Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 69 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 36945

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1700 ne: 12-03-2013, 22:29:39
Thash valle c'do kete thene :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1701 ne: 12-03-2013, 22:35:30
 :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1702 ne: 12-03-2013, 22:46:29
 :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1703 ne: 13-03-2013, 07:16:16
Fakti qe vetem sot kuptova qe jam lunatike....pata nje lloj reaksioni sapo pashe henen blu ne washington

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1704 ne: 14-03-2013, 21:06:11
Moti i keq

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1705 ne: 14-03-2013, 21:19:48
Asgje hic

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1706 ne: 14-03-2013, 21:22:01
Dic :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1707 ne: 14-03-2013, 21:34:31
Erdhi pasushi -ja

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1708 ne: 14-03-2013, 21:55:44
na mbyti shiu

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1709 ne: 14-03-2013, 21:56:50
Qe kam pi dy shishe vere dhe e kam llogjiken tulle

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1710 ne: 14-03-2013, 21:58:55
kujdes se eshte e kjo koha fiks per dashni mos na besh me ndonje mjau tjeter :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1711 ne: 14-03-2013, 22:01:34
Jo se jam me leje

Pastaj une ia kom lone juve radhen...ty, capit, tipit,
maroni i here ju masanej menohem edje une

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1712 ne: 14-03-2013, 22:02:32
une do behem gjyshe vitin tjeter kjo thote rradhen mua lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1713 ne: 14-03-2013, 22:03:32
Pse mi iu poqen fiqte gjinos?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1714 ne: 14-03-2013, 22:05:16
ja kam gjet e marigone te me bej punet e shpise LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1715 ne: 14-03-2013, 22:06:55
Lum ajo per vjehrre Tanen qe do kete...bithen ne hi do ia pjeki

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1716 ne: 14-03-2013, 22:08:09
po mi Vasillo po  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1717 ne: 14-03-2013, 22:09:48
Goces time rriji larg ...perbindesh lol

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1718 ne: 15-03-2013, 09:53:39
Si nuk na beri njeri nje cope byrek me lakra mo ama :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1719 ne: 15-03-2013, 10:22:19
ky pervjetor i hidhur qe me shpon thelle........qe me kthehet dhe me con ne ujra te turbullt.......

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1720 ne: 15-03-2013, 10:27:04
ky pervjetor i hidhur qe me shpon thelle........qe me kthehet dhe me con ne ujra te turbullt.......
Dhe sa te tille do kalojne thuaj,e koha do marr perpare cte gjej por kurre kujtimin e saj.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1721 ne: 15-03-2013, 10:40:27
Citim nga: Before i'm gone ne 15-03-2013, 10:27:04
Dhe sa te tille do kalojne thuaj,e koha do marr perpare cte gjej por kurre kujtimin e saj.


Kujtimi i saj eshte tjeter gje....ajo me siper eshte nje pervjetor shume i cuditshem.....plasi shishja e shampanjes LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1722 ne: 15-03-2013, 10:40:55
Kujtimi i saj eshte tjeter gje....ajo me siper eshte nje pervjetor shume i cuditshem.....plasi shishja e shampanjes LOL
Ahahha lere e kapa LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1723 ne: 15-03-2013, 10:43:52
ti po si kofini pas te vjelash je gjithnje o korbe....mjere une qe me shkoi jeta tu te msu ty LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1724 ne: 15-03-2013, 10:47:35
ti po si kofini pas te vjelash je gjithnje o korbe....mjere une qe me shkoi jeta tu te msu ty LOL
Po nga ta dija une LOL

Temat e fundit