×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 31996

 • Postime: 12743

#1600 ne: 30-08-2012, 16:03:28

 • Postime: 1283

#1601 ne: 31-08-2012, 19:18:20
Nje mendje e shperndare sot :(

Po neser imagjino Pasion si do e kesh :( :S :S

 • Postime: 12743

#1602 ne: 31-08-2012, 21:57:48
sa dite e bukur sot

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1603 ne: 31-08-2012, 22:54:25
hena shume e madhe

#1604 ne: 31-08-2012, 23:04:11
hena shume e madhe

Eshte Blue Moon sonte pranej. Nodh ier ne 7 vjet.

www.youtube.com/watch?v=T3FFOju3VM0

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 31-08-2012, 23:05:58
ne 2009 ka qene hera e fundit qe ka ndodh RT dhjetor me duket

#1606 ne: 31-08-2012, 23:11:11
Ti ke te drejte, po kto thojne (shkenctaret) qe ky fenomen ndodh ier n2 vjet, dhe ier n7 vjet. Kshuqe do jete nei gje in between. :D
Vl me i llaf, po po e lexoja dje diku.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 31-08-2012, 23:17:19
dhe une dje e lexova, kot kshu mqse e kam fiksejshen henen

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1608 ne: 31-08-2012, 23:18:52
Asnje ndryshim s'ka hena (?)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1609 ne: 31-08-2012, 23:19:20
hajd ke shpia ime se kam teleskop

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1610 ne: 31-08-2012, 23:21:20
hajd ke shpia ime se kam teleskop

Vetem ne ate forme shihet?  :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1611 ne: 31-08-2012, 23:24:24
merr 1 unaze ne forme rrethi miss, fut henen brenda saj inkuadroje me sy dhe shpreh nje deshire

ta ploteson hena direkt  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1612 ne: 31-08-2012, 23:27:14
Really? Erdhaaaaaa sa ta bej  sybukur))  :P
 

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1613 ne: 31-08-2012, 23:30:32
E bera...po pres te iki larg :-[

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 31-08-2012, 23:31:38
beje dhe nga shpia jote, ska nevoje per teleskop jo

vetem mos ja thuj njeriu deshiren sepse nuk te plotesohet pastaj

 • Postime: 12743

#1615 ne: 31-08-2012, 23:31:41
u befshi lemsh me gjithe hene...ai teleskopi shej a te con ne hene...dua te iki kshu ne forme arratisje dhe mos ti them kuj se ku jam

dhe nga hena te shof veten te njerez te humbur

diten qe humbi (ka kalu i vit qe me kerkojne) kishte vesh i fustan te kuq dhe i pale sandale te zeza...kush e ka pare te na kontaktoj.....imagj ino i vit me fustanin e kuq vesh une per aida shtinon looool

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1616 ne: 31-08-2012, 23:32:20
une bera ket gje ne 2009 mu plotesua ajo deshire

sot do shpreh 1 tjeter  :)

 • Postime: 12743

#1617 ne: 31-08-2012, 23:33:27
fusja edhe i deshire per shoqni se te paska hena me sy te mire

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1618 ne: 31-08-2012, 23:33:49
ske nevoje me shku larg me u arratis, dhe ne shpine tende arratisesh shpirti eshte i lire udheton ku ti teket

 • Postime: 12743

#1619 ne: 31-08-2012, 23:37:19
jo e kisha per arratisje fizike....pastaj cke ti se iki une ne hene apo rri ne shpine time LOL

leje se do iki ne barcelone

 • Postime: 322

#1620 ne: 29-01-2013, 14:34:55
Nje thenje e nje dosti ... K... Mos u gezo shum kur djemt ngajn pas teje sepse ekonomia thot kur qmimi uletrritet kerkesa hhaahahhahahahah

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1621 ne: 30-01-2013, 15:36:03
Qe me syze bota po me ngjan ndryshe me e piste  :P tani mu hapen syte.

 • Postime: 12743

#1622 ne: 30-01-2013, 16:40:34
Asgje se fundmi

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1623 ne: 04-02-2013, 15:02:17
Qe meshkujt jane *****  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1624 ne: 04-02-2013, 15:06:29
qe kjo mi ndrron keta emra aq sa na ka trash fare :P

Temat e fundit