Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 6 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 39319

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#125 ne: 09-11-2010, 13:08:38
me kujtohet gezimi i njerzve dje ne rruge qe takonin e uronin njeri-tjetrin e dhe pa e njohur fare,se kisha imagjinuar kurre dicka te tille...une jam me GREEN CARD e se kuptoj kete gezim se gjithmone kam qene e lire por me vjen mire per mijera familje te ndara prej vitesh,prinder qe s'shikonin femijet,kujtoj me keqardhje qindra djem nenash qe iknin ne Greqi nga mali apo ne Itali me skaf e sot nje pjese e tyre s'dihet ku jane...kemi vuajtur shume ne Shqiptaret e meritonim kete e me shume e s'duhet t'ia dime per faleminderit asnjerit!

#126 ne: 09-11-2010, 13:28:36
...une jam me GREEN CARD e se kuptoj kete gezim se gjithmone kam qene e lire...

Pse s'e bere dhe bold... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#127 ne: 09-11-2010, 23:45:23
skam pire fare alkol dhe coca dhe kam pire 2 kafe me pak  mduket kam ren ne dashnii  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#128 ne: 10-11-2010, 22:45:52
njera nga stafi qe mka fiksim mua  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 11-11-2010, 12:31:16
lajmi i keq i humbjes se jetes se 4 femijeve te vegjel  :(

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 11-11-2010, 15:33:28
s'eshte mesuar shqiptari i shkrete te gezoje  :(

2 tragjedi njera pas tjetresh. U prehshin ne paqe te gjithe ata te pafajshem , te gjithe ata engjej ! shume tronditese  dhe te dhimbshme te dyja tragjedite !

 :(  Kjo e sotmja ta copton zemren krejt ! Mjere ajo fatkeqja Nene si do mund ta perballoje nje  tmerr te tille - 4 engjej ikur njeherazi ! Nuk gjenden fjale per te ngushulluar nje shpirt te masakruar keshtu .

Shekulli 21 e femijet humbin jeten se perpiqen te kene pak drite me QIRI ! Tmerr, tmerr, tmerr pa fund !

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 11-11-2010, 15:44:42
akuzat  hmmmmm:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#132 ne: 11-11-2010, 15:48:35
...se disa henkan koqe dashi  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#133 ne: 11-11-2010, 16:13:53
qe katunaret ngado qe ti cosh katurar mbeten :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 11-11-2010, 16:57:33
Shiu me gjyma!  ^o)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#135 ne: 11-11-2010, 17:26:39
trafiku i cmendur hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#136 ne: 11-11-2010, 17:31:14
trafiku i cmendur hmmmmm:

Kjo fjali "trafiku i cmendur"!! Si mund te cmendet trafiku?  (?)

 :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#137 ne: 11-11-2010, 17:32:09
Pa ja ne nej dite me shi si kjo trafiku Cmendet. :D :P :P

Do me argumenta :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 11-11-2010, 17:32:54
hahahah sishte argument ajo!  :D
Nuk u binda!!  hmmmmm:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#139 ne: 11-11-2010, 17:34:04
epo si duket e do me peshperime ke veshi ti qe te bindesh. :D :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#140 ne: 11-11-2010, 18:00:03
E dua me ulerime ne fakt, ashtu me pelqen!  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#141 ne: 11-11-2010, 18:01:31
Auuuuuuuuuuuuuuuuuu ..............auuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu............. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 11-11-2010, 18:05:05
Je dobet Lefto LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#143 ne: 11-11-2010, 18:08:44
Aaaaaaaaaaahhhhhhhh hhhhhhuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu............ :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 11-11-2010, 18:12:16
Prap dobet ... duhet te punosh me regjistrin e siperm LOL :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#145 ne: 11-11-2010, 18:15:03
aaaaaaaaaaauuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu....brrrr rrrrrrrrrrrrrrreeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee ee............. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#146 ne: 11-11-2010, 21:12:28
viti i ri qe do dhe pak dit te vij             vetem 50 dite oleee urraa opaaa :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#147 ne: 12-11-2010, 13:19:36
jam shum happy :)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#148 ne: 12-11-2010, 21:57:43
se si nëpunësit bejne cmos qe ti me doemos te nderrosh mendje. U nisa te blej nje DVD te shtrenjte mesatare, sapo kisha vendosur ta marr, erdhi i biri i qenit dhe me fliste per nje DVD me te shtrenjte dhe...........e vertete, ia doli, e bleva nje per 35 euro, megjithese kisha ndermend nje me pak te lire.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#149 ne: 13-11-2010, 00:08:18
boh ky redbulli osht kot fare kam pi dhe me vjen per gjum prap :P

Temat e fundit