Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 73 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32873

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1800 ne: 03-04-2013, 15:00:15
Po ste hedh Shej ndonje kove me uje nga ballkoni mqs jeni komshinj LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1801 ne: 03-04-2013, 15:01:22
keto kohe mbaj cader me vete se shume po na hedhin uje nga siper, po se na kane inat apo na kane qejf si shejtania nuk e di. LOL

 • Postime: 12743

#1802 ne: 03-04-2013, 15:01:36
dhe me perdor edhe emrin...a thua kam frike une ti them tipit...qe me ka marre malli mua??

po tipi kaq ta boj dhomin sja them  :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1803 ne: 03-04-2013, 15:02:36
keto kohe mbaj cader me vete se shume po na hedhin uje nga siper, po se na kane inat apo na kane qejf si shejtania nuk e di. LOL
Mbaje drejt se mos te iken shtrember LOL cadra LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1804 ne: 03-04-2013, 15:03:11
veri dhe nje dore ti meqe i ke te qarta konceptet e se drejtes. LOL

 • Postime: 12743

#1805 ne: 03-04-2013, 15:03:39
varet nga presioni qe e leshon shej....shej ca presioni perdor :P

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1806 ne: 03-04-2013, 15:03:47
veri dhe nje dore ti meqe i ke te qarta konceptet e se drejtes. LOL
Ti veme nje gozhde si thua :P

 • Postime: 12743

#1807 ne: 03-04-2013, 15:04:58
gjullurdia ne kete ore..... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1808 ne: 03-04-2013, 15:13:38
varet nga presioni qe e leshon shej....shej ca presioni perdor :P

ate te mesmen me pak si shoku xhemal LOL

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1809 ne: 07-04-2013, 18:19:03
qetesia ne shtepine time

 • Postime: 12743

#1810 ne: 08-04-2013, 00:28:07
Shume zhurme per asgje

 • Postime: 12743

#1811 ne: 08-04-2013, 15:27:28
si i doli perpara shtylla nji makine..... :D

dhe c'ndodhi....edhe mua tani shume shtylla me dolen para ...shyqyr i devijuam

nganjehere kur je ne ankth se se di cte pret....ja meshon e nuk sheh cte vjen perballe apo anash

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1812 ne: 11-04-2013, 17:09:03
Si nuk u kujtua njeri per vdekjen e xhaxhit Enver..

#1813 ne: 11-04-2013, 17:11:23
eeeeeeeee ... 11 prill 1985

#1814 ne: 11-04-2013, 17:12:21
mua me ka bere pershtypje C'est la vie :)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1815 ne: 11-04-2013, 21:41:46
qe hakeret e Shqiperise Veriore (Kosove) kane sulmuar ueb-faqet shteterore izraelite. Vertet i gjest i shemtuar! Pse - nuk dihen motivet!?? Une dyshoj ta kene bere disa serbe ne emer te shqipes.

 • Postime: 12743

#1816 ne: 11-04-2013, 23:01:02
Dicka e bukur.....in my time

Thnx my friend

#1817 ne: 12-04-2013, 08:50:20
Dicka e bukur.....in my time

Thnx my friend

;)

#1818 ne: 12-04-2013, 10:14:34
Deri tani gocat e forumit qe jane mcef edhe bejne gjoja sikur sma varin :P

 • Postime: 12743

#1820 ne: 12-04-2013, 10:19:47
 :perqafim :perqafim :perqafim

#1821 ne: 12-04-2013, 10:20:44
Mishel yll, sa tpercjell ca seksera skrapi ne ankand edhe erdha...

Miss u ;)

 • Postime: 12743

#1822 ne: 12-04-2013, 10:33:00
Mishel yll, sa tpercjell ca seksera skrapi ne ankand edhe erdha...

Miss u ;)

Me biznes skapri u merrk more LOL.....paske shef Ilirin :P

ktu o Misheli ktu...ik e mo u qell fort :D

#1823 ne: 12-04-2013, 11:39:53
Me biznes skapri u merrk more LOL.....paske shef Ilirin :P

ktu o Misheli ktu...ik e mo u qell fort :D

Jo mi jo, thjesht numrator topi :D

 • Postime: 12743

#1824 ne: 12-04-2013, 11:41:24
shume e thelle kjo ......mineralet nxirren me eskavator apo me dore?

Temat e fundit