te tjera Shkodrane klm

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#115 ne: 07-11-2010, 22:52:40
flm  ;)

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#116 ne: 08-11-2010, 10:18:27
qe sot ditelindjem dhe askush te zeri nuk me beri urimet :P

Shume urime patriote!!! 

Edhe 100!!  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#117 ne: 08-11-2010, 12:15:44
qe sot ditelindjem dhe askush te zeri nuk me beri urimet :P

Edhe 100 :engjell:

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#118 ne: 08-11-2010, 12:19:45
Edhe 100 vjec te lumtura Shkodrane.... :)

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#119 ne: 08-11-2010, 12:35:44
qe sot ditelindjem dhe askush te zeri nuk me beri urimet :P

Edhe  100  vjet  mi  Shkodrane...pac  shendet  e  shonc gjithe jeten  :puth :lule

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#120 ne: 08-11-2010, 12:38:16
Me  beri  pershtypje - Heqja  e  vizave  per  Shqiperine per  territorin  Shengen
..  dhe  njerezit  qe  po  festojne  neper  rruge  me  flamuj  dhe  makina qe  nuk  pushojne  borite  e  tyre  dhe  muzika  ne  kupe  te  qiellit...

Me  ne  fund  e  vune  doren  ne  zemer...

Duke  filluar  nga  14  dhjetori  shqiptaret  mund  te  levizin  lirshem  neper  Europe.

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#121 ne: 08-11-2010, 15:47:56
njesoj si Rejina - ENDRRA E REALIZUAR E SHQIPTAREVE PER TE LEVIZUR TE LIRE NE EUROPEN "SHENGEN"  !!! Haleluja !

Emocionet jane me pak te prekshme , se vijne vec pervec shtypit. Gezim per familjaret , te afermit , bashkombasit   :)  

Me beri cudi sa pak po flitet ne forum per te, vecanerisht sot qe u konfirmua plotesisht !

Gezuar Lirine e Levizjes ! U befte edhe me mire !

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#122 ne: 08-11-2010, 18:34:08
sot deri ne ket moment nuk jam bere nervoz per asgje dhe po m'gezon ky fakt...:P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 08-11-2010, 20:57:02
Njesoj si Rejina dhe Amy A.  :)

#124 ne: 08-11-2010, 21:53:18
Forumi ka ndryshuar font??? :)
Nuk do lodhem me shyqyr, qenka gia 'Georgia'... :D

Temat e fundit