×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 31975

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1575 ne: 02-07-2012, 14:56:06
Three Days Grace - Never Too Late

shprehja ...Kurre nuk eshte vone per asgje

 • Postime: 266
the king
#1576 ne: 07-07-2012, 15:26:15
Me ka ngroh tezja orizin e ftoht ne mikroonde, e nxori nja tre kg tasi e futi ne mikroonde dhe mbushi lugen e do e provonte  -Qeka ngroh pak -tha   Ta fus edhe nji her  ^o) e pash  hmmmmm: tja them mos tja them ....  vallaj nuk durova  ja thash .Po ky hahet i ftoht mi teze ,pranaj e kena lon aty.
Qyqa po un e pash uriz -tha   ne e nrofim urizin para se ta ham.
O ty te narofshin trut i thash me vete.

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
Mєlσdy.
#1577 ne: 07-07-2012, 19:07:46
Mungesa e atyre 2-ve

 • Postime: 1283
Pasion
#1578 ne: 07-07-2012, 20:10:19

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1579 ne: 08-07-2012, 12:08:38
Shiu i sotem.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1580 ne: 08-07-2012, 19:53:53
Plazhi plot sot....thua s'kishte ngel njeri ne TR  ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1581 ne: 09-07-2012, 09:17:03
Plazhi plot sot....thua s'kishte ngel njeri ne TR  ^o)

se gjete une isha ne TR :D

 • Postime: 322
Loadingg
#1582 ne: 11-08-2012, 03:55:31
T perditshme kurgjo diqka per me theksu Per veq se mu ka afru nje femer tejet e bukur dhe mi ka lyp 1 euro gje te cilen se kisha has ne par

 • Postime: 4261
Charlie
#1583 ne: 11-08-2012, 13:19:29
Plazhi plot sot....thua s'kishte ngel njeri ne TR  ^o)

Sa do te doja iher te te shihja ne plazh ty :D do te pije uje te kriposur deri ne mengjes nga une :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1584 ne: 13-08-2012, 07:41:25
Ceremonia e mbylljes te lojrave olimpike...qe ishte interesante :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1585 ne: 13-08-2012, 11:12:00
asgje sme cudit e habit....

 • Postime: 1283
Pasion
#1586 ne: 21-08-2012, 19:31:51
 :O :O :O


Gjithcka e vogel qe syri u ndal. :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1587 ne: 21-08-2012, 19:52:37
Sa do te doja iher te te shihja ne plazh ty :D do te pije uje te kriposur deri ne mengjes nga une :D :D

Me vjen keq qe deshiron gjera qe si arrin dot  :-[  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1588 ne: 22-08-2012, 15:19:19
sa kam ndryshuar ne menyren si konceptoj gjerat  ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1589 ne: 22-08-2012, 15:44:38
 ^o) ^o)

keto dy ikonat me siper kane fillu me me habit

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1590 ne: 25-08-2012, 15:54:36
Ja paska arrit :)


Kur te me beje pershtypje, do ju shkruaj.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1591 ne: 25-08-2012, 16:56:50
asgje qe di e asgje qe bej

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1592 ne: 25-08-2012, 22:42:58
Qe harxhita 2 fish me teper se e pata ne plan :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1593 ne: 25-08-2012, 23:47:10
qe sot duhet te ishte nje dite ndryshe , nderkohe qe edhe sot si cdo dite ishte njesoj....

Ajo qe me ben pershtypje eshte pse kur shkojme te takojme ata qe jane ne boten e pertejme ndihemi ndryshe, perceptojme ndryshe .....pse duhet te shkojme ne varreza per te kuptuar rendesine e jetes?
Gerti1
#1594 ne: 29-08-2012, 20:24:59
Nji person ketu ke puna ime qe e arrestun forcat speciale ngaqe kercenoi qe do hudhte ndertesen ne er. Dhe problemi eshte qe nuk te lejn me marr as pistoleten ne pune me u mbrojt, sepse i bie qe je ne prone private ke punonjesi jot.
Another day in America.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1595 ne: 29-08-2012, 22:13:17
keto reklamat ne ebuddy

jezus will forgive you

e ca lidhje ka?
Hajt pra god bless u

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#1596 ne: 29-08-2012, 23:45:21
Njerezit s'dine si te ngasin makinen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :@

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1597 ne: 30-08-2012, 00:16:49
sweetyyyyyy gjalle :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1598 ne: 30-08-2012, 15:44:43
ka dite qe me ben pershtypje qe shume njerez tek me shohin serisht me floket kacurrela habiten ....

kthimi ne identitet ka rezultuar i suksesshem LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1599 ne: 30-08-2012, 15:57:48
asigjo

Temat e fundit