Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 41 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32058

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 27-09-2011, 17:46:53
kjo tregon shenjat e para te plakjes :P
dhe ti asaj rruge je  ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 27-09-2011, 21:34:34
po nuk te le ta pershkrosh rrugen vetem une ty  aty mbrapa mke nuk te ndahem :D

 • Postime: 12743

#1002 ne: 30-09-2011, 16:43:29
sot asgje sme ka bere pershtypje

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 01-10-2011, 13:27:06
Kokforcia e dikujt, o zot nuk kisha nerva ta duroja fare....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1004 ne: 01-10-2011, 14:40:52
po me dhemb zemra me erdhi fundi mduket

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1005 ne: 01-10-2011, 19:59:41
Gimi na le forumin tulle, mos i bej ato gafa se e mbyll pergjithmone forumin MAX :P :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 02-10-2011, 15:36:18
qetesia ne forum
ne kohen kur jam regjistruar ishte mjaft i gjalle ky forum, tani me duket si i paska zene gjumi te gjithe :D
Mire se u riktheva vete :engjell:

 • Postime: 2568

#1007 ne: 03-10-2011, 22:21:20
qe sa te pafytyr jane disa njerez

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1008 ne: 04-10-2011, 09:21:05
qe sa te pafytyr jane disa njerez

e ke ndare mendjen ee????? e ke kapur keq me boten jashte mesa shoh ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 04-10-2011, 09:56:42
Te ngrysesh i varfer dhe te zgjohesh i pasur :D

 • Postime: 12743

#1010 ne: 04-10-2011, 10:00:22
Te ngrysesh i varfer dhe te zgjohesh i pasur :D

me qafsh kush e pati kete fat me aman////// duaaaa edhe une LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 04-10-2011, 10:02:24
me qafsh kush e pati kete fat me aman////// duaaaa edhe une LOL

hap gojen sa do ... sme gjen me kyt menje prap LOL

 • Postime: 12743

#1012 ne: 04-10-2011, 10:14:27
hap gojen sa do ... sme gjen me kyt menje prap LOL

do mi japesh cash???????????? dua 1000 mije euro ...bohet?

 • Postime: 12743

#1013 ne: 04-10-2011, 10:14:42
mirmëngjesi misheli e zbukurove forumin

rrofsh e dashur  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 04-10-2011, 10:16:49
do mi japesh cash???????????? dua 1000 mije euro ...bohet?

po mi nji tash  :perqafim

 • Postime: 12743

#1015 ne: 04-10-2011, 10:19:49
he mi mos tall menderen LOL....hajt se po pres una....

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1016 ne: 04-10-2011, 11:28:52
Nje goce me ca floke , gjysem te kuqe egjysem te zeza .
Tip flamuri kuq e zi...... hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1017 ne: 11-10-2011, 13:06:30
qe kam shume energji sot :D

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 12-10-2011, 06:38:24
Nje mesazh.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 12-10-2011, 11:36:57
nje buqete me lule anonime ne zyre , ende se di kush ma ka sjelle

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1020 ne: 12-10-2011, 11:56:39
cfare ngjyre jane! :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 12-10-2011, 11:59:02
te bardha dhe roze, trendafila...


pusulla thote, " Per buzeqeshjen me te bukur, je unike. "

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1022 ne: 12-10-2011, 12:05:41
besoj se me kto fjale te pusulla nuk e ke te veshtir ta gjesh se kush ti ka derguar :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 12-10-2011, 12:08:03
s'eshte ai qe mendon ti dhe une ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1024 ne: 12-10-2011, 12:13:58
nuk e di cfare mendon ti po une jam i sigurt kush esht :)

Temat e fundit