Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 56 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 33043

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1375 ne: 18-01-2012, 22:26:23
ca keni me Barcen ju eee
te flasim pa dorashka, e meritonte META pafajsine?  :P 

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1376 ne: 18-01-2012, 22:27:04
te flasim pa dorashka, e meritonte META pafajsine?  :P Pse ti mendoje qe Meta do dilte i fajshem? :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1377 ne: 18-01-2012, 22:29:43
yep, mendova se e hengri pataten, por thjesht ja dha popullit  ;) :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1378 ne: 18-01-2012, 22:32:58
yep, mendova se e hengri pataten, por thjesht ja dha popullit  ;) :)

po pse ore ti kujton qe Berisha do e fuste n burg!!! I duhet Meta atij per qeverine dhe presidentin, pra interes i paster

 • Postime: 12743

#1379 ne: 18-01-2012, 22:33:53
edhe ja dha mire fare.........4 veta me pushime te gjata coi.........

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1380 ne: 18-01-2012, 22:35:51
Tani del mueta me fakte te verteta duke bere shantazh... LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1381 ne: 18-01-2012, 22:36:27
prit se do shifni gallate me prokurorine tani per hetimin e 21 janarit

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1382 ne: 18-01-2012, 22:39:22
prit se do shifni gallate me prokurorine tani per hetimin e 21 janarit
gezhojat qe u gjenden dhe merren si baze prove jane qe nga 97-ta keshtu qe .....p*ordhe me rigon... :d

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1383 ne: 18-01-2012, 22:42:22
prit se do shifni gallate me prokurorine tani per hetimin e 21 janarit

...sa te zhgenjyer e pashe babin tim sot nga keto perfundime.. ^o) ^o)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1384 ne: 18-01-2012, 22:51:34
Qe kam fjet ne dreke....RRALLEEEE here ndodh.. ^o)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1385 ne: 18-01-2012, 22:52:15
Qe kam fjet ne dreke....RRALLEEEE here ndodh.. ^o)
...pergatitu te kesh nje nate te gjaaaate..e te pagjume. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1386 ne: 18-01-2012, 22:53:30
E diii ^o)....bej roje :D

 • Postime: 12743

#1387 ne: 18-01-2012, 23:27:52
baskohem me babyn sonte....e bejme me radhe dezhurnin?

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#1388 ne: 19-01-2012, 20:45:38
Qe kam provim e akoma skam mesuar asgje ncncn

 • Postime: 12743

#1389 ne: 20-01-2012, 15:48:03
sesa te drejtperdrejte jane te rinjte e sotem  :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1390 ne: 22-01-2012, 23:43:12
Exclusive  ne top-channel

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1391 ne: 24-01-2012, 22:13:04
Fshati im,
në mes të maleve fushave dhe kodrave,
aty gjendet fshati im!
Ai fshat nuk ka më gjelbërim,
sepse trimin ja vranë.
Ai kishe shkuar në luftë,
jo me armë, por me fjalë.
Ai fshat ende jeton,
por mban një shtëpi bosh.
Zemra qan për ata që e vranë,
një zemër qan për atë që e vranë,
një zemër qan, që gjallë nuk ma lanë.


Zoti vent drejtesi atje ku njerzit e pengojne!!
 :S  ^o)

 • Postime: 2568

#1392 ne: 24-01-2012, 22:15:28
kur me bejn tipin ma heqein trurin fare

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1393 ne: 24-01-2012, 22:22:52
dita e lodhshme ne pune

 • Postime: 2568

#1394 ne: 24-01-2012, 22:25:15
qe njerzit te gjjykojne per gjithcka qe ben sado te mira qofshin ato

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#1395 ne: 25-01-2012, 11:20:42
Qe po ndihem keq nga shendeti :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1396 ne: 25-01-2012, 14:18:30
Qe po ndihem keq nga shendeti :(

 :perqafim

 • Postime: 12743

#1397 ne: 25-01-2012, 15:05:31
qe njerezit per te ngacmuar apo "poshteruar" te tjeret perdorin lloj lloj mekanizmash....por harrojne se jane liber i hapur per cdokend

 • Postime: 2568

#1398 ne: 25-01-2012, 22:40:52
po me ben sjellja e dikujt perdit e njejta gje

 • Postime: 12743

#1399 ne: 27-01-2012, 14:46:16
asgje sot...

Temat e fundit