Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 54 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32845

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1325 ne: 04-01-2012, 15:07:15
qe po bere debat me femrat ke bo vetvrarsje :)

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer

#1326 ne: 06-01-2012, 16:53:49
shpenzova shumë shumë shumë lekë..........., shoping :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1327 ne: 06-01-2012, 18:22:23
po parja per ta prish eshte  e jo per ta mbajt ne bang :)

 • Postime: 12743

#1328 ne: 06-01-2012, 21:37:06
sot??? Cdo dite me ben pershtypje dicka dikush

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1329 ne: 06-01-2012, 21:41:28
Ca eshte kur te ha hunda?

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#1330 ne: 08-01-2012, 18:59:48
I ftohti pas ketyre pushimeve nuk duhej..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1331 ne: 08-01-2012, 20:08:17
...sa shpejt iku dita e sotme.. ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1332 ne: 08-01-2012, 21:48:23
qe do i them STOP FORUMIT do ju mungoj kshu do me mungoni :)

 • Postime: 266

#1333 ne: 08-01-2012, 22:34:15
Ta  hoqi plaku netin mo  :D :D :D :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1334 ne: 09-01-2012, 22:37:10
Te papriturat

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1335 ne: 09-01-2012, 22:37:44
gjithka qe me rrethon... :D

 • Postime: 2568

#1336 ne: 09-01-2012, 23:21:51
kishte ngordh tigri te kopshti zologjik LOL e kishin fut pa dashje te kafazi ujkut

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1337 ne: 10-01-2012, 12:45:57
...vjen nje moment, pak gjera te bejne me pershtypje.. ^o)

 • Postime: 160

#1338 ne: 10-01-2012, 14:47:58
asgje .... me duket cdo gje normale sado anormale te jet..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1339 ne: 10-01-2012, 15:00:52

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1340 ne: 10-01-2012, 17:52:45
...vjen nje moment, pak gjera te bejne me pershtypje.. ^o)

Yesssss

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer

#1341 ne: 10-01-2012, 18:00:20
Një grup të rinjesh japonez që kishin ardhe në Suedi, dhe kishin vu maska mbrojtese në goje, kjo Me beri shumë pershtypje  kur i pashe anes rruges duke ecur :D hmmmmm:

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1342 ne: 10-01-2012, 22:10:29
kam qene 7 ore buze detit e nuk leviza :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1343 ne: 10-01-2012, 23:24:39
Uaaaaa......pse???? Nuk u hodhe nje cike ne det? :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1344 ne: 10-01-2012, 23:25:08
JO SE SKISHA RROBA BANJO.. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1345 ne: 10-01-2012, 23:26:01
Edhe????   :-[

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1346 ne: 10-01-2012, 23:28:40
perdor imagjinaten ... :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1347 ne: 10-01-2012, 23:30:10
Skam imagjinat teper per te te imagjinuar ty i dashur Tipi LOL :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1348 ne: 10-01-2012, 23:30:41
e mire se nuk eshte faji jot jo. ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1349 ne: 10-01-2012, 23:32:13
Eshte faji jot se ve ne dyshim LOL :P

Temat e fundit