Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 68 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 36949

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1675 ne: 05-03-2013, 14:11:41
kjo qe ankohet se ka shume pune. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1676 ne: 05-03-2013, 16:43:06
Fakti qe flisja me ty dhe kisha drejtorin mbi koke LOL

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1677 ne: 06-03-2013, 23:24:04
Nje dost qe sot ka marr lejen dhe sot nje denim :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1678 ne: 07-03-2013, 07:18:17
Shiu qe bie....qe sgjeti e sgjeti shkalle te zbres

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1679 ne: 07-03-2013, 12:10:42
asgje sa u zgjova

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1680 ne: 07-03-2013, 14:06:16
fakti qe u ulem nja 4 veta qe jemi shoqni prej 12 vitesh e kujtum kohen qe kemi kalu bashke....prej shume vitesh tashme LOL

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1681 ne: 07-03-2013, 15:59:00
qe pashe shtate qene te zinj.

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1682 ne: 12-03-2013, 17:49:20
dhe nje dele te bardhe?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1683 ne: 12-03-2013, 17:52:36
dhe nje dele te bardhe?

pse jo nje kelysh....femija i kudres dhe i qenit (kuptohet, nese bashkejetojne, ne jo atehere vetem i kudres)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1684 ne: 12-03-2013, 17:54:17
qa esht kudra?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1685 ne: 12-03-2013, 17:59:01
qa esht kudra?

kudra eshte e ema e kelyshit, ose thene me sakte ne shqip  busht-er/ra

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1686 ne: 12-03-2013, 18:00:51
pse qar gjuhe ishte ajo kosovarce

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1687 ne: 12-03-2013, 18:03:06
pse qar gjuhe ishte ajo kosovarqe

pikerisht..kosovarç e

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1688 ne: 12-03-2013, 18:03:49
mendova se kishim te njejten gjuhe

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1689 ne: 12-03-2013, 18:06:58
mendova se kishim te njejten gjuhe

me shume dialekte....


"Vertet qenkesh budallaqe!", mund ta quash gjuhe, porse gjuhe e vrazhde.....kupton?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1690 ne: 12-03-2013, 18:07:55
nuk i kuptoj ndyrsirat

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1691 ne: 12-03-2013, 18:15:13
nuk i kuptoj ndyrsirat

me kuptove mire....besoj.

Tani. Je e fejuar, je e martuar?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1692 ne: 12-03-2013, 18:19:23
Fjale shumtet keta siper qe po shpalosin talent me shkronjat e tyre te arta hihihihi)) :O :O

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1693 ne: 12-03-2013, 18:22:15
nuk i kuptoj ndyrsirat

gabim fatal, e pranoj....po mendoja "gjuhe e vrazhde"........

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1694 ne: 12-03-2013, 20:20:32
Mos me keqkupto ndyrsirat e kisha fjalen per ate gjuhen e ndyre qe the jo per ty si person.E sheh qe edhe ti se kuptove gjuhen time?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1695 ne: 12-03-2013, 21:05:56
Ti Pasush ke degjuar per PASKAL TODRIN prandaj  i kishte shkronjat e arta ai qe te shpalosim talentin ne kapish ke gje kondra?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1696 ne: 12-03-2013, 21:54:45
Galilei tha!
E MEGJITHATE,,,,,,,,,, :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1697 ne: 12-03-2013, 22:02:29
Galilei tha!
E MEGJITHATE,,,,,,,,,,
JETA VAZHDON

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1698 ne: 12-03-2013, 22:08:57
JETA VAZHDON
Ate ka pas dash te thoje? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1699 ne: 12-03-2013, 22:14:05
jo ai tha,e mgjate toka eshte e rrumbullaket dhe rrotullohet
ashtu e thashe une

Temat e fundit