×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32008

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1625 ne: 04-02-2013, 15:32:42
qe kjo mi ndrron keta emra aq sa na ka trash fare :P
Pse mu trashe ti qyqa se dija qe trashja dhe gocat  :D

 • Postime: 12743

#1626 ne: 04-02-2013, 16:04:43
trashem e dashur trashem.... :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1627 ne: 08-02-2013, 14:29:39
Te keqen jo shume eee  :D

 • Postime: 12743

#1628 ne: 08-02-2013, 15:36:49
nga pak nga pak

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1629 ne: 13-02-2013, 23:05:03
Loja e zbehte madrilene

 • Postime: 12743

#1630 ne: 13-02-2013, 23:15:13
Dicka

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1631 ne: 16-02-2013, 21:33:13
Qe njerezit i fusin  hundet kudo .
nuk e dine ku e kan kufirin?.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1632 ne: 16-02-2013, 23:50:12
Djali i im, ka mesuar te fyejë - sa u gezova, tashme sigurt e di se eshte i imi.

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1633 ne: 17-02-2013, 00:17:46
Kishe dyshime kte prisje s'te njante dot ne gjera te tjera?

 • Postime: 12743

#1634 ne: 17-02-2013, 00:21:12
Hic

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1635 ne: 17-02-2013, 00:25:01
Mua me ben pershtypje kjo

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1636 ne: 17-02-2013, 00:25:25
Kishe dyshime kte prisje s'te njante dot ne gjera te tjera?

Ne fakt, jo, s'me ngjan njehere. Mbase kur do rritet me shume....sidoqofte, me lumturoi sonte

 • Postime: 12743

#1637 ne: 17-02-2013, 00:26:46
Akoma asgje

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1638 ne: 17-02-2013, 00:51:09
Duhet t'a kesh te vogel djalin te siguroj qe s'do te te pelqeje kur te rritet.Pastaj dielli duket qe ne mengjes

 • Postime: 12743

#1639 ne: 17-02-2013, 00:57:11
Me ben cudi fakti qe sme cudit asgje...Shume e cuditshme

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1640 ne: 17-02-2013, 01:01:24
Duhet t'a kesh te vogel djalin te siguroj qe s'do te te pelqeje kur te rritet.Pastaj dielli duket qe ne mengjes

Po ata qe flene vone dhe zgjohen vone, nuk shohin mengjesin me sy?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1641 ne: 17-02-2013, 01:40:00
Ka dhe nga ata qe flene vone dhe ngrihen heret

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1642 ne: 17-02-2013, 01:43:54
Ka dhe nga ata qe flene vone dhe ngrihen heret


flutur, me urren?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1643 ne: 17-02-2013, 01:55:34
Te kam xhan :perqafim

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1644 ne: 17-02-2013, 01:57:48

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1645 ne: 18-02-2013, 18:02:02
...qetesia e padeshiruar

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1646 ne: 18-02-2013, 18:04:51
... Qe dreamm, ka humbur fare.  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1647 ne: 18-02-2013, 18:17:32
... Qe dreamm, ka humbur fare.  :perqafim  :perqafim

 :perqafim

 • Postime: 12743

#1648 ne: 18-02-2013, 23:08:36
Qe njerzve me shume u flet goja se mendja

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1649 ne: 19-02-2013, 16:28:06
nje dite me diell.......

Temat e fundit