Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 72 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32034

 • Postime: 266

#1775 ne: 31-03-2013, 20:24:03
Po dola sot me pi kafe rruges ishte i lypes
Me fal 1 euro       me thot
Mu me gjete ti ere   i them       qe kam shpi me pagu
            kam gru me majt   kam kalamaj me majt   kam makin me pagu
            sdita me u  nalu mo   una   
             Prit tha prit    na tha 100 euro e ik
      a  jeni shum ketej rrotull  i thash  ?

 • Postime: 1283

#1776 ne: 31-03-2013, 21:37:57
Spahiu priti ca veze  ne Elbasan :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1777 ne: 31-03-2013, 23:06:11
njerezit qe fusin hundet ne punen e te tjereve pa ju kerku njeri mendim

 • Postime: 1283

#1778 ne: 31-03-2013, 23:12:02
njerezit qe fusin hundet ne punen e te tjereve pa ju kerku njeri mendim
Thyeja hundet me grusht si te Muhamed Ali,ose injoroji qe te kujtosh qe s'vlejne as sa nje konserve alumini.

Pershtypje!
Nje moster tjeter pedofil ne Korce i dergon leter daashurie nje vajze 13 vjecareje.


Te dashur prinder!
Mbani afer e nen kontakt te vazhdueshem femijte tuaj!
Flisni e mbroni ata nga kjo shtrese e semure e shoqerise  mizere,qe po dalin si miza dheu.

AMIN. :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1779 ne: 31-03-2013, 23:21:28
C behet keshtu, po ju vjedhim femijerine femijeve po i mbajme mbyllur nga frika e insekteve

 • Postime: 12743

#1780 ne: 31-03-2013, 23:36:36
Amin

 • Postime: 1283

#1781 ne: 01-04-2013, 11:21:25
...ky mot i merzitshem ^o)
Shi serish andej? :D


Dielli shendrin ne kete dite te pare Prilli,e deti i qete si kurr asnjehere! :) :)

 • Postime: 1283

#1782 ne: 01-04-2013, 11:35:43
Ta sjell nje foto ku rri(nje pjese te vitit)? :)

 • Postime: 12743

#1783 ne: 01-04-2013, 15:42:42
viktimat e holokaustit

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1784 ne: 01-04-2013, 18:49:16
Nje perendim te bukur

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1785 ne: 02-04-2013, 23:27:15
Nje emision qe e pashe sonte, nje familje me 17 femije, presin dhe nje pale binjake ^o)...me beri pershtypje jeta e tyre e perditshme, kaos..

 • Postime: 12743

#1786 ne: 02-04-2013, 23:34:46
Qe kete efekt te pijes se kisha provu me heret

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1787 ne: 03-04-2013, 14:41:49
qe kjo ka pire per here te pare e paska bo qejf qe se ka provu me pare. :P LOL

 • Postime: 12743

#1788 ne: 03-04-2013, 14:45:50
qe kjo ka pire per here te pare e paska bo qejf qe se ka provu me pare. :P LOL

Fole ti mo...pemethym LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1789 ne: 03-04-2013, 14:46:46
fola qejf/leshke. LOL

 • Postime: 12743

#1790 ne: 03-04-2013, 14:48:24
Si te kam o qyp me .....LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1791 ne: 03-04-2013, 14:50:21
Qe kam filluar po me hahet gjelle prape LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1792 ne: 03-04-2013, 14:51:26
Si te kam o qyp me .....LOL
mire me ja ku renca mos lenca.. :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1793 ne: 03-04-2013, 14:52:06
paska hy tipi ne forum ueeeeee  :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1794 ne: 03-04-2013, 14:52:55
pse cka ndodh kur skisha hyre uneeeee ,,,, ueeee :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1795 ne: 03-04-2013, 14:54:49
ueeeeeeeeeeeeeeeeee ajo e ashtu ateeee... per mishelin e kisha llafne LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1796 ne: 03-04-2013, 14:56:09
po ai mavria kush qe.. :P per ate qe e ashtu misheli e kam fjalen. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1797 ne: 03-04-2013, 14:57:32
LOL LOL noj gjynafqar thuj LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1798 ne: 03-04-2013, 14:58:26
Shih si ben Shej, thuaj na kishe munguar o Tip ci bie larg e larg LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1799 ne: 03-04-2013, 14:59:42
i gufon zemra nga gezimi dhe eshte qull nga djersa po prap se pranon, po ska gje vetes dem i ben. LOL LOL

Temat e fundit