Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 62 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32649

 • Postime: 525

#1525 ne: 07-05-2012, 22:35:54
Ajo tema ishte e myllme ti mishel. Nuk shkruj dot aty.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12743

#1527 ne: 07-05-2012, 22:41:40
e kane mbyll se kemi pas boll konflikte ne ate teme....puuuuuu sa konflikte. Ashtu e shoh situaten tani me QV kur te futet aty....do me cmeni me komentet te tipit...turp , moral dhe pergjegjesi LOL

ajo cfare me ka bere pershtypje....bota shpirterore e dikujt qe se kisha menduar kurre se do ish i tille.....bhooooo

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1528 ne: 07-05-2012, 22:43:36


ajo cfare me ka bere pershtypje....bota shpirterore e dikujt qe se kisha menduar kurre se do ish i tille.....bhooooo

 hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1529 ne: 07-05-2012, 22:49:45
Une kam folur te nje teme tjeter ne lidhje me abortin, s'e mbaj mend te cila tani. Pertoj te flas 40 here, ma gjeni citimin e ju them per cilat pika kam ndryshu mendim, per cilat mendoj njesoj. :P Po deshet debat te nxehte si ne periudhe fushatash flas eee...

e pse do me bo interesanten?? Hajde na trego sa here ke abortu LOL

 • Postime: 525

#1530 ne: 07-05-2012, 22:52:33
IMORALE!

 • Postime: 525

#1531 ne: 07-05-2012, 22:55:05
Citim
Ky nenshkrim
sherben per te krijuar hapesiren
qe une kam nevoje te krijohet
nga postimi im
tek postimi tjeter...

 • Postime: 525

#1532 ne: 07-05-2012, 23:01:33
Me bejne pershtypje njerezit e vemendshem ndaj detajeve. :)

Allahu Akbar!

BOOOOOOM!

Ky personi siper qe hudhi veten ne er, nuk cante shum kok per detaje.

 • Postime: 525

#1533 ne: 07-05-2012, 23:05:18
Ai tha qe "un kam nji mision nga zoti". Ne pergjithsi lidhen me fene qe kalo ne ekstrem keto gjona.

 • Postime: 12743

#1534 ne: 07-05-2012, 23:06:55
ai tha...ne emer te atit , te birit te shpirtit te shenjte ....ju emeroj engjell te qiellit

kafsheri ca muhabetesh beni

 • Postime: 12743

#1535 ne: 07-05-2012, 23:14:33
Qendra zerit...kete 8yrazerin e madh se kam pare kete vit,,,,,skam qene e ngeshme per kete gje

 • Postime: 525

#1536 ne: 07-05-2012, 23:14:55
Hajde flasim pak per Big Bradher. :D

Tashi po!

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#1537 ne: 08-05-2012, 18:04:12
Mënyra se si u akredituam nga Joint Commission International. Patëm sukses të jashtëzakonshëm. :urra:

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#1538 ne: 08-05-2012, 18:52:13
Mendimet e dikujt tek i vend...pa pike orgjinaliteti te gjitha Copy...!!! ^o)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1539 ne: 08-05-2012, 20:34:10
Pluhur i madh ne kryeqytet!

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1540 ne: 08-05-2012, 20:43:29
SHprehja; nuk me ra gruja me x5 por me x fshese..hahah

 • Postime: 12743

#1541 ne: 08-05-2012, 23:13:05
Pluhur i madh ne kryeqytet!

do pijme ndonje kafe ne pluhur?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1542 ne: 08-05-2012, 23:24:38
Gjejme ndonje vend dhe e pime pa pluhur!!! :)

 • Postime: 12743

#1543 ne: 09-05-2012, 09:54:10
Gjejme ndonje vend dhe e pime pa pluhur!!! :)

hajde ketej nga kashari se eshte pasterti te hapen mushkerite LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1544 ne: 09-05-2012, 11:19:01
epo nuk mbeti rob pa ftuar kjo ne kashar, pastaj kur vemi atje thote ec vemi nga Blloku se kete eshte fshatarsi hesapi. :P LOL

 • Postime: 12743

#1545 ne: 09-05-2012, 13:25:11
epo nuk mbeti rob pa ftuar kjo ne kashar, pastaj kur vemi atje thote ec vemi nga Blloku se kete eshte fshatarsi hesapi. :P LOL

LOL LOL.....jo te kam dhene arsye tjeter mos mi modifiko arsyet LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1546 ne: 16-05-2012, 13:10:48
...ekzagjerimi i ca gjerave, krejt pa nevoje ^o)

 • Postime: 12743

#1547 ne: 16-05-2012, 13:56:29
Lodhja e nervave qe kam...dhe dhimbja qe po me thyen....

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1548 ne: 16-05-2012, 14:39:52
futi 1 dopio valium e gjume

 • Postime: 12743

#1549 ne: 16-05-2012, 15:10:13
futi 1 dopio valium e gjume

te iki rehat thua ti.....rrofsh :P

Temat e fundit