×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 31981

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1850 ne: 16-04-2013, 10:28:41
Qe jemi bere roboter te jetes.

 • Postime: 12743

#1851 ne: 16-04-2013, 10:49:44
siiku nje vittt  :S

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#1852 ne: 16-04-2013, 10:50:47
Qeka 1 or dokumentar qe dmth duhet me e pa me kufje ne vesh pa nderhyrje nga puna psh.
Do e shof me von.

ala tu pa videon je ti djali? :)

 • Postime: 12743

#1853 ne: 16-04-2013, 13:56:40
qe me flihet gjume

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#1854 ne: 17-04-2013, 22:39:54
dielli i nxehte si ne qershor

 • Postime: 12743

#1855 ne: 17-04-2013, 23:30:47
Era e ftohte e thellimit

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1856 ne: 19-04-2013, 17:32:36
...ditet qe po fluturojnee ^o) ^o)

 • Postime: 12743

#1857 ne: 19-04-2013, 17:46:12
kur dikush mundohet te me ver ne veshtiresi .....

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1858 ne: 19-04-2013, 19:56:13
Sa shpejte erdhi fundjava!!!!!!

 • Postime: 12743

#1859 ne: 19-04-2013, 20:17:10
si me iken keto dy dite pushimi..pfff

i need moreeee

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1860 ne: 19-04-2013, 20:21:27
Sa bukur me kan celur Petuniat

 • Postime: 12743

#1861 ne: 19-04-2013, 20:21:53
kurse mua me kane lindur bredhat :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1862 ne: 19-04-2013, 20:23:53
hahahaaaaaaaa :)

 • Postime: 12743

#1863 ne: 19-04-2013, 20:26:28
cke mi...une i kam bredhat pjellor

me ben pershtypje qe te kerkoj , me kerkon dhe askund nuk gjindemi...

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1864 ne: 19-04-2013, 20:27:53
sna jane pershtatur oraret ndoshta

 • Postime: 12743

#1865 ne: 19-04-2013, 20:29:31
 :) se kisha per ty honey....ti rri e padukshme :P

e kisha per gjysmen time ..edhe pse nuk i lexon keto, kur shkruaj ketu me duket sikur do mundet

e ke vene re se nganjehere lem gjurme diku e ndoshta nje dite kur mos jemi ...gjurmet tona do jen gjithkund ..mjaft te dish ti ndjekesh ato

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1866 ne: 19-04-2013, 20:31:14
se kam menduar!

 • Postime: 12743

#1867 ne: 19-04-2013, 20:32:00
fillo mendo

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#1868 ne: 19-04-2013, 20:32:48
koha e bukur

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1869 ne: 19-04-2013, 20:33:02
cke mi...une i kam bredhat pjellor

me ben pershtypje qe te kerkoj , me kerkon dhe askund nuk gjindemi...

e kuptova sipas menyres time

 • Postime: 12743

#1870 ne: 19-04-2013, 20:35:46
no probl....une thjesht ta sqarova qe mos kemi moskeqkuptime  :P

 • Postime: 12743

#1871 ne: 19-04-2013, 20:36:11

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1872 ne: 19-04-2013, 22:36:59
dicka qe me ka merzitur

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#1873 ne: 19-04-2013, 23:15:56
Ukraine's Got Talent 2013 -- Duo "Flame" HD Amazing Dance MUST WATCH

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#1874 ne: 19-04-2013, 23:17:10

Temat e fundit