Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 70 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 38905

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1725 ne: 15-03-2013, 10:48:24
ja e more vesh....dil tek tema e urimeve shpejt... :perqafim

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1726 ne: 17-03-2013, 16:25:44
Italiant  jan zverdh si kinezt se skan buk me honger  LOL

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1727 ne: 17-03-2013, 22:59:42
Kam ble ni pal syze armani original me qmim shum te lir

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1728 ne: 17-03-2013, 23:55:00
Me ben pershtypje si ikin ditet, javet, muajt, viti e une ende nuk besoj sesi jeta ime ndryshoi nga mengjesi ne darke

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1729 ne: 18-03-2013, 00:03:41
Shume gjera

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1730 ne: 18-03-2013, 00:07:43
Rreshto nje

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1731 ne: 18-03-2013, 00:09:08
Mesova dicka te re

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1732 ne: 18-03-2013, 00:09:46
Cfare

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1733 ne: 18-03-2013, 00:14:39
Bravo

Naten

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1734 ne: 18-03-2013, 00:16:36
E fshiva ,nate.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1735 ne: 18-03-2013, 07:10:53
Nje njeri provon ti rilidh marrdheniet. Pastaj, arrin ne njefare pike kur lodhet, dhe e vetmja gje qe lidh jane kepucet.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1736 ne: 18-03-2013, 17:18:34
çaji qenka i ftohte.... gruaja fajtore

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1737 ne: 18-03-2013, 18:31:20
Ngjarja e fundit dhe imagjinata mizore qe me bredh neper mendje

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1739 ne: 20-03-2013, 07:09:42
Qe lily was here

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1740 ne: 20-03-2013, 13:52:22
Qe 1 ne 2 persona do shkurtohen pas shtatorit :( ne pune.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1741 ne: 20-03-2013, 14:41:29
Citim nga: Before i'm gone ne 20-03-2013, 13:52:22
Qe 1 ne 2 persona do shkurtohen pas shtatorit :( ne pune.

shtatori qeka larg,,,,te ne nga 3000 do vemi ne 1000....fuck off

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1743 ne: 20-03-2013, 14:48:53
qe e kam pas tulle gjithe diten

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1744 ne: 20-03-2013, 15:06:34
qe po i kthehem shume ketyre viteve x..... ne muzike them


 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1745 ne: 20-03-2013, 15:46:37
shtatori qeka larg,,,,te ne nga 3000 do vemi ne 1000....fuck off
Tek ne nga 1000 do vene 500 veta dhe kane mbi 1 vit qe na kane thene.Deri tani u be lufte e shtyme si e shtyme, moj 1 vit e kam te sigurt une cdo bej po tjetrin thuaj.
Bar do ham e koken nuk do e ulim :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1746 ne: 20-03-2013, 15:55:46

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1747 ne: 22-03-2013, 20:57:44

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1748 ne: 23-03-2013, 00:52:23
Dita e bukur qe kalova sot....
Fantastike

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1749 ne: 23-03-2013, 14:24:50
shume gjera qe me kan ngrejt nervat mi kan bo tel

Temat e fundit