Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 52 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 33045

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1275 ne: 11-12-2011, 19:42:29
Figurat e keqija qe bej cdo here :(

hahaha ca bere sot?

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#1276 ne: 11-12-2011, 20:39:10
hahaha ca bere sot?

Ne fakt budalliqe te vogela per fat :D
Psh ika ne nje qender vod. dhe ndersa prisja mora nje cokollate ne forme zemre te kuqe :D
Ndersa prisja e prisja po me shihte keq shitesja e tha ik tek kolegia tj lol

Ika ne nje restorant me nje shoqe e tha vec nje pjate 18 euro uahhh.
Pasi thashe te mendohemi pak, ia mbathem lol

Dhe e u rrezova sa gjere gjate LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1277 ne: 11-12-2011, 20:40:29
Ne fakt budalliqe te vogela per fat :D
Psh ika ne nje qender vod. dhe ndersa prisja mora nje cokollate ne forme zemre te kuqe :D
Ndersa prisja e prisja po me shihte keq shitesja e tha ik tek kolegia tj lol

Ika ne nje restorant me nje shoqe e tha vec nje pjate 18 euro uahhh.
Pasi thashe te mendohemi pak, ia mbathem lol

Dhe e u rrezova sa gjere gjate LOL

me ket te treten i paske ven kapakun lol

a ike me vrap qe mos te te fiksonin fytyren te pakten :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1278 ne: 11-12-2011, 20:41:57
E mire shendet, se do behet mire, vetem se mos u derzo heren tjeter :D

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#1279 ne: 11-12-2011, 20:55:22
SHEJ jojo u desh kohe derisa te merrja veten nga te qeshurat :P
Flm per kurajon Gjumashi :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1280 ne: 11-12-2011, 20:59:53
SweetAntonia, cdo here, per ate jemi ketu.  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1281 ne: 11-12-2011, 22:19:57
Egoizmi i njerezve me ben pershtypje perdite...

 • Postime: 12743

#1282 ne: 11-12-2011, 22:23:29
altruizmi i shtirur i njerezve

 • Postime: 266

#1283 ne: 11-12-2011, 22:52:24
Sot u kenaqa gjith diten ne shpi . Taman si gjeli mes te pulave  :perqafim   ka lezet.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1284 ne: 12-12-2011, 07:15:37
shiu litar gjithe naten

 • Postime: 12743

#1285 ne: 12-12-2011, 10:00:40
vajza qe me trembet aq shume ne gjume  :S

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1286 ne: 12-12-2011, 10:01:24
vajza qe me trembet aq shume ne gjume  :S

1 pale rruaza te zeza te koka krevatit dhe s trembet me

 • Postime: 12743

#1287 ne: 12-12-2011, 10:23:51
ouuuu...do e provoj....

perse me trembet ka ndonje arsye? :S

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1288 ne: 12-12-2011, 10:30:16
ouuuu...do e provoj....

perse me trembet ka ndonje arsye? :S

ka disa shpjegime por spo ti shkruj ketu ne forum, me kujto kur te pime kafe

ajo funksionon 100 % degjo mua dhe pse sjam supersticioze

 • Postime: 12743

#1289 ne: 12-12-2011, 10:32:10
do e provoj..... :perqafim

 • Postime: 160

#1290 ne: 12-12-2011, 13:53:18
ku te ben me gje pershtypje ne shqiperi

 • Postime: 12743

#1291 ne: 12-12-2011, 14:56:48
ku te ben me gje pershtypje ne shqiperi

e sakte

 • Postime: 2568

#1292 ne: 12-12-2011, 20:01:21
dicka qe pash ne fb dhe mbas 30 sek se pash dot me  :D

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#1293 ne: 13-12-2011, 14:57:23
Asgje akoma

 • Postime: 160

#1294 ne: 13-12-2011, 18:35:10
vallai sme ka ber gje se kam qen ter diten ne gjum

 • Postime: 12743

#1295 ne: 14-12-2011, 08:34:33
qe dua te gjej nje kenge po sme kujtohet as kengetari dhe as titulli i kenges...pffff

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1296 ne: 14-12-2011, 13:35:21
qe dua te gjej nje kenge po sme kujtohet as kengetari dhe as titulli i kenges...pffff
vendos nje pjese te tekstit ne google dhe duhet ta gjesh  ;)

Me bejn pershtypje keta forumistat e papune :P

 • Postime: 12743

#1297 ne: 14-12-2011, 14:37:18
e kam bere por asnje rezultat.......

kishe gjo me ne te papunet LOL

 • Postime: 2568

#1298 ne: 14-12-2011, 21:55:59
mos po kerkoje kte mishel
Endri & Stefi - Dashurova Syt e Bukur.avi

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer

#1299 ne: 14-12-2011, 21:56:49
Kohë e cmendur...

Temat e fundit