×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32006

 • Postime: 12743

#1725 ne: 15-03-2013, 10:48:24
ja e more vesh....dil tek tema e urimeve shpejt... :perqafim

 • Postime: 266

#1726 ne: 17-03-2013, 16:25:44
Italiant  jan zverdh si kinezt se skan buk me honger  LOL

 • Postime: 322

#1727 ne: 17-03-2013, 22:59:42
Kam ble ni pal syze armani original me qmim shum te lir

 • Postime: 12743

#1728 ne: 17-03-2013, 23:55:00
Me ben pershtypje si ikin ditet, javet, muajt, viti e une ende nuk besoj sesi jeta ime ndryshoi nga mengjesi ne darke

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1729 ne: 18-03-2013, 00:03:41
Shume gjera

 • Postime: 12743

#1730 ne: 18-03-2013, 00:07:43
Rreshto nje

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1731 ne: 18-03-2013, 00:09:08
Mesova dicka te re

 • Postime: 12743

#1732 ne: 18-03-2013, 00:09:46
Cfare

 • Postime: 12743

#1733 ne: 18-03-2013, 00:14:39
Bravo

Naten

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1734 ne: 18-03-2013, 00:16:36
E fshiva ,nate.

 • Postime: 12743

#1735 ne: 18-03-2013, 07:10:53
Nje njeri provon ti rilidh marrdheniet. Pastaj, arrin ne njefare pike kur lodhet, dhe e vetmja gje qe lidh jane kepucet.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1736 ne: 18-03-2013, 17:18:34
çaji qenka i ftohte.... gruaja fajtore

 • Postime: 12743

#1737 ne: 18-03-2013, 18:31:20
Ngjarja e fundit dhe imagjinata mizore qe me bredh neper mendje

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12743

#1739 ne: 20-03-2013, 07:09:42
Qe lily was here

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1740 ne: 20-03-2013, 13:52:22
Qe 1 ne 2 persona do shkurtohen pas shtatorit :( ne pune.

 • Postime: 12743

#1741 ne: 20-03-2013, 14:41:29
Citim nga: Before i'm gone ne 20-03-2013, 13:52:22
Qe 1 ne 2 persona do shkurtohen pas shtatorit :( ne pune.

shtatori qeka larg,,,,te ne nga 3000 do vemi ne 1000....fuck off

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1743 ne: 20-03-2013, 14:48:53
qe e kam pas tulle gjithe diten

 • Postime: 12743

#1744 ne: 20-03-2013, 15:06:34
qe po i kthehem shume ketyre viteve x..... ne muzike them


 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1745 ne: 20-03-2013, 15:46:37
shtatori qeka larg,,,,te ne nga 3000 do vemi ne 1000....fuck off
Tek ne nga 1000 do vene 500 veta dhe kane mbi 1 vit qe na kane thene.Deri tani u be lufte e shtyme si e shtyme, moj 1 vit e kam te sigurt une cdo bej po tjetrin thuaj.
Bar do ham e koken nuk do e ulim :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1746 ne: 20-03-2013, 15:55:46

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1747 ne: 22-03-2013, 20:57:44

 • Postime: 12743

#1748 ne: 23-03-2013, 00:52:23
Dita e bukur qe kalova sot....
Fantastike

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1749 ne: 23-03-2013, 14:24:50
shume gjera qe me kan ngrejt nervat mi kan bo tel

Temat e fundit