Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 74 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 43219

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1825 ne: 12-04-2013, 12:35:50
me ka bo pershtypje menyra sesi e shifte boten Berti

Albert Einstein- How I See the World

#1826 ne: 12-04-2013, 12:51:04
shume e thelle kjo ......mineralet nxirren me eskavator apo me dore?

Varet nga çmueshmeria e mineralit, p.sh guri gelqeror shfrytezohet duke perdorur sonde, eskavator/fadrome, dhe damper... prefrohen makineri "CATERPILLAR" :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1827 ne: 12-04-2013, 13:02:39
paskam pas per t vdek pa e mar vesh se ...guri gelqeror  qenka mineral
.....do pys  se kam ca inxhiniera ne familje :P

#1828 ne: 12-04-2013, 13:05:30
Cdo burim natyror i cili perdoret si lende e pare per tu shendruar ne nje produkt perfundimtar nepermjet nje procesi teknologjik quhet mineral! ;) :P Mjau

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1829 ne: 12-04-2013, 13:07:00
hahahahahhah....

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1830 ne: 12-04-2013, 13:37:57
Cdo burim natyror i cili perdoret si lende e pare per tu shendruar ne nje produkt perfundimtar nepermjet nje procesi teknologjik quhet mineral! ;) :P Mjau

kisha per qellim profesionin tat  hum...humm :D :P

#1831 ne: 12-04-2013, 13:41:28
Fallxhor do thoje?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1832 ne: 12-04-2013, 13:45:56
a kinde of..??? :P

#1833 ne: 12-04-2013, 13:48:05
u mean this?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1834 ne: 12-04-2013, 13:52:33
naaaahh

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1835 ne: 12-04-2013, 14:06:40

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1836 ne: 12-04-2013, 14:37:06
qe po ndjej nje mungese kaq forte...kaq shume....pfffffff

#1837 ne: 12-04-2013, 14:51:37
qe po ndjej nje mungese kaq forte...kaq shume....pfffffff

... ehhhhh une e di
te gjithe hije tu bene
e sta shuajten zjarrin pa mbarim...

...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1838 ne: 12-04-2013, 14:57:42
qe po ndjej nje mungese kaq forte...kaq shume....pfffffff

 :S :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1839 ne: 12-04-2013, 14:59:00
 :)

#1840 ne: 12-04-2013, 21:01:29
me ka bo pershtypje menyra sesi e shifte boten Berti

Albert Einstein- How I See the World

Qeka 1 or dokumentar qe dmth duhet me e pa me kufje ne vesh pa nderhyrje nga puna psh.
Do e shof me von.

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1841 ne: 12-04-2013, 22:33:18
Nje piktor qe pikturonte ne qender te pseudoqytetit :)

C'dhunti e talent!

Mu kujtua portretet e nje piktori qe ish vesh si lypsar ne Udinese te Italise,edhe per 3 min maksimumi bente portrete fantastike.

15  euro copa  :)

E te njejtes filozofi pikturonte e ky sonte(qe te dy me spray. :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1842 ne: 12-04-2013, 22:58:28
sa te keqinj behen njerezit kur i'u preken interesat personale

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1843 ne: 12-04-2013, 23:11:44
Fakti qe nuk kisha guxim te shkoja sot ta vizitoja....valle eshte merzitur me mua?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1844 ne: 13-04-2013, 21:02:54
nje dite shume e bukur
koha e mrekullueshme
dhe nje hene kaq e hijeshuar nga yjet per rreth
sot ishte gjithshka e bukur :)

#1845 ne: 13-04-2013, 21:34:44
sa shpejt rreshkiti e shtuna...

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1846 ne: 13-04-2013, 23:22:55
Nje piktor qe pikturonte ne qender te pseudoqytetit :)

C'dhunti e talent!

Mu kujtua (M´u kujtuan) portretet e nje piktori qe ish vesh (ishte veshur) si lypsar ne Udinese te Italise (ne Udinese, Itali), edhe per 3 min maksimumi bente portrete fantastike.

15  euro copa  :)

E te njejtes filozofi (E te se njejtes filozofi) pikturonte e ky sonte (qe te dy me spray (sperkates ose llak - "grafiti") ) . :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1847 ne: 14-04-2013, 07:50:12
deri tani...syte .. me zi po i hap :S

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1848 ne: 14-04-2013, 13:35:37
Dicka!

Nqs do i jepja rendesi per ta shpjeguar cmimi do ish pertoke(dmth e pavlere)e pse deformim,,,,,,,,nga une serish them ,,,paster. :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1849 ne: 14-04-2013, 14:53:07
Akumulimi qe paskam

Temat e fundit