Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 71 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 43226

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1750 ne: 23-03-2013, 15:54:06
Zgjimi ne ora 11 te paradites

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1751 ne: 26-03-2013, 23:20:43
I ftohti I madh  ^o)  u gdhi -5 u ngrys -5 ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1752 ne: 27-03-2013, 07:23:27
Shiu qe na kalbi

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1753 ne: 27-03-2013, 09:40:19
Qe diell me ne fund ! Dhe une olala pushim neser  :D

#1754 ne: 27-03-2013, 10:03:33
Pritshmeria e goditur!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1755 ne: 27-03-2013, 10:10:26
Buzeqeshja ime se diku...atje tej....ti me mendon ashtu si une te mendoj...uaaa sa bukur :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1756 ne: 27-03-2013, 20:02:36
nipi im ka filluar te ece ,me kenaqi sot

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1757 ne: 27-03-2013, 23:06:30
Qe dicka e bukur po me afron....pranvera

#1758 ne: 27-03-2013, 23:10:57
Dalja nga itenerari dinamik!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1759 ne: 27-03-2013, 23:12:20
Hyrja ne internerarin dinamik

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1760 ne: 28-03-2013, 00:09:50
pajtimi ne mes meje dhe ata 11 - me ne fund!

#1761 ne: 28-03-2013, 08:25:11
Qe vartesit kane talent per valletare...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1762 ne: 28-03-2013, 13:12:47
...koha qe po vrapon cmendurisht!!! ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1763 ne: 28-03-2013, 13:14:33
asgje....jam bere shume akull...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1764 ne: 28-03-2013, 13:49:41
qe shkoj ora 3, akoma spo me iken ndjesia e gjumit

#1765 ne: 28-03-2013, 13:51:37
Se sa seksi duhet te ndjehet....

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1766 ne: 28-03-2013, 16:43:39
freshi me duket si i infiltruar (?)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1767 ne: 28-03-2013, 16:44:58
Big brother...ndiz driten tom
Cirrja masken

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1768 ne: 28-03-2013, 16:47:00
nga menyra e te shkruarit kam ca dyshime ,po hetoj po hetoj.......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1769 ne: 28-03-2013, 16:50:34
Kshu si jane bo robte mu me duket vetja kaihere si e infiltrume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1770 ne: 31-03-2013, 12:24:18
1 gervishtje ke makina

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1771 ne: 31-03-2013, 12:59:45

monotonia e perditshme

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1772 ne: 31-03-2013, 13:54:16
Ndryshimi i ores

#1773 ne: 31-03-2013, 15:04:20
Sa shume kohe te lire paskam sot

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1774 ne: 31-03-2013, 16:16:13
Sot dashkam vetem gjume

Temat e fundit